Не ми дава да я целуна
Здравейте, случаят ми е такъв - от известно време се виждам с много интелигентно и умно момиче, което учи за фармацевт, а също е и колежка на майка ми. На 22 г. е, а аз съм на 27 г. Харесвам я отдавна, но явно покрай майка ми съм и направил добро впечатление и прояви интерес. Аз съм от същия град в който тя живее и работи, но аз живея и работя в друг, но се прибирам доста често. Излизали сме 4 пъти и действам внимателно с нея, за да не я уплаша и гледам да съм себе си. Първата ни среща мина нормално и си допаднахме, но тя е доста ангажирана понеже сега е и в сесия и изпитите и са много трудни и сериозни, а и работи. На втората ни среща се видяхме замалко и по очите и я познах, че ме харесва много и направо я грабнах на ръце и я носих така около 5 минути и усетих, че и хареса, после я пуснах и понечих да я хвана за ръката, но се дръпна. Все пак ме заведе до тях и отпред се опитах да я целуна, но тя се дръпна и ме прегърна и ми каза, че е рано. Даде ми и телефона си. Аз се прибрах в града в който работя за известно време, и почнахме да се чуваме по телефона редовно и да си говорим и споделяме всякакви неща, често се шегувах с нея и тя се смееше много и ми носеше на майтапите. Сесията и започна и почна да си взима изпитите само със 6-ци. Звънях и да я поздравявам и я усещах, че и харесва. Една сутрин реших да я изненадам и и купих цветя, малък, но скромен букет от хризантеми, понеже щеше да пътува и нямаше как да се видим. Оставих и го на колата пред тях и я изненада, ако трябва да бъда честен мислех, че ще ме отреже и няма да ме потърси повече, но така го почувствах. Уви, тя продължи да ме търси, но усещах, че нещо я спира да му се отдаде напълно. Каза ми, че иска да ме опознае и не иска да бърза. След около седмица пак се прибрах в нейния град и се видяхме. Направи ми впечатление, че излезе с мен на рожденият ден на баща си и то вечерта, когато се беше събрала със семейството и. Видяхме се за около час, взех я с колата ми и спрях на спокойно място да си говорим. Тогава реших да я попитам дали мисли, че още е рано да я целуна и тя каза да. Стана ми малко тъпо, но не го показах и продължихме да си говорим и да се смеем. По очите и личеше, че е хлътнала, но усещах, че нещо я спира и това ме подлудяваше. Момичето ме привлича адски много и съм хлътнал здраво по нея. На следващия ден имаше много труден изпит, който пак взе с отличен и пак се чухме да я поздравя и беше много радостна и се разбрахме да се чуем вечерта и евентуално да се видим. Звъннах и по-късно и тя тактично ми отказа, понеже ще се виждала с колегите и от университета. Извини ми се и естествено и казах, че няма проблем, но много исках да я видя и все пак ми обеща, че може да ми се обади по някое време, но не го направи. Момичето е сериозно, но още не я познавам много добре. Голяма е красавица и постоянно е заливана от мъжко внимание в социалните мрежи. Личи и, че ме харевса много, но за мен е малко странно да не ми дава да я целувам, пък какво остава да я напъна за секс...как мислите, че трябва да процедирам? Да и кажа ли директно, че ме привлича адски много или да не бързам...поръчал съм и доставка на роза и бонбони с картичка за Свети Валентин, смятам че ще се зарадва.

Коментари

1.   Забравих да добавя, че ме прегръща и ми даде да я целуна по бузата...единият път я питах какви са тия прегръдки, да не сме приятели и тя се засмя, много е амбициозна и разбирам, че за момента не съм и приоритет и съм ок с това, гледам да не я задушавам и да и дам време

3.   Според мен си има друг и със теб убива някво време. Разкарай я, не си губи времето.

Султан.

