Жени, защо искате да използвате мъжете без да им пускате?
Привет. Чрез мой приятел, който има сервиз и автокъща за коли, се запознах с майка и дъщеря. Майката купи кола от него, но същия ден, не можеше да си я вземе, и моя приятел ме помоли да и я закарам до у тях. Намерих адреса звъннах на вратата, тя излеза и ме покани на чаша чай. Влезнах и видях знойна красавица в хола, която се оказа дъщеря и, която беше на 28г. 1, 65 висока, хубави стегнати гърди, черна гъста коса, и хубаво стегнато дупе. Беше като от модно списание. Имаше и моченце на 5г. Запознах ме се, и веднага ми се изкаше да я изчукам. Пихме чай говрихме, и след час си тръгнах. След седмица видях майката в сервиза на моя приятел, колата която беше купила, се оказа с прекалено много ръжда и той трябваше да я управя. Говорихме разбрах, че щерка и си няма никой в момента, тя също е разведена и има и по-малък син. Всъщност колата се оказа проблемна и често се виждахме в на моя приятел сервиза. Разбрах, че са сами с дъщеря и без роднини и никой. Видях сина и, преличаше на хомосексуалист, един срамжлив, потисат, на 22г. беше, а се държеше като на 14г. Разбрах, че помолили моя приятел да им помогне с мебелите да се преместят в ново жилище. Междувременно моя приятел беше навит на майката, а аз на дъщерята. Взехме един камион и още две здрави момчета и за половин ден свършихме работа. Реши за благодарност да ни нагости, поръча китайско хапнахме пийнахме и всички си заминаха, само аз останах с майката и щерката в хола, като майката каза:, , Айде тия дни тримата ще боядисаме тука, ще стане много хубаво. Междувременно лапето постоянно идваше да се играе с мен. Аз започнах да свалям щерката, явно и харесваше, или поне такива сигнали даваше. След няколко дена помогнах с боядисването, и продължавах да я свалям, но хем и харесваше, и допускаше физически контакт, хем се дърпаше. След няколко дена щерката ми звънна, и уж се интересуваше как съм що съм, в крайна сметка се оказа, че купили гардероб от икеа и нямало кой да го докара и сглоби. Един вид, , Ти си човека, , Свърших работа и на тръгване я целунах по вратът. Засмя се, и разбрах, че и хареса. След това минаха два месеца, в които се доказвах, че съм сериозен понеже наистина доста я харесах, не само за секс, а и за сериознз връзка. В тия два месеца доста задачи ми възложиха, които изпълних и реших, че е време да се случат някакви неща между нас вече. Една вечер седяхме с щерката в хола и си говорехме сладко сладко, тя започна да ми разправя, че много се радвала, че съм насреща в трудни моменти, че това било истински мъж бла бла, и до като ми говореше това и ме гледаше в очите, аз реших да я целуна с език. В момента в, който устните ми се допряха с нейните, и езика ми проикна в устата и, такъв шамар ми отвъртя, че ми пресветна пред очите и ми причерня за секунди. Направо полудях! Аз такъв и завъртях с обратното на ръката, че фръкна на два метра и падна върху телевизора и го събори, в тоя момент, явно майката е разбрала какво става, а тя беше в кухнята, аз ядосан тръгнах да излизам през вратата в тоя момент майка и на среща ми, и посяга да ме удря с чаша. Хванах и ръката и излязаох през външата врата. Аве тия за какви се мислят ве! Ако не бяхме аз и моя приятел въобще не знам, кой щеше да им помогне с преместването и сглабянето на мебели и да им решеват проблемите. Не са си платили за услугата! Те какво очакват, че ние и по специялно аз съм благотворително дружество? Има една източна поговорка:, , За да получиш първо трябва да дадеш, , След време имах още дин такъв случей с една разведена на 45г. с две деца, иначе беше доста запазена и с перверзна физиономия. Пак ремонти на коли, пак премествания, обаче тоя път и казах от начало директно. Ако искаш помощ, ще трябва редовно да ми даваш п§тенце. Уж се нави, после се разколеба, не си ни представяла като двойка дрън-дрън алабалистики. И бързо и набих шутовете. Никой не им длъжен в тоя живот. Да са се, управили. Имат бащи на децата си, те донякъде са им длъжни, да ги търсят тях за помощ.

