Къде да намеря "sugar daddy"
Здравейте, на 15 години съм. Семейството ми не е с добро финансово положение. 3 деца сме, едвам издържаме някои дни. Разбирам, че парите не са най-важното, но в живота на един човек те имат голямо значение, и колкото по-голям ставаш, толкова повече го разбираш. Нуждая се от все повече неща, които нашите не могат да ми осигурят, трудно ми е да си намеря работа, пробвам, но не се получава. Мисълта ми е, че може би ако си намеря мъж, не много голям, може би до 28 годишен, и той да е нещо от сегашното пополярно наименование " sugar daddy", не знам честно казано. Не искам да ставам проститутка, това е като падане в дупка, за мен е най-важно човешкото достойнство, и мисля, че с проституция ще го загубя, не че с шугар дади, спиш пак с някой за пари един вид, но поне е само един, а не стотици. Та, въпроса ми, къде мога да намеря такива мъже?

Коментари

1.   Те мъжете търсят секс, без пари.

2.   Ето тук

http://spodeli.net/4/story-146447.html

3.   Това което пишеш е sugar бате. .sugar daddy е нагоре.
Иначе всякакви перверзници има а доста малки курвета на твоите години са готови да правят додоуци на батковциБЕЗПЛАТНО.
Та ти не знам къде ще успеееш.
Никой нормален няма да се захване с теб.
Може би някой циганин ще ти откликне на мераците.
Та ако искаш и не ти пречи да си жалъл парцал търси в циганските махали.
Там ще си намериш майстора. Доста твои баборки вече са бяло месо на мангупите.
Накрая пак ще си без пари но няма да ставаш за нищо пак помисли.

4.   Sugar daddy най-често е мъж над 40, то затова е така името-Захарен татко/татенце.

5.   Както и очаквах мъжете изхвърлиха порядъчно много злоба - не обръщай внимание, просто те никога няма да могат да имат тези възможности които би имала млада красива жена. Щом живота ти е толкова труден и не искаш да работиш нещо банално( и достойно според мъжката аудитория) изкъпи се, облечи се малко по женствено( НЕ курвенско), и отиди някоя вечер в някой скъп хотел в лобито на рецепция(Разбира се не в родния ти град/село). Останалото ще се развие в течение на вечерта. Само не пускай на персонала.

6.   Как пък някоя не писа: какво да науча, какви умения да придобия - езици, технологии, професия, за да се реализирам? Всички искат да се чукат за пари, че и с претенции - до 28 г. да бъдел :-)))
Първо, за да се издържана от богат татко, трябва да имаш наистина много добра външност. Второ, това си е вид проституция и до такива услуги прибягват възрастни мъже, тези на 28 нямат проблем да си намерят безплатно мацки. Трето и най-важно - колко време мислиш, че ще те издържа въпросният преди да те смени с друга? Нали не мислиш, че винаги ще бъдеш най-младата и най-хубавата (дори ако приемем, че сега е така)?

7.   Мъжете, които са склонни да плащат за младо момиче са такива които младо момиче не би погледнала ако няма някаква изгода.
Ако някой е на 30 и е средно статистически мъж (дори не говорим за най-красивия или най-успешните)има много опции, защото жените на 30 търсят брак и вече се усещат, че ако искат семейство щом не са всели някой досега взимат каквото има преди да са останали съвсем без избор.

Мъж, който би платил за някоя
-ще е на 40 и не чак толкова поддържан или разведен с деца или някой, който нещо не му е наред.

Издръж още една година, на 16 ще можеш да си намериш работа с позволение на родител. Няма смисъл да се подлагаш на нещо такова за пари.. парите идват и си отиват, но спомена че някой може да те купи остава.

8.   Ще има да чакаш някой до 30 години да ти купува туй-онуй. Хаха
Шугър дади е мъж над 40, който дава мило и драго за такива малки...
Ти си си станала проститутка в съзнанието, след като се сещаш за шугър дади да те издържа, вместо като едно умно дете да се сетиш, че може без да си продаваш тялото да изкараш пари, макар и непълнолетна.

