Към модератора
Здравейте, чисто технически въпрос-колко са активните потребители на сайта- колко хора отварят на ден или седмица, някакво чисто информативно число?

Модератор: нямам такава информация

Коментари

1-50 от 66

1.   Да, ще е добре по-бързо да върви сайта.
Защото много теми и коментари, чакат много дълго време одобрение и докато се одобрят коментарите, темите се забравят вече.

Модератор: честно казано от няколко дни вече нямам и желание да одобрявам, защото колкото и усилия да полагам и време да отделям, няма едно "благодаря", а само хейт и критики към мен. Даже мисля да се оттеглям вече. Щом не мога да съм полезен, значи нямате нужда от мен.

2.   Аз да съм на мястото на модератора досега да съм ви зарязал.
То това е все едно да си катаджия. Всички по теб псуват само , че в този случай не ти плащат. Б@хти неблагодарната работа.

Ронин

Модератор: няма угодия. Ако например не одобря коментара на мъж, който смята жената за втора ръка човек, веднага ме оплюват, че съм феминист. Ако пък го одобря, ме оплюват жените. Оплюват ме и, че одобрявам "измислени теми", сякаш съм екстрасенс и мога да знам коя е истинска.

3.   До мотератор
Много хора в България работят така, без един човек дори да им благодари. Кофти, но факт!
Не знаем дали получавате някаква заплата/хонорар или някакви пари за тази ваша заетост. Или дали е доброволно.
Ако наистина не получавате нищо, разбираемо е, че нямате желание да се занимавате повече с това.

Модератор: работя на напълно доброволни начала без заплащане

4.   Авторке / Авторе, модераторите си гледат много добре работата, даже одобряват мнения на хора, които изобщо не би трябвало да имат възможността да пишат тук! Просташки, неграмотни писания. Бъдете благодарни на модераторите в този сайт!

5.   Според мен трябва да има повече модераттори, защото наистина понякога одобрението на мненията става доста бавно. Това по никакъв начин не е критика към модераторите, а обективно наблюдение.
Според мен, ако обявите конкурс за нови желаещи модератори, ще има доста хора, готови да се включат в развитието на този чудесен сайт.

6.   До модератора: благодарим, че се занимавате със сайта напълно доброволно! Не сме знаели, че това е нещо толкова неблагодарно. Има едно "но" , обаче, и това е че част от потребителите никога не сме се занимавали с подобна дейност и наистина не знаем какво е да си модератор на сайт, нито че се стига до такива крайности откачалки да заплашват семейството ти, да те обиждат системно и че някой си дава телефонния номер за секс... Отстрани изглежда, че влизате тук, когато си искате. Трябваше много по- рано да споделите за тези неща, особено за заплахите. Повечето хора наистина не знаем какви точно са непроверените истории и коментари. Можехме за измислим нещо, което да улеснява и потребителите, и екипа на сайта.

Black Sabbath

7.   До 4,
Нека да чуя къде казвам, че съм неблагодарен? То от просто по-просто... селянка...На модератора, а някъде бях чел, че са двама, съм благодарен за работата, още повече, че е безвъзмездно.

8.   Благодарим за усърднатава ви работа, но има още коментари за който чакаме доста време. Одобрявате нови теми, но старите остават без коментари. Махнете ръчното одобряване на коментарите или вземете повече модератори..

9.   Чакам одобрение на коментарите под "Какво значи това? След среща.." вече от два дни. Постоянно нови публикации, но без да се одобряват коментарите за старите?

10.   Има няколко човека (мъже и жени), които подклаждат "войната" между половете с провокативни теми и коментари, изпълнени със злоба, обиди и сексизъм и вие ги знаете кои са, въпреки всичко им одобрявате писанията, вместо бан по IP.

11.   Модераторите нещо много се превъзнесохте по темата, одобрявате коментари, пък други истории се пръскат от непубликувани отзиви. Безвъзмездно, друг път. Тези всичките реклами да не би да са за дарителска кампания.

Модератор: вече спирам да одобрявам и тях, защото се оттеглям.

