Какво да направя?
Здравейте, момиче съм на 18 години и пиша продължение на историята си с баскетболиста. Та... минаха няколко месеца и той продължава да се държи адски странно! Няколко пъти вече той ми повтори, че иска да сподели леглото си с мен, а няма чувства към мен и ми казва, че за да правим секс не са нужни чувства. И ми казва, че сме приятели с привилегии. Опитвам се да му кажа, че не можем да продължаваме така и го питам докога ще си играем игрички, а той ми казва, че това го преценява той. Винаги се опитвам да съм мила обаче ме се получава! А всеки път, когато се опитам да му намекна, че това което прави е пълна глупост ми казва да си умра девствена и че мисли, че било по-добре да престанем да общуваме! И цялото нещо се повтаря многократно! Моля ви, кажете ми какво да правя и как да го накарам да разбере, че ме наранява? Как да говоря с него за това? И дали въобще да споделя леглото си с мен? Ужасно много го обичам и не знам какво да правя, много съм отчаяна! Чакам съвети, коментари, въпроси и т. н. Поздрави!

Коментари

1.   Пусни му. Дай му и в дупето, да ти свърши в устичката накрая, и ще си хепи. :).......поне до момента, в който осъзнаеш, че той няма да се промени, не те цени, а това което наричаш любов, е просто вагината ти, която ти шепне "тоя е спортист, и виж го какъв е нахакан, значи е повече от теб, искам той да ме ебе!"
После ще те минат още 5-10 такива, и на около 25 до 35 годишна възраст, според умствения ти капацитет, ще разбереш как стават нещата в живота. Само гледай до тогава да не натрупаш твърде много емоционален багаж и да не станеш негодна, преднамерена, вкисната, запусната лелка с претенции до небето. :) Съответно, колкото по-рано стигнеш до този момент (за препоръчване в долната граница 25), толкова по-добре за теб.

Дано бях изчерпателен. :)))))

2.   От това, което си написала тук, става ясно, че той иска от тебе само секс. Че ти го обичаш, си е само твой проблем. Очевидно той няма никакви по-сериозни чувства, от това да те изч*ка.

Не знам, защо трябва да си споделяш леглото с такъв, но твоя си работа.

3.   Този човек не държи Достатъчно на теб.Сексът като секс и егото му са важни.Ако те харесваше щеше да има по адекватно отношение.Седнал да те плаши,че ще останеш девствена, глупости на търкалета,той ще е лишен от възможността да те злепостави поради факта,че го харесваш и си податлива към желснията му.Да те попитам сега,какво точно му харесваш, отношението,ласката,грижата???? Нищо от тези неща не споменаваш да притежава.Какво ти допада в него,само визията ли? Тогава спри, започни да правиш нещо за себе си,грижи се за себе си,уважавай се.Ако толкова се страхуваш,че няма да откриеш точния мъж,действай,но ще се чувстваш наранена и унизена.Правенето на любов зс първи път е много по-хубаво от това да се хвърлиш да правиш просто секс,без да Знаеш мъжа на какъв акъл е.Може да не е бил с девствено момиче и само това да го привлича,не самара ти. В това да са добри любовници с уважение и отношение към жената мъжете стават на по-късна възраст и то пак чрез жена,която ги учи на отношение

4.   На простакът не му пука за чувствата ти. Дали те наранява или не е последното нещо, за което да помисли. Дръж се както той с теб. Само така ще е адекватна комуникацията, ако това може да се нарече така. Той продто иска да те из......, а твоите обяснения, опити да си мила, това го отдалечава и възпрепятства от целта. Колкото и да го обичаш не го показвай. Виждаш, че никога не цени чувствата ти и ценностите ти. Сама сигурно разбираш това. На 18 пще е рано, но има да ги видиш всякакви тепърва. Като цяло той е и спортист, така, че не очаквай прекалено много, не очаквай да мисли на твоето интелектуслно ниво. Нали така?

