Защита от жени-откачалки?
Прочетох, че един мъж писал в профилите си в сайтове за запознанства, че не иска жена, която ходи по врачки, лекува се с Рейки и други такива модерни напоследък щуротии.
Искам да ви попитам ако търся сериозна връзка редно ли е да напиша и аз такиво нещо за какво не искам?

Защото наистина НЕ искам да си губя времето да излизам дори с жени, които плащат луди пари да им баят, да им леят куршуми или да ги весят (било като бесенето, но те провесват надолу с главата срещу стрес - цитат от БГ мама). Винаги тези хипарки се оказнат някакви откачалки в последствие (и аз смятам, че лекарите ни тровят с излишни хапове и предпочитам билки, но Рейкита, хомеопатии и врачки вече ми идват нанагорно, както и на прехласването по източни практики от Индия!).

Вече се хващам за главата какви лековерни патки има в родината, един съсед дето лее куршум винаги има по 10-20 хора пред входа, 99% са жени. Като ги питаш като овце казват "Ами не съм забелязала ефект, но постоянно идвам", този човек ги прави абонати и изучи внучката си с парите им.

Коментари

1.   Пиши, че си рационален физикалист, който не е суеверен, и че не вярваш в това, това и това, и също търсиш жена, която е рационална и не се занимава/интересува от езотерика, окултизъм, ню ейдж спиритуализъм, зодии и тем подобни дивотии. Ако нямаш профил за запознанства, то е лесно още в началото на запознанството с жена да разбереш дали е от "тия" или не. Иначе това, че не вярва в такива неща, съвсем не дава гаранция, че не е откачалка. Аз съм много рационална жена, но доста мъже са пропищели от лудостта ми, хаха. (шегувам се)

2.   Не ги търси тия жени по сайтове и обяви, а в реала.
Всеки човек си има хоби и вярва в нещо. Като не ти изнася-не се срещай с такива. Ама как разбра, че като вярвали в такива неща, били по-луди от останалите жени, не знам.

3.   Да, абсолютно пиши всичко, което би те дразнило. И аз държа да не ми пишат пушачи, защото не бих излизала с такъв, затова съм го забола най-отгоре като изискване.

Иначе балъците са безкрайно много. Разбирам, че хората имаме нужда от надежда и, понякога, конвенционалната медицина е безпомощна или с твърде много странични ефекти, затова се обръщаме към алтернативи. Такива хора не мога да ги съдя. Но тези, които посещават знахари и прочее без да са опитали друго и истерично вярват в подобни работи, си заслужават съдбата.

4.   Мен пък ми стана смешно:) Наистина ли си мислиш, че сега като си попълниш профилчето, веднага ще завалят едни предложения от жени, че чак ще се налага да филтрираш ? :)

Айде първо си направи профил в тези сайтове за запознаства, и тогава ще видиш как точно протича "диалога" с жените :)

5.   10-20 хора :))

6.   Н 4, на същото се посмях и аз :)

7.   Тоя съсед не само куршуми им лее, а може и голи да ги опипва - ония вярват в "духовното" бъркане с мокри пръсти.

8.   1 аз съм суеверен, но не ходя по врачки, те са слуги на дявола и не искам жена, която си мърси енергията при вещици и лекува кашлица с хомеопатия и рейки вместо с мед и лимон.

9.   4 ще ти отговотговоря с "не търся диалог". Пак култова фраза от форумите. :)

10.   Иди при някой ходжа да ти чете на арабски и да ти направи муска - това е най-ефективната защита от суеверни жени! Ха-ха!

11.   Аз съм жена и в такива глупост не ходя и не вярвам. Само веднъж ходих ама беше голяма глупост от моя страна и много съжалявам за това. Хората много се подвеждат в такива глупост. Търси си някоя нормална а на такива им казвай, че това е глупост. Белким се спасят и се вразумят

12.   2 не знам дали са по-луди, но със сигурност са с нисък интелект. Не защото вярват, и аз вярвам, но човек трябва да се моли сам на Бог, а не да търси помощ от хора, работещи с нечисти сили каквито са 90% ако не и повече от врачките.