Болки от лявата страна , влошавам се ,моля за съвет ,помогнете
Хора на 25г. съм и преди година ми се се случи това : При движение, не съм се натоварвала - силна болка ме преряза зад коляното на левият крак, крака ми изтръпна за около 10м. и ми мина, помислих си, че е моментно. Добре, но след това болката стигна до стъпалото, ходих на ортопед уж паднал свод и ми предписаха само едни стелки. Стелките ги нося, болката се усили започва от кръста, дори малко по-нагоре - от гръбнака до стъпалото, все по един и същи начин ме боли и от лявата страна. Отидох на невролог, направиха ми снимка -Лякостепенна сколиоза -L прешлени, пих Милгама ходих на проверка и казаха, че ми няма нищо, добре, но започнах да се влошавам, болката започва от лявата страна - малко по-височко от кръста, минава през тазобедрената става, зад коляното до стъпалото, общо взето от лявата страна от кръста по целият крак + това някакъв гаден бодеж в лявата гърда, все едно е сърцето и винаги когато ме заболи крака имам бяло течение и ме боцка игла от към лявата гърда. ( Това бяло течение незнам от какво е, винаги подържам висока хигиена и никога от първият полов контакт, не съм си сменяла партньора ). Незнам колко човека от всичко написано може да разберат каква е диагнозата и какво по-напред ме боли, гледам снимки и симптоми в интернет прилича на Дископатия, но незнам какво да кажа вече, помогнете

Коментари

1.   Според мен потърси мнение от друг невролог. Симптомите наистина говорят за дископатия, но никой тук не може да каже със сигурност.

2.   Здравей, не знам дали модераторите ще позволят, но ще си позволя да напиша координатите на един боуен и кинезитерапевт от гр. Русе, който е страшно добър, буквално 6 човека от семейството ходим при него. Занеси му всички снимки, които имаш. Разбира и от стави и от нерви. Може да имаш някой прещипан нерв някъде, нямам идея, но той ще има...
Няма да оставям имена, за адрес може да питаш на тел. номера.
А и сеансът е 30лв
Успех :)

3.   2, o, този го знам - Гюнай Мехмедов. Не съм ходил при него, но от това, което чувам, е страшно добър кинезитерапевт.

4.   Прещипан нерв?

5.   Посети специалист по иглотерапия имах по тежък проблем от теб

6.   Здравей, много ти съчувствам, тъй като и аз самият съм изпитвал подобни болки и симптоми (без бялото течение по обясними причини).
За съжаление обаче в този форум не сме лекари, а дори и да има такива тук, те няма как да ти поставят диагноза и да ти назначат лечение по Интернет.
При мен симптомите са подобни и съм диагностициран с дискова херния. За съжаление тя засяга все повече млади хора, аз съм на 34, но имам такива оплаквания от 10 години вече. По-горе правилно те посъветваха да отидеш на друг специалист, може би няма да е лошо да си направиш и скенер.
Ако е дискова херния, единственото лечение е оперативно, което обаче не дава 100% гаранция, че ще премахне проблема. Като цяло, това състояние не се лекува, могат да се облекчат симптомите. Трябва ти наистина много добър физиотерапевт, който да ти назначи упражнения, които да правиш редовно и много, много физическа активност и спорт - не се застоявай много на бюро и компютър, а се опитвай да правиш разходки, да тичаш, да караш колело. И не се отчайвай, не е толкова страшно - при мен симптомите почти не се появяват след като започнах доста по-редовно да спортувам.