Мъже, приемете съдбата си !
Пише ви жена на 30. Отнася се и до други мъже в това положение. Примирете се, щом досега сте нямали досег до жена значи сте обречени на самота. Става въпрос за тези от темите за 30 годишен девственик и тем подобни.
Всеки все пак сам решава кое е добре за него, но това е истината едни им е дарено други им е отнето.
Не искам да звуча отчайващо, но повечето от вас не разбират че явно са родени без това умение. Не разбирам защо си правите изобщо труда да сваляте жени или поне на се опитвате. Познавам такива като вас все сте добрите момчета и все някой ви е виновен. Пробвала съм да подкрепям такива като вас но не правите нищо. Излизах с такъв смотаняк и се чудех как може да съществуват такива мъже. По принцип моете гаджета бяха нормални момчета които знаеха как да се оправят в живота. Преди да ме наречете злобна и гадна феминестка вижте фактите. Не че аз съм самата прелест и светица но те са много зле

Аз лично не познавам мъж който да е бил зле с жените до 30 годишна възрасти после да е станал голям играч или поне да се е подобрил в тази насока. Затова и не веждам смисъл на такива мъже да се дават съвети. Не че одобрявам но проститутките явно са единствения вариант за тях. Явно съдбата е била жестока към тях.

Коментари

1.   За целта има и платени жени. Но това е краен вариант.

Аз пък бих им казал да не се отчайват. Аз съм живия пример. Просто съдбата си знае работата и не знаеш кога ще срешнеш правилния човек. Колкото и задръстен да си, винаги има някъде те чака твоя половинка, с която нещата се случват, сякаш се познавате и знаете, че сте един за друг дори без думи.

2.   Явно си врачка,че знаеш какво очаква толкова хора по света. Женската злоба няма край.

3.   Добре, каза им го, накара ги да се почувстват по-зле, не им помогна по никакъв начин, защото това, което им каза, те си го знаят. И сега какво? Каква беше целта на цялото това излияние? Какво ти донесе на теб?

Мъдреците казват: ако не можеш да кажеш нищо добро, не кащвай нищо.

Съжелявам хора, за които единствения начин да се почувстват по/добре е като накарат другите да се чувстват зле.

Лола

4.   Хахахах, представи си да таиш толкова злоба в себе си ...

6.   Защо се допускат такива теми не разбирам?

010 тема

За сведение съм мъж на 24 и самотен и ти гарантирам, че се оправям 300x по-добре от теб във всяка една сфера в живота. Проблемът сте вие, че сте меркантилни жени без никаква душевност или доброта - изпълнени със злоба и завист.

7.   Бахти безсмислената история! И какво постигна с глупавите си твърдения, които дори не са верни? "Откажете се"? Колко трябва да си комплексар, че да имаш нуждата да казваш на хората как знаеш най-добре как да си били живеели живота, така от горе разбирайки всичко много добре.
Да не говорим, че то дори да спреш да се опитваш ще си срещнеш някой и след 30. Не може всичко да ти е събрано в началото. милиони двойки се срещат след 30, с или без други връзки по време на запознанството. Хората на 40-50 ще ти кажат, че време минава, хора се намират и в живота си срещаш няколко пъти значими хора включително след 20-25 и след като си в сериозна връзка и разбира се тогава, ако си човек на място нищо не се случва, но хората си ги срещаш.
Просто спри да се масажираш егото като 4 годишните, които говорят като големите без да могат да знаят за чувството "да знаеш' и да "казваш на някой как е". Детинско е.

8.   И какво те брига теб, авторке, живота на тези мъже? Играй си там с твоя играч или играчи и не ги мисли самотните мъже.
За протокола - жена съм.

9.   Супер ограничени и примитивни разсъждения, просто си падаш по смотани. Смотаните са на всякаква възраст, имат всякакви бройки. Няма нищо сложно да се общува с човешко същество, просто женските се обработват и облъчват от глобалистите, внушават им се глупости, влияе се на светоусещането им. И аз имах отчаян приятел, който две години беше използван и не прави секс, после друга го въртя 2 месеца и накрая де отчая тотално! Стана на 29 и си чака детето след два месеца.. :)

10.   Не знам за мъжете на 30, ама тебе като те слушам не бих те погледнал, камо ли на среща да излизам с тебе.
Не се притеснявай како. Има и мъже като мен, които с кеф си стоят сами и се радвам много, когато видя злобна 30 годишна недоебана да плюе навсякъде.

11.   Абсолютно безмислена тема.

