40 годишен сръдльо
Здравейте,той е на 40,аз на 25.Има дете от предишен брак.Първоначално не искаше връзка а само секс,вече си стана връзка.Проблема е ,че ме обсебва.Постоянно звъни,пише..ако не искам да се видим се сърди,ако не вдигна се сърди.Всичко приема лично,все го лъжа.Бившата го лъже за пари за детето ,и все мисли чче и аз го лъжа.Вечно се сърди,пред седмица ме блокира,след няколко дни се сдобряваме и пак.Дайте мнение,имали ли сте такива партньори и как да парирам това поведение?

Коментари

1.   Откъде ги намирате такива боклуци бе?Нали жената избирала най-доброто за себе си и детето?Кам ти сполучливия и отговорен избор?
ха ха ха хааа

4.   Аз си мисля, че теми като тази са си чиста проба провокация за да може ганьо да си покаже селянията и дребнавичкия и плосък характер(номер 1. сигурно така си се хихилкаш пред хората и на живо, нали? ) и храна на "любителките на котките", че да се развихрят и да оправдаят съществуването си.

Получава им се, явно.

5.   Такъв не съм познавала, за връзка да не говорим, не съм от търпеливите.
Не ми е ясно какво очакваш от подобен индивид - толкова години по-стар, с дете, че и мърморко и сърдитко? А парирането е лесно- намазваш му ските и GUTE REISE!

6.   Прекалено си млада да се товариш с проблемите на един 40 годишен объркан и изтощен мъж. Не ти трябва това. Няма да се промени. Спасявай се.

7.   Прекалено си млада да се товариш с проблемите на един 40 годишен объркан и изтощен мъж. Не ти трябва това. Няма да се промени. Спасявай се.

8.   Младите с младите, старите със старите, разведените с разведените... и т. н. просто е. Ама вие гледате захаросани филми как любовта побеждавала всичко. Ами не е така. Толкова ли е страшно да си сам известно време, отколкото с очевидно неподходящ човек, само и само да имаш връзка. Не стават чудеса в отношенията между хората, не си толкова малка за да не го разбереш.

9.   Младите с младите, старите със старите, разведените с разведените... и т. н. просто е. Ама вие гледате захаросани филми как любовта побеждавала всичко. Ами не е така. Толкова ли е страшно да си сам известно време, отколкото с очевидно неподходящ човек, само и само да имаш връзка. Не стават чудеса в отношенията между хората, не си толкова малка за да не го разбереш.

10.   Мале, колко прилича на моя бивш... ужас. И той зрял мъж, а все се сърдеше. За абсолютно всичко и все мен изкарваше виновна. Знаеш ли? Уж много ме обичала, а мислеше все за него и после като му казах -исках да се разделим, ме пита какво бил сгрешил? Ти сериозно ли? Такава връзка няма бъдеще, запомни го. Такива мъже са енергийни вампири.

12.   А ти пък ква си, че ей така не си вдигаш телефона и отказваш срещи спорадично и без причина? Баси. Че то и на мен така някоя да ми прави, ще имам някаква реакция. Кой отказва на партньора си среща и не си вдига телефона, или поне не връща обаждането при първа възможност?

13.   Какво прави 25 годишна млада и хубава жена с 40 годишен разведен и очевидно комплексиран мъж!?
За любовта няма граници, вярно е. Но неговото поведение е супер детинско, даже не мога да повярвам, че е имал предишен брак и дете. Предполагам, че заради това поведение е разведен. Имай предвид, че обикновено, не мъжете а жените искат развод.
Можеш да поговориш с него, че това поведение не ти е приятно и рано или късно ще съсипе връзката ви.

14.   Държи се като дете, а е на 40, че и с дете, моя съвет е да му кажеш, че трябва да се промени за доброто на връзката ви иначе ще го напуснеш. Да, знам че не трябва да караме хората да се променят за да ни е добре на нас във връзката или да поставяме ултиматуми, но то това неговото не е добро отношение и не трябва да го търпиш, ако не направиш нещо сега или ще се разделите окончателно или ще е така цял живот, ти решаваш как искаш да продължиш, защото ревността и съмнението му може да отиде към по-зле и тогава ще ти е още по-гадно

М на 18, така че не е нужно да ме слушаш, изказах мнението си, спрямо това което ти си казала за отношението му.

16.   Какво правиш с този чичо, че има и бивша и дете? Какво си се хванала, младо момиче, с този изхабен от живота и претрепан от сумати жени чичо? Заради пари ли? Че този не е нормален е ясно, ама ти какво се забатачваш, където не ти е работата? Хванал е младо гадже и не ще да го пуска, защото друга няма да му върже.

18.   Какво прави 40-годишен мъж с 25-годишна жена? Та тя почти може да му е дъщеря! Винаги съм се чудила на такива. За тях връстнички няма ли? 5-10 години разлика може, но това вече е прекалено. От колко време сте заедно? Защо се е разделил с майката на детето си? Комплекси ли го мъчат този човек? И какво е очаквал точно?

19.   Toxic. Оставяй го, такива мъже все още не са пораснали достатъчно и прилагат тийнеджърските си познания и навици в уж зрелите си връзки. Поговори с него, но ако не забележиш промяна след това няма смисъл да се занимаваш повече.

22.   Абе тоя е стар за тебе.