Прави ли ме на глупак?
Здравейте, на скоро си харесах едно момиче от работа, пишем си непрестанно от една седмица за какво ли не, говорим си с видеочат, но тя пък е "обвързана" с някакъв келеш също от работа и постоянно се вижда с него на работа. И той си има приятелка, но явно и изневерява на работа, но проблема е, че даденото момиче знае и все още му се връзва на акъла. Въпроса ми е защо има такива келеши дето въртят добри момичета, а те им се връзват. И защо когато сме на работа не иска да се виждаме, но като си отидем постоянно ми пише , прави ли ме на глупак?

Коментари

1.   да, това е пълна тъпотия

зарязвай

2.   " прави ли ме на глупак? " Ами ... да.
Според мен, така както го описваш, иска другия. С теб си гука, за да си те подсигури като резервен вариант, ако не се получи с играча. Не се занимавай с нея. Не е стока. Заслужаваш повече.

Ронин

3.   Защо? Защото си пада по онзи и максимално си взема от вниманието му, докато може, т. е. на работа, като не иска да си създава неприятности с него и той да знае за "отношенията" ви. Но вечер той е зает с официалната и ти се този, който може да ѝ даде внимание. Въпросът е не защо те са такива - всеки си е такъв, какъвто е. Въпросът за теб лично е защо ти позволяваш да си част от тази трагикомична карикатура и то в подобна неблагоприятна позиция? Излез от схемата и се заеми с друго, защото повярвяй - много нормални момичета биха се запитали за теб същото, което се питаш ти за нея. Защо някои мъже мислите, че няма нормални отношения, докато пренебрегвате нормални жени, за да се занимавате с някакви, които ви игнорират, сваляйки се с обвързани келеши?
Ж33

4.   Да, ти си ѝ резервата! Да не остане сама.
Както знаеш, жените в 95% от случаите са с някой просто да не са сами! Това ги убива да са сами дълго време. Просто не могат.
М 32

5.   Кажи й, че онзи си има приятелка. Така ще може да се съсредоточи върху теб.

6.   Писането, видеочатенето и т. н. не е изневяра. От казаното очаквам да има и изневяра в цялата картинка, но не си назовал ясно такова нещо.

7.   Държи те за резервен вариант.
Ж

8.   Пич, честно, такива хора иди ми-дойде ми не знаят какво искат. Обвързан пък тъче на два стана, не мерси. А тя колко е да е свястна щом се връзва... Или е хлътнала, или е наивна и глупава. И в двата случая, не бих се занимавала аз на твое място. Когато някой има интерес си личи. Това, че някой ти обръща внимание нищо не означава - някой го правят от скука, други искат внимание, трети са си просто такива по характер. Аз бих питала директно, защо да си губя времето. Ще питам искаш ли да излезем или нещо подобно да й видя реакцията. Каже ли бих искала, ама ала бала, те мотае. Ако е така, както си мисля, нека си троши главата с онзи идиот, неин проблем.

9.   Няма как да те направи на глупак, ако не си такъв.

10.   Как разбра, че е добра като се задява с обвързан мъж? Със сигурност добра не е точния епитет за тази млада жена. Никое добро момиче не би флиртувало, или насърчавало флирт с обвързан. Би общувала само колегиално.
Явно въпросният е вървежния, готиния, а тя е просто поредната на въдицата му. А ти пък си поредният на нейната. Няма лошо да си общуваш с колеги извън работа, но самият факт, че тя не иска да се виждате на работа не ти ли говори, че тя не те харесва ? Или си и срамната тайна? Работното място не е за свалки и двойки да се държат за ръце и гледат влюбено. Но ,ако имаше някакви зачатъци на симпатия или приятелство от нейна страна, щеше да иска поне малко да е край теб, да си говорите , или в обедни почивки да сте заедно. Да, прави те на глупак, но в никакъв случай не е добро момиче. Може пък да иска този обвързания да ревнува.

12.   Прави си резервни варианти момичето.

13.   Тя се връзва на онзи, защото играе добре ролята на вървежен, това е. Успял да свали приятелката си, той вече е стереотипизиран и се превръща в светило за всяко момиче. Тъкмо ще видиш, колко са интелигентни вечно претендиращите за всезнаещи девойчета. Не се занамавай с тази, тя няма да бъде с онзи, но ще те ползва теб.

14.   Ти какво работиш, искам и аз такава работа.

15.   От автора : Напоследък ми е супер странна, всеки ден пише и то първа, разказва ми за предишните си гаджета, разказва ми когато този "келеш" я ядоса, разпитва ме какъв тип момичета харесвам, разказа ми дори, че ме е сънувала 2 пъти. В почивките пак е същото, говорим, не е като да не се познаваме, но все пак е супер дръпната. Може би я е срам от мен защото не съм добре изглеждащ като нейния въпросен приятел или просто съм доста вътре във Friend зоната ?

16.   Не те прави баш. Чуди се тя кой от двама ви е по-мъж. Със сигурност тя има някакви чувства към теб. Но ти си решаваш.

17.   Номер 3. Абсолютно съгласна съм с теб. Влачат се с някакви, които не са стока, после реват. Ами да - прави те на глупак. Явно така трябва да се държат с мъжете.

18.   15, авторе, да не си и изповедник, или приятелка? Сто процента е разбрала, че я харесваш, но явно тя не те харесва като мъж. Никак не и прави чест, че те занимава с любовната си история, нито че ти споделя за флирта си с този. Даже е признак на лош вкус да разправя подробности за бившите си, и то в чат с колега, с който не си говори почти на работа. Явно тази млада жена има проблеми със себе си, и просто и доставя кеф да те разиграва. Заслужаваш повече от някаква си, която се срамува от теб, но се точи на обвързан.