Reb

12.   Има и други видове мъже. Аз съм на 24 и нямам никакво намерение да се занимавам с жени или да ги свалям. Драмите и изпълненията които правят, просто ми са противни. При проститутката от друга страна няма скрито покрито, и на двамата е ясно ,че е просто секс. След това си тръгваш и и забравяш името.

13.   Това си е чиста злоба! И като го написа, по добре ли се почувства?

14.   На мене пък ми се повръща от опитните и от тези които биха спали с всяка втора и от тези които онова в гащите им менижира живота.
Ж30

15.   Нека да позная, ти си от онези тежко гримираните чалгарски крокозъбели нали? Такива като вас с лопата да ги ринеш. Нали ти е ясно че никоя уважаваща себе си свястна жена няма да тръгне да си избива комплексите по такъв начин?

16.   Аз също съм жена на възрастта на авторката. Изумена съм от злобата в поста. Коя си ти, че да казваш кой Ема шанс и сой не? Омръзна ми да чета определения в този сайт: алфи, Бети, смотани, нахакани. Хората не се делят по това! Научете се да цените добротата в хората и тогава и вашите живота ще са по спокойни и по-малко самотни!

17.   И аз съм от тези смотани мъже. На 21 съм и досега съм бил интимен с 2 момичета на моята възраст и не бяха проститутки. Едната ме използва заради доброто отношение и лоялността ми към нея. Естествено тя не беше така лоялна към мен и се разделихме. Настоящата изглежда добро момиче , но и тя преди мен е била правена на 2 стотинки от така наречените вървежни мъже. И двете ми мрънкат за външния ми вид, личи си ,че ме харесват само и единствено заради характера. Пределно ясно ми е ,че и с настоящата нищо няма да се получи. И девствен да бях пак нямаше да ме е яд ,че съм такъв или да си търся отчаяно приятелка.Яд ме е ,че добрите момчета вечно не са харесвани и използвани , а вървежните дето ви правят на нищо , сте готови на всичко заради тях. По-добре сами отколкото вечно изискваща жена на главата ви, която кръшка с някакви душевни отпадъци.

18.   Отказах се отдавна да се занимавам с жени. Не се притеснявай. След четири провалени връзки нямам нито сили, нито нерви за нови. Не допускам жена до себи си. Когато искам секс обаждам се на една другарка, която идва в къщи. Плащам си. Пито, платено.

19.   Алоуу, съдба жестока, ами ти защо на 30 още се занимаваш със срещи? Страшен потенциал имаш за съпруга и майка, над 30. Тепърва да срещаш човек, да поживеете, та чак тогава семейство и деца...
Разбирам защо си подкарала да пробваш и смотаните.
Какво е това тук, молба да се разкарат от ловното поле, че ти тиктака часовника, ли?
Наистина ли не виждаш, че си същата...
Почвай да събираш котки, няма смисъл, свършила си. Кво ще се излагаш по родителски срещи да ти викат баба... Реално ако утре те забременят, детето ти ще завърши училище, когато си на 50. Изобщо не се мъчи, приеми го. Не съм за котките, но край някои хора не се задържа друга компания. Съдбата е особено жестока към тях.

20.   Лельо Микее,приеми съдбата си ти! Вечно ще стоиш сама,разгонена незадоволена стара мома,с пращящи отвътре хормони и недочесана минджа,чакаща да бъде начесана от някой сластен млад "жребец", който да те понесе на крилете на любовта и да откриеш "тръпката", "пеперудите в стомаха",или там както му викате самотните недочесани изтрещели бездетни ялови стари моми,навлезли в критическата възраст. Ще има да чакаш някое младо жиголо да ти пусне,ама и те не пускат за без пари,а и не налитат на разни дърти дебели грозни гнусни разпуснати неподдържани пърдошани,с претенциите на кралски особи и с маниерите на диви свине, въргалящи,хранещи,изхождащи се и спящи на едно и също място-в кочината. Съжалявам,свършена си,няма надежда за теб. Дет се вика тотална "кауза пердута".

21.   Гръмни се. Сериозно. Светът ще е по-хубаво място без измет като теб.
Женски като теб са толкова прости същества, че даже не е нужно да засягам правописа ти. Ако беше толкова уверена в това, което казваше, поне щеше да го подкрепиш с някакви реални примери, а не просто да кажеш "ми смотани са, толкоз". Даже не можеш да се аргументираш като хората.

29 годишен, с 20 бройки.

22.   Темата е безсмислена.Не може да отсъждаш толкова крайно.Има и мъже и мъже и ти не знаеш къде на кого ще му излезе късмета и кога.

