Моля, опишете какви момичета харесвате.
Въпрос към момчетата. Опишете какви момичета харесвате (тяло, височина, кожа, тегло, коса и тн. )?

Коментари

1.   Предпочитам да е слаба, не отпусната, добре е да спортува. Важно е да е във възрастова граница 18 до 33 някъде. Естествено може и да е по-старичка от това, но идеално е ако е в тази графа. Мразя изкуствен тен.

Косата няма значение, но ако трябва да избирам, бих избрал дълга и кестенява. Очите може да са всякакви на цвят. На ръст най-добре да е от 160 до 170см.

Изключително важно е да не са ѝ къси краката. Не бих отрязал някоя заради това, но все пак...

Гърдите ги харесвам среден размер, огромно цомби не ме привличат, а малките за нищо не стават.

В дупето ако е надарена - перфектно!

Като цяло е добре да има натурално излъчване и да няма кой знае какви корекции. Някак си ме отблъсква да видя някакви фалшиви джуки, но не ме слушайте мен, дами... Има мъже които си падат по това.

М24

2.   Да не е българка, мургава и да има симпатично лице. И да не е дебела, ако бях и аз дебел сигурно нямаше да ми е проблем. Нямам особени претенции за външността, повече ме вълнува характера. Но с изискването да не е българка, вероятността да е с гаден характер нямалява значително.

3.   Няма определен тип жени като външен вид, които харесвам. Да е с приличен външен вид и да личи, че се поддържа. Към интелекта и поведението обаче съм много взискателен и няма да ми стигне мястото да напиша предпочитанията си.

4.   - Да е красива, слаба, нежна, магнетична, стилна, чаровна, не чаровна, а очарователна. С красива усмивка, гладка кожа и пленителен поглед. Да е с големи цици, малко дупе повдигнато нагоре и изпъкнало назад, тънка талия, плоско коремче и слаби ръце. Да има тен целогодишно. Относно външния вид е само това.

- Да има чувство за хумор, да е социална, да е динамична и бърза. Но да е по-скопойна от мен (това е лесно постижимо). И все пак будна. Будна в предното изречение го казах за характер, но държа да отбележа и за ставането сутрин рано!!! Да става сутрин рано и да е очарователна не повече от 10 мин. по-късно! (добре 20 с пишкането).

- Да тренира: фитнес, йога, тае-бо, deep throath. Да ходи на курсове по рисуване, солфеж. Да има хубав, нежен, бодър, позитивен и звънлив глас.

- Да си поплаква от време на време. Може еволюцията да ни е дала много, но до мен така и не е стигнала по-ясна индикация за това коя да обичам и коя да си поприпомпвам спорцменски. Тези, които плачат ги обичам, тези които не стигнем до там не много ама пак ми харесват на задна прашка примерно. Другите ми харесват и гушнати и на задна прашка също.

- Да мълчи, когато съм изморен и да говори, когато съм изморен и ми се слуша нещо, но не ми се възпроизвежда нищо. Да разбира сама, кога да прави едното и кога другото.

- Да прави свирки спонтанно.

- Да ми споделя всякакви глупости, които я вълнуват, но да не очаква да ги помня. Да не ми иска мнението за глупостите, които я вълнуват. Да ми разказва как са чукали приятелките й, това ми е интересно.

5.   Ами, височината, определено не по висока от 1. 70 - 1. 75.
Килограми - определено не дебела, под дебела имам предвид много пълна, а не сладките леко закръглени момичета които просто не са вейки, т. е. не са кожа и кости и има какво да почнеш, не че е проблем да е дебела, може да отслабне, проблема е че някои дебели не си правят труда да отслабнат а това не е добре, да може да се чества добре сега, но след години заради наднормените килограми да не е в добро здраве, а аз съм човек който страда и за другите и няма да ми е никак приятно да гледам как момичето до мен се съсипва и не се опитва да се промени. Казвам това, защото лично аз бях дебел до преди 10 месеца, сега съм слаб и вече с оформено тяло, постигнах го трудно, но си заслужаваше и се чувствам много по добре.

Черна коса, дълга, определено не харесвам късите женски прически, от под рамената до кръста, ей такъв размер е идеален.
Очите нямат значение препдолагам.
Кожата - идеално би било да има тен, но естествен.
Тялото- ами, това вече няма голямо значение, повече значение за мен има характера, но все пак ако говорим за тяло - добре оформено дупе, средни по размер гърди или доближаващи се до големи, за дълги крака не претендирам.
Хубаво би било ако тренира или иска да започне, тъй като и аз тренирам и се поддържам, но не е задължително, не държа на това, просто за здраве, не заради мен.

Да няма корекции, татуси, пиърсинги, като и обеците може да ги изключим, както и да не се гримира, намирам естествената красота за по важна, и също ако за нея не са задължителни маникюра и педикюра - перфектно. Имах гадже което просто трябваше да се кичи със 100 и няколко аксесоара(обеци, гривни, пръстени, все едно отива на рап битка във негърския квартал на Илинойс), да се нагримира и определено да ходи на маникюр и педикюр ако не всяка седмица, то поне веднъж в месеца, повярвайте ми, това ми беше в повече, аз искам естествено момиче, истинско, но това е моят вкус, предполагам че за друг би било привлекателно нещо такова.

М18
N. N.

