Защо никое момиче не ме харесва?
Защо никое момиче не ме харесва? Казвали са ми, че приличам на актьор от киното или модел и въпреки това мацките не ме свалят. Вярно е, че никога не ходя по дискотеки и по купони, обаче поне на улицата или в някое кафене можеше да стане някоя свалка, а до сега не ми се е случвало.

Много съм нерешителен и явно това ги отблъсква, някак си не мога да ги заговарям. Може би вината е в мен, че съм много романтичен и уважавам момичетата, а те забелязват повече грубите, простите момчета, които ги правят на г*з.

Поне да бях някой пубер, ами аз вече трябва да съм надраснал тези неща, на 22 съм вече, а все още съм болезнено срамежлив. А защо момичетата винаги чакат на момчето да ги ухажва, ами ако той е срамежлив, какво тя няма да направи нищо ли?

Коментари

1-50 от 72

1.   Ех защо не мога да се срещна с теб :D аз съм на 20 ама и моят опит с мъжете е трагичен. Имала съм 2 краткотрайни връзки и винаги са се държали супер зле с мен :( Eко можех да си намеря момче като теб - скромничко и добричко което да ме обича.. ех :(

2.   Щом са ти казвали, че приличаш на модел или актьор, значи им се харесваш. Но повечето момичета предпочитат да бъдат сваляни, разбира се има и много изключения. Просто трябва да се опиташ да поемаш действащата роля, въпреки срамежливостта и нерешителността, само така ще ги преодолееш. Повечето момичета си умират за романтични момчета, които да ги уважават. Обаче когато тези момчета не правят нищо и само чакат някой да ги забележи на момичето му изглежда, че няма интерес към нея и тогава тръгва с някой грубиян, който показва доста интерес, но изобщо не струва.

Не знам до колко съм права, казвам нещата от моята гледна точка на един нерешителен "пубер" :D
Момчето, което харесвам е точно като това, което си написал за себе си. И двама срамежливци просто до никъде не сме стигнали:D

Така, че се зареди с повече увереност и пофлиртувай малко, но без да се правиш на цирков клоун. Ще видиш как ще очароваш някоя с увереност, а по-късно ще й покажеш и романтичната си страна. Ако не се получи, значи просто не е била твоето момиче. Но вече ще си натрупал полезен опит, който ще ти помогне да намериш своята.

3.   Чакай... Не излизаш, не ходиш по дискотеки, не си общителен. Какво си мислиш, че някоя мацка ще те спре на улицата и ще започне да те сваля? А и защо ми се струва, че очакваш момичето да поеме инициативата? Вярно, че често се случва така, но като искаш момиче, ами направи нещо, за да го получиш! Не те харесвали.. от къде знаеш като явно не говориш с тях?!

Мег*

4.   Ми лошото е, че не излизам много-много по дискотеки и няма къде да се срещам с хора и с момичета. от работа направо вкъши.

5.   От 2, Че те момичетата да не би да живеят в дискотеката? Или искаш някоя особено запалена по дискотеките. В работата ти няма ли и жени? Ами като излизаш с приятелите си, да поканят и някое друго момиче ще завържете разговор. Например да отидете на кино, заведение или нещо такова, все има къде да се излиза поне през уикендите.

6.   В работата ми жените са доста по-възрастни от мен. А за приятелите - какви приятели? :/

7.   Аз те разбирам а пък и то не останаха нормални момичета в тая страна.. всичко гледа пари :x

9.   Въпроса ми е следния: къде набеляза момичето, което си харесал? Сигурна съм, че има такова, дорипредполагам, че тя те е подтикнала да напишеш темата..

Мег*

10.   За мен ти си идиот!!! Красив бил казват ти го за да не те унижават...

11.   Що не станеш студент там ще имаш много колежки.

12.   Не е вярно, че не са останали свестни момичета и не всички гледат парите. Просто мъжете не ги забелязват, а ходят след останалите, които се интересуват само секса и парите.
момиче 19

13.   Поне веднага те хареса едно момиче... биж коментар 1!
Ето, защо например не и поискаш скайп или мейл за да се запознаете? ! Отговаряш на въпроса за това дали има жени в работата ти, а не обръщаш внимание на ПЪРВИЯ коментар! Не чакай ТЯ да ти поиска координати... ето ти началото. Забелязвай намеците на жените, а не ги прененбрегвай, чакайки да са по-настоятелни, защото ще попаднеш на истинските консуматорки и ще съжаляваш...

14.   еми излизат само с тия които се държат грубо с тях, не обръщат внимание на нас срамливите. Какво пречи на едно момиче да заговори леко едно такова момче, може пък да се получи нещо.
Те момичетата като чакат само момчетата, нема да си намерят свестен в скоро време, щото само олигофрените ги заговарят, а повечето свестни момчета са и срамливи ;)

15.   До 13, до сега нищо не ми се е получавало чрез интернет. Все контактувам с някакви момичета, но те изрично ми казват, че ме търсят само за приятелство, а не за евентуална връзка.