Коментари

4.   Много правилно си действал! Успех занапред и дано имаш по-добър късмет.

7.   Момче посмях се .Като разведена жена ще се изкажа.Оглеждала съм методите на други разведени жени.И съм напълно съгласна с теб.Така правят много.Други пък пускат на мъжа .Ама ексик да е такова пускане.То на магаре го обръщат тоя мъж за една гола слива сякаш умрял.Чудила съм се ...Що за бартер е това.За себе си знам следното.За което мога си плащам .За което не мога помолвам брат си.Имам син вече е мъж -но помня че на 16 вече правеше мъжките неща у дома.Сега е далеч та за това няма как да се обръщам към него.Мъжът с които спя -правя го защото го обичам .Не че не бих го помолила за нещо , но тои пък все пътува .И както казах не си го държа на къс повод със секс само за да го ползвам като добиче.Искам да кажа начини- винаги се намират , но не и да ползнаш сливата си за примамка.Но факт -масово жените така правят.Като не си позволил да те правят на глупак , и си вдигнал червения картон навреме пак си се справил успешно.

8.   Ядосан си,заради отношението,което са имали,но неможе да очакваш, на 100 процента,че жени с деца,ще направят грешка да да имат неприятности с млад мъж без ангажименти.Ясно е,че едва ли би се задържал след секса.А когато имаш дете,едва ли да те вижда с различни партьори е съвсем наред.Освен това, би ли гледал чужди деца,ако се стигне до по-сериозни отношения? Рядко млади мъже се съгласяват. Тази младата жена е постъпила грешно,можело е просто да се поцелувата.На друг етап друго.

9.   Никой наистина не им е длъжен за нищо. Това важи и за тебе. Жените те използват ха? Якият мъжкар правил ремонти, помагал за преместването и трябвало да му пускат? Аре бе! Наистина ли?
Кравите ги доят, магаретата ги товарят, на кокошките им взимат яйцата. Бикът алфа мъжкар осеменява стадото. Чикиджии лузъри зубрачи правят домашните на "готините мацки", които лапат пишките на алфа мъжкари.
Я виж кой е лузърът в твоята история и върви да си лъскаш бастуна, че утре бая работа те чака! ...

12.   Че да не сте подписвали нещо, че трябва задължително да спи с теб? Кой човек очаква сексуални услуги за такова нещо? Редното е било да говорите за пари и това е. Последвалият побой е просто комплексарщина и признак на слаби нерви и психика. Ако такъв ми строши телевизора, само защото е на сухо и не е топнал отдавна, ще викна с кеф полиция. Такива са за лечение.

14.   Много плоско и повърхностно мислене. Изглежда, че това е причината да не постигате каквото искате. Целите се в жени на ниво, които се обичат и уважават, а не можете да им дадете нищо повече от пренасяне, сглобяване на мебели и боядисване. Качествените жени опипват почвата, проверяват и опознават човека и вземат решение за себе си още преди да са достигнали до секс. Ако жената не е готова с решението ще държи мъжа около себе си, но ако той реши да "се пробва" твърде рано ще бъде отхвърлен, което всъщност ви се случва. И жените на длъжни да си лягат с вас или да започват отношения с вас при положение, че не искат. Дали и защо ще пренесете мебелите или боядисате на някоя жена е ваше решение. Както можете да помогнете така можете и да не го правите. Грозно е да правите услуги на жени с цел да получите нещо в замяна - все едно са проститутки. Първоначално сте ги подвели, че сте кавалер и добър човек щом им помагате, а после са видяли, че не е така. За това и са загубили интерес към вас. Всичката тази агресия показва емоционална незрялост. Осъзнайте се и се образовайте или си търсете жена на по-ниско ниво.

