Дали има човек, който знае какво искат жените?
Много неща успях да разбера. В историята, в психологията, философията и политиката, но все още не мога да разбера жените. Наистина. Виждал съм се с много и най-различни. Попадал съм на мъжкарани, на глезли, на такива, които се правят на много добрички светици, а накрая се оказват лицемерни. По принцип и мъжете и жените си имат своите косури и различни характерни черти, както и всеки отделен човек. Но това "Жената" като понятие е за мен една мистерия. Според мен масово те самите живеят в заблуда. В заблудата, че знаят какво искат и заблуждават и мъжете, а след като ги заблудят, после се отмятат и се оказва, че са искали друго. Аз си имам цели и амбиции и не съм по любовните работи, но много често разни жени се появяват в живота ми и упорито искат да влязат в него. И аз.. знам, че това ще ме отклони от целите ми, но въпреки това в един момент, като видя, че една жена е упорита, започвам да си мисля, че явно наистина ме иска много и че ще ме обича вярно. И по някакви такива преценки ги допускам в живота си, като очаквам да не го обърнат на 180 градуса. Ами да.. ама не става това, което очаквам. Направил съм си сметката, че явно повечето жени са неблагодарни. Искат нещо много силно и накрая като го получат желанието им намалява. Най-вероятно има и в мен някакви причини това да се случва. Някакви психологически трикове, които аз не владея.. Знам ли.. или светът е прекалено изкривен за да се налага да прилагаш психологически трикове. Обаче.. Най-големият психологически трик, който виждам, че им влиае са парите. И дори те самите не го осъзнават. По принцип имам пари и понякога когато излизам с жени нарочно се преструвам, че нямам, за да видя дали така ще ме хареса. И ако видя, че без пари ще ме хареса, в крайна сметка да и призная истината. Но.. до второто много рядко се стига. Аз като цяло си правя експерименти с тях, за да им опозная психологията. В друг случай отивам да я взимам с лъскавата кола, скъпите дрехи и я водя на най-якия ресторант, черпя я каквото иска . И просто ги виждам.. очите им светват като лампа. Такива само за един път и тва е. Друго, което ми е направило впечатление е, че масово жените придават прекалено голямо значение на домакинските си задължения. Един вид те всичко правили, пък мъжете нищо не правили. Докато мъжете им се бъхтят, преодоляват препятствия всеки ден, борят се, оцеляват, само и само за да им донесат за ядене и за всичко това искат просто насърчение и психологическа подкрепа. От това като се почне и като се стигне до феминизма, че едва ли не нямали права, че мъжете имали повече права.. Работил съм във фирма, в която са минали много хора през нея и просто виждам, че винаги най-добрите позиции в тази фирма се дават на жените. На мъжете често се дава най-тежката работа, защото са по издражливи и способни. А на жените се дава по- леката работа.. да не се наранявали. Нали искат равноправие? нека да работят наравно с мъжете, какво по-голямо равноправие от това!? Друго, което забелязвам е, е когато един работен колектив е изцяло мъжки- работата върви без никакви проблеми. Появи ли се една жена и край на хармонията. Започват интриги, простотии, говорене зад гърба. Има съществена разлика между мъжкия и женския колектив и това всеки може да го провери във всяка фирма . В женския е просто някакъв ад. Много пъти съм помагал в работата на жените във фирмата и просто ги виждам как се дърлят една друга и постоянно се спъват една друга, докато при мъжете доста често всичко си върви супер хармонично и хората се разбират с по една, две думи, след това стават големи приятели.. Много още опит мога да споделя, но ще оставя малко и за вас

Коментари

1.   Да, има такъв човек. Да ти кажа ли точното място, където се намира гроба му?

Не, ще бъда малко по-сериозен! Няма такъв човек, но поне Господ знае какво искат. Или поне се надявам той да знае, защото ако нито той, нито ние, нито самите жени знаят... нещата отиват в много лоша посока.

