Жена с дете? На 22 г.
Познавам една млада майка на около 22 г. Много красива, мила, добричка, умна. Но се ожени рано и има дъщеря на 5. С бащата се разделиха той си има друго семейство.

Аз съм на 25 г. И вече се заглеждам за нещо сериозно, след време брак и т.н.

Чудя се какво мислите. Колкото и да е качествен като човек, тя има дъщеря... Бих искал да я опозная като човек, но да не и давам празни надежди. От друга страна пък всички се познаваме в града всички ще почнат да ми се присмиват защо се занимавам и какво правя с нея...

Коментари

1.   Ти за мнението на хората ли живееш? Ако ти я харесваш какво значение има какво ще кажат те? А и в днешно време развода не е нещо необичайно, така че разведените хора не са по-лоши от свободните.

2.   И какво като има дъщеря?

3.   Ще се присмиват глупаците.
Умните ще кажат браво.

И всеки има право на щастие!

4.   Значи е забременяла на 16-17. Значи явно не е била от най-ученолюбивите.
Не се занимавай. Та тя си е опропастила живота още преди да е пълнолетна, а ти си мислиш, че става.

5.   Прав си, не се занимавай с нея! Определено заслужава нещо по-добро, а не някой, който се интересува от мнението на хората.
Ж19

7.   Офф, дъщеря имала, страх ли те, ще ти пречи ли? Гледай девойките дето са сами, какво като има дете..
Има много жени с деца от първи брак и вече с друг човек, познавам много.

8.   Аман от глупави предразсъдъци. Стой си сам или попадни на някоя кифла дето ще ти разкаже играта.

9.   Ако ти харесва, пробвай. Не мисля, че ще и дадеш някакви направзни надежди. То е ясно, че никой няма как да обещае още на първа среща, че ще са заедно завинаги. Ако се окаже читава във времето, детето не би трябвало да те притеснява, мнението на хората още по-малко.

10.   Чувал ли си са free trail? Пробвай с нея, ще видиш какво е да имаш жена и дете и какъв е семейния живот без да си ангажиран, защото детето не е твое. Ако не ти хареса и биеш шута. Перфектно е.

11.   Някъде бях прочела нещо много красиво и вярно :,, Жена с дете- това е семейство! И теб, самотния, са те приели в това семейство! А не ти тях".

12.   Да отглеждаш чуждо дете е жалкарство.

Може да си намериш жена на 22г БЕЗ дете.

Да е мислила като го е правила.

Тук съветите са предимно от други самотни майки.

Ще те одруса за кинти и няма да ти роди твое дете, защото вече има.

Детето няма да те обича като баща защото не си му.

Брат, не се занимавай с тая.

Цялият смисъл е да имаш ТВОЕ дете, а не да отглеждаш на друг мъж – от това няма нищо по жалко и то го знаеш от вътре.

Не бъди жалкар.

13.   Да роди на 17, хмм явно е лекомислена, т. е наивна и глупава, това по-скоро трябва да те притеснява, а не, че имала дете.
А за това какво ще кажат хората, млад си, ще видиш, че с годините този въпрос няма да си го задаваш, още си зелен

14.   Наскочиха самотните майки. Ама добричката е забременяла на 16-17, та коя себеуважаваща се жена прави така? Да не е от малцинствата? Завършила ли е средно поне, работи ли ? Това са важните неща в конкретната ситуация.
Какво ще се занимаваш ? Тя ще е ненаживяла се, без младост, защото когато другите са живяли, тя е гледала дете на 17 години, защото някой не е ползвал кондом и е дрънкал мили неща. Резултатът-самотна и изхабена на 22 години. Ако се захванеш с нея, има не само вероятност да и гледаш детето, ами и да се втурне да си доживява и да спи с други мъже. Не се занимавай с хора, чиито живот е по-зле от твоя и само ще са ти в тежест. Тя себе си не е оправила. Търси си свободна жена. Дори и да има дете, едно е да го е родила като тийнеджърка, друго е като по-зряла жена.

15.   Ако цениш емоционалното си здраве и искаш да се съхраниш няма да се занимаваш с такива. Ако отношенията ви са само за секс става.
Знам 2 случая такива завършили с жестоко поражение. Една такава роди дете на един нещастник. Предния я зарязал бременна на 17,18. След 4г жалко и нещастно съвместно съжителство ,балъка сега гледа сам детето изплаща заем за 15000лв.
Парцала е с нов тъпкач бачкатор завърнал се от Англия купил и кола и сигурно се готви да му роди и на него.
Оказа се че боклука живеела с циганин преди всичко това, от където майката на мангала я изпъдила, защото била мързелива.
Равносметката: 2 извънбрачни деца, нито един брак, минимум 5,6 тъпкача и гостоприемници на паразита от които първият е циганин.
Това е просто един случай от многото. Има и още по-фрапантни. Ако се вързваш на мнението на жени може да свършиш като клошар и тогава едва ли някой ще се отзове да ти помогне. Ще ти разправят много красиви неща, но в действителност никой не ти влиза в положение.
Не ги слушай те няма как да разсъждават от твоята позиция а и както виждаш вече те изкараха даже недостоен страхливец хахахаха.
Не си съсипвай живота човече. Запази си силите и здравето, че трудни времена предстоят.
Само здравия и аналитичен разум може да работи в твоя полза. Послушай го!

