Секс с тениска
Здравейте, на 22 години съм и от скоро имам проблем, от бръснене на гърдите и корема, космите ми се сгъстиха до толкова, че започнаха да ми излизат много големи туморовидни пъпки от възпалените космени фоликули. Освен това като се съблека съм като някаква горила, понеже лекарят ми каза да не се бръсна докато не се излекувам и след това да си направя лазерна епилация. За съжаление това ще отнеме поне 2-3 месеца, а имам една колежка, с която много искам да правя секс и също по наблюденията ми и тя го иска. От скоро сме колеги и не искам да изпусна момента... Въпроса ми е към жените, как ще реагирате, ако мъжът не се съблече, когато започнете да правите секс или ако тръгнете да го събличате и той просто ви спре, защото не искам да й казвам, че имам голямо възпаление, за да не убия момента, но и едновременно не искам да изглеждам, като комплексиран от тялото си... просто се побърквам, моля ви дайте ми някакъв съвет!

Коментари

1.   Ако е толкова зле, по-добре й кажи, че имаш някакъв проблем, без да навлизаш в детайли, отколкото на теб да ти е гадно и нея евентуално да отблъснеш. Аз пред бившия ми приятел никога не се съблякох чисто гола, като правехме секс винаги бях с рокличка, изкарвах си гърдите само. Той много пъти ме молеше да влезем заедно под душа, но така и не се престраших, защото мразя тялото си. Все си мисля, че постъпих правилно, и че щях да го отвратя с дефектите си ако бях се съблякла. Твоето поне е временно и се лекува, радвай се. Според мен, ако ще повлияе на самоувереността ти да си гол с проблема си, не се събличай изобщо. За причината сподели, само ако тя те пита, и бъди кратък и категоричен. Ако не те пита, изобщо не се обяснявай защо си решил да останеш по тениска.

3.   Веднага ще се усети, по добре и кажи.

4.   Или ѝ кажи за проблема, или просто го правете на тъмно.
А и не мисля че жената ще те попита защо си с тениска или потник.

8.   Да не ти пука то си е твоя работа, че ще си със тениска...

9.   И защо си го причиняваш? Аз гърди, корем, крака и ръце не бръсна. Ти си започнал и затова са ти станали по-дебели и черни космите. Между краката и под мишниците скъсявам с машинка и ми е добре. Иначе, може и по тениска да я оправиш, но тя ако реши да тръгне да ти я сваля, а ти се дърпаш... ще стане малко неловно.

10.   Зависи къде го правите, ако е вкъщи, ще е малко странно може би. Но ако сте в кола например, ако тръгне да ти сваля тениската се направи на ударен, поогледай се настрани все едно да не ви види някой, че сте голи в колата и я спри да ти я сваля. Ако сте на друго място, може да го правите на тъмно, може би и тя да има нещо, от което да се притеснява и така и двамата да се отпуснете. Ако тръгне да ти сваля тениската просто не и давай възможност, хвани и ръцете нагоре и стискай