Не мога да си тръгна
Животът хубаво се бъзика с всички нас...
Останах сама без мъж и дете, на 45. Не било писано.
Но се запознах с 25 годишен и се виждаме за секс.
Уж всичко беше ясно, уж съм силна и самодостатъчна, но...
Той е чаровен, искрен, прекрасен, мил, свободен, отзивчив...
Невероятен любовник. Каза ми, че е мъж за секс и наистина го бива. Но го искам и не мога да си тръгна. Побърква ме, хубаво ми е, как да го пусна?

Коментари

1.   Той сам ще те пусне, не бой се. Ще те пусне когато реши,че иска нещо повече от живота от една леля и някакво си лашкане. Когато разбере, че порното с зрели жени наяве не носи радост и щастие.Когато иска дете.

2.   Не го пускай. Отпусни се, радвай се, забавлявай се и толкова. Времето ще покаже.

3.   Както ти казаха и по-горе той сам ще си тръгне от теб. Все един ден ще осъзнае, че няма никакво бъдеще и развитие с теб, защото след 5-10 години ще е мъж в силата си, а ти- баба. Ще пожелае да има семейство и дете и ще се събере с млада жена.

4.   Защо пък да трябва да го пускаш? Освен ако не харесаш друг, разбира се. Някой, с който може да се съберете за нещо по-сериозно. Но ако ти харесва и сексът е хубав - защо да не се забавляваш. Сега ти е паднало, много жени ще ти завидят. Аз самата съм на 34, но досега не съм била с някой по-малък. Ако бях на твое място, щях да се наслаждавам, без изобщо да ми пука. Винаги можеш да си осиновиш дете :)

5.   Това е трудна работа. Ако има и чувства нещата за теб отиват на зле. Запознах се наскоро случайно с мъж, разговоите ни вървяха добре, без да натрапваме визия и без коментари по тема секс. Слес известно време се случи се, така, че разменихме снимки, харесах го повече от необходимото. Явно той усети, но при многото други опции за срещи с нежния пол, се отдалечи. Липсва ми коуникацията с него. Млад е твоят младеж, ще дойде време да се замисли сериозно за жена и деца, разликата във възрастта е голяма и ти го усешташ. Да, на 60 и 45 всеки ще е различен от 25 и 40

6.   От написаното личи,че си умна жена и нямаш никакви илюзии за нещата.Увлякла си се,нормално е,младостта е нещо много хубаво.Изживей си тръпката докогато можеш,защото едва ли ще е за дълго.Момчето ясно ти е казало,че всичко е само секс,то трупа опит,надявам се,че самата ти не очакваш нищо сериозно.За Бога,та ти можеш да му бъдеш майка.№1 ти го е казал най правилно,макар че едва ли ти харесва-като ти се насити сам ще си тръгне,няма да чака ти да го направиш.Стегни се и се дръж достойно,пусни го да си иде,няма нищо по-жалко от зряла жена,която преследва млад мъж.

7.   Може би номер 1 е прав. Но не се знае, може това да е началото на нещо трайно.

8.   Номер 1, горкото... И аз искам да те пусна на свобода, някъде в простора с другите овце, в повече ти е дошло лашкането, дано си се размножило, та мисията на живота да е изпълнена и да остава само ядене и словесна диария тук, там за лично удовлетворение.
До Авторката, давала ли си си сметка, че да живееш в страх от изоставяне е абсолютно същото все едно да превивяваш по едно изоставяне всеки ден?
Можеш да се оставиш на това и всеки ден да го преживяваш, нали?
А можеш и да се оставиш на удоволствието от живота и евентуално да го преживееш някога веднъж.
Ти реши.

9.   8 от 1
Мъжът и е казал, че мъж за секс и се виждат за секс, следователно той не си прави илюзии за живели дълго и щастливо. Тя е тази, която вярва и се е влюбила явно. Да, може да си живее няколко месеца-година или повече в романтични фантазии, или да приеме, че е това е авантюра с разлика във възрастта, която аватюра често младият прекратява. Поради изброените причини. Да, гадно е, но като е встъпила в такива отношения, го е направила, приемайки тези рискове. Отделен е въпросът, че жена на тази възраст трябва да е по-осъзната и да не гледа само физическото, да има глава на раменете си. Та най-вероятно е той да си тръгне.

10.   То и ние така... От секс на секс... и от 7 години сме семейство. С 9 години по-млад е от мен, но го усещам като по-зрелия във връзката ни и съм доста послушна. В началото всичките ми приятели ми казваха: "Наслаждавай се, но не очаквай нищо, нали знаеш, че няма да продължи дълго, умна жена си, все пак? Е, да, ама то продължи. Съпругът ми е всичко, което съм искала от един мъж. Мога само да се надявам, че му давам от себе си равностойни грижи и любов.

11.   Надявам се, че не си вдовица. Ако си, моето искрено съчувствие.

------------------------------------------------------------------------------------

Ако не си, какво ще кажеш да поемеш малко отговорност? Ама разбира се, че е виновен „тоя дето пише“, че „не ти го е писал“. Само сакън да не си отговорна ти. Как работи върху себе си през живота си, за да бъдеш привлекателна за качествените мъже? Какво прави с качествените кандидати - режеше ли ги, за да гониш измекяри? Ако по някое време все пак си била завъдила сериозна връзка с читав мъж, пак ли ти нямаш пирнос в това, че връзката се е провалила? (в който случай явно не си избрала читав мъж... )