23.   Темата е безсмислена.Не може да отсъждаш толкова крайно.Има и мъже и мъже и ти не знаеш къде на кого ще му излезе късмета и кога.

24.   А ако този мъж, който не е спал със сто жени до 30 годишна възрст и е вложил тази енергия в правене на пари и градене на кариера? Няма ли тогава жените да му се лепят повече отколкото на един мазен женкар или фитнес маниак???

25.   Интересна тема. И аз от себеомраза се опитвам да се примиря че никое момиче няма да ме хареса такъв какъвто съм.
А какъв съм? Срамежлив. Но много хора има срамежливи. И мъже и жени.

Не съм много оправен (ще викна електротехник и водопроводчик при някоя авария, макар и минимална) докато другите, оправните, няма да дават пари по техници и сами ще решат проблема.

Но и в двата случая се действа по въпроса, нали?

Какво означава оправен?
Като не знам нещо, отивам и питам и проучвам и си има хора и хора за тая работа, да те упътят и да стигнеш до решение на даден проблем.

Явно авторке, искаш някой който знае две и двеста и да не дава пари за решаването на "проблеми" , и това е явно оправен в живота човек.

Другото което е... за какво си му притрябвала ти, да му се въртиш около главата, след като е оправен в живота?

Не му е притрябвала няква жена да му ходи по г*за. Като му се доеХе, оправен е човека, ще си намери някое момиче набързо и готово.

Така че... какво е оправен?

И кой знае на какъв си попаднала? Разкажи подробно какво му е куцало. Как и по какъв начин не се е оправял в живота?
Ти с десет такива смотаняци ли ходи, или един ти беше достатъчен, че да отпишеш веднага всички останали подобни?

И мен ми куца да говоря с момичета, тъй като не съм българска кифла, която ходи на съвременно кино и си мисли че гледа нещо уникално. Слуша такава музика каквато излезне от телевизора или каквато пуснат в клуба. Прави секс на песни на Азис и Фики и накъдето я духне вятъра на промяната (модата) натам захожда.

Аз съм човек с вкусове. Няма как да завържа разговор с подобна българщина. Българщина която е навсякъде в България. Масово хората са такива в днешно време. Комерсиални. Уж имаме интернет, а никой не седна да се образова музикално, да погледа филми, игрални, документални и т.н.

Виждам ги хората отдалече, слушал съм им разговорите... Прост народ расте в държавата ни. Оглупяват хората от тия моди и безсмислици по телевизорите които дават.

Хората не са любознателни вече. Хората само консумират. Консумират това което е на повърхността. И го правят без да мислят. Гледат в стената, хилят се задружно и това им е достатъчно.

Не мога на това ниво да падна, за да се обвържа. (просто в името на връзката).

Не знам, авторке ти на какво ниво си, и какво е това "оправен в живота". Какво означава за теб? И защо само една неуспешна връзка ти промени коренно виждането и мнението за срамежливите момчета, тези които не са си имали никога приятелка а вече са на по 20 години?

Но от друга страна ти подкрепям темата. Ако го погледнем от друг ъгъл.
Защото Аз не мога да свалям. Какво означава да "свалям" момиче. Ако я свалям => следва да я мъндахерцам.
Щото свалянето води до мъндахерцане. ;)

И също гледам говориш за играчи и за проститутки и т.н.
Не знам за какво говориш. За любов ли, или просто за свалки?
Защото мога и така да погледна на написаното.

Един вид казваш:
Мъже, примирете се. Пиша за тези с публикувани теми от сорта "на 30 г. и все още девствен" и т.н.
Няма да успеете да си намерите секс партньорка в живота.
Не на всеки мъж му се отдава да сваля жени.
Някои от вас са родени без това умение.
Единствения вариант за вас са проститутките."

Напиши нова тема и я оформи като хората и се изкажи кадърно, обоснови се, опиши си неуспешната връзка подробно, да видим за какво става навъпрос и какво всъщност те нервира в тоя тип момчета. Защото само се ядосваш тук и ние четящите нищо не разбираме от написаната тема.

П-П

26.   Поредната жена, която се опитва да дава съвет на мъжете. Гротескно, наистина! Смешна работа.

Това, феминизмът, ви изпи мозъците тотално! Каква ли ще е следващата глупост, която ще се роди под нефелните им напъни да окарикатурят образа на мъжа, че жената да може да цъфне най-после "СВОБОДНА ОТ МЪЖКАТА ГНЕТ"?