4.   Ще се зарадва много на розата. Усешташ че те харесва, това е хубаво, усещат се тези неща. Дали се е целувала или си дава време, само тя си знае. Дали е била интимна с някого досега? Едно е ясно, тя също усеща, че я харесваш. Давай в същия дух, говорете си за всичко, без да бързаш, но и показвай интерес както досега, това е начина да стигнеш до нея.

7.   Според мен, не бързай, при положение, че ти го е казала в прав текст. Възможно е просто да се е "опарила" от предходна връзка и сега да се притеснява.

8.   Ти си се филмирал супер яко, била хлътнала. Тя, ако е хлътнала, няма да се чуди. В интимните ситуации всичко е спонтанност, не заучени действия или опит с предишни. Сега, понеже ще те заблудят много, това не те харесва, знай го. Зарязвай го, момето е недорасло.

9.   Срещнал си стойностно момиче, но от прекалено препиране ще я изгубиш. Тя иска първа да се почувства сигурна с теб, оценена и спокойна. Целувките и сексът няма да избягат, ама ти толкова бързаш, че ще те одреже. Тогава си се събирай с тези, дето правят дълбоко гърло на втора среща.

10.   Хубаво е, че си търпелив и внимателен, но вече е време да се изясните. Свети Валентин е идеален повод. Кажи й, че много я харесваш и искаш да сте заедно. И тя съответно трябва да ти каже честно дали само е рано или изобщо няма планове да се събирате. Питай я какви са й притесненията и я увери, че ти си сериозен и може да ти има доверие. Във вашия случай разговорът е за предпочитане пред действията.

13.   Батко, тая те върти на шиш като прасенце.
Продължавай да си мислиш, че уж много те харесва, докато не я видиш с някой шушляк да се мляскат и да разбереш, че докато я целуваш по бузата, друга я чука и я пляска по задните бузи.
Дълбоко наивен и заблуден си. Жените много добре я играят тази игра. Обича просто вниманието, което и даваш и това е всичко.
С тия рози и бонбони ще се преебеш още повече. Като не си я ебал за чий кур ще купуваш рози и бонбони?
Допринесла ли е нещо с държанието си, за да ти покаже, че иска да е с теб?
Или просто мига с очички и ти си мислиш, че е много влюбена? А тоя изтъркан номер с репликата много бързаш няма да го коментирам. Ако я кефеше щеше да ти вика искам още, а не бързаш.
Мотае те пич, хубаво си помисли.

14.   Опитай да не изглеждаш в слаба позиция. Например не дали можеш да я целунеш, а дали тя може да те целуне, има различни игри, при които ако тя загуби, ще-не ще ще трябва да те целуне. Или ѝ кажи, че трябва да те разхижда нагоре-надолу тя да ти купува разни неща, закачай я, но не бъди някакъв нуждаещ се. Бъди социален, нека и другите се смеят покрай теб, снимайте се, а у... Още не съм напълно на ти с тези неща.

15.   Жена съм. Леко странно ми е поведението и. Или не я привличаш толкова физически, или има и някой друг. Нещо много насила ми се струва, че се случват нещата. Пробвай да се отдръпнеш малко, да видим как ще реагира.

16.   Много си се амбицирал, ама гледай само да не те извърти момата.
Не тя, а ти си хлътнал, много се изхвърляш за тая, ще го ядеш ми се струва. Хаха
Държанието ти ще те вкара във френдзоната, колкото повече се умилкваш, толкова повече ще ти се качи на главата.
На 27 години си, бе пич, търси си някоя която не ти казва "аз не съм такава. "
Напомняш ми на герой от филмът "Събирач на трупове", български филм е, изгледай го.

17.   Стига с тея подаръци бе, мен! Ти заради подаръци ли искаш да ебеш или защото ти се кефи момичето?

Слушай номер 15. Жената ти го казва. Отдръпни се. Поспри да я заливаш с внимание и виж дали държи на него (на вниманието ти). Ако държи, тя ще те потърси и ще драпа, и ще иска да ти дава каквото искаш, само и само да продължаваш да й даваш от вниманието си. Ще дава, и целувки, и секс, и ще ти мие чиниите и каквото друго искаш.
Ако не иска, колкото и подаръци и търпение да дадеш, само ще си загубиш времето и ще останеш с по-големи разочарования накрая.