12.   Според мен това, че се работи благотворително един вид и че модовете са двама, обяснява забавянето на публикуването. Но не обяснява допускането на тролене например. Моят принцип е или правиш нещо качествено, или изобщо не го правиш, т. к. условията са неприемливи за теб. Да, аз съм благодарна на моловете, а критиката в повечето случаи е градивна, за доброто на сайта, респективно в полза за мосовете.
И все пак е странно да не ви се плаща, т. к. сайта печели/има потенциал да печели (като все още много посещаван) от рекламите. Може би трябва да слагате реклами, за които се плаща повече, това Грабо например го знаят всички и може би няма нужда толкова от реклама и съответно плаща малко. Само предполагам...

13.   Сайтът има огромна посещаемост. Макар и с по 10 коментара, темите имат по стотици и хиляди преглеждания. Сйтът би трябвало да може да бъде добър бизнес.

14.   Колко са модераторите на сайта? Едни и същи ли отговарят за историите и коментарите?

15.   Щом на вас, модераторите, не се плаща, къде отиват приходите от реклама? Винаги съм си мислила, че сайтът печели добре от всички рекламни банери. Не се заяждам, просто ми е интересно.

16.   Към модератора от коментар #1. Модераторе обичаме те, благодарим че ни одобряваш коментарите и че изобщо се занимаваш с нас.

Към Ронин #2. Абе я трай :D
Към модератора от коментар #2. Много просто, да не ти пука коя страна натежава, щото не това е главната цел, нали? Има ли хейт, не се публикова. Коментар/Тема... Се тая. Толкова е просто. Хората ще се научат да са хора. В най-добрия случай ще напуснат сайта, и ще се върнат готините.

Даже модератори, не ме слушайте и мен, сигурно всеки ви пише и вие сте луднали...

17.   "10. Има няколко човека (мъже и жени), които подклаждат "войната" между половете с провокативни теми и коментари, изпълнени със злоба, обиди и сексизъм и вие ги знаете кои са, въпреки всичко им одобрявате писанията, вместо бан по IP. "

И защо да има дискриминация спрямо инакомислещите? Какво ще рече провокативни теми и коментари изпълнени със злоба, обиди и сексизъм? Нещо е пропуснат феминизмът, или омразата от жените към мъжете е нещо много хубаво? Как хора които не са съгласни с нещо и искат да го кажат без да бъдат преследвани от закона-феминистките да го направят, след като искаш да има бан за тях, и после защо имало насилие над жените? Ако някой вижда проблем с насилственото налагане на феминизма и смята жените за нисши спрямо мъжете, както са ги смятали обществата до преди 50-80 години, и все още ги смятат в повече от 3/4 от света, защо да му запушват устата? Нали има уж свобода на словото и всеки изразява мнението си? Като ще се реве за дискриминация по пол, тогава позитивната дискриминация не е ли дискриминация, или по закон само жените имат права? Само питам! Сайтът е добър защото е анонимен и никой никого не може в действителност да заплашва някого или да му навреди. Всички коментари трябва да са на показ, а който иска да не ги чете и да не им отговаря. За това няма нужда от модератори, които да одобряват или да не одобряват теми и коментари. Цензурата не предвещава нищо добро, особено когато се действа избирателно и се провежда политика за феминизиране на обществото. Тогава омразата на мъжете към жените ще продължава да расте, особено когато не пускат мъжки коментари под предлог "език на омразата"!

18.   Здравейте!

Прочитайки разбирам, че нямате желание да се занимавате със сайта... Проявявам сериозен интерес да го закупя и може да обсъдим тази идея ако проявявате желание.

Имейла ми е:

*@abv.bg

Поздрави!

Мод: аз съм само модератор и не мога да Ви помогна. Моля, обърнете се към webmaster@spodeli.net

19.   Смятам че сайта има огромна популярност за малките си технически въможности, време е да се направи втори аналогичен Бг сайт, подобен на този, защото един не може да поеме всички хора, който имат нужда от помощ!!!

20.   Модератора,

Що изтри коментара, че Фейсбук е глобалното правителство на Новият Световен Ред?!
Там нямаше нито агресия, нито лоша дума, просто мнение.

