Ревност, любов и още нещо.
Здравейте на всички. Въпросът ми е най-вече към мъжката аудитория. Нормално ли е да не ревнува те жена? Приятелят ми не ме ревнува и не казвам, че искам а че изобщо не проявява интерес даже с кой съм била. Попринцип това са нормални неща за мен и Всее1 е липса на интерес. Моля за мнение.

Коментари

1.   Значи, че или ти има огромно доверие и е сигурен на 100%, че няма да го излъжеш, или не му пука за тебе, но първото е най-възможно според мене.
И аз бившата си така въобще не я ревнувах, защото ѝ имах пълно доверие и знаех, че нио няма да направи зад гърба ми, което така си и беше до последно. Никога не ми изневери, но не само изневярата проваля една връзка, обаче това вече е друга тема.

2.   От авротката към номер 1. Да мисля, че има доверени.,но това означава ли не му пука?

3.   Доверие е 1, липса на всякакъв интерес вече говори за друго. Същестува и минимална възможност нарочно да е приел такъв начин на мислене за да не те задушава от негова гледна точка.
Не казваш дали има други неща в поведението му които те карат да се съмняваш. Как се отнася към теб генерално ? Прави ли някакви жестове за да те зарадва и т.н.?

4.   От номер 1:
Ами ако проявява загриженост, това значи, че му пука. Не е нужно да те ревнува, че да разбираш колко му пука. По-скоро ако проявява загриженост, когато не ти е добре, когато се чувстваш зле или си отчаяна, той да е до тебе, а не на теб да ти е кофти, а той да се забавлява с нещо и да му е все тая. Тогава се разбира дали му пука.

6.   От авторката към номер 3, 4. Аз съм недоверчива първо и второ ние сме още в началото. Но например аз съм мн по любопитна и ми прави впечатление че той изобщо ама изобщо не се инт. И не говорим за ревност само, еми например кой ми звъни или сигурен е че не съм била при никой друг тъй като бяхме скара и 1медец. Попитаме била ли съм при друг аз казах не и той:Знам със спокоен и сигурен тон. Съжелявам за пунктоационните и правописни грешки.

7.   От №3: Така и не става ясно дали не се проявява интерес само от това с кой се срещаш или не към теб като личност по принцип. Интересува ли се от хобитата, чувствата ти и т.н. ? Ако не - най-вероятно чисто и просто не му пука толкова за теб и си там колкото да има безплатен секс.

8.   Това което се интересува е какво правя, пита ме например. Пише ме и ме търси през деня. Но не мога да дам конкретен пример за нещо повече, тъй като излизаме от скоро.

9.   Авторке ако проблема е че не проявява интерес единствено към това с кой се срещаш, може би са окей нещата. Реално има няколко варианта. В предишна връзка да се е интересувал прекалено много и затова сега да ти дава лично пространство един вид. Втория вариант е да го прави, с идеята да получи същото от теб. Ако той не иска да споделя с кой прекарва времето си - тогава заключението е ясно.