Как са момчетата в университетта?
Здравейте, момиче съм. Скоро ще съм в университет. И имам
въпрос по тази тема какви са момчетата в университетите. По възпитани ли са или някак си по зле. Защо вие момчета по принцип сте толкова арогантни и дразнещи се с момичета, само това не мога да разбера. Ония ден гледах филма Holidate, който го е гледал, предполагам, че се сеща за кого говоря, там момчето беше страхотно. Искам такова момче да си намеря. Много е хубав, забавен, всиччки хубави качества и тн. Пък и аз съм доста претенциозна в избора на момче. Първо гледам външния вид горе долу, разбира се, а после характера. Никога не бих си позволила да легна с някое прасенце от локвата. Незнам вие какво ще кажете. Трудно ли се намира момче в университ и тн. Аз предпочитам необразован, отколкото образован, незнам защо. И да кажа, че не е от образованието, а от характера на човека. Необразован навсякъде можеш да го хванеш, ама наще нещо не са съгласни, защото няма да можел да ме издържал с малката си заплата и тн. Аз си мисля Това ли е най важното Парите или човек да бъде обичан и да се чувства удобен в ръцете на другия, както се казва.

Коментари

1.   Ами всякакви ги има, но и зависи от университета. Има си момчета, които сериозно искат да получат качествено образование и такива, които са само за едната диплома за висшО, че да се хвалят в квартала/селото. Може да е взел диплома и пак нищо да не става от него, това не е гаранция вече.

2.   "защото няма да можел да ме издържал с малката си заплата и тн"

Много интересно те учат вашите, които са на 30-40 годишна възраст.
Наистина ли са ти казали така....
Нито да си затраят за причината, нито да ти кажат, гледай ти да си изучиш, поне.. Нито да имат някакъв морал в изказването си. Какво би те научило теб да чуеш такова нещо и т.н. и т.н.

Разочарован съм!

Баща ти издържа ли майка ти или майка ти може сама да се издържа, но като сте семейство, екип всичко заедно е по-лесно?

3.   И аз си търся момиче като теб м18

4.   " Аз предпочитам необразован, отколкото образован, НЕЗНАМ защо." Аз пък знам.

5.   Е така са, свестните няма да ги видиш, щото правят нещо смислено сами, смислено с приятели, че дори учат ако са в 3-4ти курс, но със сигурност няма да са около чалгата.
А ще е пълно на дискотеките с онези, които все още не са научили правилно да изговарят името на специалността си.
После мъжете са такива, а къде са онея.

6.   Същите простаци и като в училище. Бях много разочарован като постъпих в университета и не видях особена разлика в колегите спрямо съучениците преди това. Има свестни разбира се, но те са изключения както винаги.

8.   Аз учих филология и мъже не видях, дори за приятелски мухаббет рядко. Не знам какво учат готините
Ж30

10.   Завърших медицински университет. За жалост не останах с големи впечатления за момчетата там, много са груби, първични, невъзпитани и т. н. Ако не знаех, че учат медицина, никога не би ми минало през ума това. Заради факта, че учат в медицинския са надути и доста надменни, в другите университети не знам как е, ама сигурно същото- поколението е едно и също. Просто трябва да имаш късмет да попаднеш на свестно и добро момче, това е! Успех :)

12.   Значи важното е да е хубав, но не и умен? И все едно е стока на пазара, че ще го оценяш? В университет обикновено хората отиват да се образоват, как ще намериш необразован там? Не че няма студенти, дето не знаят за какво са там. Това са обикновено купонджиите, редовните в дискотеките, най-шумните в общака. Знаменитостите на общежитията, сещам се за поне няколко, които им се носеше слава на купонджии. Тези, дето не присъстват на лекции много-много. Но има си и хора, които работят. Мъже на всякаква възраст ще срещнеш. Важното е какво предлагаш ти и какво ще ги впечатли в теб.