5.   Ти имаш ли ДОСТОЙНСТВО???? Ако не, стой си при робовладелеца!!!! Ако да, събирай си партакешите, образно казано и го напусни. Успех!!!! Ж 56 г.

6.   ох миличка.... събери сили и го зарежи. Знам, че е трудно, но този глупак не е за теб. Не съм прочела първата ти история, но това което виждам тук е че той просто иска секс.
Отрежи го.

7.   Сериозно ли въобще умуваш върху това? Ако аз бях жена, този не само щях да го зарежа, но и да пусна слух, че раздялата е била, защото съм разбрала, че се заглежда по съотборниците си. Така е най-готино: хем се отърваваш от простака, хем го караш да доказва, че е мъж и то в сфера като спорта, където си е рисково да не си такъв, ако си в мъжки колектив. Пада му се, защото не само иска секс, но и те изнудва емоционално! Да види какво е на твой гръб да се упражняват разни там "умници"!

8.   Какво не ти е ясно, че очакваш коментари? Човекът е директен и ясно ти казва какво иска - секс без връзка. Поне е честен, не те лъже и разиграва, не ти обещава кой знае какво.
Имаш 2 варианта - или играеш по неговите правила, т.е. спиш с него, или отказваш и го зарязваш. Забрави това "ужасно много го обичам", не го обичаш, това е нараненото его, че си избрала неподходящ обект на чувствата си. Спокойно, всички сме правили кофти избор и после сме се чудили какво сме намерили в този човек.

11.   Този се възползва от теб. Не знам каква е предисторията, но на твое място отдавна да съм го отрязала отвсякъде. Какво значи, че той преценява кога да спрат "игричките"??? Ти къде си в цялата работа? Къде са твоите чувства? Този ти се прави на мъжкар, но не е нищо повече от един загорелтак. Махай го. Направо хващай телефона и му тегли блок отвсякъде, без никакви обяснения. Колкото и да ти е тежко, ще ти мине, но го махни сега защото когато те мине и те захвърли, ще ти е много по- тежко от сега. И никога не се връщай при него, ако ще и слънчевата система да свали. Няма да се промени или поне докато не порасне.

Black Sabbath

12.   Някой да има някакви други мнения и съвети???

13.   Много си млада. Момчето ясно ти казва, че иска само секс, какво повече искаш като отговор? Най-добре ще е за теб да го разкараш. Явно ти имаш други очаквания, които той не споделя. Ще намериш друг, който ще е с твоето мислене.

14.   Разкарай го напълно!
Ж33

15.   Не знам какви други мнения е съвети очакваш когато нещата са от ясни по-ясни.Човека дори не си прави труда да те лъже,а в прав текст ти казва,че те иска само за секс.За секс не били нужни чувства?-повярвай ми,много по приятно се получава когато и двамата се обичат,тогава вече не е дори секс,а е любов.Ние,жените,рядко правим секс без чувства,освен ако е някоя,която търси изгода срещу секса.А ако наистина си девствена ,защо първия ти път да не е с някой който те обича и му пука за тебе?Ще се съгласиш ли да подариш девствеността си на някой за който си поредната бройка?Обичала си го-прочети коментарите на хората преди мен,много правилно те съветват,преодолей го някак,защото ако отстъпиш и той си вземе неговото бързо ще те зареже след това и тогава,повярвай ми,ще страдаш много повече.

16.   Божее... Това е като „той ме бие и ограбва“, как да му обясня, че ме наранява... НЕ ГО ИНТЕРЕСУВА!

Това е измекяр. Бягаш от това признание, защото тогава идва въпросът „аз защо хукнах след измекяр“. Но не можеш да избягаш от това осъзнаване. Може да го отложиш с известно време, което ще направи болезненото осъзнаване „защо година търчах след измекяр“ многократно по-болезненото „защото две години търчах след измекяр“.

Добре, разбирам, това би наранило егото ти. Но не наранява ли егото ти да търчиш след боклук, който те третира като парцал!!

17.   Още мнения и съвети???