16.   Еми, и в това отношение, както се казва, на вълка врата му е дебел, защото си върши работата сам. Просто моят съвет е да се помъчиш да превъзмогнеш срамежливостта си, защото ще ти пречи не само в любовта, ами в целия ти живот - на работа, кариера и прочие. Не че момичетата харесват нахалници - аз лично съм момиче и харесвам срамежливци, но пък шанса да се харесате с точно такова момиче не е голям, затова за теб е по-добре да се напънеш и да започнеш да предприемаш първата крачка. Тренирай - запознавай се с момичета в интернет, срещай се с най-различни, докато започнеш да се отпускаш. Нещата ще се наредят. Всичко е въпрос на самообладание и малко рутина. Няма нещо, което да не може да се преодолее.

17.   Казвали са ми, че приличам малко на Том Круз и въпреки това съм самотен в любовта. ;(
От автора.

18.   „Казвали са ми, че приличам на актьор от киното или модел и въпреки това мацките не ме свалят. “

МАЦКИТЕ ИСКАТ ТИ ДА ГИ СВАЛЯШ, не спи. Ако си девственик, гледай да се разделиш с този недъг, може и с проститутка, няма нищо по-отблъскващо от девственик над 18!

19.   Щом си с визия на манекен, може би на момите не им стига тяхното самочувствие да те заговорят. А и освен това може би мислят, че си зает, след като ти даже не даваш знак с прословутото намигване с дясното оченце, че си свободен и заинтересован. Ади тръгвай сега из пътя и по кафенетата, като видиш някоя мадама къде ти допада да и намигнеш и тя щи се усмихне, ти ша идеш при нея и така стават тия работи.. това, къде го искаш ти става само при силно слънчасалите и не изтрезнели моми

20.   До 18 не искам да ги смалям, защото не съм възпитан така! Възпитан съм във феминизъм, където жените трябва да са главните, а мъжете да са поддържащата роля.

22.   "прословутото намигване с дясното оченце"
Какво намигане? Нима жените са толкова глупави да се връзват на тези простотии?

24.   Като не може планината да отиде до Мохамед, той отива при нея, пък ти си чакай, може и да те огрее - в другия живот.

25.   до 20!? Ами намери си тогава някоя на 40-45, сигурно ще иска да е главната, а пък ти ще я поддържаш.
"не искам да ги свалям, защото не съм възпитан така" Охх ами сам си си виновен, излез от фантазиите, и води нормален живот на социален човек, започни да правиш това ужасно нещо(наречено сваляне), че след 20 години ще има "На 42 съм сам, никоя не ме харесва, но не искам да ги свалям"!

26.   Не искам дори момиче, което да е лудо влюбено в мен, стига ми да ми дава поне мъничко нежност, да ми позволява да я прегръщам, гушкам и обичам.

27.   Нещо ми се виждаш зле братО :)) земи оди малко по курви да се отвориш :))))

28.   Не бе, ти 22 не схващаш идеята. Я си представи че автора седи в кафенето, а отсреща му две-три моми го гледат и се възхищават на красотата му и се подбутват една друга. И кво той ша седи и гледа настрани и ша са надува ли? намигването просто ще е знак с който да покаже, че и той ги е забелязал. А ако момите са по- дръзки и искат нещо повече от това да му се кефят от далеч, този знак ще им е достатъчен за да пристъпят към запознанство с него, а не че ще му вържат и ще си мислят, че той е безумно влюбен в тях и затова им намига. това просто е знак, че ги допуска до себе си

29.   От автора - смятам да започна да развалям влюбени двойки.

31.   Номер 18 много си зле човече. Аз съм на 23 и съм с този недъг и какво от това? Момчето не е виновно, че е девствено. Е какво, защо трябва момчетата да са по нахални а момичетата нямат ли мнение да речем, като те хареса тя да направи първата крачка. Значи по вашата логика, ако тя го хареса, но той е срамежлив тя трябва да го остави само, защото той си трае :x НОМЕР 18 ИСКАМ ДА ТИ КАЖА, ЧЕ НИКЪДЕ НЕ ПИШЕ ПО ЗАКОН, ЧЕ СЛЕД 18 ТРЯБВА ДА СИ ЗАГУБИЛ ДЕВСТВЕНОСТТА СИ. ;d Звучи странно, че наричаш това (НЕДЪГ) е, защо ли не се изненадвам.. няма какво да допълня освен ----> :x :x :x

32.   Аз съм 1-вия коментар :D до автора - еми АЙДЕ ДЕ момче, аз седя тук и чакам :P В коментар № 26 ме спечели безусловно ;)

35.   32, от София ли си? Защото аз съм от там и ако ти не си ще е проблем...

