Индийка вместо Ганьовица
Здравейте. Много харесвам индийките, много са по-красиви и естествени от коркодила Ганка. Нашенските Ганки масово имат проблеми със зъбите млади момичета на 25г. , а когато се засмеят си слагат ръка на устатата познайте защо...? И миришат на бабалюги и чесън... между другото устата е най-мръсното място след ануса и там трябва да се подържа стриктна хигиена. Но Ганчето, като е изпуснала първите седем години... Освен, което индийките са рекодьорки в печеленето на мис свят заедно с венецуелките. А Ганка по-какво е рекордьорка? По най-много поети шпексалами до 23г. Ганкените гащи особенно трябва да се перат само на ръка, имаче разяждат барабана на пералнята и страда после цялото домочадие. Един приятел сега е в Делхи и ми звънна с видео от хотела. 20’евро платил и цяла нощ ще е с две природно красиви индийки. Освен, което Ганка е и доста окосмена, което издава, че има предимно мъжки черти и нищо ефтино. Прелича ма макак и положението не е никак добре.

Кольо Брадата

Коментари

1.   Брат, вече на всички в тоя сайт им писна от твоите филипинки, виетнамки, калайджийки, индийки и порноактриси. Дори на мъжете. Вземи се кротни малко вече. Тия 500 евра ги дай на психотерапевт вместо на дъртата порноактриса. По ще ти е от полза. Съвсем сериозно, не се бъзикам, не те обиждам. Разбирам, че си наранен, ама вместо още повече да се тровиш със злоба, гледай да излекуваш душата си.

2.   С тея Ганьо, Ганка и Ганьовица ме отвръщавате

3.   Пич, теб май никоя не те иска и сега света ти крив. Един познат хареса моя приятелка. Как ли не я мъчи, тя не му върза, а от яд каза че е грозна. След два дни я канил пак на среща. Ти си Ганьо като познатия ми, бе пич!

4.   Живея в Англия, дълго време живях в "споделена къща" с индийци мъже и жени. В университета имах колеги от Индия, Бангладеш и Пакистан. На работа също съм работил с индийци и подобни.
Като човек с опит (така да се каже) бих ти казал, че живееш в някаква илюзия.
Ако българките миришат на чесън (което не е вярно) то трябва да помиришеш някоя индийка. Да не говорим, че при готвене, използват какви ли не пикантни подправки, за които дори не си чувал. Направо омирисват цялата кухня и къща на люто и загоряло.
Отиди в някой лондонски квартал и виж каква мизерия остават след себе си индийците, пакитата и подобните им.
Ако искаш некъпана мизерница, миришеща на къри и люти чушки, вземай си индийка, не е проблем.

5.   4, братле, няма да си взима нито индийка, нито калайджийка, нито филипинка. Просто иска да натрие носа на западната жена, показвайки, че един вид дори и най-пропадналите нации са по-добре от тях. Просто човекът е дълбоко наранен и аз го разбирам. Всеки иска да е щастлив, обичан и да обича и той се чувства разочарован. Не разбирам обаче начина, по който реагира на това разочарование. Всеки е имал такива, но е важно дали реагираме на тях по грозен начин като този или търсим решение.

6.   Ха напиши сега нещо за креолките.Как така още не си ги открил?

7.   Айде спрете се с тея Ганьовици, Ганьовци и тем подобни. Отвращаващо е!

8.   В следващата тема ще поиска извънземна красавица.

9.   Нещо напоследък много станахте тези дето харесвате екзотични националности. Защо така? Какво толкова ви привлича в тях? Черните им кожи ли... Какво им има на европейските жени, че са ви толкова безинтересни? Знам, че никой няма да ми отговори на въпросите, но все пак да попитам.

П.П. За себе си предпочитам рускиня, италианка или полякиня, ако ще си търся чужденка.

10.   Хахахаха, прЕличаш на еФтин закъсляк!
Дано не хванеш диария в Индия- успех!

11.   Видях индийки на живо. Не са това което показват по филмите. С мазни кожи и коси, потни, дебели и миришат доста лошо.
А и по отношение на окосмяването, една от индийките които видях дори имаше брада.

13.   Гласувам с две ръце и два крака за автора!
Браво.

14.   Авторе, не знам ти с какви жени си бил, ама аз съм чукал само готини, страхотно ухаещи и избръснати мацки....или с прическа. Много са си готини повечето наши момичета. Ама явно такова е нивото ти, та ти пускат само описаните от теб.

15.   Преди време един искаше за циганка калайджийка да се женил, сега пък този индийки бленува, хахаха. Няма лошо, върви и намери на гъза на географията някоя индийка.

16.   Браво, Коле! Така не се бях смяла от много време! И аз съм Ганка и живот си живея!

