Тя му краде парите как да я разоблича да му отворя очите
Хора имам връзка с един женен мъж, не ме интересуват парите му, защото аз съм много по-добре с финансите от него, проблема ми е там, че ми е жал че го използват. Скапаната му жена му изтегли 350 лв от сметката, като мислеше, че няма да я хване, след като получи информация от банката и и поиска сметка, до днес не се разбра за какво са и били, а така изведнъж постъпиха по сметката, а моят и до днес не се поинтересува кой му е превел парите, каза, че е важно, че са се върнали по сметката и не иска повече скандали , след това му оставих едни пари да има без да знае онази, уж ги беше скрил и като дойде ден и му поисках сметка какво е направил с тях, изведнъж ги хвана липсата, той я попита направи се на ударена и, като я притисна част от парите изведнъж пъкнаха каза, че ги е преместила докато чистела, а другите останаха в неизвестност. Моят я търпи, заради мен, защото знае, че ако се разведат първо аз ще пострадам от цялата тази история, но и се съмнявам, че много и се връзва на хитрите приказки, сигурна съм, че като заспи му рови в чанта, портфейла, телефона и един бог знае как го краде и на кой ги дава или укрива, не знам какво цели. Сто пъти му казах да я следи, а той ми казва, аз съм и забранил да ми пипа нещата и вие мислите ли, че тя го слуша, аз съм директорка на едно училище и нейният племенник е инспектор , пазя се, защото първо ще ме изхвърлят от работа и ме е страх, да не направи така да ме накажат, както знаете всеки си варди хляба, но как да му отворя очите, какво да сложим на телефона в чантата при парите, така, че тя да го вземе, като си мисли, че той няма да знае

Коментари

1.   Тая сапунка не може да е истина :-) Мацка, ти даваш пари на любовника си да си имал, а той ги дава на жена си :-) Ти не се ли усещаш, че си най-прецакана в случая?
Той ако искаше да я хване и изобличи, щеше отдавна да го е направил. Мятат те на черешата :-) Или той си ги харчи и се оправдава с нея, или двамата ги харчат за твоя сметка :-)
Честно, не мислех, че има хора, които биха се вързали на подобна история, но на, винаги има какво да ни изненада :-)
И това, че не можел да се разведе нали знаеш, че се повтаря винаги на любовницата? Понякога е заради децата, в твоя случай е заради работата. Че и жертва се изкарва пичът, заради теб го прави :-) Не е глупав, признавам му го! Трябва обаче да е бог в леглото да го търпиш и да му се връзваш на историите, иначе нямам обяснение :-)

2.   Ти си директора ?! Звучеш като махленска Гана.Пази Боже децата ...

3.   "Моят я търпи..."-първо той не е твоят,а е мъж на жена си.Тя не краде,тя си взема каквото е нужно за общото им домакинство.Аз на моят мъж мога да изтегля всичките му пари и той няма да гъкне,най-много да каже-щом си ги изтеглила,значи е трябвало.Защото сме семейство,както и любовникът ти и жена му са семейство,ти си излишния човек там.Ще му рови и в чанти,и портфейли и където иска,това изобщо не е твоя работа.Не може жена,която твърди,че е директор на училище,което предполага,че би следвало да е интелигентен човек да нарича жена,която нищо не и е направила"скапана"Всеки,който ти чете историята ще разбере,че ти си далеч по-скапана,защото се вреш където не ти е мястото-в чуждо семейство и се мъчиш да ковеш законите там.Потресена съм от наглостта ти и едва се сдържам да не използвам квалификации,които много ще повече ще ти подхождат,но нали трябва да пазим добрия тон в сайта.Уважаеми модератори,моля,пуснете коментара ми,в него няма нищо обидно,а тая самозабравила се жена тряба да види какво мислят нормалните хора за нея.

4.   Как живееш така бе жено? Имаш си любовник, който обичаш и го третираш като свой, той пък не иска да се разведе, защото ти си щяла да пострадаш ???? Ти пък искаш да му отваряш очите, че жена му го краде, а пък той не иска и да чуе.. Това е някаква лудост, която аз не разбирам.

