Към модератора
Здравейте, чисто технически въпрос-колко са активните потребители на сайта- колко хора отварят на ден или седмица, някакво чисто информативно число?

Модератор: нямам такава информация

Коментари

51-66 от 66

58.   49, в другата тема модераторът сподели, че е забелязал, че от един Ай Пи адрес се пускат много измислени теми. За същото съм писал и аз. За такива автори става въпрос. Не знам сега дали има опция за за забрана, но преди години ми бяха наложили един месец "карантина".

59.   Ако ще забравяме този сайт.... да идвате в моя.... в разработка е, следете нови форуми
А за модератора, дебила който ви обижда, плюс нещата писани за детето се изпращат на киберпестъпност... ip та, всичко ще намерят

60.   "Важно е доколко на собственика му пука за сайта, вероятно това е функция от сумата, която печели от него. " - А сумата, която печели, е функция на нивото на качество на това, което предлага.
Всъщност единственото, от което не съм доволна аз лично като потребител - това е, че се допускат "абсурдни" писания - под това визирам очевидно измислени истории, неграмотно написани (не само с множество правописни грешки, малки букви и т. н., но и начина на изразяване е като на леко малоумен), провокативни и тролски теми/коментари и/или практически еднакви такива. Относно времето за одобрение на коментарите / историите - не е проблема в това че се забавят понякога, а в това, че приоритетно се публикуват от гореизброените категории, а всъщност точно те "нафлуудват" сайта и го правят по-малко посещаван.

61.   Един съвет и от мен до модератора: Като нямаш намерение да одобряваш бързо коментари и теми, целият ти труд е напразен. Докато одобриш нещо, човек ще забрави какво е питал/писал. Да не говорим пък, че има теми, които не търпят чакане - изповеди на хора в депресия с тежки съдби, любовни трепети, семейни проблеми, акне (това е тежка кожна болест и само този, които не е имал, не знае каква е мъка), проблеми на работа и т.н. Извращенията и сексът са бели кахъри и могат да почакат. Като ще правиш нещо, прави го като хората и одобрявай навреме. Ако пък не можеш - откажи се, безмислени са усилията ти 1 път на 2-3 дни или по-рядко. И, не, не те хейтвам, но помисли малко и ще видиш, че съм права.

62.   ОТ МЕН ПЪК БЛАГОДАРЯ.
СЪС СИГУРНОСТ МНОГО ХОРА ОЦЕНЯВАТ ТРУДА, ДА НЕ ГОВОРИМ ЧЕ САЙТЪТ НЯМА АНАЛОГ.
КОГАТО СЕ СМОГВА - ТОГАВА.

63.   До модератора: Трябва да приемеш, че ти си шефът и да не обръщаш внимание на хапливите хейтъри, които имат нещо на въпреки теб! :) Сайтът е чудесен! Най-добрият в България!!! Няма ден, в който да не съм тук! Това е като музика за душата ми! :)

65.   59, кой е твоят сайт, че да дойдем при теб? Колкото до кибер престъпността, в сайтовете коментарите изразяват мненията на потребителите, а мнения не значи кибер престъпност. Кибер престъпност е хакване на сайтове, хакване на институции, банки, хакване на важни отрасли и застрашаване сигурността на държавата. Хакерите са кибер престъпници, а не потребителите във форуми или коментиращи в нета. Ако ще се обвиняват коментиращите в кибер престъпност, тогава се обезсмислят всякакви диалози, въпроси и отговори, а и с един прокси вариант няма никой да може да проследи IP-то. Може би ти се иска IP-то да се издири от ГДБОП, но защо? Дори и да откриеш устройството-компютъра, какво може да последва? Сайтът е анонимен, форумите са с никове, кого ще тръгнеш да съдиш, ника ли, а и от къде знаеш кой е писал коментара, ако повече от един ползва компютъра, или няколко компютъра минават през рутер? А, и за какво ще съдиш някого, заради мнението му ли? Анонимността предпазва от саморазправа и политическа репресия. За това е добре да се разбере какво в същност мислят хората и ако има възможност при избори да се промени статуквото. Хейтването-мразенето на нещо е показател, че нещата не са правилни и хейтърите имат право да мразят, защото има причина да го правят. Когато обаче някой спами, като поства серийно един и същи коментар, тогава трябва да се намеси модератора, а не да премахва коментари, налагайки политика на либерализъм и глобализация.