17.   Интересно как повечето тука, , мъже, , които са пуснали коментари са реално жени, а може и гейове и джендъри да са. Личи си по злобата, излята в коментарите. Един истински мъжкар, няма как да е толкова злобен, защото това е черта присъща само на жените. П8тколизачи и п8ткопоклонници никога не са били уважавани от жените, а имат шанс да се класират само до техни домашни любимци максимум до чехльо. Истинските жени харесват мъжагите, които не им праят много, , Евала, , ама аре безплатни курсове няма да давам тука, това е трябвало да свършат бащите ви. Само коментара на номер 4 го намирам за, , по темата, , Така е индийските манджи миришат доста, аз също познавам индийци и съм им бил на гости. Но са и вкусни. Имам и комшии индийци, събира ли сме се. Никога не са ми замирасили номер 4. Ти явно си бил в къща за бездомници, където е била утайката на Пакистан и Индия. Те са и с естествено красиви зъби, понеже не се хранят с метални прибори, които кисилините които отделят развалят зъбите. Виждам по моите комшии, че индийките са много и работливи. Моите комшии имат бизнес за платове, жената хем в бизнеса помага, хем готви, домакинства и са с много благ характер. Факта, че са първенци в печеленето на мис свят го доказва. А когато фактите говорят и боговете мълчат. Комшията с такава кадърна жена дръпнаха напред. Чисто ново АМГ си купиха, къща си купиха. Децата им начетени интелигентни. Децата им ми говорят на, , Вие, , смятай! А Ганка? Тя куче не може да възпита ка моли дете. Тя за това и българската нация деградирва все повече, защото майката като е гарбич, какво да очакваме за детето. Нали именно нейна е възпитателната функция. Аре това за сега. По нататък ще коментирам още. Че ще готвя и индийско тая вечер.

Автора

18.   Защо всички използват "Ганьо/Ганьовица/Ганче" за нарицателно? Познавам един семеен приятел Ганчо и е супер пич, та дрънка. Сигурно от всички тези легенди е супер комплексиран от името си... което е тъпо:/

19.   Няма по- мизерна нация от индийци и пакистанти. Но дори и така никоя индийка няма и да те погледне...бедният, много злоба си събрал в себе си.

20.   15, той е все същия автор. За калайджийката, филипинката, виетнамката, порноактрисата...

21.   15, този е същият с калайджийката! Засегна се от другата ненормална персона в сайта и сега с нея се надпреварват кой ще пусне по-излишна тема. Само да имахме модератори, които да спрат да публикуват тия простотии, че даже при нужда да му теглят един бан по ИП адрес, ако им е позволено...

Разчечтах се! Но явно и модераторите одобряват всичко без въобще да четат. Или пък и те самите искат тук да не прилича на нормален сайт. Ще взема да повярвам на пича, който твърди, че Ганка-Жалка е модератор в сайта и оттам тръгва целия произвол - тя сама си одобрява темите, а явно ѝ е кеф да си воюва с Ганьо-Насраньо, заради което пуска и неговите теми.

22.   до 17 автора

"Един истински мъжкар, няма как да е толкова злобен"

Именно. Сам се разкри.

"Истинските жени харесват мъжагите"

Това обяснява защо все не можеш да си намериш жена и изреди тук всички азиатски народи.

И за твое сведение не съм жена, просто и на мен вече почна да ми писва от безбройните ти словоизлияния. Следващата ти тема за камбоджанките ли ще е?