15.   Тоест, ти си очаквал, още в началото, че те ще проституират срещу хамалско /бояджийски услуги?
Ако беше толкова запленяващ, за колкото си се представяш, щяха да ти бутнат, без много да ги навиваш. Явно, случаят не е такъв.
Като не искаш някой да те ползва безплатно, казваш му колко ти струват услугите.

16.   Не ти ли се е случвало някой твой нов приятел или колега да ти помогне с нещо? Да ти прегледа колата без пари, да те откара до някъде, да ти попълни данъчната декларация?

Да. А сега си представи след като му благодариш и го черпиш една бира, тоя мъж да те стисне за гъза, да те целуне с език и да се чуди защо се дърпаш?

Ами прав ще е човекът. Все пак ти е помогнал, ще трябва да те ебе, нали така? Или поне да го попипаш малко. Все пак никой не ти е длъжен в този живот, ще трябва да го ощастливиш - поне на ръчна да го оправиш. Нужда си е.

И не ми излизай с тия глупости за полове и влечения. Имай предвид, че сто про имаш поне няколко такива приятели около теб, който си представят как те ебат. Нищо, че сте мъжкари... дори не подозираш, сладур.

Просто някой ден ще се изненадаш :) Дано не тръгне да те удря, де. Освен ако не установиш, че те възбужда, тогава може...

Ето така е устроен светът, приятелю. Сам прецени дали е окей някой да очаква от теб да го задоволиш, защото се е направил на пич с неква елементарна услуга за един следобед.

Пък и защо па да не му врътнеш свирка по мъжки? Нищо няма да ти стане. За къв се мислиш.

Поздрави,
От един твой приятел

18.   Потресена съм от тази история. За такива местения защо просто не си наемат микробус и фирма, която да свърши работа и съответно да си платят, а трябва да се играе целия този цирк? И все пак мисля че не сте си обяснили условията още от самото начало двете страни и затова така се е случило. Вие първо сте имали задни мисли към тях,а те на своя страна са искали полубезплатна услуга (все пак са поръчали храна и са ви нагостили, което е част от връщането на жеста). Имайте предвид че не всички хора разсъждават с оная си работа като вас и тези двете жени, и е напълно възможно някой път да ви поиска услуга човек, който също така ще си плати за услугата и съответно няма да дава подвеждащи сигнали. За мен в случая и двете страни сте виновни, вие защото сте тръгнали да изпълнявате услуга със задни мисли, жените, защото са гледали да се възползват именно от тези ваши надежди. Моят съвет е просто да вършите услуги срещу и само заплащане, без да плащате за секс, това е супер глуповато! Секс може да си намерите и без да местите маси и столове...

19.   Тази ситуация е много често срещана, мисля, че некоректното е и от двете страни, това, че си помогнал няколко пъти не води автоматично до секс, но и жените злоупотребяват, виждат, че някой е клъвнал, дай да го ползвам, за каквото ми трябва.

22.   Ако си голям пич и готин мъж, жените ще ти връзват без да се налага да се правиш на хамалин, бояджия, дърводелец и не знам още какво.

23.   Ако си бил толкова ,,Запленяващ" И каква тежест има това, когато работата е на кяр? Аз толкова харизматични юнаци познавам, а са ергенчета. Личи си, че номер 15 е с детското мислене. Ти самата няма да бутнеш на запленяващ, защото ще се комплексираш, като повечето жени. Мога да ти кажа, че аз съм един от добрите варианти за жени, като физиономия и пропорции, пък не са ми бутвали толкова често. За десет години съм бил с две. Мъжете с опит и зряло мислене, не са такивя баламури.

24.   " Има една източна поговорка:, , За да получиш първо трябва да дадеш, "!? , но има и една българска и по добре тази запомни - "Ахмак лозе копае, юнак-тарикат виното пие"!? Докато си ахмак, така ще бъде, ти сам се предлагаш, а после ревеш. Секса не е отплата, той се завоюва. За тези месеци, ти подари ли й едно цвете, или покани ли я на вечеря в ресторант? Като едновремешните лихвари, искаш лихвите в натура и толкова!? Да, ама не, ще си стоиш с пръст в устата, а може и на друго място!?

