Имал чувства към мен, но не ме обичал
Здравейте. Не видях никъде да е писано по моя проблем. Значи, във връзка съм от 3 - 4 месеца с мъж на 33 години, аз съм на 24. И двамата имаме чувството, че сме заедно от години.. Много си приличаме двамата също така, никога не е скучно, имаме разнообразни занимания и интереси. Имаме добра комуникация, и двамата сме искрени един с друг, той ми обръща достатъчно внимание, и аз на него, много е учтив и примерен и с мен, и попринцип.
Като недостатъци считам, че и двамата сме много упорити и се налагаме, но обикновено той се налага за едни неща, а той за други, така че и тук се разбираме.. Може би най - голям потенциален проблем е, че и двамата сме много харесвани и навсякъде ни свалят... :D, но това чисто хипотетично.
Реално проблем ми е, въпреки прекрасното му държание към мен, че не се чувствам специална. Казвал ми е, че аз съм тази, в която е намерил всичките качества, които някога е търсил в една жена, и затова е с мен. Той почти е преживял най - голямата си любов, която е срещнал преди 2 години, били са заедно 6 месеца, но той я оставя, защото тя го е използвала. Казва, че няма нужда да се обръща назад, но се сеща за нея и тя му е най. Аз също доскоро приключих 5 - годишна връзка.. Но сега, най - важен ми е той, настоящия.
Тъй като наскоро си говорихме надълго и широко, установих, че той има чувства към мен, но не можел да каже, че ме обича... Може би и заради това и аз не се отпускам в чувствата си към него, като защитна реакция, да не бъда наранена или разочарована.
Това било факт, но важното било да сме живи и здрави, много хубаво не било на хубаво, държал се бил естествено и, че, за да сме заедно трябвало и двамата да сме го искали.
Прави планове с мен за напред във времето, даже за години напред.. В същото време ме кара да се чувствам сякаш не се различавам с нищо от нито една от бившите му.. С изключение на това, че съм била 'най - лудата и с безкраен запас от енергия', хаха. Все едно не съм нито най - обичаната, нито най - хубавата, и т. н. Но това аз сама го усещам. Онзи ден отивахме до едно място по работа, аз го хванах за ръката и го спрях спонтанно, буквално за секунди, да го целуна, просто така, но той се дръпна и каза, че бързаме. Просто не искаше.
Какво мислите?

Коментари

1.   Това е като да искаш да гласуваш, ама да нямаш желание.

2.   Мисля, че 3-4 месеца са много малък срок за една връзка. Още сте във фазата на влюбването , след година, пет, десет, ако сте все още заедно ще може да се каже, че сте със "своя човек", дотогава сте видяли и лошите си страни и сте ги приели, преживели сте много повече неща и хубави и лоши. Сега да се правят някакви големи планове за бъдещето ми се струва не съвсем сериозно, меко казано. В желанието ти да бъдеш по-по-най има голяма доза суета и самонадценяване. Би трябвало да оцениш поне, че не те лъже. Освен това не забравяй, че е доста по-голям от теб и някои неща вече са му дежа вю.

3.   Имала си 5 годишна връзка,а питаш нормално ли е на 3-4 месец от връзката да не те обича,това противоречи с опита който имаш.

Напълно нормално е да не те обича,вие сте едва в началото,нали не очакваш на 1 - месец да те заобича и на 3-ти да умира за теб? :DDD

Винаги ще се сравняваш с бившите му,ревност,ако можеш изкорени я.

Ако всичко върви добре не се вглъбявай в излишните проблеми.

~darkgirl~

4.   Изчакай още време. Той все пак е в трийсетте и не е така спонтанен като теб.

5.   Какво правиш мъж, който още си мисли за бивша и я нарича най-голямата си любов? Всичките тия велики планове са, за да ти завърти главата, а си мечтае още за нея, Единствената. Гледай как се развиват нещата, но май си за запълване на времето.

6.   Авторке, нещастните комплексирани хора винаги търсят начин да развалят щастието на щастливите, вместо да живеят заради себе си и тази драма в живота им продължава докато са живи, защото те правят всичко друго, но не и да потърсят своето щастие!