23.   Братле, мъж съм на около 30. От известно време се каня да пиша на някоя от темите ти. Рядко коментирам ама ще го направя. Разбирам, че искаш да имаш качествена жена, ама щом за толкова време не си срещнал такава, трябва да потърсиш причината и в себе си, а не само в жените около теб. Ако не го направиш и на Марс да се качиш, няма да намериш читава. Казвам ти го от личен опит. Аз бях нервен и не правих почти никви компромиси във връзките си, но видях че това води до проблеми и се промених. Прав си, че голям % от жените се развалиха и аз също съм патил от к*рви, но има и свестни и то сред българките! Аз съм с такава, малко над 20 е ми е вярна (убеждавал съм се многократно). Заради мен се научи да готви. Ето днес се прибрах от бачкане и ми беше наготвила крем супа с крутони, руло Стефани и руска салата но не от нашите вариации, а истинска Оливие, както си е с варени яйца, грах, бекон, майонеза, кисели краставички и пр. Вчера изчисти и пусна пералня, наскоро чисти банята. Гледам сега да не я закачам, понеже има да учи за изпити, но тя все гледа да ми е изчистено и наготвено. Не е с мен, заради парите, понеже изкарвам малко под 1000 лева и нямам кола а и беше девствена. Сигурен съм, понеже освен кръвта при сефтето и това, че не знаеше какво да прави като се срещнахме за първи път на живо и я хванах за ръка, тя се стресна и се отдръпна. Все поведение на момиче, което не е било с мъже. Снощи ми се появи обрив по кожата, понежи ми е чувствителна и тя ми направи някаква смес с нейните етерични масла или квито са там, че не ги знам и веднага се оправих. Пък и тя си ги учи тези неща и иска да се занимава с тях. По едно време си търсеше работа през лятото, колкото и да не исках да работи, за да не й тежи но се отказа, понеже заради ковида им съкратиха ваканцията (студентка е) и нямаше време, пък и тогава ме съкратиха от бачкане заради пандемията и имахме много работа на село, за която тя ми помогна доста. Беше до мен като бях безработен и леко отчаян и ме подкрепяше. Нито е грозна, нито дебела. Съвсем нормално момиче от българско семейство си е. Е понякога ме ядосва, но коя двойка няма проблеми, а и вече сме заедно почти 2 години.
С всичко това не искам да се хваля, а да ти кажа, че свестни българки и жени кат цяло има, ама са малко и обикновено вече са взети, а свободните трудно може да ги срещнеш, защото много рядко ходят по дискотеки, барове, кафенета и молове и обикновено гледат да не се набиват много на очи (като моята). Такива момичета често нямат много приятелки, понеже се опитват да ги направят кифли и к*рви като тях, но те си отстояват своето и в резултат остават отхвърляни. Знаеш повечето жени какви са жестоки. Такива жени също са и идеалистки в малка или голяма степен и като се сблъскат с реалността, понякога я приемат тежко. Така чи брат, помисли си върху своето поведение и току виж, че си открил нещо, което отблъсква свестните жени или може би трябва да си смениш средата.

24.   Хора, не му отговаряйте, трол е и точно това иска.

25.   Ходи си вземи една бразилка от най-близката махала и се открити, че ни писна от глупостите ти.

26.   Че каква е разликата от калайджийката и от индийката?

28.   Индия е страната,от която идват циганите в Европа и по света.Циганите произлизат от най долната каста в Индия-шудрите,това са хората,които чистят лайната по улиците,затова ги наричат неприкосновени,колкото и да са красиви,все са цигани.

31.   Аз съм от Варна и в Медицинския университет тука има много индийки. Нищо особено не са. Някои са много грозни даже. Други са и трътлести и грозни. Има и по-хубавички, шоколадови, които хващат окото. Абе видял съм много жени от цял свят. От всички нации има грозни, има и красиви. Всяка нация мисли своите за най-големите красавици. Включително и България. Иначе и българките са средна хубост - има грозни, има красиви, има всякакви. Не е до националност. Само ще ти кажа, че всичко извън Европа с добавка на САЩ, Канада, Австралия, Нова Зеландия плюс Япония и Корея - всичко извън тези места не знае какво е хигиена. В тези статии за "световните красоти" ще ви кажа 2-3 думи за световните гнусоти. На някои места съм бил. В Шри Ланка - това е остров срещу Индия, културата и националността са същите. Еми хвърлят си боклуците по улиците и тази течност под контейнерите за смет, която виждате - тя тече по канавките. Знаете ли как смарди? През 2010 бях във Виетнам. По улиците има плъхове в Хошимин. Ти как ще живееш в подобни дупки? Аве алооооо, чикиджията, това е като Максуда варненската бе. В Непал съм бил също, това пък е над Индия - лелееее, 2 дни изкарах в Катманду в един хотел 3 звезди, то вода нямаше, то хлебарки, чаршафи неизпрани, спах си в спалния си чувал на пода с дюшека на леглото. Излязах из Катманду - на всеки ъгъл се продава хашиш, пушат, дъвчат, плюят. Храната се продава на улицата, месото виси на куки, мухите кацат, смарди на трупове. Ай разбирам там някоя те е преебала, ама момче, ти свят не си видял, ще ревеш за Европа веднъж стъпил в онези дупки. Аз съм моряк и на доста места съм слизал и ще ти кажа от Европейската цивилизация по-добро няма с редките изключения на Корея и най-вече Япония. Там е чисто, спретнато, богато, тоест не ти е по джобчето. Японка няма да ти върже. Айде сега се успокой, стига велича боклуците на планетата, там, където изтича спермата на света (буквално) той тръгнал жена да си търси, с традиции. Аве ей, че не съм у вас, да ти запаля врата, да се освестиш! Но много европейци ходят там да ебат, секс-туризъм чувал ли си? Ходят, че пушек се вдига. Предполагам е някаква мода и ти си в нея.