2.   Не.

Братан.

3.   Какво искат жените?
Искат да могат да ядат всичко и по много, но да не надебеляват :D

4.   И вие мъжете не сте чак толкова различни,спокойно. Докато едни от вас търсят поредната лесна за една нощ,някои са смислени и добри-такива мъже трябват на света,но,уви,няма ги. А ако ги има,малко са. И не,не става дума дали човекът срещу нас или до нас ще е мъж,човекът просто трябва да е добър,а не лош. Аз например,много се отвращавам от такива мъже,които като си мислят,че са лоши и са спали с толкова много жени,се мислят са готини. Ами,за мен не са. Не искам да обиждам никой,но дами и господа,знаете...както има курви,така има и мъжки курви. Да бъдеш курва е долно и отвратително,защото означава,че не се себеуважаваш,а да бъдеш мъжка курва-това е още по-скандално и отвратително в сравнение с другия пол. Истинските мъже го разбират,фалшивите,които се правят на тях,само се преструват,че го знаят,но иначе пъхат чушката...
Човече,човече. Не става въпрос само за жените. Бог ни е създал хем жени,хем мъже,но...повечето от тях...тръгнаха по пътят на дявола-нещо непростимо. Другите не са тръгнали по пътя на ангела-тръгнали са по разумния път! Следващият път,когато питаш,че не можеш да разбираш жените,ами не се опитвай,бе. На мен колко мъже са ми предлагали да го правим,но аз винаги съм отказвала. Не за да се правя на интересна или трудно-достъпна. Аз имам чест и достойнство. Хубаво е поне малка част от мъжете да разберат,че все още има и такива жени.
Жена,която никога не се е предлага на мъж,не е за гордост,но не е и за подигравка. Поне такива са моите виждания. Мъж обаче,който се е предлагал и е спал с толкова много лесни жертви,подбрани от него,мислейки се за жребец,мъжка курва е...какво да е друго? До този момент в живота си съм срещнала само един истински мъж,но дали ще му кажа какво мисля за него-никога! Е,извинявам се за фермана,но... хайде...изнесохме една лекция на мъжете. Айде,живи и здрави и по-малко с бушуващи хормони!

5.   Е какво искаш да искат? Ти знаеш ли какво искаш? Искаш хубава жена да ти се възхищава за това, че нямаш кола и пари, не си умен, не си красив, но си някак много интересен и трябва да те обича. Нали това искаш или ти се иска? Е с жените е подобно - иска ти се да не се интересуват от пари когато ги нямаш, но те все пак се интересуват. Стига си хленчил и си се мислил за велик психолог.

6.   Авторът е прав. Много жени се мислят за специални, ама не са. Не знам защо мъжете им поддържаме илюзията още...

7.   Ето го поредния мъж тип "сакън да не се мина". Обясняваш как жените не са ти приоритет и имаш други цели? Как тогава очакваш ти да бъдеш приоритет за тях? :Д тествал ги с ресторанти е тука вече при падам. И аз мога да тествам мъжете също няколко месеца без секс. И който се откаже, отпада. Излизането с някого е защото го харесвах, влюбен си и тн., а не за да си правите тестови задачи. Излез с жена, в която си влюбен. Ето тогава е истинският тест... този на съдбата.
В крайна сметка това, което предлагаш, това и ще получиш. Когато приоритет ти станат сериозните и задълбочени отношения, едва тогава би попаднал и на такава жена. Помисли върху избора си.