25.   Ама че грозен и долен свят. Кажи им още от самото начало безплатен обяд няма ще помагам ама искам да Ви чукам и нама да имаш проблеми. Ама че си лесен заради единия секс толкова труд.
Ж30

26.   Следващия път някой твой приятел като дойде у вас да ти помогне за пералнята/хладилника, трябва да му се надупиш за благодарност. Дошъл е човек, напънал се е, сега е твой ред да се напънеш. Безплатен обяд няма.

27.   Номер 16, искрено ме разсмя. Чак душата ми се ухили. Благодаря ти, бъди здрав и щастлив!

28.   Мен пък ми стана някак си блудкаво и гнусливо докато го четох. Подразни ме животинско-селския манталитет на участниците в историята. Явно ставаш само за хамалин. За това и те ползват. Като гледам, има защо.

29.   Към хората, дето казват, че той е в грешка понеже очаквал не знам си кво.

Хубаво де, той е решил да мине под радара, да покаже някакви там качества, до колкото съм чувал, така се прави, нали? А не направо "ооо, бих ебал щерка ти" още на първата среща. НАЛИ???? Така се прави?

Тая обаче го подвежда! Отговаря на флирта му, ама до една степен. Защо не го стопира от началото? Малоумна ли е? Вижда, че явно я харесва, да му каже "абе усещам малко тъй и тъй, не искам да те подвеждам, да си знаеш". Ама тогава ще трябва да се лиши от безплатните услуги, пък тя ХИЧ НЕ ИСКА!
Че в следващия момент и му обяснява какъв страхотен мъж бил!

Е айде представете си, драги дами и гейове, че сте сами, харесвате някого от 2 месеца, този човек осъзнава, че флиртувате с него, ама играе по тъча, и в следващия момент ви говори "еххх ти каква жена си, ей такава ми трябва, перфектна си!". Вие какво?! Няма ли да кажете "е хуу де, като съм перфектна, аз съм сама, ти си сам, аз те харесвам, и ти мен (май?!), що не ме вземеш!?" Аз такива, на жени които не харесвам, не ги говоря, затова и не съм имал недоразумения.

Тази, и майка й, много добре са знаели какво правят, просто явно са свикнали да им се разминава без последици. Тоя път номерът не е минал.

И за да не ви оставям само с критиката и анализа, ще дам и съвет как да избягвате такива ситуации, жени!
Просто приемете, че ако изглеждате поне прилично, всеки необвързан мъж иска да ви чука по дефолт! Особено пък ако тръгне да се върти много около вас по каквито и да е причини. Мъжете не се бутаме да общуваме постоянно с жени, които не намираме за сексуално привлекателни. Просто го приемете. А вие сте доста наивни в това отношение.

30.   Към хората, дето казват, че той е в грешка понеже очаквал не знам си кво.

Хубаво де, той е решил да мине под радара, да покаже някакви там качества, до колкото съм чувал, така се прави, нали? А не направо "ооо, бих ебал щерка ти" още на първата среща. НАЛИ???? Така се прави?

Тая обаче го подвежда! Отговаря на флирта му, ама до една степен. Защо не го стопира от началото? Малоумна ли е? Вижда, че явно я харесва, да му каже "абе усещам малко тъй и тъй, не искам да те подвеждам, да си знаеш". Ама тогава ще трябва да се лиши от безплатните услуги, пък тя ХИЧ НЕ ИСКА!
Че в следващия момент и му обяснява какъв страхотен мъж бил!

Е айде представете си, драги дами и гейове, че сте сами, харесвате някого от 2 месеца, този човек осъзнава, че флиртувате с него, ама играе по тъча, и в следващия момент ви говори "еххх ти каква жена си, ей такава ми трябва, перфектна си!". Вие какво?! Няма ли да кажете "е хуу де, като съм перфектна, аз съм сама, ти си сам, аз те харесвам, и ти мен (май?!), що не ме вземеш!?" Аз такива, на жени които не харесвам, не ги говоря, затова и не съм имал недоразумения.