67.   До н 57

Аз съм н 6 от онази тема...
Благодаря ти, че си се опитал да ми стоплиш душата...
Трогната съм.

Желая ти всичко добро!

68.   Моде, и ти ще се откажеш скоро. Жалко. Рядко има отзивчиви модератори като теб и бившия мод. И сайта ще затъне.
Виновен си е собствена, а на доброволци като модератора би трябвало макар и малко, но някакво възнаграждение. Все пак някакъв ''балък'' поддържа сайта ти и се занимава с хорската простотия, а ти си гепаш паричките. Не знам откъде това търпение, но се възхищавам.
Потребители неблагодарни, скоро няма да можете да изразявате хейтското си мнение дори, така че ценете.

-

71.   Има разлика между някои изказвания, които са градивни, и други, които използват момента на градивните коментари за да си изплюят чернилката.

72.   Жалко за сайта, наистина ще си отиде, а е полезен и необходим. Но празна ниша няма и ще се появи друг/и. Дано там да си извлекат поука и да работят по-добре.

74.   Модераторе, допитвам се до теб, с абсолютен респект към личността ти и работата, която вършиш тук!
Моля, върни се към коментар н 57, прочети го пак.
Този мъж ме трогна, наистина.
Влязъл е в тема, в която и аз писах, описал го е тук, обстойно, изчерпателно, достойно за уважение, мъжко мнение, тръпки ме побиха, докато го четях, не можех да повярвам, че се случва.
Абсолютно незаинтересовано и адски джентълменски, да ме защити непознат мъж..., ти вярваш ли го, модераторе?!
Непознат, но ми се прииска да го познавам, честно!
Заболяло го е за мен, разбираш ли?!
И е откликнал...
В темата, в която питат жените как показват, че харесват мъж...Аз съм номер 6, да...
И се намери един...безподобен тъпанар, да, много правилно попадение на н 57, който безмозъчен индивид снесе коментар номер 18 от онази тема и предизвика искреното ми възмущение..., както и това, на човека, защитил ме тук!
Модераторе, не знам дали си бил ти, но някой е пуснал въпросния хейтърски, 18ти коментар там и толкова!
Безсрамие, наглост, н 57 и аз, н 6 от онази тема, както може би и други възмутени, молим за репарация!
Може ли?!
Просто коментар н 18 да бъде изтрит! Толкова!
Защото, забележете, той отговори по особено омерзителен начин и на дамата, която пусна коментар 19, казвайки му, че не би му дала никакви знаци, че го харесва, тъй като изглежда доста озлобен...
Той така вероломно и просташки се изложи за пореден път в отговора си, че впоследствие този отговор беше изтрит...
Та...изтрийте и оскърбителния му към мен коментар н 18, затворете му неуважителната уста и да се свърши!

А аз отново отправям благодарността и възхищението си към н 57 тук! Шапки долу, пич!

А на вас, модераторе, кураж за в бъдеще и повече селективност в коментарите!

От н 6 от онази тема

75.   Няма ли кой да направи подобен сайт...че тука ако зададеш въпрос не се знае кога ще ти отговорят ако дадеш съвет по някоя тема тя ще изтине защото са минали няколко дена и вече си забравил...

78.   Има, Анонимно.бг,Розали.ком,Теенпроблем и т.н само първия не иска регистраия

80.   Към модератора:
Каква е разликата между изтрити коментари
и
онази остатъчна част от коментарите, след първите 1-2, които се публикуват може би автоматично чак след 10тина дни? Дори и в ситуациите, които всички тези коментари са изпратени по едно и също време заедно с тези 1-2?

Sigma. Life is easy.

Мод: нищо не разбрах.

82.   Номер 80, как очакваш този дебил да разбере нещо изобщо? Той е тук за да се прави на велик понеже може да трие коментарчета!
Съвсем съзнателно трие нормално написани, дълги и изчерпателни коментари, които ще са в полза на авторите и също толкова съзнателно публикува злобни и пълни с обиди коментари. Тоя е много жалък и прост комплексар, не му е мястото тук. Уж щеше да се маха ама се крие като мишка и продължава да се прави на велик. Ама иначе е тук "за да помага на хората" сигурно. То така се помага баш.

Мод: тебе вече те трия, без да те чета изобщо. Достатъчно те изтърпях. Като не ти харесва, се оплачи на Карекин II Нерсисян - върховен Патриарх на Арменската църква.

51-66 от 66