За връзката с чернокож
Обръщам се към вас, мили дами! Не им се връзвайте, по-големи боклуци от тях няма! Преди три месеца си писах с един чернокож студент от една държава, няма да казвам коя, на 26. Писахме си и решихме да се срещнем. В началото той ми говореше много мили неща, красиви, но аз си имах една наум, и реших, че цели нещо. Първо, че остана без работа, ама точно когато се запознахме. Второ, търсеше ме само за секс. И когато спрях да му отговарям за известно време, ме блокира във фейсбук. А аз му обяснявах, че имам работа, и така нататък, защото беше самата истина. Не си направих труда дори да му пращам есемес. Баща ми разбра, а той е расист. За справка, момиче на 20 съм. А най-лошото е, че му отдадох девствеността си. Не си струваше. Направих го, за да се отърва от нея, просто защото ми беше бреме. Заслужавам хейт и обиди. Но едно ще ви кажа - НИКОгА НЕ СЕ СВЪРЗВАЙТЕ с тях. Аз бях с такъв само половин месец, незнам какво да кажат, тези които са били дълго и дундуркат бебета, такива истории чета тук, направо... Сега съм с друг, българин. Не е вярно, нито че са по-надарени, нито че са по-добри в леглото. Да, знам, че не мога да говоря, защото съм била само с двама, пък и не мога да обобщавам една раса по един човек. Но такива са наблюденията ми за черните. Наречете ме расист, но преди 5 г. ми се случи нещо подобно, пак с чернокож. Влюбих се, а ми изигра ужасна шега. Сякаш не могат да са с повече от една, и очакват ти да ги издържаш и да им плащаш. А най-лошото е, че това е първия мъж, на който се отдадох. Това никога няма да си простя.

Коментари

1.   Не се вини толкова, жестоко. Продължавай напред, уроците са затова, да се учат, понякога по-трудния начин. До човека е, не до пола.

2.   Май ти ги търсиш чернокожите, щом два пъти се нанизваш на тях.

3.   Aми , ти си имаш траен интерес към чернокожите .Защо , ти си знаеш .
Нито съм имала връзка с такъв , нито съм се отдавала , нито ме е прецаквал .

4.   В Англия, масово чернокожи се женят за бели, заради визите и прочието им документи. Има някои свестни, но масово сякаш са мързеливи, крещят, викат, говорят с тежък диалект и нищо не им се разбира.
Имал съм и колеги чернокожи. Повечето ги мързи да гледат. Все изморени, обаче като чуят музика и веднага започват да се кълчат. В Лондон смърди яко на трева от тези хора.
Мъж съм и като цяло с черни става лафа. Забавни са, позитивни са, все ще ти кажат нещо смешно, но ако искаш да свършиш някаква сериозна работа, за нищо не стават.

5.   хахахаха евала продължавайте да гледате и да вярвате на порно митове къде въртят едни и същи 10-15 пичове във всяко видео, че са представителна извадка за милиони други, а ти не се прави на много скромна кажи си му на приятелят ти с кого ти е бил първият път и гледай как ще подобри рекорда на Юсейн Болт за 100м спринт хахахахаха

7.   Аз съм необвързан мъж на 32. Често пътувам по командировки. Както е споменал номер 4 са черните мъже, които търсят бели жени заради изгодата, същото е с черните жени. На няколко пъти попадам в такава компания. Срещал съм жени от целия свят, но тези са убийствено нахални. Като си бял са готови да ти свалят сами гащите и ако си малко по-наивен са те оплели за отрицателно време. По-образованите и интелигентни черни жени, живеещи по Европа и Америка в огромната част от случаите търсят бели мъже, ако не са срещнали черен на тяхното ниво. Но тяхното търсене е директно предлагане. Нямат никакви скрупули. Не рядко може да видите смотан, но пък с добър обществен статус бял мъж и убийствено красива черна жена. Доста странно нали? Сложете си тиндъра на някоя африканска страна и гледайте какво става.

8.   Кофти идея и то два пъти! Нали знаеш за спъването два пъти в един и същ камък?

9.   Приятелят й няма нужда да знае с кого е бил първия й път. Ако всички мъже знаехме баджанаците си, щяхме да изперкаме!

10.   Да, масово са такива, нещо като циганите са. Не се обвинявай толкова, всеки прави грешки. Явно си искала нещо по-различно, екзотика, но си сгрешила.
Взела си си поука и продължи напред.