Какво иска комшийката от мен?
Живеем в един вход в малка кооперация на три етажа. Аз съм на третия, тя е под мен на втория. Тя е на 28г. с дете и връзка, аз сингъл на 36г. Запознахме се по кофти начин. Тя дойде да живее при бившия ми комшия(негър) и имахме зверски проблеми по-точно с нея, (защото той е, , П-/тьо, , ) заради силната музика. Стигна се до там, да ме заплашва анонимно, и да пуска жалби срещу мен. В крайна сметка аз си наложих мойто и си продължих със силната музика. Наду стомаха от негъра и пръснаха брашното. Един ден тамън тръгвах за работа и тя ме пресрещна на паркинга и обляна в сълзи ме молеше, ако съм видел бившия и наоколо да звънна на куките. Понеже той я е притеснявал. Започна да ми обеснява как са се разделили и прочие. Но по-скоро търсеше закрила при мен. Знае, че съм мъжкар, и негъра добарам ли го в овчи кожи ще го увиват после. Казах и, ако има проблеми с него да дойде до нас. Исках да и покажа кой съм, да ме уважава като мъж, а не да се заяжда с мен заради музиката и да ми се прави на феминистка, като ме заплашва и да ми пуска жалби по полициите срещу мен. От тогава коренно си промени отношението към мен. Идва и ме моли да намаля музиката. Естествено аз намалям, защото идва като човек, и аз съм човек. Понякога идва и когато музиката е тиха, уж да ме помоли, обаче иска и да си бърборим. Понякога се случва по един час да говорим на мойта врата. Последно беше снощи, започна да ми показва снимки на лапето и видеа. Котка му купила, показа ми видеа как той си играел с нея. Започна снимки да ми показва какво можела да готви. Накрая даже и се доспа и пак продължаваше да бърбори. Харесвам я, до толкова, че е домакиня и си гледа къщата. Не излиза много много. Харесвам по принцип жените домакини. Но тя има връзка с друг негър сега. Явно само по негри си пада. Аз съм бял. Живеят отделно, и вчера ми подхвърли, че негрите много изневерявали, направи лека пауза... и каза, , Ее има и изключения.. , , В същото време ми говори и на, , Вие, , луда работа. На другия ден се сетих, че може вече да се е разделила със сегашния негър. Чудя се тази жена какво точно иска? Мисля другия път да я поканя на чаша вино.

Коментари

1.   Иска сигурност. да се ожениш за нея, а тя да си пордължи с негрите. Според мен прекъсни контакт, не ти трябва това чудо на главата. Може да си ербап, но негрите не са един или двама, та може да ти се стъжни. Бегинг.

3.   Това е онзи "велик мъжкар" от темите за циганката и виетнамската проститутка. Сега е решил да си измисли тема, в която той е големия алфа на фона на една наивна и лоша "българска к***а" и "феминистка", надула стомаха от някакъв негър- п*тьо, която после хлътнала по автора, защото бил "мъжкар". Все измислени образи. Между другото, как се надува стомах от негър? Може би имаш личен опит, та да ни обясниш.
Ж 22

4.   Ненормална работа.

5.   Иска да има опция. Сигурност някаква. Ако се случи нещо съседа отгоре ще е на линия. Проста сметка.
Особено като има дете, желае я тази сигурност. Няма лошо в това, всеки човек го иска за себе си, но ти си помисли колко ти го искаш за ТЕБ.
Съседи сте, помисли струва ли си да прекрачвате тази граница. Веднъж прекрачена, неловкостта не си отива лесно и бързо...

6.   То е ясно какво иска, а пък ти ако не си гнуслив-давай. Ако съм мъж никога не бих докоснал жена, която се чука с негри. Но ти си знаеш.

7.   По принцип съм за проявяване на разбиране към хората, но тази жена някой трябва да я приземи. Като си харесва негри, да си прави сметка за последствията. Така че следващия път като започне да ти се оплаква, кажи - 'да така е, но това е трябвало предварително да го знаеш'.

