Когато най-големия женкар намери своето ВСИЧКО!!!
Незнам от къде да започа... На 38 години съм и не предполагах че мога да се влюбя в жена която познавам от поне 10 години и вече малко повече от 5 години тя да значи целия свят за мен. Аз Телец тя Козирог. Преди нея имах много жени, като през цялото време почти си имах и сериозна приятелка почти 15г от които преди 9-10г ми стана жена. Много красива и такъв човек който никога не би те предал, дори след всичките изневери и премеждия които е имала заради мен. От нея имам уникално и умно момче, което сега е повече мой най-добър приятел от колкото син. Дете с което си говоря като с врастник и ме разбира и се държи много над годините си. Моята гордост.... и така когато малкия беше на 3години, срещнах за повреден път тази жена, но нея вечер тя бе все едно друг човек.... нея вечер
Я видях все едно за първи път и вече 5 години тя е повече от всичко за мен. Разделих се с жена ми и заживях с нея.... детето беше и то при нас. Двамата се познавахме и си знаехме кирливите ризи и въпреки тях се обикнахма като по приказките... всичките ни общи приятели неможеха да повярват какво се случва.... бяхме неразделни. Но имах дете което тя обичаше като свое, но неспираше да ме ревнува от майка му за най малките неща.... разделяхме се много пъти... много скандали нерви проблеми, но и уникална любов. С нея станах по добър мъж, промених се много и то с желание. С собствените си раце ремонтирахме двамата с нея апртамента. Построихме покрив на къщата на Баба и. А никога ме сме правили нещо подобно. Майка и баща и са разделени преди години и сега и двамата работят в различни страни и за съжеление баща и от най вярната ми партия и това да ме подкрепя когато тя грешеше, застана против мен... за което сам съм виновен и го разбирам. Аз също не съм цвете и имам много недостатаци и грешки... Сигуно много повече от нейните. Тя му е дъщеря но от това да я предпази да не страда спря да бъде обективен и буквално тя се промени. И от най ведрия и усмихнат човек се промени и се затвори в себе си спря да и пука за всичко. Стана бесърдечна или поне се правеше на такава за да на бъде наранена. Скара се с всичките си приятелки. с майка си се държи отвратително а и беше най добрата приятелка.... За Баба си спря да се грижи както преди и да и пука а тя е в старчески дом. За всичко това взе да я нстойва баща и, да и говори да аи гледа живота не да помага на майка си и баба си цял живот... Все вдно е друг човек. В началото бях финансово много добре но влезнах в период в който едва се оправяхме и разчитайки на нейната работа като сервитьорка. Разделяхме се много пъти но накрая все по за дълго разделени... последните пътища по нейно желание неспираше да ревнува от бившата ми... ще спра на последната ни раздяла за която незнам как да постъпя за да си я върна... Разделихме се заради нейното държание аз се изнесох в офиса ми за пореден път като си мислех че ще се осъзнае... опита се тя да се съберем но не си сдържаше нервите и продължи с лошото държание и ревноста.... и така се разделихме за 3 месеца до май... там се сбрахме за малко и тя замина на морето да работи и спря да ме търси изведнъж рязко се промени за пореден път. Знаех от приятели че си няма никой. Аз живях през това време в нейния апртамент който двамата ремонтирахме и купихме всичко в него. От един ретро апартамент, направихме нашето модерно семейно жилище! След края ня сезона баща и си пристигна в БГ посрещнах го и му дадох ключовете за алартамента и той замина при нея за 10 дни и след като се върна го паолрещнах и обядвахме. Тогава ме помоли да му обещая да не търся дъщеря му повече, че ТОЙ е преценил че двамата достатачно дълго време сме се мъчили да сме щастливи и да сме продължили по разшични пътища. Той поискал от дъщеря си и тя му обещала че повече няма да ме търси и поиска същото и от мен да му обещая... на което аз му отговорих че няма как да се случи и това са си само наши лични неща с