Работил без пари, да бе, затова активно прокарва идеите и ЦЕНЗУРАТА на Антихриста.

21.   17, ти се н*сра с този феминизъм! 10 не е пропускал/а никакъв феминизмът, а говори за сексизмът и от мъже към жени, и от жени към мъже! Отиди в Швеция и там се бори с феминизма! В България половината жени не знаят какво е феминизъм! Само за наименованието му са чували!
Ж 22

22.   До 19

Помощ? Каква помощ? Сайтът е за споделяне, а не бюро справки. Най-гнусно е, когато някой напише нещо и отдоло започват коментари от рода на:
"И за какво го написа това?"
"Какво искаш да кажеш ?"
"Темата е фейк"

И подобни.

24.   Научихме се да чакаме за одобрение на коментари,но не може да се научим да ни изтриват коментарите без да има обидни епитети,а да се толелират тролски подстрекателства като теми и мнения може.
Значи,трябва да се научим да си синхронизираме часовника според това на модератора,ако на него му се иска ще ви пусне коментарът или темата.

Сайтът наистина е страхотен,ама свободата на словото я няма,или може би само за някои важи.
Стана ясно,че модераторите не работят за пари и слава,може би и затова отмятат писаниците в сайта като нещо хаотично когато имат някоя друга свободна минута.

Обръщам се главно към хората с цел да станат модератори - Няма да стане!
Мислете ли,че сте единствените изявили желание да работят също безплатно за одобрението на мнения и теми?!
Ако администраторът на сайта искаше да допуска напълно непознати хора щеше да го направи.
Аз го разбирам,разбере и вие,че ако всеки се допускаше да става модератор до сега щеше да е много по-пагубно за сайта.
Много от темите нямаше да съществуват,коментарите на повечето нямаше да са одобрени никога,това щеше да откаже съотвения потребител да влиза в сайта.
"Дай малко власт на българинът и му гледай сеира!"

~darkgirl~

25.   "Макар и с по 10 коментара, темите имат по стотици и хиляди преглеждания. Сайтът би трябвало да може да бъде добър бизнес. "

За лични доходи, можи би, но основно в България, не и в по-скъпа страна. За бизнес - не особено.

26.   До модератора!
От вашите няколко отговора към коментарите виждам, че сте мъж. Имам един въпрос към теб и искам да ми отговориш. Колко модератора сте в този сайт, само ти ли си или има и други. Не ме интересува дали си платен или не. Ако има и други модератори моля те кажи колко човека сте. Дори имам чувството, че не си мъж а си жена. Няма да обяснявам как съм добил това чувство. Когато някой изпрати история защо пише, че редактор трябва да я одобри. Нали вие модераторите удобрявате. Разбирам вие да одобрявате само коментарите ама по всичко си личи, че вие одобравате и историите. Тук искам да ви кажа нещо и съм сигурен, че вие също го знаете. Някъде прочетох във вашия сайт, че знаете за друг подобен на вашия сайт с който сте във някаква приятелска връзка. Този сайт се казва: "Rozali.com". Та този сайт "Rozali.com" преди време беше много посещаван и в него всеки коментатор сам си публикуваше коментара. Само историите се одобряваха от модераторите, а те бяха 4 дами. Ние им знаехме имената, е-мейл адрезите и можехме да им пишем когато си искахме. Там имаше регистрация и ако искаш да изпратиш история или да коментираш трябва да влезеш с рестрацията си. Тези условия бяха идеални и нямаше такива проблеми както във вашия сайт тук. Моя въпрос към вас е, защо и вие не направите вашия сайт с регистрация и най-важното, ние сами да си публикуваме коментарите както е в "Rozali.com". По този начин и вашите задължения ще се облекчат много и ние коментаторите ще сме доволни, че нашите коментари са били публикувани. Щом другия сайт това го позволява защо и вие не го направите. От какво се страхувате. Хайде сега, обяснете каква е вашата политика та това не го правите. Ако имитирате в това отношение сайта "Rozali.com" всичко ще бъде идеално.
До сега сте публикували всички 19 коментара, публикувайте и този коментар.

