Защото и мъжете не знаят какво искат!?
Здравейте хора! Много често чувам израза, че жените са били много сложни за разбиране, не знаели какво искат и пр... Е да ама нима мъжете знаят? От личен опит и това което са ми разказвали приятелки, напоследък забелязвам че доста от мъжете са доста сбъркани и не знаят какво искат(не го казвам с лошо, моля без хейт). Искам да споделя с вас ситуацията, в която се намирам и да чуя вашето мнение по въпроса.
Момиче на 20г. съм, не мога да кажа че имам голям опит с връзките и мъжете, но не се оплаквам. По социалните мрежи започнах да комуникирам с мъж на 30г.. Първоначално постоянно ми пишеше, големи чатове голямо чудо, после излязохме два пъти, като само си говорихме, никакви интимности. Дори за чао ми подаде ръка, даже втория път му казах че мисля че сме бизнес партньори така като ми хване ръката, и го прегърнах, реших че може би нещо не го предразполагам.. след кратко време излязохме пак и този път нещата смениха посока и се сближихме, на следващата среща ми показа че иска секс, но му обясних че няма да стане и той ме разбра, даже супер много ми влезе в положението, каза че е готов да изчака, че разбира че се притеснявам да не ме бил подмамил а-у, а то реално не е затова а просто защото си имам мои принципи, та така де той юе разбра даже ми вика че сексът не е най-важното в една връзка, абе беше ми хванал окото с тези думи... и ето че след тази наша среща чатовете ни намаляха и почнахме да не комуникираме много, искам да подчертая че винаги главен инициатор на разговори и чатове е бил той, той беше търсещата страна. Бяхме се разбрали да ходим на разходка едната събота, но нещо което бе планувано още от през седмицата, при което в последния момент той ми каза че нямало да може защото щял да тренира още, и аз му казах да зареже и че отпада и той просто не ми отговори, след два дена ми писа какво правиш и решихме да излезем да говорим, при което той почна да казва че проблема бил в него, отдавна бил нямал връзка и съм го задушавала(и как, като все той ме търси и ми се отчита с кой и къде е) аз бях шок и му казах че няма да го търся аз той ако иска може да комуникира с мен само тогава. Един вид ми каза да оставя нещата в неговите ръце. Ем какво да стане звъня ми няколко дена подред -някви тъпи разговори, реших че трябва да поема инициатива, щом не става за връзка реших че можем да бъдем само интимни партньори, и му показах че ще му дам секс, спахме ау и почна да ме търси повече и да излизаме, но той все изморен все зает, и видях как реално времето минава и ние сме в пълен застой ни секс ни връзка. Накрая му казах че трябва да говорим и му казах, че не искам такива никакви отношения, или ще сме просто секс партньори и ще се виждаме само за това, или ще имаме нормална връзка няма средно положение. И човека ми вика как не можело да прави секс без да има отношения, ама иначе и не сме във връзка, той бил такъв трябвало му време да опознае човека, не знаел какво иска... искал да се виждаме да ми звънял wtf не разбирам каква е целта на срещите ни наистина, поне секс да искаше човека и това не.... не разбирам дали е възможно да е бил наранен в миналото и да го е страх да се отпусне, просто не виждам смисъла защо изобщо се занимава с мен, хем да хем не, а е голям мъж не е на моите години, не разбирам наистина и му викам ще се променят ли нещата вика ми не зависи от мен, е как така не зависи от него казах му ти ако искаш ще се промени и ми мълчи? !? Иначе направи опит да ме прегърне, но аз се отдръпнах и на тръгване само му казах че вече не знам кога ще се видим и той времето ще покаже. Ехааа айде разгадайте мистерията ако можете, аз клоня на мисълта че няма смисъл да се занимавам, защото в края на краищата някой като иска някой прави всичко възможно за да е с него...
Благодаря за отделеното внимание и време!

Коментари

1.   Душа в една връзка почнат ли разправиите затова връзка ли е не е ли е, сега ще правим ли секс или не нищо хубаво не излиза от това. Млада си заслужаваш да бъдеш обичана намери си мъж който знае какво иска, тоест те винаги знаят какво искат, ама явно това не си ти.
Ж30

4.   Може би си има друга, замисляла ли си се?
Според мен излиза с теб само, когато другата не го задоволява психически/физически.
Имала съм подобна ситуация.
Пишех си доста време с един мъж, който ми каза дори , че ме обича, но разбрах, че почти всеки път като сме били скарани е излизал с една 19- годишна разпоретина.
И при мен така никакво определение на връзката . Питам си директно какво иска от мен и какви сме си, отсреща мънкане.
Не знае какво точно иска човекът и това е.
Мъже няма вече, скъпа. Затова и все повече жени са сами.
И това е по- добрият вариант пред това да си с такъв идиот, който не може дори да вземе елементарно решение в живота си дали е влюбен или не и дали иска връзка или не.
Зарязвай и не поглеждай назад.

6.   Аз пък само сексуални те отношения не ги разбирам. Просто човека за него може би няма да си ти. Жената трябва да има класа, а не да се предлага така.
Аз с мъжете, с които съм била лягам след месеци излизане. Нямала съм много само двама, вторият ми е мъж и държа мъжа да е сериозен към мен.

7.   Като си на 20 трудно ще срещнеш мъже.
Тези около твоята възраст не са все още мъже.
Тези, които са по-голями от теб с години ако са мъже няма да се занимават с 20 годишна. Без да се обиждаш.

Днешно време пубертета е до към 24-25. Пуст конформизъм и мода вкарва хора във връзки без и те самите да знаят защо. Правят го просто, защото всички го правят и по-често отколкото не - без намерение за нещо сериозно.
Пишат ми тука някакви на по 20-22 искам това да ми прави приятелят ми в секса, защо не го прави. Да му кажа ли не знам си какво. Видимо не говорят всакаш нещо или някои ги е научил, че са мъж и жена са заедно само, защото са от различен пол и така е писано от природата. Без приятелства, без разговори помежду им, дори не мога да разбера и може би и не искам даже, как са се избрали да са заедно и защо.

Масово до 24-25 никой не знае какво иска, изключенията са онези, които по-отрано знаят какво искат и онези до по-късно, които не знаят какво искат.
Затварят мозъка, затварят душата, отварят еднодневната емоция и чувството за първичност и GO GO GO!
Искат по-дълго да издържат онези времена, в който не поемат отговорност за действията си, както когато всички сме били малки деца.

Ако искаш нещо истинско и си под 24-25, в повечето случаи ще си самотен дори около с много "приятели".

Sigma. Life is easy.

8.   Хвани си мъж, а не такъв, който мисли, че все още е дете и вечно ще му бъдат прощавани глупостите. Казваш му или да си изясните всичко или чао. Без "ама аз така, ама аз онака". Ти си жената, ти трябва да се колебаеш в решенията си, не мъжа.

11.   Няма смисъл да се занимаваш, търси си нормален мъж.

12.   Това е пълен абсурд, което се твърди в заглавието. Че има някой объркан, има, но това са 5% неадекватни момченца.