нея! и Така тя продължи да се държи лошо с мен, безчуствено и изкуствено. Върна се в София и започна работа пак като сервитьорка но заради Пандемията затвориха. Търсих си поводи да я виждам... неща които уж и бях поръчвал от преди и подарявах... без да ходя до тях и да я притеснявам.... знаех че и е трудно и колкото и още по трудно да ми беше на мен и да неможех да се оправям с моите огромни разходи по лизинги... запори.... наеми... събирах първо за нейните разходи и лизинг на колата и която взехме заедно и плащах всеки месец независимо колко съм имал нужда от тези пари аз, но без да и го показвам или възползвал... знаех че си има някого но го криеше и неми казваше... дори на празниците беше без него... никъде... аз през всичкото време не съм спирал да се грижа за баба и майка и, да прявя абсолютно всичко за да им помагам и то не заради нея а заради това че ги приех като мое семейство. Тя приемаше нещата които и подарявах... когато се виждахме по някква причина винаги беше облечена или обута, с няколко от нещата които съм и подарил преди това. А се държеше резервирано и изкуствено. Рядко се пропукваше ида изпусне някое изречение на смс по нежно и с чувство. По моя вина да разбера как е и как се чувства, говорих с нейна приятелка но любовта ми се е усетила че сме говорили.... Било и е много криво като са говорили за мен преди да се усети.. Повтаряла е все че искал да продължи напред да не се връща назад а каквото щяло да стане ще се случило и ако било писано пак ще сме заедно и тн. Доори и подарих огромен букет с РоЗи на РД-то и които качи на видео и снима главно него покрай другите малки букетчета в фейсбука си... Уж не усъзнавала че всичко което правя за нея аз съм се надявал да се съберем, че съм приемал нейното държание като шанс да се съберем. Докато не се е усетила че съм говорил с приятелката и... след това веднага вечерта ми писа че не мисли че е редно двамата да ходим до Баба и, да съм спрял да правя всичко ковто правв за нея и че тя имала човек до себе си и да сме продължили живота си.... като всичко това се повтаря за втори път почти... като преди първия път аз си тръгнах от нея. Преди 10 дни и писах поледно беше 5 години от вечертя в кяото се видяхме наистина и немохаме да откъснем очи един от друг. До сега никога не ме е виждала с друга след като сме се разделя ли.... за втори път за две години тя има друг.... първия път бе за 2 месеца... сега е за повече но го крие явно... не се снимат.... не го отбелязва... на майка си ме споделя за него... Незнам аз ли се заблуждавам, но искам да си я върна и този път да изгладим последните премеждия между нас, които след всяко събиране намалявахме все повече и повече.... Имам нужда от съвет... от помощ! Да аз също от лятото има връзка с друга доста по млада жена. Уникално красива и точно мой тип. Опитах се да продължа напред и то не веднъж.... Но немога да се влюба.... не искам да наранявам момичето и си Обичам повече от всичко моята Любов и бих обърнал света за нея за да я разбера и да я направя отново най щастливата жена на света.... Да знам че нищо няма са е същото, ние вече
Несме същите но от тези премеждия не съм бил никога по сигурен че тя е жената до менот която искам да има деца, семейство.... жената до която искам да остарея... Просто ми е трудно, ужасно трудно да не я потърся или пиша.... незнам как да в спечеля обратно???? Не се подценявам или надценявам. Знам че мога да имам хиляди други по красиви и разбрани жени или да започна приказката си с на чисто без проблеми и предрасъдаци. Немога да се оплача от липса на внимание и възможност да бъда с други, просто не желая. За мен точно тази, проклета и раздразнителна жена, която сигурно никога няма да спре да се съмнява в мен и Целия ми свят и искам да остарея до нея, въпреки всичките и лоши черти и проблеми между нас. На тези години и след толкова изживяни неща имам нужда от съвет и моля за помощ за да успея да си я върна и задържа завинаги????