27.   20, Антихриста те е заслепил, защото няма липсващи номера.

28.   До модератора. Братле, форума е страхотен! Трябва да измислиш начин да изкарваш от него! Толкова хиляди хора аудитория има, че даже се чудя как го притежаваш още ти, а не са ти го изкупили на някоя добра цена. Форума е най-големия в България, възползвай се от това, пиши, свържи се с някого, няма как да не можеш поне сметките най-малко да си покриеш, че и храната с тях. Казвам ти, това е златна мина, не го пропилявай и не се отказвай!

Мод: моля правете разлика между собственик и модератор. Модераторът е просто потребител, имащ права да одобрява коментари и истории. Собственикът е друг.

29.   Аз не мога да разбера едно нещо...Сумати истории имат в момента изчакващи по 5-6 коментара, никой не ги одобрява, а тук всичко се публикува навреме. Хората тук имат нужда от тези коментари понякога, така че бъдете добри поне на последните теми да одобрите коментарите.

Мод: нали ви казах вече, оттеглих се. Следя само тази тема.

30.   Сайта е много полезен! На мен ми помага много,всеки ден влизам
Поздрави

31.   27, сложи си очила, че нещо не виждаш! Коментар 23 липсва.
21, по какво съдиш, че съм се находил по голяма нужда с този феминизъм? Аз не признавам жените за равни с мъжете! Смятам ги за по-нисши от мъжете и го доказвам с факти, но не пускат коментарите ми, за това говоря. Е, нали уж имало свобода на словото, и къде е тая свобода, щом не се допускат всички коментари.

"Член 11 - Свобода на изразяване на мнение и свобода на информация!
Член 11 съответства на член 10 от ЕКПЧ, който гласи:

„1. Всеки има право на свобода на изразяването на мнения. Това право включва свободата да отстоява своето мнение, да получава и да разпространява информация и идеи без намеса на държавните власти и независимо от границите."
Равенството м/у половете е унижение за мъжкия пол, благодарение на който светът е просъществувал до сега. Женският принос за прогреса на човечеството е нищожен и е логично жените да нямат място в политиката и властта, защото нямат заслуги както мъжете, а и са физическ и умствено по-малко можещии . Явно нямаш информация за феминизма в България и зловредното му влияние. Над 220 феминистични НПО-та хлебояди, смучат като кръвопийци кръвта на мъжете и парите на данъкоплатците. БФЖ пък осъждали мъжете и овластявали жени! И защо овластяват само жени, защо не и мъже, след като мъжете са много по способни в аналитичното и абстрактно мислене от жените? Няма нужда да ходя в Швеция. Там "нещастните брадати бежанци" ще видят сметката на феминизма. Ще им дадат едни равни права на жените с мъжете, че няма да могат да ги носят. Често ще ги правят водоравни, спазвайки техните си мъжки закони от тяхната култура. "На зла круша, зъл прът"!

32.   Към модератора - затова като одобрявате коментар, наричащ някой пол втора ръка, може би трябва да ви води не това дали ще угодите на мъжа или на жените, а точка 2 от правилата, че хейтът не се толерира, и точка 3, че обидните квалификации не са аргумент. А когато одобрявате коментар, съдържащ обяснения как хора трябва да бъдат бити, да се водите от законите на държавата, според които насилието и подстрекателството към такова са престъпление.

Мод: относително е. Понякога в коментарите няма хейт и обиди, но самото мнение и самия тон дразни много хора и за тях това е в нарушение на правилата и се сърдят. Ако пък не го одобря, се сърди автора на коментара. Не винаги е толкова лесно дали да се прецени дали нарушава правилата и при всяко решение има недоволни. И в крайна сметка го отнасям аз.

33.   31, ти имаш нужда от очила. "Антихриста" е под номер 20, а преди него всичко си е публиквано. То си му и личи, че не е добре човечеца, не е смешно. Ама и ти не си от най-умните, ако не си и същия.

