Бившия ми прави мръсно
Здравейте!.

Имах доста сериозна връзка със един човек, която е приключих,поради леви работи ( изневяра, лъжи , прикриване на разни неща ) от негова страна. Всичко ми се отрази зле, защото едно ,че разбрах какъв е , едно ,че започна да ми прави мръсно.

Писа на приятелките ми и се опита да ги настрой против мен , че аз съм лошия герой и съм "говорила" против тях. Те , естествено не повярваха, защото ме познават много добре. Всички лични неща които съм споделяла със него ги разпространи навсякъде и накрая ме обвини,че му дължа пари и съм го откраднала. Не знам как да се справя, защото се опитва да ме очерни пред всички .

Отделно си потърси всички подаръци обратно ,които ми е бил давал по време на връзката ни.

Мисля ,че един здраво мислещ човек няма да постъпва по този начин, а той не се спира. Страх ме е ,че и за в бъдеще ще ми се бърка и ще създава проблеми. Как да се справя?

P:S Извинявам се, ако имаш правописни грешки.

Коментари

1.   Прави го, именно защото си си тръгнала. Явно е очаквал, че ще го търпиш вечно, че ще си затваряш вечно очите и т. н. Но тъй като ти си го зарязала, сега вади тежката артилерия. Прави го, защото е слабак, знае, че няма да се върнеш, но това не му пречи да те наказва, защото си се оказала по-силна от него. Това цялото очерняне е отчаян ход на един слаб човек да вземе уж надмощие над теб. Срещни се с него, върни му всичко, така поне няма да има претекст да си ги иска. Блокирай го, нека и приятелките ти го блокират. Ако продължава, го заплаши с полиция, това вече е психически тормоз. Такива си намират майстора след време, но не му мълчи.

2.   По-яки роднини от мъжки пол нямаш ли? Прати ги да го посъветват да те забрави.