Тази, и майка й, много добре са знаели какво правят, просто явно са свикнали да им се разминава без последици. Тоя път номерът не е минал.

И за да не ви оставям само с критиката и анализа, ще дам и съвет как да избягвате такива ситуации, жени!
Просто приемете, че ако изглеждате поне прилично, всеки необвързан мъж иска да ви чука по дефолт! Особено пък ако тръгне да се върти много около вас по каквито и да е причини. Мъжете не се бутаме да общуваме постоянно с жени, които не намираме за сексуално привлекателни. Просто го приемете. А вие сте доста наивни в това отношение.

31.   Ами кофти е ситуацията, но и ти имаш вина.
1. Те не са се възползвали безплатно от труда ти. Канели са е в тях, черпили са те, гощавали са те. Това също не е безплатно, ако отидеш на кръчма ще си платиш, нали? Ако си вземеш готова храна от магазина-също. Друг е въпросът, че може да мислиш, че това не е достатъчно, но толкова имат-толкова дават.Ако си искал повече, трябвало е да се договорите преди да правиш услуги.
2. Защо не показа , че имаш романтични мечти към щерката? Да я поканиш на вечеря, кино, да я сваляш като жена, а не да си мислиш, че като замъкнеш 2-3 дни нещо у тях и поразместиш мебелите-готово.Твоя е до гроб.И ще изпълни с теб целия репертоар от Кама Сутра.
Ако между времето , в което са те ползвали като момче за всичко, я беше поканил на романтична вечеря и се беше опитал да я целунеш, много бързо щеше да разбереш какви са й били намеренията. Нямаше да има нужда от шамари.Просто следващият път, когато те извикат им вършиш хамалската работа, си определяш и цената.
Наивно е мисленето ти, че след като си им помогнал за някакъв ремонт , можеш до ги чукаш до припадък.

32.   16 Примерът ти е прост и ограничен, явно ти си точно от тоя тип жени, които са описани в историята и яко си се засегнала, че вече ядете шамарите, когато се опитвате да си изтъргувате сливите като цигани на ,,тука има тука няма топче,, Само ще ти кажа , че примера ти е нелеп, понеже един приятел би искал да ме наеве само ако е п*дераст, а аз нямам такива в приятелския ми кръг.Нито колеги.А и всички приятелства се крепят на взаимни интереси.Това го знае даже баба ми, която е на 83 години и не е мърдала от табелата на селото.За другите , които питаха, защо въпросните жени не са си платили на фирма, отговора е защото първите нямаха пари, а втората беше много стисната. Времето е най-ценния ресур.Много по-ценно от една миризлива слива. И всяка жена е апсолютно наясно, че поиска ли услуга от мъж има много голям шанс услугата да бъде поискана да бъде върната в натура.Осен, ако мъжа не е гей.Айде да не се правят на ударени някои от коментиращите.

Автора

34.   Абе че има използвачки, има и то доста. Но ти толкова дърварски си се държал, че да се оплакваш е малоумно. Поведението ти е в стил "хайде, свърших работата, сега искам да чукам". А защо се натискаш на красива жена? Като искаш да чукаш срещу физическа работа, метни се на някоя тлъста леля - тя е за тебе. Не знам посерко ли да те нарека или нещо друго - не ми идва наум подходящ израз.