Авторке, по-тъпи съчинения можеш ли да сътвориш? С тези си словоизлияния се изтъпанчи пред всички, колко си зле с материала.

Такива женички вече се предлагат на килограм; с лопата да ги ринеш!

27.   Уникална злоба и простотии. Мъжете достигат своя зенит от 35-50 год.
Не случайно чичаците правят секс с най-красивите жени. Евала за простотията, която си изръсила ;)

28.   По- доброто зло е девствен мъж на 30, отколкото разпрана парантия на 30.

29.   Хората по подразбиране са мили. Ти имаш проблем, иначе нямаше да наподобяваш образ на самотна жена.

Вероятно се разкайваш, за това, че си вършеела на младини, в момента нещо не ти се получава и сигурно подклажкаш други жени да курвеят, а уязвимите мъже да ритнеш докато са на земята.
Само да помислим като хора, в какво положение трябва да си за да пуснеш такава тема. Аз не те виждам във връзка и щастлива.

Че то не е лошо да си девствен на 30, лошо е да си девствен по душа. Тогава ще е трудно.

Някакси си те представям около много котки, сама в тъмна стая/къща. Ревяща искаща да накара и други хора да чувстват болка като твоята, защото си слаба да се изправиш на крака и да приемеш Твоята съдба.

Девствени на 30 повече има заради ценностите им, за това, че усещат че или трябва да се научат дългосрочно да подтискат чувствата си за да не им разбият сърцето, отколкото са заради това че са девствени по душа.

Като гледам в какво те е превърнало обратното на девствеността, май май даже промотираш обратното на изказването ти.
Годините от 15-25 от гледна точка на връзките е пълно с драма. Погледни се в какво си се превърнала авторке, мъжете ще бягат от теб като се издадеш, че си пълна с чернилка в душата. Та ти можеш ли да обичаш?
Смири се.

На тези извън чалготеките не им пука девствени ли са или не, те си развиват личността и секса ще си дойде. И какво е това 30г и айде? Каква е тая граница и кой я измисли? Вие хората от чалготеките трябва да знаете, че съществува и друг живот извън чалготеката и разврата. И изобщо не сте на нивото на онзи, който е ръгал 15г от пубертета за да може да има прилични приходи. И какво като е девствен. Жени бол, отива опровя една и вече не е девствен, а вие сте си същите долнопробни к*рви лапащи пишки по тоалетните на чалготеките. Нито можеш да върнеш годините назад да изтриеш разврата си, нито можеш да си върнеш раздадената душа на 10имата мъже с които си спала, нито можеш да направиш кариера бизнес за времето което си използвала да седиш по тоалетните. А девственика бачкал. Отива прави 1 секс, че после повтаря многократно. И вече не е девствен, а и има работа кариера бизнес или каквото и да е това, за което се е поти. Докато ти си просто една к*рва без душа(както виждаме от писаното), Която ще се моли някой да я вземе вкъщи, докато спамиш форумите, че една жена трябва да е една п*тка, да бъде издържана и нищо повече та ако може да промиеш мозъка на някой глупак за да ти и други като теб да имат някакъв шанс да не са самотни. Ама без душа пак не става.
Още ли искаш?

Когато си раздаваше дупето и душата знаеше отвътре, че не е ок нещо, но си викаш "какво пък". Е и другите хора усещат, но имат дисциплина позната за хомосапиенс.

Просто замълчи и изчезни. Да не би тайно да искаш девственик, защото има по-голям шанс този мъж да те третира с уважение?

Sigma. Life is easy.

30.   Защо си мислиш, че съдбата е жестока, ако правим секс с проститутки? Аз не мисля така, по-скоро е щедра. Всяка жена писва рано или късно така или иначе. Поне да са различни.

31.   Леле колко си ограничена..

32.   Ми имам приятелка жена на 32 която е девица. И нейният характер не е цвете. И седи и се депресира. Ама ходете на психолози бе хора

34.   Ми някой мъже не мислят само за секс и за бройки, а за семейство с жена, която обичат.

