Първа среща
Здравейте! М23 съм, от няколко седмици си пишем с една дама, с която ми предстои среща в сряда. Срещата ни е с уговорка да си вземем кафе от машина и да седнем на някой парк. Според вас трябва ли да й купя цвете или по-добре някой друг подарък? Преди съм имал доста връзки, но те са ме сваляли и не ми се е налагало да мисля за такива неща... Благодаря!

Коментари

1.   Може да вземеш едно цвете, ще направиш добро впечатление, ако я харесваш защо не :)

2.   Според мен е добра идея да й подариш една роза или например любим шоколад, ако знаеш какво харесва. Радвам се, че и сред младежите на твоята възраст има кавалери. Успех и пиши как е минала срещата! :)

3.   Цвете, подаръците са за по-нататък.

4.   Цвете е достатъчно, друг подарък ще даде на жената други сигнали които няма да са в твоя полза.

5.   Недей.

Не се познавате.

6.   Вече са те опътили за цветето:

Относно подаръка, виж какво каза 4.
Ето ти и една дефиниция
https://www.urbandictionary.com/define.php?term=Simp
Don't be a simp.

7.   Аз не разбирам много от тия неща, ама щом е на кафе, вземи хубаво кафе и хубави бонбони. Не само скъпи, но и хубави. Ако се развият нещата по-натам, то и цвете ще има. :)

8.   Винаги съм бил против подаряването на цвете на първа среща и до момента винаги е било в моя полза.
1) Не знаеш какви цветя харесва момичето или дали въобще харесва цветя /може да има алергия, например, което ще провали цялата среща/
2) Ако подариш цвете, тип червена роза например, също не е окей, защото такова цвете е символ на дълбоки чувства и романтика, а такива чувства няма как да изпитваш, като дори не си я виждал на живо, т.е. ти и се подмазваш и лицемерничиш.
3) Ако се разхождате повече време и/или особено ако решите да посетите ресторант /ако работят/ или някое културно събите, то през цялото време тя ще трябва да носи цвететето, което би създало известен дискомфорт, особено пък и ако времето е студено и трябва да си е извадила ръката за да го носи. Не е окей
Най-добрия вариант е да не и вземеш нищо, но ЗАДЪЛЖИТЕЛНО я почерпи /кафе, нещо сладко, каквото обича и си избере тя/. Можеш по време на срещата, спонтанно, ако минете покрай магазин за цветя, да и вземеш цвете тогава, ще е доста спонтанно и непринудено, което може да я зарадва изключително много.
Това мога да ти дам като съвети. Това поне аз съм правил на мойте срещи и момичетата са били оставали доволни и винаги е имало и следващи срещи/връзки. Успех!

9.   Най-добре не взимай кафе от машина, а от някое читаво място. Кафето от машина, което е като утайка от карбуратор, може да убие впечатлението от всякакви рози, братчед.

10.   Подари на дамата един хубав шоколад. По-унивресален подарък за жена е. Няма спор, всички жени много обичат сладко и ще я зарадваш приятно. Цветето е малко обвързващ подарък за първа среща. Жените понякога и с право се плашат от такива неща и то на първа среща. Цветето задължава. А жените искат да се чувстват свободни в избора си. Когато си уговорите втора среща, дори по-добре е на трета среща, тогава идва ред на цветето.

11.   Не, не си имал никакви връзки, а по-скоро си девствен и нямаш никаква идея от общуване с жена.

12.   След като си вземете кафе и поговорите, може да се разходите. Ако нещата вървят добре, вземи ѝ цвете докато е още с теб. Може да го откъснеш от градинката или да го вземеш от някоя баба, която продава.
Ще ѝ направи много по-голямо впечатление, а ти няма да изглеждаш пренавит.
Много мил жест е да се появиш с цвете, но вие се виждате за първи път, срещата не е много официална и отношенията ви все още не са ясни, така че може да се стресне от жеста и да не го възприеме.

13.   Може и без цвете, остави го за понатам. Освен ако не си я харесал много, много, многооо

14.   Вземи антибактериални кърпички за ръцете и нещо сладко, което обича, за да замезите с кафето. Недей да й взимаш подаръци, освен ако не знаеш, че и тя е хлътнала много. Това е според мен.

15.   Бате, никакви цветя и никакви подаръци на първа среща. Даже и кафето от машина нека си купи сама. Не, за да спестиш пари, а за да разбереш аджеба тая жена дали има истински интерес или очаква да и купуваш подаръци и парцалки и да я храниш на аванта. Тя нещо направила ли за тебе, та подаръци ще купуваш?
Като я наебеш и почнеш да я ебеш редовно, тогава вече може да си позволиш подаръче.
Ама роза на първа среща? !? Това, ако не са коментари от жени па те. Съвети от жени за жени никога не слушай.
Отиваш на срещата спокоен, без да се правиш на някой друг, без да и робуваш и слугуваш. Без да плащаш и обещаваш неща и да парадираш с пари.
Ако има интерес към теб ще си проличи и без да купуваш
каквото и да е.

16.   Ако подариш цвете на жена, с която нямаш връзка, си пълен балък. Сори, ама е факт. Дано си много млад! ...
Тя ще те презре, сметне за мухльо и ще се почувства неудобно.

Не питай лъжкините тук, които не познават себе си.