35.   Има такива използвачки и докреватни курви. Използвачките са 2 вида: такива, които си знаят, че трябва да го поемат и в крайна сметка го поемат и такива, които разиграват мъжете. Срещал съм и едните и другите в доста сходни ситуации. Например: преди години с една разведена колежка на 30 години с малко дете започнахме флирт на работното място. Аху иху, тя започна да се жалва как има нужда от мъж за ремонти и т. н. Постепенно се сближихме, но тя сякаш отбягваше интимност. Започнахме да се виждаме, да излизаме, целувки, прегръдки, давахме го бавно уж, но... тя редовно ме ползваше като такси, ел, техник, водопроводчик. Намекнах и неведнъж, няколко пъти се разгорещих и се опитах да я съблека, но тя пак започна с нейните филми: "рано ми е за това, не знам дали". Беше разведена повече от година. В началото си мислех, че е опарена и за това, но в същото време най-нахално си искаше услуги за какво ли не (запушен сифон на мивката в банята, смяна на бушон, счупено кранче на чешмата в кухнята, качване на новото легло на детето и сглобяване, закарване колата на ремонт при мой познат майстор и какво ли не още. В един момент просто ми писна и един съботен следобед, когато отидох да и оправя пантите на кухненските шкафове, след като детето и заспа в другата стая, в прав текст и казах, че ако не желае да е с мен, то не и нужно за всичко да съм и подръка. Започнах да я целувам тоя път тя се предаде. Стана и ясно, че безплатен обяд няма и, че ако и сега не разтвори краката, ще си плаща на майстори за всяка услуга.

Та жените трябва да са наясно, че мъжете сме търпеливи и даваме даром доста, но когато започнат да злоупотребяват с нас, просто си искаме своето. Аз нямах проблем няколко пъти да и правя услуги и без да получа нищо, дори не съм искал. Направих го безвъзмездно. Но когато тя започна редовно да търси помощта ми с усмивка и жална физиономия, когато започнахем да излизаме, просто вече тя злоупотребваше и не можех да позволя да бъда използван като добрия колега, който се отзовава винаги, когато е нужен, а после отпращан с пълни топки у дома. Не бях правил секс 4 месеца, преди да си легна с нея!!!

Има и една друга порода жени. Викат им докреватни курви. Това са жени, които флиртуват с мъжете, дразнят ги, дават им аванси и накрая, когато стане време за секса бият отбой. Често тия дори не търсят услуги или нещо такова, а използват мъжете за да си помпат самочувствието, че са желани, вървежни. Обичат мъжките компании, често дори откровено курвенски се държат с мъжете и накрая не дават. Една такава веднъж дори ме покани у тях да спим след един купон. Доволно потривах ръце, мислейки, че секса е сигурен. И когато отидохме у тях, тя каза, че ще спи в кухнята. Дойде по бельо да ми донесе одеяло... Опитах се да я напъна, тя: "не стига, не те приемам по тоя начин". Бях в шок, викнах си едно такси и се прибрах у дома.

36.   Значи, всеки път когато мъжът ми отива да помоге на някоя съседка с изгорял бойлер, иска да спи с нея, така ли излиза? Даже ако е 80-годишна. По същата логика когато аз предложа на приятел да му редактирам на добра воля доклада или да преподам няколко безплатни урока на детето му, искам да легна с него? Нещо не разбирам... Откъде може да ми хрумне, че комшията, който поправи един теч в кухнята миналото лято, тайно се е надявал да ме просне на дивана?
Съгласна съм, че ако жената от историята на автора сама си е искала услугите, без да предложи заплащане, е била некоректна. Но ако е предложила такова и то й е било отказано от "благородство" или авторът сам се е натискал да сглобява и пренася мебели, некоректният е той.

37.   36, когато мъжът ти ходи да помогне на някоя съседка, флиртува ли тя с него 2 месеца, през които той й върши услуги? Жена съм, но тези мацки са чиста проба използвачки - дават аванси на мъжете, правят се на жертви, сами безпомощни жени в суровия свят, а всъщност доста добре са си направили сметката.

40.   Значи, тук номерът е следния. Има такива жени използвачки и те принуждават мъжете с поведението си и флирта си пред тях да им помагат, с ясното съзнание, че секс няма да предложат. Просто мъжете си създават грешна представа, помагат и са в очакване на нещо, което няма да се случи.
Напр. идва мацката леко разголена, моли те с невинен поглед за услуга, или пък върти дупето, светят и очите и т.н. Ами така, начин на живот и оцеляване.