35.   Мъже, не приемайте съдбата си, а направете нещо. Аз бях като вас и мислех, че жените не ме харесват. Веднъж след месец мислене поканих една колежка на кафе и се учудих, че прие. Умрях от притеснение, защото се имах за сбъркан и грозен, но се оказа, че и двамата имаме нужда един от друг и тези кафета продължиха половин година. През тази половин година ние си направихме взаимна услуга. Колежката ме научи как да се харесвам на жените, защото много важно е да чуеш женското мнение, а аз трябваше да я изслушвам колко гаден е бил бившият и мъж. Не се получи между нас, защото и двамата разбрахме. че сме твърде различни, но след всичко това бях тотално променен. Променен като визия, като начин на обличане, като обноски и като отношение към жените. Вече можех да разговарям с жени и знаех какво да им кажа. И нещо много важно, което ми каза моята учителка - кое порно да гледам и от кое порно да се уча как се прави качествен секс. Започнах да флиртувам с другите колежки и о чудо... една ми върза. След това още една и накрая една позната, която се оказа за мен истинската и единствената. Иначе щях да подкарам всички в офиса по списък. И сега имам много почитателки, но както казах преди няколко месеца срещнах истинската и не се интересувам. Това е моята история, на бивш смотаняк.

36.   Баси простотията! Авторке, я си признай кой мъж те изрита? Едно нещо трябва да знаеш, няма самотни мъже. Има щастливо живеещи ергени. Има и народна мъдрост: - " на сиромах човек и жена му не умира"! Самотни остават феминистките и кариеристките. Те никога не са щастливи, също като теб. Колко мъже според теб са девствени до 30? Дали има и 10%? Тези жени така и не разбраха, че не сруват вече нищо за мъжете, заради простотията феминизъм. Жената винаги ще си остане втора ръка човек, ако изобщо се приеме че и тя е човек, защото в повече от половината свят не я смятат за човек, а за незавършен мъж.

37.   Няма да я приемем, защото няма съдба. Ти приеми факта, че си една дребна прашинка в пространството и може да бъдеш издухана всеки един момент!!!

38.   Айде пак, от кога рибата учи рибара как да хване други риби, за риболов се пита рибар, не рибата.

39.   Нивото ти на грамотност подсказва за цвета на кожата ти, Айшенце. Ако мангалски подчовек може на 30 да намери секс, същото важи и за един бял мъж. За себе си ще трябва да се тревожиш, че покрай забивките ти сигурно си гепила СПИН или сифилис. Отивай сега да жабуриш с переч от нерез.

41.   Няма да приемем нищо ние, авторке. По-добре ти приеми съдбата си, че вечно ще си останеш дърта, озлобена от живота стара мома и мъжемразка, която е родена за да колекционира котки у тях си цял живот, без нито един мъж да я погледне. Толкова си жалка, опитваш се да си избиваш върху мъжете комплексите от това, че никой мъж не те иска, за да ти олекне от емоционалната ти помия в твоята душа и да се почувстваш велика. Е, имам една голяма изненада за теб, така няма да ти се получи. За твое добро ти препоръчвам да постъпиш в професионално лечебно заведение за хора с психични проблеми и да се лекуваш, защото ако продължаваш така с тази твоя злоба и омраза към мъжете, нищо чудно и да си намериш майстора в най-скоро време.

42.   От Авторката:

Всички вие дето се правите на много праведни се подигравате на такива мъже. Като започнем от жените които уж тук защитават тези мъже, а в реалността ги презирате и ги мислите за неудачници и странни.

А пък вие мъжете само ме нахейтихте без дори и да ми дадете пример с ваши истории или мъже които са се справили с проблема.

И пак казвам не е до мен а до мъжете защото те имат нужда от помощ. По скоро в поста си говоря за тези които са пълни с комплекси и не правят нищо за проблема си а после влизат и мрънкат защо са сами.

Впрочем аз съм си добре, нито съм озлобина нито нищо но имам познати които са в това положение и исщав да им помогна но те явно не искат да слушат съвете

43.   До номер 41 Да не би да те удари по слабото място девственик. Я стига сте я плюли. Жената ви го казва пичове че някои от вас не ставате. И преди да ме напсувате ще кажа че на доста момчета се опитвах да дам съвет и да помогна. Ама те изобщо не поемат опитвах всякакви подходи ама те тъпаците не поемат. Е и на мен ми е тъпо ама кай да е виновен за тяхната съдба жените ли. Ами не виновни са си те. Познавам хора преживели нещастея и пак се справят с живота.

44.   Прав е №41 авторке! Не мъжете, а жените като теб трябва да се примирят със съдбата си. Жената не е мъж и никога няма да бъде, нищо че е заразена с феминизъм, мъжете пак ще упражняват силата си и ще я смачкат, когато бъдат предизвикани. За това, знай си мястото за да не си намериш майстора, както те е предупредил №41, че опищяхте света с насилието над жените, което явно заради такова отношение към мъжете си го заслужавате!