8.   И жените не разбираме сами себе си, ако това е някакво успокоение. :)
За мъжете не е социално приемливо да проявават емоционалната си страна, още от деца се възпитава "мъжът да бъде силен, да не проявява слабости". По-емоционалните мъже отнасят подигравки. Вие се научавате да общувате в прав тест и дори да има емоционален аспект, всичко се рационализира. Ако питаш един мъж защо е избрал жена си, веднага ще ти изреди чисто рационални качества (например: вярна е, изглежда добре, грижовна е).
Жените от своя страна е ок да са емоционални. Даже се възпитава емпатия и т.н. (тези качества са много важни за една майка). Ако погледнеш някой женски любовен роман, главният герой може да има отвратителни качества като човек, но е магнетичен (въздейства на емоционално ниво). В крайна сметка жената успява да превърне магнетичния, но неподходящ мъж в идеалния, любящ съпруг.
Много жени имат точно такава идея в главата. Водят се от тръпката, очарованието на магнетичния, неподходящ мъж. После страдат, че той не си променя...
Ако питаш една жена кое е най-важно в един мъж, най-вероятно едно от качествата ще е "да има тръпка".
Ето в твоя живот идва някоя жена, на която ти не обръщаш внимание. Ставаш интересен, има "тръпка". Решаваш да дадеш шанс, хоп вече си "завоюван" и не си интересен.
За парите не мога да кажа нищо, аз съм възпитана да не гледам този фактор. Мен майка ми ме е учила да гледам мъжът да е на еднакво интелектуално ниво с мен и да има желание за развитие (за да не го издържам аз изцяло), т.е. да е човек, на когото мога да разчитам наравно и финансово, и интелектуално. Дори в момента да е беден, да е човек, който ще се развива в бъдеще.
Обаче има много жени, на които е втълпено, че мъжа трябва да ги издържа и че трябва да е финансово обезпечен. Тук роля има възпитанието и то огромна.
Много зависи как се представяш като казваш, че нямаш финансови възможности. Дали се представяш като човек, който е замръзнал в развитието си като личност и професионално например. Защото тогава може би ги отблъсква не липсата на пари, а липсата на инициативност.
Примерно, ти си човек с професия и интереси за развитие. Владееш няколко езика, пътуваш по света, имаш широки хоризонти. Би ли искал да споделиш живота си с жена, която работи нещо безпреспективно, която се интересува само от клюки и от маникюра си?
П.П. За женските колективи съм съгласна. Нищо, че съм жена, в 90% от случаите, в които съм била в женски колектив, съм ставала жертва на интриги. От тази гледна точка, аз самата предпочитам да съм в мъжки колектив.

9.   Има това съм аз!

Братан

11.   Проблемът, мой, идва от обществото. Обществото позволява на жените да не прогресират ментално/морално отвъд 16 годишна възраст.
Дават им се права, без съответстващи отговорности и накрая кво става - получаваш една камара хора, с манталитета на разглезени деца, на които никога не им е било отказвано нищо.

Затова и всичките обикалят с такъв огромен sense of entitlement - "аз съм жена, и заради това, че съм жена, заслужавам най-доброто! Нищо, че съм дебела, стара, тъпа, скучна и работя за 600 лева, аз заслужавам най-доброто, щот ВАГИНА!!!! "

Като са малки, тати им решава проблемите. Като пораснат, други мъже вършат същата роля. И когато дойде момент, в който няма мъж, който да им реши проблемите, надават вой колко им е тежък животът. НАПЪЛНО НОРМАЛНА РЕАКЦИЯ! Напълно нормална реакция на човек, който е живял е стерилен, имагинерен, перфектен свят, и който в даден момент се сблъсква с ежедневието, през което минава почти всеки мъж, ПОСТОЯННО.
Ти ако никога не си тренирал и легнеш на лежанката, сигурно и празният лост (20кг) ще ти се стори тежък. Да де, ама ако тренираш редовно, 100 кила ще са ти тамън (примерно). Е същото е и положението при жените. Минават между капките без да полагат особени усилия, съответно не се развиват особено като личности, защото нямат нуждата да го правят. То не им носи някакви велики позитиви. Стига им това, че имат вагини, и кандидати - бол. То и на нас да ни беше така лесно, и ние щяхме да се скатаваме от трудности.