36.   Да се надаваме за да те спечелим мило момиче ;-)тук мъже романтици има много

37.   Да, от София съм :)

38.   Е и аз съм (авторът съм), обаче не ми публикуваха коментара с имейла. :(

А мисля, че основната причина да не ме харесват момичетата е, че съм на 23, но младея така да се каже - изглеждам по-малък и явно ги е страх, че покрай мен ще стареят, де да знам вече.

39.   Не се вкарвай в излишхи филми защо не те харесвали момичетата.. можело да стареят пред теб :Д:Д:Д
Е нищо.. поне имаш чувство за хумор.
Аз изчетох почти всичките ти коментари и мисля че просто не си упорит!!!
Ето, например, до коментар Н 1 няма да си пишеш целия мейл, а самото главната част без @ абв . бг . Предполагам момичето е достатъчно умно,за да се сети да добави тези неща.

Айде успех от мен! И не де предавай, ами направи всичко по силите си да се сваржеш с нея.. може би ще е едно страхотно начало.. защо не?!

модератор - и модераторът е достатачно умен, за да разбере тези трикове. Моля, не се опитвайте да заобикаляте правилата ни. Няма да се получи.

40.   Аз съм комента 37 - не мисля, че това е причината. И аз съм младолика, пък никой не ми е казвал че изглежда стар покрай мен ;) > *** Надявам се, поне моят да бъде побликуван :S

Модератор - публикувам мейл-адреса, но моля след като се свържете да ни уведомите тук, за да го премахнем от съображения за сигурност.

41.   Сигурна съм, че ти си някой сладур, но трябва да си по-уверен иначе нищо няма да се получи.. по-добре опитай така:
излез някъде, иди някъде на тренировки по волейбол или някакъв спорт например, запиши се в някакъв клуб за нещо, което те интересува-там може да попаднеш на сродна душа от противоположния пол.. пожелавам ти успех дано намериш някое хубаво, умно, добросърдечно и романтично момиче, ти го заслужаваш.. аз съм твърде малка!! :P

42.   Намерихме се. Благодаря за компромиса. Дано успея да помогна на момчето с някой добър съвет :)

43.   Съвет ли? Стига бе, за това ли беше цялата работа? Не се излагай ;)

45.   :D Хха еми съвет, аз не мога да се натрапя на момчето, след като каза, че май е по-добре да спрем да пишем :) Важното е, по някакъв начин да сме си полезни ;)

46.   Наскоро даваха, че организират срещи за по 8 минути където преценяваш дали искаш да продължиш или не, нищо не ти пречи да пробват, пак говори с колежките си може да те запознаят с някоя тяхна по-малка сестра, братовчетка, племеница.

47.   Вече няма да търся любовта, уморих се. Ще се концентрирам само върху кариерата си.

От автора

48.   Не разбирам, вместо да се оплакваш и самосъжаляваш тук, знаеш, че имаш качества и не действаш... Смешно!

49.   Нямам енергия за да действам, социалната фобия и депресията изпиват всичките ми сили.

50.   Само психолог и антидепресанти са решението!

51.   Реших, че щом не ме харесват българките, трябва да опитам с чужденки. Мисля да емигрирам в Чехия, може пък чехкините повече да ме харесат.

52.   Вече реших да спра да споделям в одобни сайтове няма смисъл. Нито получих някакъв конкретен съвет, нито подкрепа. А и полза от самосъжаление няма никаква. Съжалявам, че си изгубих времето със сайтове като тези.

53.   Е ти какво искаш? Хората ти казват, дават ти съвети, а ти продължаваш да се самосъжаляваш. Не излизаш, не контактуваш с хора, пред жени се държиш като пън... поправи ме, ако греша. Е какво искаш от нас? Да ти кажем някакво тайно заклинание, от което от монитора ще излеза супер яка мадама и ще поиска да ти стане гадже??? Ами нема такова животно. 2, 3, 5, 13, 16, 18, 19, 28, 41 ти дадоха много смислени съвети. Ти какво искаш?
„Съжалявам, че си изгубих времето със сайтове като тези. “ хахахахаха пич, какво време си изгубил, част от времето за самосъжаляване? Ти друго, защото май не правиш.
„Вече няма да търся любовта, уморих се. “ Ти къде си я търсил тая любов, в компютъра? Честно зле си. В началото ти съчувствах наистина, но после стигнах до извода, че ти трябват антидепресанти. Не правиш нищо, с което да се промениш, тъй като проблема очевидно е в теб, самосъжаляваш се, асоциален си, мрънкало си, обвиняваш другите за всичко, ... по-добре си вземи котка. Макар, че е вероятно и тя покрай теб да се депресира.

54.   Проблема не е в мен, а в хората. Българите сме си такива - злобни хора.

57.   „Българите сме си такива - злобни хора. “- значи си признаваш, че си злобен.

58.   "Проблема не е в мен, а в хората. Българите сме си такива - злобни хора"
Проблема може и да не е САМО в тебе, но поне половината си е твой. Като ти гледам постингите тука...

59.   53 е напълно прав!!!

1-50 от 72