6.   Височина 1, 50-160, коса кестенява или руса, обожавам къдравелките.
Да е нормална по телосложение, не да е няква гуси, нито да е анорексично слаба.
Да е бяла, не ми харесват мургавите, не съм расист да уточня.

8.   Нямам някакви особени предпочитания. Може би е важно да е усмихната и да не е с наднормено тегло.

9.   Генетика, лице, кожа нежна мека - много важно за мен.
Да е фина и слаба, спортно тяло.
Да не е много висока, да не е много ниска, аз съм висок мъж 187. Може би с токчета да е малко по-ниска от мен. Да е горещо маце по анцунг, клин вкъщи или навън / при спортуване както и когато е с облекло включващо токчета.
Да се поддържа. Да е lady on the street and freak in the bed.
Да се самоуважава. Както и мен, но защото наистина го усеща така.
Да спортува особено да имаме общи спорт интереси.
Да не я е страх да има кураж да взима това, което иска от живота. Да е вярна. Да желае само мен. Да й хвърлят погледи, но тя да не им отвръща, защото според нея си е намерила най-добрия.
Да е дейна, да не спира да се подобрява. Без стрес, само спокойствие.
Да ме обича, да ми дава топлина и женска енергия.
Да не чака всичко на готово от мен, но и да не е другата крайност, да сме топ екип.
Да се усмихва, да е винаги спокойна и уязвима, да се е научила да е с отворено сърце и силна.
Когато има нещо, да говори, да знае какво да казва, и да го казва.
Без крещане и без да е изтеричка, абсолютно точно обратното искам. Да се е научила нервиращи моменти да ги приема мъжката, да може да е спокойна и да може да говори като възрастен човек.
Да е позитивна, да се е научила душевно нищо да не я разклаща, а ако нещо я разклати по-добре да се разплаче и да дойде при мен да поговорим, отколкото да се нервира и да прави грешки. - Да е стабилна!

Къде си? Ще те намеря и ще те спася! (Както и ти мен)

10.   Харесвам по-ниските момичета, с фино тяло, светла кожа, с руса или светлокафява коса, да бъде мила и добра като човек.

П. П. Имам слабост към блондинки, много ги харесвам.

11.   Нисичка до 1.70 максимум, косата й да не слиза до кръста, за гърдите нямам някакви по-специални предпочитания, стига да не са прекалено големи, естетически не ми харесва. Дупето е добре да е по-големичко, но не някаква мазна торба. Характерът е много важен, да има чувство за хумор и да мога да си говоря с нея за всичко без притеснения. Да не е обсебваща.

Май много претенции станаха. :)

12.   1.Със сигурност да не е дебела, но това не значи анорексичка или в перфектна форма, а просто да не е видимо с много наднормено тегло.
2.160-180, нямам прлотив високите жени, дори ми допадат повече, но е странно вече жената да е по-висока от мъжа.
3.Колкото по-светла толкова по-добре, циганки не ми харесват.
4.Тегло както казах хяма значение, но горе-долу до 70кг макс
5.Косата няма значение, по-скоро очите.

13.   Единствено предпочитам да не е дебела. Може да е закръглена, но не и отпусната. Най-важното за мен е да можем да си говорим и да правим неща заедно. Важно е и тя да обича секса.

14.   Ами аз харесвам много типове жени, но има жени, които просто като ги видя и ме подлудяват. Изпитвам такова нудържимо привличане, което не мога да обясня.

Иначе харесвам жени, които не са по-високи от мен (аз съм 180 см), тоест не харесвам кобили. Да, харесвам дългокраки мацета с хубави слаби тела, сладки дупенца (ох, тез дупенца), цветът на очите няма значение. По принцип харесвам блондинки, но като цяло цветът на косата няма значение. е жената да има сочни големи гърди, но дори и с малки ако са сладки, си е екстра. Тоест гърдите не са най-важното, макар, че... Много е важно мацката да се облича стилно, елегантно, секси, но не прекалено предизвикателно. Красива жена на високи токчета е нещо фатастично когато върви. Направо ме побърква като видя някоя секси мадама на улицата с висок ток да крачи грациозно, елегантно и да поклаща леко дупето. Важно е жената да се поддържа, но не с визия на чалга дива. Грим в нормални количества, червило (ярко червеното червило е особено секси), маникюр (особено ярко червения), нормална прическа, според лицето и т. н. Къдравите жени са ми слабост. Имах 2 такива гаджета, много е яко, но и това не е определящо, разбира се. Жената трябва да спортува по-малко за да подддържа фигура, но ми е изключително противна фитнес визията с големите гъзове. Много по-женствено е излъчването на балерина, танцьорка, гимнастичка, отколкото на напомпана в гъза фитнес маниячка. Цветът на кожата също няма значение., макар, че по-тъмните нюанси сякаш са по-привлекателни от снежно бялата кожа. жените с издължени лица са по-красиви от тези с кръгли или квадратни. И да не забравя най-важното : МРАЗЯ жената да е облечена в панталони, отвратително е. Няма нищо по-готино от жена с рокля или пола. Жената с панталон е отблъскваща, дори с дънки да е обута, някак си ми се губи женствеността. Абе обичам женствени жени. Нежни, секси, слаби, грациозни, УСМИХНАТИ, топящи се в ръцете ми.