Голям мъж на 27 си (аз съм на 29), а тая те мотае, все едно сте на 12. Те даже и 12 годишни не се моткат толкова.

18.   АВТОРЕ, ЦИТИРАМ ТЕ: "Звъннах и по-късно и тя тактично ми отказа, понеже ще се виждала с колегите и от университета. Извини ми се и естествено и казах, че няма проблем, но много исках да я видя и все пак ми обеща, че може да ми се обади по някое време, но не го направи. "

Горния абзац си го прочети няколко пъти, докато го разбереш!!!!

Виж пичага, тая те държи на резервната скамейка, докато друг играе титуляр в леглото и, или най-малкото в мислите и. Отдръпни се, спри да я гониш! Ако и тогава продължи да се държи така, няма смисъл да си губиш времето и да живееш в илюзии. Такива жени обичат вниманието, с което ги обсипват, но реално са привлечени от първични мъжкари, които не им се лигавят. За нея сякаш си станал приятелка, с която да си говорят за изпити, бля, бля и т. н. Сам си затънал в подобни жалки отношения. Ако ти казваше, че е рано за секс, щях да я разбера, дори по някакъв начин щеше да индикира, че е свестно момиче, което не си ляга с някой, с който излиза от съвсем скоро. Но да не ти дава дори целувка... Е това, вече говори, че тя не е влюбена и не те харесва достатъчно като мъж. Няма жена на света, която да харесва мъж и да не иска да бъде целувана от него, да бъде сграбчена в ръцете му и да и омекват коленете! Ако искаш направи последен опит, опитай да я целунеш и ако пак откаже, спри да си губиш времето! Принципно, когато аз излизах на срещи в тая възраст с млади жени, максимум на 2-ра, трета среща ги награбвах, като в повечето случаи още на първата, ако усетя, че съм и симпатичен.

19.   Здравейте отново, случи се следното странно нещо и не знам дали има смисъл да си губя времето, подарих и цветята и бонбоните, но не лично, а и ги пратих с куриер, както и да е зарадва се много, но даже не ми се обади, а ми писа...това ми каза достатъчно за намеренията ми, но пък искаше да се видим, прибрах се за да се видя с нея, първия ден се направи на луда, че щяла да се вижда с приятелки казах и ок и на следващия се видяхме, но пак беше по междудругото...не издържах и я питах директно какви са и намеренията ми и ми каза точно това което очаквах, че за момента искала приятелски отношения, да ме опознае още, бла бла бла, но ме харесвала много...поканих я да ми дойде на гости в моя град, съгласи се, но не знаела кога щяло да стане, та това ми каза достатъчно за нея, че най-вероятно се занимава с друг или просто не я привличам и се отдръпнах тотално, не я бях търсил около 20 дена, но виждах че постоянно ме следи в соц. мрежи... Явно си бях твърда резерва за нея и така до 8-ми март...не и се обадих за празника, защото не заслужаваше, но тя явно си е мислела че ще го направя, защото на следващия ден ме потърси...държах се дръпнато, за да се усети и понеже съм спортист се готвех известно време за състезание и имах травма на крака, тя започна да проявява странен интерес за травмата ми като ме питаше как ми е крака в продължение на няколко дни, отговарях и все заобиколено и накрая я питах какво толкова се е загрижила за мен и тн..защо не се е сетила по-рано за мен като съм се държал крайно мило и джентълменски с нея пък тя ме е смятала за балък, почна да ми говори някви оправдания че била имала проблеми и не била контакувала с никой дълго време, което е лъжа..била си блъснал колата, баща и брат и били имали здравословни проблеми и тн тн...пълни глупости и овъртания за мен, после ми се обади и почна да не разпитва как съм и тн, но не спомена нищо за евентуална среща, но това и беше целта като цяло...пита ме ще се чуем ли пак и и казах, че ако ме потърси...не знам как да постъпя мисля да не я търся пак и като цяло не мога да разбера тва момиче какво иска от мен и защо се държи толкова странно., според вас заслужава ли си? Аз мисля че не и се е получило с някой друг и затова сега ме търси и просто и харесваше отношението и вниманието ми