Няма как да виним само и единствено жените за това, че са такива. Мъжете сме тези дето го допускаме, че даже и ги окуражаваме да са такива. А това се случва, заради природата - ние сме по на зор да се празним постоянно, те са по-склонни да изчакат потенциалната по-добра оферта "утре". Като във всяка бизнес сделка, този дето е по-НЕ-на-зор диктува правилата и цената.

Силно адвокирам за масово вдигане на мъжките стандарти.
Примери. АКО жената:
1. Не спортува - няма пенис за нея!
2. Не инвестира в разговора и отношенията ви пропорционално - няма песни за нея!
3. Е тъпа и скучна - няма пенис за нея!
4. Има малоумни/абсурдни претенции - няма пенис за нея!
5. Ако не предложи сама да плати поне своята част от консумацията - няма пенис за нея!

Само така могат да се оправят нещата. За жалост, както казах, ние сме по-на-зор, така че няма как да се случи това.

14.   Ами, то и аз не разбирам вас - мъжете. Явно и никога няма да ви разбера, но не ми се пише, че сума ти хейт ще отнеса. Обаче едно ми направи впечатление - Излизаш със сума ти жени, за да ги тестваш? ! Това е ненормално, наистина. Все едно не си търсиш жена, ами само ей така ги тестваш, все едно някаква анкета ще правиш. Ревете, че само за пари ви искат, пък ти какво предлагаш? Колички, скъпи ресторанти, еди си какви тъпотии, дето на повечето жени хич не им пука, сигурна съм в това. Но! Това не означава, че жените не харесват успели мъже. Харесвам умни и способни мъже с хубави професии. Това ми показва, че човека имал и има цели, постигнати, йе е мързелив злобар. Аз съм умна жена и искам умен мъж. Но мразя да се фука с тях - парите. Много мразя. И постоянно да ми се доказва колко бил "богат" и постоянно да ми се мазни с някакви подаръци. Не си търся банка, а партньор в живота.
Запомни.. Каквото предлагаш, такова очаквай.

15.   Кои жени, бе, брат? Щото има доста жени на този свят.

Въпросът ти е няколко идеи по-тъп от "Дали някой знае кой е любимият цвят на българите?"

Но, за да не бъдеш повече заблуден, ще ти разкрия една тайна. Когато започне да ти се струва, че "жените" (т.е. онази специална жена, която те интересува... или всяка жена, която срещаш, защото просто си отчаян пичага) не знаят какво искат или че ти не можеш да разбереш какво искат, това е знак, че те добре си знаят какво искат, просто не искат теб.

16.   Хм, авторе, гледам, че смяташ, че жените искат горе долу едно и също. Аз съм жена. Затова ще ти помогна като ти кажа какво искам аз. Искам да плувам в море от женски цици, докато не срещна точната жена за мен, да мина всички яки мацки на плажа това лято, да си взема сертификата за спасителка, да си работя здраво за достатъчно пари, да изкарам кинти, да си купя ленд ровър и да пообиколя малко Европа, щото ми писна от тая епидемия. Дано тази информация да ти е полезна. ПП: и аз понякога се чудя какво иска тая или оная жена. В общи линии искат да им е хубаво и да не ги занимаваш с глупости. И да вярват, че си свестен човек. Почнат ли да се съмняват, че си готин по характер, не ги интересува нищо друго, жените сме много чувствителни. Дори и тези като мен.

17.   Жената е една заблуда! Това е! И вкарва всичко и всички е заблуда. Ницше много добре е опознал женската природа и е писал за тях. Накрая по ирония дори е умрял заради жена

18.   Зависи за какви жени говорим. Общия знаменател ще те отведе до 0 отговори.