Някои хора правят супер тъпи избори, защото не могат да преценят реалността достатъчно добре. На теория може и да ѝ дойде акъла след толкова разочарования да прогледне, но не бих разчитал на това. Още по-малко след поредица от изцепки с негри.

8.   Тая е парцал и за нищо не става. Кой знае кви бактерий е прихванала от тия негри. Такива не заслужават да говориш с тях. Да е за урок на другите курвии да си правят сметка да не доближават до негри иначе никой няма да ги иска повече.

9.   Според мен и начеши крастата(извинявам се за израза)
Секс и до там. Невлизай в приключения да си с жена която обича черни мамби под панталона.. пък и с дете мулатче.... Секс и до там. Всеки в тях си. Има предостатъчно свободни жени от 30 до 40 ще си намериш твоето.. сега се забавлявай :)

Мъж на 33

10.   Брат, възирай ги тия и такива.. стегни се!

11.   Стой далече от нея

12.   Аве те пък тия, които не са са евали с негри, с какви други изтърсаци са се клатили, бели, но по долни и от негър. Една жена колко и какви камби е изяла, немити с трипери и прочие само тя си знае, и никога няма да си каже. Тия с негрите, понеже са много по-различна раса от бялата, дори и само с двама да е била, пак би направила по-голямо негативно впечатление от колкото някоя с педесет бели мизерника и пропадняка. Мисля да и дам шанс да се опознаем. Човек никъде не знае къде точно му е щастието. В крайна сметка и само да си поевам пак е добре. Има хубави наляти цици, и хубав голям стегнат задник, който може да се клати здраво цяла нощ.

Автора

13.   Тоест, ти очакваш да намериш щастието при въпросната съседка?

15.   Не знам колко си мъжкар, щото никой мъжкар не се изтъква сам пред другите. Ако беше такъв щеше и да си наясно какво аджеба иска една сингъл мама на 28,която я чукат негрите.
Аз като мъж също не бих я пипнал тая, абсолютен парцал.
Нито пък щях да и слушам приказките.

16.   До автора:Много ди груби изрази употребяваш,но явно е според коментарите.Чудя се направо на мъжете и животинското отношение към жената.Хем желаете секс,хем гледате външни белези,ама нали всички сме хора,не само тела.Дай шанс,щом си решил,момичето още лети,но така се расте. Вижда че си по-голям и по-зрял,усеща сигурност от твоя страна,явно защото я излъчваш.С дете,как няма да ти прави забележка за силна музика.Ако ти имаше деца и някакъв ти дъни на главата? И много ме очуди мнението за негрите.Може да е била само с един,това прави ли я негодна.Когато се говори за бройки,мъжете се изтъкват,а жените са одумвани колко много се излагат.Всяка уважаваща себе си жена,няма да тръгне да разправя за бройки на ляво и на дясно.

17.   Аз не знам да има по-смръдливи и заразни от ганьовците. Хем бягат банята като дявол от тамян, хем само проститутка може да им се даде срещу някой лев. Пък и пишките им малки. Отношението им нулево, умират от комплекси, а негрите са човечни и уважават момичето си. Нормално бъл/х/гарчетата да се изяждат от злоба.

18.   Ами като си решил какво да правиш защо пишеш и искаш съвет от хората?

19.   Аз не разбирам какво искаш ти от нас

20.   Никога няма да си го пъхна там, където го е пъхал негър или подобни ... винаги се интересувам от секс историята на жената.
Имах готина колежка, бяхме си навити, но случайно разбрах с кой муньо го е правила в работата и се отказах.

21.   Авторе, аз никога не бих си причинил да бъда с такъв човек, да хубава е между 30 и 40-годишна е, перфектно тяло и прочие, обаче да се е клатила с негри и тем подобни, няма как при мен да пристане!

Мъж на 34 години

22.   Нямаш шанс пред негъра.

23.   8, ако Бактерий е римски император, то името му се пише с главна буква!

24.   Действието едва ли се развива в България. Вероятно в западна Европа.