34.   "Оттеглил се" бил, ама "тази тема я следи"... :-D)))
Не е ли лицемерно, а? Като ви насметоха се правите на ощипани госпожици! Що за нонсенс — модераторът не бил контактувал с админа никога?! Каква митична личност е този "админ"! За собственика не смея и да мисля — по-нагоре е и от Дядо Боже...

Чичка, стига си се плюнчил с този феминизъм — отивай да купуваш дамски превръзки, че бая женски имаш вкъщи.

Мод: точно заради заядливци като вас се оттеглям. А това, което направихте в онази тема и публикувахте обиди към мен и автора на темата (изнасилено дете) беше върха на омерзението ми към вас и подобните ви. Дано поне имате диагноза от психиатър, защото иначе няма оправдание за вашата мерзост. Съжалявам за откровеността.

35.   Авторът на темата изобщо не е изнасилено дете, а някакъв скучаещ индивид, който се бъзика с потребителите. А това, че ти не вдяваш е показател, колко ти е пипето. Виж IP-адреса — 100% е на "десетгодишното" с вибратора. И откога станахте толкова морални и благоприлични? С удоволствие публикувате скандални, провокативни, гнусни и очевидно фалшиви истории и коментари — факт. И къде е другият модератор, а?

Мод: проверил съм го, спокойно. Не е същия. Ти даваш ли си сметка, ако пък е истина, каво би причинило това на изнасилено дете? Знам, че емпатия нямаш. Предпочитам да не публикувам психопатски коментар, отколкото да рискувам човек със съмнително психично здраве да обижда изнасилено дете.

36.   Към модератора: В България си, гадни и тъпи хора колкото щеш.

37.   Добре, а защо коментарите трябва да се преглеждат и одобряавт ръчно? Не можете ли да добавите опция репорт? Можете да си автоматизирате форума и да си щадите работата.... Според мен много неща могат да се направят, но вие просто се оттегляте и убивате форума, защото така е най-лесно. Нормално е да има хейт модераторе, нещата се случват прекалено бавно.... разбираме, че и вие имате работа, но такъв голям форум да има само един модератор не е адекватно.... Една тема се чака с дни да бъде одобрена, вмомента вие съсипвате форума, като не публикувате коментари и все повече хора губят доверието си във форума и все повече хейт ще има към ваша страна, нормално. Замислете се!

Мод: това сме го дискутирали хиляди пъти. Ако дори сега при ръчно одобряване има толкова хейт, помисли какво ще е без одобряване и какви потребители ще привлече сайта. Вие не виждате тези коментари, но доста от тях са спам, реклама, оставени контакти за секс, за обиди, псувни и т.н. да не говорим. Едва ли ще ви е приятно всеки трети коментар да е спам, реклама, неприлични предложения с оставени контакти и псувни. Ако нямаше ръчно одобряване, ви гарантирам, че до няколко дни 90% от вас ще спрат да го посещават. Нямате идея за какво става въпрос в неодобрените коментари.

38.   32, много си хитра ти! Искаш правила, при които жените да са винаги безнаказани при проявена наглост и гавра с мъжката сила. Не трябва да има такава точка, като 2 в правилата, защото противоречи на правото за свободно изразяване. Това е сайт за споделяне и изразяване на мнения и всеки трябва да има право да каже това, което вижда и иска да се промени. Не може мнения и възгледи на който и да е да се остракират, защото на феминистките не им харесват. То всичко, което на тях не им харесва, трябва да е противозаконно, защото светът щял да се управлява от жените. Никъде не видях в сайта призиви за хората да бъдат бити. Това се отнася само за жените (теолозите още спорят, дали жената има или няма душа, и в ислямския свят не ги смятат за хора, а за незавършен мъж), злоупотребили с правата си, които отнемат по закон правата на мъжете. Пропагандата на каквото и да е не е забранена по закон, иначе предизборните кампании щяха да са престъпление. И, не трябва да има йезуитски закони насърчаващи позитивната дискриминация, като овластяват жените за безобразия, които да не се наказват. В Швейцария феминистките въвели закон мъжете да пикаят клекнали, за да няма дискриминация по пол, защото жените не можели да пикаят прави. При нас успоредката се изхвърля от часовете по физическо възпитание, заради дискриминация по пол, момичетата не могат масово да се упражняват на нея. Такива закони сами по себе си са престъпление срещу мъжете. Колкото до биенето на жените, аз съм твърдо убеден, че те си го заслужават заради феминизма, а как мислиш ти си е твое право. За това в анонимен сайт всеки свободно трябва да изразява мнението си, защото само така то ще е обективно. Дори в официалните медии излезе информация за подчинението на жените според ислямската култура в учебниците-начален курс на обучение. А, доста духовници обясняват чрез нета на света, как мъжете трябва да бият-наказват жените правилно. Сега ми отговори честно! Как мислиш, дали през патриархалния живот в България, когато жените са нямали права, мъжете са биели и убивали повече жени от колкото днес с прословутите женски права, които по природа жените нямат? Чети Елин Пелин - "Невеста Нена"! Дано схванеш сарказмът на майстора на късия разказ, описващ живота в българското село, като метафора, отражение на в днешната действителност! "Език на омразата" е парола за феминистките, за да нападнат и озлочестят някой мъж чрез общественото мнение и социалните мрежи, защото обществото е с промито съзнание и е загубило разсъдъка си, като смята, че наглата жена винаги е невинна, а мъжът раздаващ своето правосъдие, след като е потърпевш от закона, по презумпция винаги е престъпник.

