Тиндър и жените.
Не мислите ли, че е много подло това, дето 80% от момичетата ползвате Тиндър просто да си чешате самочувствието или за каквото и да е друго, но не и да търсите реални запознанства с цел секс или сериозна връзка?
Не мислите ли, че е малко тъпичко да давате лайкове на разни момчета и те да си мислят, че наистина имате намерение да излезете с тях, а в крайна сметка вие да нямате никакви такива намерения?
Не мислите ли, че подобни dating app-ове са места за романтични(в широкия смисъл) запознанства и срещи и трябва да се ползват само от хора, които си търсят партньори, а не к*рви, които да си чешат егото и да си рекламират инстаграма?
Направете услуга на хората, които ползват Тиндър с предназначение и не го ползвайте, освен ако не сте тръгнали наистина да си търсите партньор там, не бъдете к*рви, моля.
Благодаря.

Коментари

1.   Ти жените не ги обвинявай, няма как да накараш някой на сила да прави нещо. Но твоите действия и действията на другите може да ги постреснат малко. Колелото се върти.

2.   Това е твоето мнение, всеки може да ползва каквото приложение иска. Не е задължително да е к*рва..!
Може да се разсейват хората и да не настояват за сериозна връзка точно от там, а просто да се пуснат по течението и каквото стане.
Тези, които настояват биват отбягвани.

3.   Така е в България. Аз лично в чужбина съм имал доста успехи чрез тиндър. А пък съм с най-обикновени снимки и не изглеждам като Ален Делон. Тук е доста трудно честно казано. Но пак зависи от профила. Свалих произволни снимки на добре изглеждащ мъж /не са някакви обработвани/ от интернет и направих профил. Ако щеш вярвай но в рамките на ден се бях мачнал с поне 10-15, като с половината размених контакти, а 4-5 се навиха директно за среща. Но да, определено в България не е както в чужбина.

5.   И мъжете някои сме така. На 2-3 пъти си го бях инсталирал, за да видя какви мацки ще ме харесат. Останах доволен от развитието-има явно много хляб в мен, макар да гоня 50-те почти. Аз съм женен, не се занимавам с други жени, за да видя харесван ли съм, имах си самочувствието, че съм си почти топ мъж, ама викам да отчета и женското мнение. Лайкнах най-яките мацки в диапазона 35-45 г. и с едно 30 % имах съвпадение.

7.   Пич защо се лъжеш че жените съзнателно имат идея какво правят. Те използват тиндър търсейки нещо което за себе си не знаят какво е. Съответно резултата е описания от теб, но все пак, едва ли някоя си казва 'ей сега ще си направя тиндър, че да си начеша егото като отрежа еди колко си мъже'

8.   Недей така, тесногръда Ганка ще се обиди, тя е къде по-умна от иатлианки, французойки, испанки, украинки, чехкини и всякакви, които излизат на срещи и правят секс. Ти си назад, Ганка е много добра, а Ганчо е прост и само изисква секс. Как така ще искаш ти секс? , Ти не си нормален. Секс не трябва да се прави, трябва да ги търсиш за разговори, защото те от всички теми чаткат по нещо, нищо, че не можеш да говориш за определени неща. Всъщност, кой изобщо е научил нещо за живота от Ганка?

9.   Не мислиш ли, че е жалко да си търсиш гадже онлайн? Не бих приела сериозно момче от там. Всяко момче, което е нормално, би трябвало да може да общува и да заговори момиче наживо, да може дори чрез общи познати в компания да намери път към момиче. Онлайн приложенията са абсолютна комедия за мен. Даже се чудя кой търси гадже там...

10.   Не ползвам Тиндър и не знам за какво се борите хората там, но живеем в демократична държава и всеки е свободен да прави каквото пожелае, стига да не е забранено от закона. А може би проблемът е в теб, че им се връзваш. Просто казвам. :)

11.   Много добър коментар и разбор, браво.
Аз лично като видя някоя такава кифла, която ми е ясно, че е в Тиндер просто да си чеши егото директно и давам хикса. Призовавам всички така да действат. Стига сме им надигали въшките на тия кифли убити.

12.   Към 9. Търся контакт с хората, обстоятелства... пандемия на какво е равно?
Секс е по-лесно да си намериш от просто приятел/ка (не говоря за гадже). Приятел/ка е по-лесно да си намериш чрез секс. А и аз не търся секс като нещо задължително.
Това донякъде е вярно. В текущото време, няма много други варианти. И аз съм против тези приложения, но.

В крайна сметка крайно "мъртво" е в tinder и другите сайтове/приложения за запознанства. Няма момиче, което да ми е писало и да сме си писали като хора, пълно с очаквания, тествания, вадиш думи с чингели, игнориране. Българките, наистина само българките, масово не искат да напишат нищо или НИКОГА първи. Доста надуто. Всякаш нямат души и сърца, всякаш не са това, което всички знаем, че жените са.

Чужденките в България ми пишат още преди да съм помислил "как да се изложа пред нея". Както бях свикнал българките само да си траят и да гледат на мъжете като животни в зоологическата градина, те чужденките ми отвориха очите какво всъщност е проблема.

Българките го правят така, надуто, а чужденките тук в България така се заговарят с теб, че разбираш каква смърт е около приложенията заобиколени от българката с неправилно мислене.
Съжалявам, никога до сега не съм мислел българката това, чужденката онова, само чета подобни коментари, но след няколко разговора нормални с чужденки и близо до 0 нормални разговори с българки в тези приложения, се разбира проблема, защото чужденката се държи като човек с теб. А и показва уязвимост, която разбира се прибира ако кажеш нещо неправилно. Хора.
Българката не показва никаква душа... Разочарован съм повече от момичетата от колкото да се чувствам пренебрегнат...
Не искам да вярвам, че в това се превръща българката, страхлива, префърцунена, невъзможно да ти се усмихне(да покаже сърце и уязвимост), да се отвори. Да покаже истинска женственост! Това, което една жена е!
Но от друга страна, ако тея приложения просто събират такива жени, аз съм "ЗА". Нека тогава съществуват тези приложения и нека ни филтрират хората без души.

13.   Не, не мислим, че е подло.
Ж22

14.   "9. Не мислиш ли, че е жалко да си търсиш гадже онлайн? "

Не, не мисля че е жалко да си търся гадже онлайн, не се запознавам с нови жени всеки ден, особено в условия на тоя локдаун, колко често според теб се запознавам с жени? Какъв процент от тях ще ми харесат? Какъв процент от тях ще МЕ харесат?
Избийте си го от главата това, че е жалко да си търсите партньори онлайн, няма нищо жалко.
За последния месец знаеш ли с колко жени се запознах на живо?
С 2 или 3.
Много ви е лесно да говорите, ама на практика не знам как ги мислите тия неща, жалко било...