Ако са слаби (душевно), ще искат да те контролират, ще те тестват постоянно дори и да сте постоянни партьори, целта ще им е да те смажат и да поемат руля. Но поемат ли руля, вече почти е сигурно, че няма смисъл да сте заедно, а това че ще корабокруширате е само 1 степен по-малка от 100%

Ако са силни душевно, ще те повдигат духом постоянно, но ако ти си слаб, имаш пробойни и вместо да се надъхаш от това, което ти дават, пищиш като момиче и си търсиш оправданя, на дали ще искат да са с теб. За какво да се хабят на теб като имат такова силно умение?

Ако са красиви и духовно слаби - стават курви в повечето случаи и искат просто пари и да ги чукат, нищо друго.

Ако са Красиви и духовно силни, душици, marriage material - тука си е е*ало майката, щом са такива, всичко им е на ниво: Интелект; себеподдържане; себеизвисяване; постоянно подобряване на себе си без умора, защото е начин на живот; спокойствие отвътре, а не от неща отвън. такова рядко еднорогче.. Тук се целя лично аз, като цял живот съм се фокусирал надалеч точно в тази посока, не съм пристигнал, няма и да спра да се движа натам, ще видим дали съдбата ще ме ощастливи с такава жена. Не спирам да вярвам, и продължавам да се подобрявам всеки ден във всичко, но не искам вече сам, нито пък с която и да е.

Ако си ги категоризираш, може и да си отговориш на въпроса. Колкото повече категории имаш, толкова повече точни отговори ще имаш. Когато стигнеш до категория само с 1 жена, е най-лесно за да си огворориш, но ще трябва тази жена да я опознаеш много добре. Разбра ли на къде бия.

19.   Те жените не знаят какво искат, камо ли някой друг. Тая работа е индивидуална по принцип, но себеосъзнатите дами са единични изключения.

21.   Арабелите са решили тези проблеми, време и ние да ги решим.

22.   Искат евтините им манипулацийки да не бъдат разкривани.

25.   Те самите не знаят ,какво точно искат.И това е главната причина за толкова самотни майка и деца растящи само с един родител.Едно време мъжа е избирал жената.Хващали се младите моми на хоро на мегдана, и са се надигравали, за да я хареса някой ерген.А мъжете тогава са знаели какво искат и нещата са били прости.Мъжете искат простички неща,дом, семейство,топла храна вечер и редовен секс.И за това тогава в ония времена не е имало разводи и прочие.Сега жените искат тръпка, до като е млада без деца, после като надуе стоаха и алфата, който е знаела ,че става само за разплод,но не и за смейство,но се е надявала да го промени,и върже с дете, си плюе на петите .После почва да търси сигурност в някой мил кротък, който изкарва добре и може да бъде добър баща.В даден момент обаче цялото това спокойствие и идилия и писва става и скучно и вземе та му изневери със стария разбойник,понеже чувставата са се били върнали.После като стария разбойник пак се наиграе с нея и я захвърли иска пак да се върне при сигурния,обаче и той вече не я иска,понеже си има самоуважението, и нашата почва да реве във форуми като този, как от мъжете нищо не ставало.

