Той гледа порно
Здравейте, най случайно видях в компютъра на приятеля ми че е гледал порно. Аз съм на 23, а той на 28.
Почувствах се доста странно и ми стана леко обидно. Правим страхотен секс и не мислех, че има нужда и от това.

Коментари

1.   Има и други такива теми. Потърси в сайта. Въпросът е обсъждан многократно. За да ти спестя четенето направо ти казвам отговора. Няма проблем, че гледа порно. Повечето мъже и жени гледат дори и да са обвързани. Обича те, сексът с теб му харесва. Порното е просто отделно забавление. Няма нужда да ревнуваш от порно актрисите. Гледайте заедно и се забавлявайте.

3.   Ще те светна - всички мъже гледат порно! Абсолютно всички. Напълно нормално е. Не е повод за тревога.
Ако ти е още на главата, можеш да поговориш с него за това, вместо да търсиш съвети онлайн. Попитай го защо гледа, на какво се кефи. Комуникацията е важна. Може да гледате заедно, да пробвате нещо ново, може сексът ви да стане 100пъти по-добър.
Комуникацията е ключова!
Всеки мъж гледа порно, ако го отрича, значи просто се срамува от това.

4.   Живея с мъж от 18 години, имаме дете.
Разбираме се прекрасно, правим страхотен секс, почти всеки ден, за нас няма табу в секса, споделяме си желания и фантазии, осъществявали сме много идеи като тройки и с двата пола, суинг, ексхибиционизъм, секс на нестандартни места и много други щуротии.
И той гледа порно. Понякога и мастурбира.
Лично аз нищо притеснително и осъдително не намирам в това. Понякога и аз гледам порно, понякога гледаме заедно. Не разбирам защо порното трябва да е проблем? !

6.   Точто заради това правите страхотен секс, защото момчето ти си гледа порно. Време е и ти да гледаш с него. Е, тогава да видиш какъв ще ви е секса.

7.   Ти не гледаш ли? Аз даже гледам повече от мъжът ми. Не е ненормално. Но обичам понякога и сама да си доставям удоволствие. От мастурбацията не се ослепява

8.   Постоянно се пишат, такива теми вече ми е тъпо да коментирам. Всички мъже гледат порно не е драма за умиране.

9.   Номер 8, мъж и гледане на тази смрад са две противоположни неща, ще рече, че някой е или мъж, или гледа това. И на мен ми се е случвало да не съм мъж, но човек трябва да се опитва. Всяка себеуважаваща се жена ще е против мъжа ѝ да не е верен. Да гледаш други жени си е изневяра. Новото време създаде "мъже" и последствията са очевидни.