39.   Здравейте, въпрос към модератора имам аз- тази тема ли беше последната капка, заради която решихте да се оттеглите? Питам това като автор на тази тема... чак се чувствам виновен..

Мод: последната капка беше ей този човек горе със съмнителното психично здраве номер 34/35, който в http://spodeli.net/7/story-156381.html

си позволи да обижда мен и изнасилено дете, без да е провокиран по никакъв начин. Добавяше същия коментар десетки пъти след всеки отказ. На края го публикувах орязан, за да не обижда, поне детето, за да видят хората за какво става въпрос. И въпросния коментар получи 5 звезди от двама души. Никой не ме защити, никой не се възмути на откровени психопати и се замислих защо в крайна сметка съм отделял по няколко часа на ден в продължение на 4 г. без заплащане и за кого го правя. Чувствам се омерзен, това беше последната капка.

40.   До модератора.
Модератор в моя коментар №26 ти зададох един въпрос само. Попитах те колко модератора работите в сайта, само ти ли си или има и други модератори. Толкова ли ти е трудно да ми отговориш. Прочети ми коментара още един път и бъди така добър да ми отговориш. Не вярвам такъв много посещаван сайт да има само един /ваша милост/ модератор. Ти си отговорил на доста коментари а мен ме пропущаш, защо. В к.26 аз споменах и за други неща. Дай някакви обяснения. Ще благоволиш ли да ми отговориш. Ще чакам.

Мод: вече отговорих в темата за въпроси към модераторите, че сме двама. Сега вече един.

41.   Към модератора: не одобрявате цензурирани мнения, които изразяват лично мнение!

Това, че има мъже, които посочват женските грешки с доста красноречив език, не ги прави хейтъри, погазващи закона хора и пр.
Когато дадени индивиди с действията си изключително много погазват моралните принципи, какво се очаква от нормалните хора тогава? Да засвидетелстваме почит към к*рволъка ли? Да се подчиняваме на неолибералистичните и мултикултурните догми, загърбвайки извечните морални ценности????

Одобряването или неодобряването на коментарите е твърде субективно действие от ваша страна. И аз ви го казвам - толерирате неофашистката идеология за правото на говорене, минаващо под лозунга - " свобода на словото", а всъщност вършите точно обратното.

44.   Ей няма да го оставите тоя човек намира докато не напусне и това си е. Кефи ме как потребителите на сайта си мислят, че модовете са им длъжни за нещо. И в крайна сметка сега какво? Оплаквате се, че не ви публикуват темите и смотаните коментарчета, но не зацепвате, че след като насолите мода и си тръгне, пак няма да бъдат публикувани. Все пак като няма кой да ви одобрява контента , как ще бъде публикуван? Не модовете са длъжни да се съобразяват с желанията ви, а вие с правилата на сайта. И какво като не са ви одобрили тъпата тема или безполезния коментар ? Светът свършва? Не можете да ги напишете по друг начин? Или може би просто българинът пак си показва "градския" манталитет? Btw само на мен ли ми прави впечатление как публикува хейта по негов адрес, а можеше просто да изтрие темата и да не се занимава повече с глупостите ви? И въпреки това ви даде възможност да си изразите недоволството си от работата му. Само че вече не му се занимава (и с право и аз да съм ... по една майна на всички )и това си личи по липсата на нови теми. И сега на кой ще се оплаквате?

