Винаги любовта ми е несподелена
Здравейте! Искам да попитам обвързаните как точно разбират кое е момчето за тях. Винаги когато се влюбя любовта ми се оказва несподелена. Или не харесвам човека, който е влюбен в мен.

Опитах да ходя с такъв човек, но не издържах и седмица. Ужасно е да целуваш този, който чувстваш само като приятел.

Май ще си остана необвързана! -от Вива!

Коментари

1.   Просто все още не си открила твоето момче, на всеки се случва често любовта му да не е споделена. Не прибързвай с мисълта, че ще си останеш необвързана, споделената любов може да се появи най-неочквано:)

2.   Разбирам до колко един пъртньор е подходящ за мен - и дали му харесвам - по очите. по погледа.
усеща се, как да ти го кажа...
мисля, че ти се случват такива... разминавания в отношенията, защото просто не се осмеляваш да бъдеш ТИ.
когато си самата себе си, на момента ще разбереш и кой НАИСТИНА те харесва и това винаги е взаимно, да ти кажа. има неща като... химия.

Не те познавам, естествено и не искам да се дразниш от думите ми. просто много момичета се държат малко изкуствено и така ири привличат грешните мъже, или тези, които наистина им харесват и с които биха могли да имат страхотна връзка, просто ги отбягват....
между другото, ние жените, интуитивно разбираме кои мъже са подходящи за нас, но просто не винаги следваме интуицията си.
затова ти казвам - просто БЪДИ ТИ! и ще видиш разликата в отношенията си...

3.   Номер 1, а ако любовта се появи на стари години? И аз имам един приятел и ми идва да го нацелувам, нищо че е женен, грозен, бройкаджия. Спира ме единствено разстоянието...

4.   Просто не се концентрирай в-у това да търсиш любовта и да имаш връзка на всяка цена. Научи се да бъдеш доволна и щастлива от времето, прекарано сама. Като си харесаш някого, дай му сигнали - усмивки, разговори, контакт с поглед, НО МЪЖЕТЕ СА ЛОВЦИ, остави им нещо за ловуване. Ако не иска, не иска - следващият.

5.   Ей колко те разбирам :(
И на мен ми писна да попадам на егоисти, мъже за бройката, кълнящи ми се че съм единствена а след седмица са при следващата или по-лошо бившата...
А когато човек е сам и самотен му се струва че всички останали в тази противно тъжна студена вечер са сгушени в половинките си и хапвайки меденки гледат някой сериал под одеалцето.
На следващия ден аз пак безцелно съществувам, а моите приятелки търчат я за кори за баница че на милото му се хапвало, я за омекотител :(
Вярвам че за всеки влак си има пътници, но си има и съдба която предопределя кой кога с кого да бъде :( и винаги е мнооооого НЕЧЕСТНО!

6.   Ти да не си ясновидката / Маг Вива? Питам заради името!!!