Любов и 30 годишна разлика
Привет . 30 години са много- непосилно, абсурдно и прочие - знам. Интересно ми е обаче, ако сте свободни и се влюбите, бихте ли пробвали ? И етапите са различни, и житейския път , дали е морално също е спорно. Но чисто човешки - ако мъжът е 30 години по- голям от жената, бихте ли дали шанс на такава връзка. Може ли да е любов според вас, ако материална изгода не е налице . Най- вероятно момичето ще има емоционални травми, липса на баща и прочие- и все пак .. бихте ли, ако нямате половинка . За любов ? Или само за секс ? Бъдете честни.

Коментари

3.   Привет! На 25 съм, влюбен до уши в 50 годишна, нямам абсолютно никаква материална изгода, а съм най-щастливият, че познавам най-най-най-прекрасната във всякакво отношение Жена!!! Според мен няма нищо лошо, а напротив - чисти човешки чувства са.
Пп: мен ме е страх да призная точно поради общественото мнение и натиск, не знам дали Тя го осъзнава, но съм щастлив, когато я правя и виждам щастлива! :)

4.   Не знам защо говориш за себе си в трето лице.. Моята беше със 9 години по-голяма от мен. Исках и още искам да се съберем, но НИКОГА не съм целял да съм с нея заради единия секс, а защото я обичам с цялата си душа.

5.   Не. Подобен тип отношения не могат да бъдат пълноценни и за двете страни. Ако се случи нещо подобно то ще да е в следствие на някаква липса :) На всички е известно, че няма да бъде с щастлив край във всеки един аспект

6.   Ти пък…чак любов?!
И ние така много се искаме с един мъж на 25, а аз още толкова отгоре, но не мога да се отпусна и да го направя, защото не бих искала да е само секс, а ще е точно това…

7.   В Холивуд има куп примери за такива връзки, а и не само там. Аз лично не съм против. Разликата с моя мъж е 17 години, но това не ни пречи да сме щастливо семейство и да имаме деца. Ако и двамата знаят какво искат, няма проблем да са заедно. Проблем става, когато единият иска сватба и деца, с другият не. Ако целите за бъдещето са еднакви, любовта може да просъществува.

8.   Пълноценна връзка с такава голяма разлика не е възможна. Ако е само секс-то и той ще е до време, предвид разликата във възрастта. Това е просто увлечение.

9.   Изживейте си чувствата, отдайте се на емоциите, но не правете сериозни крачки като например да забременявате. Подобна връзка може да е наистина много романтична, но ще е за кратко. Възрастовите различия ще си кажат думата.

10.   С приятеля ми имаме 29 години разлика. Аз на 31 а той на 60... Много го обичам. Като луда съм. Постоянно му правя подаръци и изненади, гледам да се чувства добре. Когато сме далече е един от друг толкова ми липсва. Но рабитим и живеем на различни места и няма как. Виждаме се през няколко месеца. Баща му и племенниците му ме приемат добре, както и приятелите му. Но моите родители неискак да се запознаят дори с него и са против. 5 години вече се инатят.

11.   А защо изобщо се замисляш, авторе или авторке? Животът е непостоянна величина, уравнение без решение... Никой, освен теб самия, няма да разбере ще бъде ли щастлив с партньор драстично по-възрастен или по-млад. Чуждият опит не може да те научи да обичаш. Сещам се и за хепи енд на такива връзки, сещам се и за провали. Аз лично смятам, че да върнеш подарък от съдбата е лош знак. А най-големият подарък е любовта.