Чингис Хан

26.   Към Автора
Никой не може да те отклони от амбиции, цели, хора, пътища, автомобили.. хаха.
Никой няма как да те отклони от квото и да е, докато ти не му позволиш. Явно дотук си срещал девойки които бъркат Толстой с толстолоб. Лъскави коли, а у.. На една жена въобще няма да и дреме за лъскавата ти кола, ако те изчете такъв един незнаещ, съмняващ се, несигурен, колебаещ се, не обичащ любовните работи, но обича др работи, обвиняващ, заклеймяващ, целенасочен, но затворил дверите към себе си. Въобще не и пука за това, че ти не си наясно какво иска една жена, щото наистина явно не си среюал жена.. Ако беше питал, щеше да ти бъде отговорено. Жената иска мъж. Това е. Лесно и просто. Мъж, който да бъде мъж- да кове пирони, да вдига тежки неща, защото е мъж, да си върши мъжките неща, за да може тя да си върши женските неща- да уреди дом, да роди деца, да отгледа мушкато, една котка и канарче, да го люби, (не канарчето, мъжа си) а той да я обича и да е нейната опора и сигурност. Много ми е странно, когато мъжки род зададе типично женски въпрос от типа Лексикон и се вайка. Пичовеее, въобще не става въпрос за жена или мъж, а до човек. Жената иска мъж. Като едно време- той на лов за мастодонти и кентаври, тя стои в пещерата до огъня и чака с осем деца и кило въшки вечерята. Той се връща, хвърля съблезъбия тигър в крака и, удря се осем пъти по косматите гърди, изревава мощно да се чуе, един вид, разбираш ли, неговия глас. Жената дере тигъра, разпарчетосва го, всички ядът, жената пере кожата, тя ще яде, ако остане. После четат поезия на свещи, добавят по една-две фигурки към семейното платно върху стената на пещерата, онождат се за кратко и това е. А сега? ! Мъжете с по-добре оформени вежди от моите. Епилирани до евстахиевата тръба. С кичури унисекс и чантичка през кръста реплика на Вююютоон. С лъскава кола на лизинг за 20 години, но с амбиции и цели. Искат жените да работят наравно с мъжете. Аз не знам случай за последните 40-60 години в който жена да не е бачкала нещо, което мъжа е работил. Прекаленият феминизъм ме дразни, не го харесвам, защото доста преекспонираха и злоупотребиха с това понятие. Относно равноправието, липсват някои познания по тази болна тема за всички. Винаги се е отнасяло до честно и почтено заплащане на извършената работа. Мъж и жена на една и съща позиция, с едно и също работно часово време, но с различни превилегии и по-високо заплащане. Познайте за кого е плюсът? За вечно незнаещия, мърморещ от света и жените " мъж". Някак си не е честно. Ако се заплащаше по същия несправедлив начин, само че мъжете да го отнасяха, имам чувството, че всички ще започнат да скубят коси, да вият и вдигнат света във въздуха. Жената иска мъж, който да се грижи за нея, защото е жена. А тя да се грижи за него, защото е неговата жена. Да пази авторитета му, гордостта му, децата им, домът им. Да дава любов, а той в замяна да я кара да се чувства жена. Взаимно уважение има едно такова нещо. И тъпите материални простотии, абсурдните твърдения за разни психологии, абе всичко, каквото изчетох дотук от повечето момчешки коментари, ме кара да ви успокоя, че с една девойка като не ви е провървяло, не значи, че с друга ще е същото. А пък, ако имате късмет, може и да срещнете жена. Знаете ли, че в цивилизованите страни за:
1. Чистене на дом се води професия със заплащане. Наричат я хаусклийнър. чистачка демек
2. За готвене се плаща отделно, за пране също, за гледане на деца, мъхъм, пак отделно, за правене на секс с цяла програма- пак се плаща отделно, за изслушване на проблемите в работата, на кой колега му е по-голям и обратното, и как това довело мъжа до стрес и затова не иска секс, но ще отиде на боцне нещо- пак се плаща отделно. За гледане на деца, гладене, домакинстване. Това всичко след като се върне от официалната работа гадната жена, разбира се. Дежурната реплика тук е: Е то ква работа има жената, освен да си гледа децата и къщата, и тя да вади пари, айде дее! Да, така е. Не смея да споря. А каква др работа има мъжа тогава? !
Жена съм. Моят мъж не се налага да пита какво искам, защото знае, че каквото искам, сама мога да си го купя, но в действителност искам здраве и любов за близките си, и свят с повече емпатия, хумор, смях и любов. Знам също, че Ницше, тази шовинистична свиня, е бил и педофил. Солта изглежда като захар понякога. Нещата не опират до мъж-жена, а до човек. Просто не сте срещнали тази, която сама ще ви каже какво иска и то ще бъде само един отговор- вас. Мир! :)

27.   Номер 15 е прав. Повече такива мъже да има - осъзнати реалисти.
Ж33