20.   19, не ти ли стана достатъчно ясно вече? Пак се е скарала с официалния си приятел и иска някой да ѝ почеше егото и затова ти хвърля стръв, че да се обнадеждиш и пак да почнеш да ѝ сваляш звезди. А и в същото време да не се води курва и изневеряваща. Още ли не си разбрал, че си има официален приятел и затова ѝ е гузно да се цункате? Но пък ѝ е кеф да ѝ вдигат самочувствието, защото явно официалният ѝ приятел не ѝ го вдига, след като се скарат.

Затова и ти е дала да я носиш на ръце - защтоо това един вид не се води прекалено интимно, но хващането за ръка и цункането вече е достатъчно интимно, за да се смята за изневяра и явно не иска да се чувства гузна.

Не ти ли се струват логични думите ми?

И моята жена искаше да ме опознае, защото и тя не е курва и го е доказала за толкова години, но дори и тя ми пусна на втория месец, при положение че беше девствена. Тя тая монахиня да беше, нямаше чак толкова време само да те опозава и ти дава да я хванеш за ръката. Ако толкова чакаш за една хващане колко ще чакаш за целувка? Ами секс след 10 г. ли ще правите? Че тя докато ти пусне, на теб вече няма да ти става от възрастта. После и да ти пусне кел файда.

21.   Авторе, от Смолян ли си? Знам, че звучи абсурдно, но излизах дълго време с момиче със същото описание и по същия начин ми блокираше целувките.. Наистина абсолютно същият човек си описал

22.   Днеска четох за Екзюпери, харесал мацката, качил я на самолета си (бил е пилот), и и казал, че ако не го целуне ще разбие самолета и ще избие всички, при което му се е отворил парашута :D

Но сега сериозно, питай я в прав текст дали е девствена. Тоя филм съм го гледал. Възможно е на 22 да е такава - малко е вероятно, но се възможно. С една колежка от унито бяхме излизали няколко пъти, но се бяхме натискали де (което ми е тъпо щото бях на 26-7, късно записах да уча), та прикотках я вкъщи, легнахме, не ми дава да и бръкна под сутиена, не ми дава да и бръкна в гащите, общо взето стоях един час надървен като хлапак, накрая каза "абе не съм го правила, ама веднъж с едно момче..." даже не помня вече какво смотолеви. Общо взето повече не и звъннах или писах, оная побесня и ме нареждаше в месинджъра хахаха??? Нищо на следващия уй да знае че не минава номера. Айде да речем, че имаше оправдание, и да не е била девствена си личеше, че няма никакъв опит.

Друг случай е с една украинка, спях със съквартирантката и, бях рецепционист, оная си замина по едно време към септември, украинката ме налази - и пак една тегавня, отдолу се разтекла, ама стиска краката. Накрая я пренесох в една стая и като и го вкарах вика "oh it feels so good" на английски хахах, ама тегава работа, а тая не беше девствена, просто е така си играе играта.

Такъв случай имам и от приятел, жена на 33, отива в тях, цялата се разтекла, но не пуска. И като я питал защо казала "ами аз искам деца"?????????????? ЪЪЪъъъъъ????

Но най-гадното е, когато фригидна 18-20 годишна си отвори краката лесно, но усещаш, че не се кефи и ти каже "ами първия път ме боля" или нещо от сорта, а после разбрах, какво правели жените. На следващия ден се хвалят на приятелките си "мале тоя ме изкърти много яко беше", та затова го правят понякога, а не от желание - това е най-деградиращото, по-добре да не ти пуснат.