9.   Малка си още след 2-3 години ще си намериш. Ако и забогатея до тогава, мога да те взема :)

10.   В сайтове за запознанства има такива чичковци предлагащи пари срещу интимност, но внимавай да не попаднеш на измамник или психопат, вероятността е твърде голяма. Онлайн се представят за щедри и широко скроени пичове, а всъщност са дребни мизерни души които гледат да се възползват от теб сексуално и то без пари или на обидно ниска цена.
Според мен, направи си среща с някой който ти си избереш, но в НИКАКЪВ случай не отивай сама на срещата, вземи твоя приятелка да е с теб, първите две три срещи да не си сама, а с приятелка и да имаш възможност да придобиеш някакви първични впечатления, все пак е по-добре от нищо. От първите срещи с даден човек доста впечатления можеш да придобиеш, стига да можеш правилно да ги разчиташ. И още нещо - срещите да са на оживено публично място. Чак след поне три срещи можеш да прецениш дали човека става и вече може да рискуваш със среща сама на по-уединено място, но в никакъв случай по вили, села и паланки.
Всичко останало е до късмет, дано попаднеш на добър човек.
Но моя съвет е да не се захващаш с такива начинания, или ако правиш нещо в тази насока хубаво и трезво го премисли и прецени, дали си струва. По-добре си потърси някаква почасова работа.
Успех от мен.

11.   Само на 15 години и вече правиш планове по-голям от теб мъж да ти поеме издръжката изцяло, защото... вашите нямат възможности, а ти имаш нужди?

Да се замисляш, че има приоритети в този живот и не може да очакваш всяка нужда да бъде задоволявана на момента?

И да не си мислиш, че си много хитра и такъв мъж с възможности само ще харчи по теб без нищо насреща?

Изучи се, поработи, изкарвай първо сама пари и разбери не само как се харчат и тогава искай за нуждите си.

13.   Навсякъде са тия мъже, дето спят за секс. Много лесно ще си намериш, но внимавай да не влезеш в проблеми, а и имай предвид,че ти ще си зависима от него и че каквото ти каже трябва да го правиш, както и в леглото. Кой го знае какви глупости ще иска. Така че имай го предвид. Според мен колкото и да ти е трудно, недей прибягва до този начин, а и още си малка. Нека докачаш поне 18-19.

14.   Авторке, ако слушаш такива като номера 5 и 10, почти ти е гарантирано, че ще свършиш като проститутка в Западна Европа, бита и малтретирана, без никой от твоите роднини да има каквато и да е представа, къде си и какво се случва с тебе.

Явно безпаричието не ти понася!

Защо не кажеш, горе-долу по колко пари ти се полагат месечно на теб лично - цялостно, за храна, обучение, пътни карти, облекло, козметика, лекарства...?

Явно е, че си объркана и ИЗЛЪГАНА, и ПОДВЕДЕНА от стандарта на живот на някои хора, които гледаш в социалните мрежи, сравнявайки се с тях.
Знаеш ли колко хора, включително и млади, живеят с минимум средства? Твоите братя/сестри, те нямат ли и те нужди??? И те ли трябва да проституират?

Всички имаме нужди!

И ако ти примерно можеш да се продадеш, какво остава за момче на твоята възраст с твоите "нужди"? Той какво да прави?

Някой ден, когато си търсиш мъж за семейство, няма ли да ти е най-малкото гузно, че той също е изплувал от нищетата, но с труд, докато ти си се продавала на възрастни мъже срещу пари? И то в най-добрият случай, както казах, ако не са те гепили сводниците, да разбереш едно хубаво, за какво иде на въпрос.

А каквато си малка, наивна и неопитна, това е почти сигурно, че ще стане!

15.   В ТИНДЪР може да намериш , споко моето момиче :3

16.   Във форума на data.bg има раздел 18 .Там има хора, които търсят момичета като теб.Наскоро имаше пусната обява.Човека даваше 2000лв на месец в замяна на срещи за секс през ден.

17.   По-добре проститутка - чиста работа. Поне не се залъгваш, че си окей, като предлагаш секс за пари на един човек, не на 20, примерно. А най-добре си налЕгай парцалите, учи, работи, създай семейство! Не да лъжеш мъжа си след 15 години, че ти е третия... :)

18.   Номер 1 Президент.
Ясен, кратък и изчерпателен!!!!

19.   17 - Тя с това мислене вече е готова за проститутка, само не ѝ стига акъла, че парите дето ги изкарва ще ги прибира някой сводник, а за нея ще има бой и унижения.