Ронин

45.   Тоя сайт като гледам какво става върви по дяволите, напълни се с тролове и фейк теми, вече не може да разбереш коя е истинска, някой си позволяват обиди към модераторите, от който зависи дали ще върви сайта, ние сме гости в сайта, има собственик не може да се разпореждаме кой какво да прави, като не им харесва на някой да с направи негов форум, или има и други български форуми с подобна функционалност!!!!!

46.   А защо при положение, че сте само двама модератори не ви плащат, а вършите цялата тая работа доброволно?
И да уточня, не разбирам от сайтове и как се генерират пари от тях, но тъй като има реклами отстрани, не печелите ли пари от тях, които всъщност да служат и за ваше възнаграждение?

Мод: собственикът на сайта решава тези неща. Аз съм просто потребител с по-специални права. Не искам заплащане, на мен ми харесва да го правя, а само да не ме нападат или ако го правят да го правят градивно, а не с груби и нецензурни думи. Но явно и това е много. Дори и това преглътнах, но обиждането на изнасилено дете и последвалата мълчалива подкрепа от останалите потребители, ме натъжи и замисли доста, защото и аз имам малка дъщеря. За какво в крайна сметка го правя? За хора, които негласно толерират такива хора? И в болница след операция съм одобрявал, само и само да върви сайта, понеже постоянно се оплакват, че се бави. Но вече се питам защо да го правя? Oставете ме мен, че са ме псували 4 г., но с безчувствеността на това общество не мога да се примиря.

47.   До модератора: Направете филтър за тези ИП-та, изобщо да не стигат коментари от тях до вас. Няма значение, че един и същ компютър може да се ползва от повече от един човек. Да не са си го просили.

Мод: нямаме такива опции.

49.   Само да добавя към предния коментар, че на някои оператори, да не им правя реклама, че ip-то е динамично и няма как да бъде филтрирано.

51.   Аз искам да благодаря на модератора, че е отделял от своето време, нерви и енергия цели четри години безвъзмездно, за да може други да споделят това, което им тежи.
До тези, които мрънкат за това какво било и не било одобрявано и колко бързо - хайде станете вие модератори безплатно.
Освен това, нека не забравяме, че това е услуга, който ви се предоставя без да ви искат пари, от добро сърце. Гък нямате право да кажете. Като не ви харесва, ходете в друг форум или си пишете в дневника.

52.   Ето и една молба от мен към модератора: Бъди така добър да одобряваш теми и коментари спрямо колко е спешно и душевно, а не според пикантността. Одобрявате теми и коментари постоянно за секс, а хората, които са си излели душата и чакат съвети/помощ, тях кучетата ги яли. Досега съм пускала няколко теми, винаги обаче ме изпреварва темите със секса. По-миналата година пуснах тема, която одобрихте чак след седмица, даже мислех, че сте я махнали. За коментари пък чакаме по 2-3-4 дни и то какви - обиди на макс и душевно помия.

53.   Аз чакам сигурно 10 коментара да ми одобрят и една тема, ама нищо. Бях спряла за година да го чета тоя сайт заради това, май пак ще спра.