Жените преди 25 са 5050 в секса, от 25-30 са 7525, след 30 всички са запалили мотора, има единици изключения.

Със тая ще е така, няма да се промени. Ако накрая се съберете ще има "боли ме главата, изморена съм" и тн. Ако имаш високо либидо недей се занимава.

До коментарите отгоре "някой друг я е*е", не мисля, по скоро си е спечена. В ситуация "някой друг я е*е" щеше да ти каже, че те харесва само като приятел.

23.   21, какъв Смолян? Просто това е дежурен лаф на обвързани жени, искащи да си чешат егото? Трябва ли всички да са от Смолян? Те и брокерите на недвижими имоти имат два дежурни лафа:
- цените ще с еповишават, затова по-добре купи сега
- собственика вече го беше оябвил на по-висока цена, но смъкна, така че няма да смъкне повече

Това ми го повтаря абсолютно всеки брокер. Да не би всички да са от един и същи град? Просто има определен типаж хора с определени интереси и за съответната ситуация си има 1-2 правдоподобно звучащи аргументи и респ. се използват и най-често. Малко ли са жените, които хем искат да си стоят на сигурно в изчерпаните връзки, хем искат някой друг да им чеше егото, пък и да си имат резерва в случай, че ги заебат, веднага да има готов клон, на който да се хванали предварително. Какво друго да измисли такава жена? Естествено, че ще каже, че не е курва и иска да го опознава 1-2 години. Даже така ще извърти нещата в своя полза - видиш ли колко съм сериозна и морална. Естествено че няма как да каже "абе така и така аз не съм доволна от приятеля, а ти си готов клъванл на въдицата, защо неме изчакаш година-две да видя как ще се развият нещата с него, че току виж пък да не взема да се прецакам, като избера теб, пък ти през това време хем да ми чешеш егото и да ползвам за кошче, като се скараме с него".

24.   От 22: опа вече ти е казала, че те харесва като приятел. Гейм овър - не бързай да ги носиш на ръце и да поднасяш цветя. Ако си си такъв по принцип - евалата брато това е супер - но на жените не им харесва, надявам се да попаднеш на някоя, която да те оцени, но не е тази.

Като ти пише пак и кажи че излизаш да пиеш с аверите и не я търси повече, излез и се напий с аверите

25.   Не е девствена сигурен съм и не не съм от Смолян

26.   26- Като жена ще ти кажа, същото, което и другите по-горе- играе си с теб, приятно ѝ е вниманието, но няма никакво намерение да ти става интимна приятелка. Като е разбрала, че се откачаш от кукичката се е активизирала малко, но до там. Зарежи я, ако те търси я излъжи, че имаш друга и не се интересуваш от нея.

27.   Харесвате, но не е наясно със себе си. Защо не я попиташ дикертно за правенето на любов, когато те потърси следващия път. Така ще си наясно, защо тя не е наясно. Говори с нея спокойно и кажи, че би искал да си с нея и така.

28.   Ти вече си избързал ако питаш мен...никога не си признавай чувствата пред жена, преди тя да прояви достатъчно такива към теб !!! В началото също така си и подарил цветя...грешка е това. Може да се е зарадвала, но жените го приемат за притискане, едва ли не и казваш свършен факт ''бъди моя'' с тези цветя така рано братле. От написаното личи, че ти само влагаш във взаимоотношенията ви. Моят съвет към теб е да и оставиш пространство да диша. Не я търси всеки ден, виждай я примерно веднъж в седмицата, но правете запомнящи се неща. Накарай я малко и тя да вложи, не бъди толкова лесно предвидим, остави малко мистерия в картинката ако ме разбираш. По този начин ще влезнеш в главата и, а влезнеш ли веднъж трудно ще излезнеш ;). Дано съм бил полезен.

М 22

29.   Не си достатъчно красив или финансово заможен. Целиш се ТВЪРДЕ нависоко.