20.   Забелязвам, че такива жени хем искат работа/кинти, хем искат мъжете да ги търсят. Ей я тази иска да и дават кинти, ама дори не си направила труда да влезе в едно приложение. Може би иска татенцето сам да отгатне телепатично, че е такава и да дойде да и почука на вратата с пачки в ръка.

Че и до 28 да бъдел. Колко души според вас на 28 са достатъчно богати, че да издържат държанки само за едното пускане? Може, ако е титуляр в Лудогорец или ЦСКА-София. Ама е ако е такъв, ще му пускат в Студентски град и за по една водка.

21.   И аз смятам, че не трябва да се занимаваш с това, а да учиш езици, да четеш книги, да се развиваш интелектуално...
Обаче те усещам, че няма начин да те откажа от това, което вече си си наумила, затова поне ще ти дам идея към какъв тип мъже да се ориентираш - издири си някакъв програмист, ама от онези най-грозноватите и сдухани. Има такива доста, включително и по на 20 и няколко. Вероятно ще е девствен и ще се влюби в теб.

22.   " Колко души според вас на 28 са достатъчно богати, че да издържат държанки само за едното пускане? "

Има няколко богати синчета и разни програмисти. АЙде, псоледните не са богати, ама като живее с 600 лева, а останалите 3500 ги дава на повлекатана, тя няма нищо против.

24.   Пусни си обява в сайт за запознанства, но внимавай да не те прилапат разни сводници. Аз съм мъж и адмирирам желанието ти да подкрепиш себе си и семейството си в труден момент. Дори е добре, че си се ориентирала по-рано. Така ще натрупаш опит, и ще можеш да изкарваш по-високи надбавки в бъдеще, тоест да изкараш Висшето си образование. Естествено, това не би ми бил първия избор, но в живота човек трябва да се научи да оцелява.

25.   Няма лошо в това нещо, това не е проституция. Ти избираш мъжа, може да откажеш или приемеш, ако те кара да направиш нещо пак може да откажеш или приемеш. Ти си в затруднено положение, аз примерно съм в обратното на твоето положение-изкарвам много пари, чудя се какво да ги правя, но нямам с кого да ги харча, защото трудно харесвам някоя жена. Като намеря такава, защо да не и помагам с пари, не смятам, че е удачно аз да харча по 10 000 на месец, да харесвам приятелката ми и да я закарам на някое супер гадно място, в което и е некомфортно, за мен да и дам 1000-2000-3000 лева е все едно да се чудя дали да купя една дъвка на някой човек в нужда.

26.   Темата е от преди 2-3 години вече... Момичето трябва да е (почти) пълнолетно.

Само искам да напомня, че от 18-годишна възраст си свободен да работиш, където пожелаеш. Много отдавна това важи и за жените. Днес никой не ни спира да се учим, развиваме и справяме сами с живота. Единствено физическият труд може да е предизвикателство, но не е задължителен. За всичко останало жената може прекрасно да се справи.

И пред такива възможности, някоя на 15 да пита къде да намери "паричко"... На 15 трябва да мислиш какво ще учиш или работиш след края на средното. Мъжът до теб би трябвало да те гледа, ако си с увреждания, временно безработна или по майчинство.
Другото вече си е паразитизъм. Дори не си опитала да поработиш и вече - кой ще ме издържа. Много жени сме от семейства със скромни възможности. И със заплатите си после сме помагали на родителите си.

Не може кариерата ти е да е от мъж на мъж. А и при такива мъже жените често са еднодневки, играчки, имат претенции да са млади, свежи, красиви. А животът минава неусетно. И след 20-30 години... къде?

27.   Не зная защо на това му казват Шугър деди, като трябва да се нарича шугър шматка. Кое би ме накарало да давам луди пари и да издържам финансово семейството на някаква пикла за малко секс. Защото тя за друго едва ли става. Нито е прочела хиляда книги, за да имаме някакви теми за разговор, нито знае как да се държи в средите в които аз се движа. Ше ми казва, че много ме обича и ще ми дава да я чукам, а когато ме няма ще харчат парите, които е изкрънкала от мен с някой недорасъл пикльо, който не може да си намери работа, но пък е сладък. Айде нЕма нужда. Ако закъсам за секс или придружителка, има ВИП ескорти, които се предлагат за час, за вечер, за ден, за седмица. И цените са доста приемливи, като не се налага да купувам кола, апартамент или да финансирам семсйството от лузъри на партньорката ми.