54.   Важно е доколко на собственика му пука за сайта, вероятно това е функция от сумата, която печели от него. Подозирам, че не е много, иначе щеше да мисли за нови функционалности, за повече модове и админи, с дори символично заплащане.
Между другото, преди години влизах във форума на друг сайт - Розали, предимно с женска аудитория. По подобен начин модовете се изнесоха и спряха да влизат всеки по 1 или друга причина. Там обаче коментарите се публикуват автоматично, при което постепенно се напълни с откачалки, които направиха невъзможна комуникацията на постоянните потребители. Така в 1 момент направиха група във фейса, където сме и до днес (всъщност във втора такава група, но това е друга тема).
Та исках да кажа, че ако коментарите се одобряват прекалено бавно или се публикуват автоматично без никакво модериране, в 1 момент ще стане същото и сайтът ще умре. На доброволни начала можеш да очакваш да се работи известно време, но не и безкрайно. На самотек нещата не стават добре. Но всичко зависи от собственика, в Розали изобщо не им дремеше и го оставиха на произвола.

57.   Еми да, ще дам пример, дали го пиша за user-и или за user/mod сами си преценете.

Тук
http://spodeli.net/4/story-154222.html
Жени , как давате сигнали когато харесвате някой ?

(6 гласа) 4/5 общо
Коментар:
№6. Никак.
На два пъти гадно ме отрязаха без да съм нахалствала и дотам.

гласове: (3 гласа) общо 1/5
№18. Е тва е! Гледайте номер 6 - 2 пъти я резнали и се отказала. :D :D :D :D
Е затова ще си останете ограничени жените. Нямате топки. И буквално, и метафорично.
Неразвити, претенциозни и нагли същества, които знаят само да искат и да консумират. Комплексирани до ента степен, и както всеки комплексиран човек прави - надува се изкуствено, защото си знае, че не струва.

Това, №18, за мен е хейтърски коментар! Пасивна агресия, която може да погуби човек със сърце, вместо да му напише нещо хубаво и да го спаси. Някакси.
Тук ако съм модератор, няма как да го публикувам този коментар. Това е.

Защо го пиша?
Защото №18 хвърля тежък боклук на човек, който си отваря нараненото сърце.
Демек, №6 се надява да отвори за да се изчисти от натрапчивите мисли и неприятното чувство от онзи момент, а №18 слаб по душа и сипва още отрова вътре.
Никога няма да го допусна този коментар ако бях модератор.
Защо го пиша, ли?
Защото написах коментар мисля, че се пада №20, който е изтрит. Да, нарекох №18 Тъпанар и го поставих намясто му, докато казах нещо сърдечно и добронамерено за №6. Истината.

Същото бих направил и в живота. Който атакува уязвими добри и слаби хора, ще го накажа както намеря за добре. Не да ме мразят, а трябва да ми кажат БРАВО. Интегритета ми не БРАВО иска, иска да пази добрите с душа хора, и ще накаже онези, които си позволяват да посягат на тях.

“The world will not be destroyed by those who do evil,
but by those who watch them without doing anything.”

Аз не разбирам.
Картинката, която си рисувам в главата, е изнасилвач насилва жена, хората не го спират, аз го спирам, другите ме набиват защото не е хубаво да биеш човек, а това, че той насилва жена е ОК.

КЪДЕ СА ВИ МОРАЛНИТЕ ЦЕННОСТИ. Модератори. Ама извинявайте, вие казвате писнало ви, сигурен съм че ви е писнало, също съм ви писал и хубави коментари и на вас, натежавал съм ви както и съм ви повдигал духа в интерес на истината. Но не може да ми кажете, че нямам какво да кажа.

Мисля, че това, което пиша, е изключително важно, и всеки мъж трябва да се държи така, и стъпка след стъпка ще имаме много по-добра държава с много по-готини хора. А ако стоиме отстрани и нищо не правиме ще се случва точно това, което се случва на кораб, на който му пускаш руля на произвола на съдбата.

Тук аз правя нещо, пиша коментара, ако гледате плитко, вместо да усетите голямата картинка то проблема е много по-голям отколкото мислите.

Има хейтъри щото никога никой не ги спира.

Да му кажа "тъпанар" е по-голямо провинение. А той №18 в онази тема с избрани хейтърски думички, защото е опитно хейтърче, не е провинение?

Ако не разбирате какво ви казвам. Проблема е много много по-голям отколкото си мислите. Не сайт, а навсякъде където щукат тези хора и никой не ги спира, навсякъде ще стане така!!!!!

Аман.

1-50 от 66