5.   Това са си техни семейни неща, ти реално си само забавлението и си страничен човек. Не я търпи заради теб, търпи я заради себе си. Кога жените ще спрете да вярвате на тия небивалици, че някой не иска да е с някого, но стоически го търпи? Те са си семейство, да си се оправят.

6.   Доста си нагла, не мислиш ли? За коя се вземаш, че следиш какво прави жената на любовника ти? Наричаш го "моят", но изобщо не е твой. Жена му има право да използва семейния бюджет, а в това число влизат и неговите пари. По-добре престани със селските номера, защото накрая ще си изпатиш.

7.   Със сигурност не си директорка на училище.
Ж

8.   Директорка на училище си, а ти ходи ли на училище едно време. Такъв хаос ти е обяснена историята. Остави семейството им да се оправя.

9.   Жено, този просто те залъгва и използва, ако историята ти е истинска. За мен мъж, който приема пари от любовницата си никак не е читав. Както и ти - плащаш му за "услугите" ли, подарък ли му правиш? Ако е така, защо му държиш сметка какво е правил с тях? Парите може да си ги използва както иска, да залага напр., а на теб да ти разказва всякакви версии. Приказката за лудия и зелника нали я знаеш?
За жена му и за семейния му живот ти знаеш това, което той ти е казал. Причината, за да не се разведе, която изтъква е неубедителна и направо смешна. Вместо да се чудиш как "да му отваряш очите", отвори твоите и спри да се навираш в чуждото семейство.

10.   Хахаха, директорка на училище с такъв изказ и правопис :)))

Ти не го ли крадеш от семейството му, как мислиш?

11.   Хахахаха, "директорка" на училище с 4те най-дълги изречения...И нарича любовника си "моят", не, не мога вече- хахахааха!

12.   Ами, "твоят", драга, ако наистина е твой, може да се разведе без да те намесва и да афишира връзката ви. И след известен период от време, когато вече е разведен и нещата са поутихнали, да излезе връзката ви на "светло", все едно, че сега сте я започнали.
Явно нито ти го искаш наистина в къщата си, нито той има намерение да напуска жена си. При това положение къде тръгваш да държиш сметка за чужди доходи и да се дразниш. Единствено може да спреш да му даваш пари, ако го правиш. Но до там.
И не забравяй, че той винаги може да те лъже с жена си. Че уж тя взела парите, че тя го преджобила и т. н. Както лъже нея, а си има любовница, така може да послъгва и теб.
Вместо да се чудиш какъв номер да скроиш и как да "докажеш" че тя пипа, си намери подходящ мъж, с който няма да се криете в сенките и с който няма да е необходимо да доказваш, че близките му го "крадат".

13.   Остави го тоя твой ли е какъв ли е да се гръмне, други мъже няма ли та и ти пари ще му даваш, едва ли я търпи заради теб! Аз съм разведен от 5 години, защото на мен ми се случи подобно нещо, жена ми така криеше пари и много по-късно разбрах, че парите ги няма, беше ги изтеглила около 10 000 лв и дала на любовника си и двамата ме ограбиха, съседите често ми казваха за колите пред нас, но аз наивник не им вярвах докато не ме ошушкаха за 20 години брак, накрая ме измами, аз винаги я уважавах и и давах пълната свобода, след като се разведохме вече съм на принципа всеки да си разполага с неговото, мойто си е мое, та от тази цялата история остави го докато и него него ограбят, че от тази история и ти гориш, мъж и жена са да се оправят ти нямаш място там, ако повечето жени съдят по тех си, че щом му е съпруга всичко е нейно не е така и на двата е по-точно е общо, не да си присвоиш и накрая на забиеш нощ в гърба на човека дал ти всичко което си изкала, остави го, златотърсачките са много

14.   Жена му го краде - ти сериозно ли? !!! А, ти крадеш мъжа ѝ.... Има баланс в цялата история, спокойно! Ей, голям смях сте!