Извинявам се предварително за лошия правопис! Пиша ви от телефона си и ми е ужасно трудно да го споделя и поискам помощ а камо ли и да го изразя с думи.

Коментари

1.   Честно казано, писанието ти не предизвика никакво съчувствие в мен. Каквото ти си правил на другите сега ти се е върнало. И аз не бих пожелал на децата си да са с такъв като теб. Жената е права да ти няма доверие и да не ти вярва. Ако ти я обичаш толкова много, няма да си с друга. Дано да е щастлива с другия.

2.   По какъв начин си ги свалял тези жени? Явно, не е било с правопис.
Като съвет мога да кажа следното - остави я, тя си има друг и явно е по-добре с него. Ако наистина я обичаш чак толкова много, трябва да желаеш най-доброто за нея, дори и да е неприятно или болезнено за теб. Освен това се раздели с настоящата си приятелка, щом не изпитваш нищо към нея и започни на чисто с някоя, към която имаш искрени чувства и тя към теб.
Освен това се радвай, че животът е несправедлив, защото ако беше, би трябвало да понесеш много болка, която би ти била повече от заслужена. Помисли и какъв пример даваш на сина си и дали той се гордее с баща, като теб.

3.   Съигна до нея вечер и не продължих. Големият неграмотен Дон Жуан от Долно Уйно, йеееее.

4.   Тоест, знаеш че правописът ти е зле и не правиш нищо по въпроса?

5.   Чудя и се мая ,ама как уж се обичали ,как не можели един без друг ,как не заспивали вечер ,как искали да остареят заедно .....и изведнъж пише -имам нова приятелка от лятото ,Абе пич ,ти ,ако обичаш някой изобщо как ти е до нови приятелки ,явно си женкар и трудно задържаш жена до себе си .
Друго-ревнувала от бившата ти,Ами недей и дава поводи да ревнува ,бившите за това са бивши,гледаш си детето и никакви пари,услуги и т.н за бившите ,тук пак сам си си виновен
Щом си мнооого харесван намери си някоя ,която да те харесва с недостатъците ти и ще си ОК,бившата има нова любов и вече не я интересуваш,нямаш лев като преди и няма какво да я задържи при теб,явно преди поне това я е блазнело

7.   Боже кой ще ти го чете тоя роман, през това време мога да изгледам един 20-25 минутен епизод на някой американски сериал!

8.   Трудна работа, нещо в отношенията ви се е счупило, а ти си разбрал за пореден път, колко много я обичаш. Защо ли? Защоо чрез любовта, която си започнал да изпитваш към нея си се променил, върнал си се към онова твое аз, което стой здраво на земята и вярва в любовта, на един човек( твоето момиче) и чрез това е добър и към много други хора. Какво се е счупило в нея спрямо теб, не е ясно, но определено се учите един от друг по трудния начин... Правопис.. хората, тук търсят съвет и подкрепа, няма под лупа да ги гледаме и съдим...

9.   Браво за последния коментар!!! Някой да вникне в смисъла на цялото споделяне на нещо лично, очаквайки помощ когато е неспособен сам да се справи.... и за останалите коментари.... ”Когато няма как да помогнеш е по хубаво да замълчиш”. Мъжът с който е тя сега-начин на живот, визия, разбиране, та дори и религияе нямат нищо общо с това което е тя в действителност. Празниците коледни и новогодишни не са заедно.... отиват на почивка с нови приятели от работа им и има снимки общо много със всички, освен с него... На майка си и приятелки споделя че е нещастна и не се чувства добре... с мен опитва да ме отблъсне, когато се интересувам добре ли е и дали има нужда от нещо. Звучеше толкова нещастно когато ми се обади, за проблем който и сама с лекота би се справила и най малкото има приятел. А знае дори едно обаждане от нейна страна как ще ми подейства.... може би трябва да се отдръпа изцяло... без обаждания и смс-и... да престана с грижите и бъда до нея, без да е поискала помощ или във всеки един момент когато ми свирне.... Тя дори не знае, че имам и аз човек до себе си....