Бог да ми е на помощ ,имам връзка с женен учител ,жена му е откачалка
Хора имам връзка с учител, никога не мислех, че ще се случи това, той пръв ме целуна и така започна нашата история, не знаех, че е женен, по-късно го разбрах, беше се оженил на пук на бившата си (първата му съпруга го беше измамила ), незнам как ме излъга, но се случи това аз бях негова ученичка, не вярвах, че ще се стигнем до такава любов, много се криехме, но това как се гледахме от далеч и ми изигра лоша шега, живеем в малък град и все още чувам неща за себе си, който и аз съмата не знам, щом изляза до магазина веднага все някой си измисля нещо друго и винаги той трябва да е замесен, така стигна и до ушите на директорката и жена му, минаха се вече 5 години, колкото и пъти да му кажа да се разведе, той ми казва, че е принуден да търпи, защото тя го заплашва, че ще разкаже на родителите ми и на директорката за нашата връзка, за това си мълчи дава и пари и не я вижда от сутрин до вечер, че ходи на работа и прекарва времето си с мен. Никога не съм говорила с жена му, нито пък е видяла нещо между мен и него, всеки ден разбирам какви лъжи са и наприказвали и тя им вярва, тя споделя на приятелките си качи чува и те се възползват от това и и се подиграват, ако става на въпрос аз и мисля по-доброто от колкото те, преди година незнам от къде ми беше намерила номера и ме заплаши, че ще ни види сметката и на двамата, че първо той ще изгори ще разкаже на всички как е имал връзка с непълнолетната си ученичка и все още връзката му продължа, никога никой не ме е видял с него, винаги, когато сме се виждали съм отивала в друго населено място да ме вземе да не ни види някой , всичко започна с хорските приказки, разбираме неща, който никога не сме ги правили, той няма деца, жена му има трима сина на които той постоянно изпраща пари, но това не ме интересува, знам съможертвите които той прави да е с мен, тя ходи дори и до тоалетната, когато си е вкъщи по него, когато ходех в тях тя щом се прибере заничаше за коса и щом намери и косъмче веднага му вади очите ме обвинява, събира косата като доказателство, за да се подсигури един ден, дори и да не е моя щом е косата в чужда веднага аз съм виновна. Той говори ли с някой по телефона пак е с мен, не се видях няколко седмици с него поради здравословни причини, било идвал вкъщи, ако знае баща ми първо ще го убие, забърках се в нещо от кое не мога да изляза и да не съм с него, пак хвърлят вината връз мен, виждам, че той наистина ме обича и, че всеки път наистина е искрен, дори и да се разведе аз няма да отида при него, заради родителите си, но ме притеснява това, че не знам откачалката му кога ще откачи, добре, че поне вече завърших, много го обичам, не искам да я бие, нито тя да се тормози заради мен, много пъти се замислям дали да не се разделим, а после слушам обидите по телефона когато му звъни и казва жив да не се върне, ако е с мен и си задавам въпроса мен кой ме съжелява? Дали съм с него или не, от цялата тази история, пак ние ще загубим, съчувствам на жената, винаги съм говорила по тази тема с него, че всяка една жена на нейното място не би реагирала с усмивка, но тя е някаква откачалка, говори му мило, готви му, чисти и после го кълне и винаги когато му се обади, знае, че е с мен и му проси да му каже, че я обича, той винаги се ядова, но няма друг начин, не или каже, почва пък ако беше на нея щеше да и кажеш, много пъти съм го питала и за секса така ли реагира. При всяка среща с него никога не ме принудил за секс, пази ме, държи много на това да знае как съм, да му чета мислите щом го видя, интересува се от целият ми живот и винаги ме съветва, държи се така както всяка една обичана жена заслужава, много пъти си разкрива сърцето и плаче и винаги се съобрява с това да не закъснявам и да съм добре, сложил си е камера вътре в къщата та през телефона си го наблюдавам да съм спокойна, с онази вечерят и докато се е събудил тя е отишла на работа, но много пъти мислех да се разделя с него омръзна ми този двойнствен живот, опасявам се, че той ще си направи нещо, ако го оставя, знам когато катастрофира и отидох в болницата при него и беше на крачка от смъртта, едва ли човек на системи, когато е много зле ще ви излъже, че ви обича и, че сте му всичко, и как заради мен се върна от ония свят, нашата история е дълга и глупостите, които сме правили, само да сме заедно, той е смирен човек, не обича скандали, но какво да правя с откачалката му, знам, че рано или късно ножът ще опре до кокала, постоянно се обвинявам, че възрастовата ни граница е много голяма, че няма друг избор, щом го обичам да живея както жевях последните 5 години, свикнах с погледа, присъствието гласа му, а в същото време липсата му, обстоятелства, винаги преди да си легна плача и се моля на Бог щом ми го е изпратил в живота да ни пази и да ни вразуми когато грешим и да ни прости , ако сме сгрешили затова, че се обичаме и повярвайте, Бог чува молитвите ми, много го обичам, дано жена му ме остави на мира.. Бог да ми е на помощ....

Коментари

1.   Жалко, че любовникът ти не е учител по български език и литература. А сега сериозно - остави го час по-скоро и си намери някой свободен и на твоята възраст. Тази връзка ще ти донесе само главоболия.

2.   Секс с малолетни и непълнолетни, за съд. На този хубавец да му се забрани да преподава до трето прераждане, а твоите родители е трябвало да те държат по-изкъсо. Страшно сте наивни малките. Нито този е мъченик, че седи с жена си- спи с нея редовно, ама явно му е свикнала на извращенията и го търпи. Никой мъж не седи с ужасна жена от алтруизъм и треперещ като лист от страх-просто не е толкова малоумен, че да я остави, щото друга няма да намери. Лесно е да забаламоса ученички, страшно лесно. Щом искаш да ти излезе такова име, давай смело с чичото. Ама след време парите му ще свършат, както и секса, и ще се освестиш. Изтървани деца. Изправят ми се косите като си представя какви извратеняци преподават.

3.   Здравей ! Кандидатствай за студентка и се махни от този град и тези хора. Създай си нова среда . Иначе , колко ви е разликата с този мъж ?

4.   Гнус! Откачалка била съпругата...А той и ти какви сте? Праведници? В Щатите за подобни "любови" на неговата, ако бяха го хванали още щеше да е в панделата.

5.   към 2: давам ти отлично гласуване, мисля точно като теб - подкрепям те напълно в това, което казваш, но чрез ето такива изказвания: "родители е трябвало да те държат по-изкъсо" и "Изтървани деца." всъщност ги надъхваш още повече тези момичета т.е. правиш услуга на чичаците (айде батките, ако е да речем в 30те си този)....