Как да покажеш на едно момче, е го харесваш?
На 16 години съм. Като цяло много рядко си харесвам някое момче, но когато си го харесам, не знам как да му го показвам. Познавам момичета, които почват да се лепкат на момчетата, правят секс с тях веднага, уж за добро впечетление. Какво впечетление? Курвенско. Смешно е.. Познавам такива, които почват да се правят на интересни пред тях. Познавам - които да се разголват пред тях и да чакат той да ги покани в леглото им. Има и едни дето почват да им се лепят. Само, че тези примери хич не ми харесват. Не съм курва, няма да се правя на такава. Не съм някоя лепка или някаква такава. Имала съм си 2 гаджета до сега, и те направиха първата стъпка. Не ми е сложно да говоря с момчета. Като цяло много трудно си харесвам някое момче, и след това ми е сложно да му го покажа. Вие какво правите за да покажете на едно момче, че го харесвате?

Коментари

1.   Пробвай да разбереш неговите хобита, какво филми обича да гледа, какви игри ако щеш харесва да играе - за да може да играете или да гледате двамата, да правите нещо заедно. Пробвай да пофлиртуваш и ако и тогава не разбере, просто му кажи.