16.   Ако те интересува мнението на хората, не се занимавай с нея в никакъв случай!
Ж33

17.   Бих искала да попитам - самотните майки престъпници ли са? Защо така злобно наскачахте срещу тях? Каква гаранция имате, че утре вие няма да сте самотен родител? Авторе, постъпи както ти прецениш, но бъди искрен с жената. Не й давай напразни надежди, ако нямаш намерение за нещо по-сериозно. Предложи й да опитате връзка, пък каквото стане. Родила била на 17 - е да, не е за хвалба, но не е направила аборт и си гледа детето. Което оспоред вас е грешно?

18.   Изобщо не я познаваш. Спри да си фантазираш. Добричка, умна....а оставила на 17 г. да й напълнят фурната? Айде стига фантазии, помисли за това, как се е стигнало до това положение и няма вариант в който всичко да се изсипе на главата на бащата, а тя милата - жертва. Да, тя точно това го играе - жертва, за да привлече някой балък да й гледа детето. Като толкова си я харесал кажи й директно - добре, всичко прави заедно, но без детето ти, за него не се грижа, не давам пари, не говоря с него и т.н. Да видим дали ще седи при тебе после и дали ще е мила и добричка хаха

19.   11, това са красиви думи, не истина.
Авторе, щом за теб какво ще кажат хората е по-важно, не се заемай с нея. Дали тя е човекът за теб само времето може да покаже, но като гледам какво пишеш за нея, ти отсега не си убеден, че наистина я харесваш, така че по-добре не се занимавай.

20.   14 Защо да се наживееш, да означава да спиш с много хора, това не е живот, а разврат. Живот е да пътуваш, да се забавляваш..

21.   17, самотните майки, разбира се, не са престъпници. Обаче темата е на автора и той пита кое е най-добре за него. Щом той самият се вълнува от чуждото мнение и не е убеден, че това е жената за него, а се чуди дали изобщо да започва връзка, значи няма смисъл да се опитва. Той отсега не смята, че е особено добра идея. Когато става дума за връзки няма правилно и грешно, важно е как той чувства нещата.
19 съм

22.   17 Самотните майки не са престъпници, но тук да забременнеш на 16г си е престъпление нейно и най вече на нейните родители. Момиче на 16г което не си гледа уроците а тръгва да ражда деца, говори за нея не само, че не е образована, но и че е зле възпитана, кой знае какви други пропуски във възпитанието има.
Отделно за да бъде разведена една жена 50% е вероятността вината да е у нея, особенно щом веднага след това бившия й мъж вече създал семейство. Това означава, че той може да живее с човек от другия пол, а съжителството с нея е било невъзможно. Повярвайте и мъжете обичат децата си и не развалят така лесно брак при наличието на дъщеря, положението трябва да е било нетърпимо.

23.   Първо я покани, пък тя да се съгласи, пък излезте, пък я опознай, пък тогава мисли какви очаквания ще има тя и дали нямa да я подлъжеш.

Защото нито знаеш дали изобщо ще се съгласи, нито знаеш дали е твой тип, нито пък дали е толкoва читава, за колкото я мислиш. Напълно е възможно просто да си я харесал предимно физически и да я идеализираш. Ако беше толкова идеална, надали щеше да забременее на 16 и надали онзи щеше да избяга. Дори да е случила на кофти мъж, все пак тя си го е избрала и може да си пада по тип лоши момчета. Така че не бързай да я изкарваш добричка, че и да мислиш дали нямало да остане с напразни очаквания. Вида често лъже. И аз знам за миловидни добрички на вид момичета, за които няма и да предположиш какви ги вършат тайно.

Няма човек, който още на първа среща да може да даде гаранция за цял живот. А и не вярвам тя да го очаква от теб. То ако мислиш за това още преди първата среща, трябва да си останеш девствен и самотен до живот.

24.   Това че се заглеждаш за нещо сериозно,не значи че ще се ожениш.
Не познаваме характерът ти,но ако си добър и наивен то със сигурност ще бъдеш използван.
Не позволявай да се подиграят с добротата и всеотдаеността ти.

Цитирам: "Много красива, мила, добричка, умна" - От къде знаеш че е добра? Повтарям се с останалите преди мен,че няма как да знаеш читава ли е.

До 8 - Родилите не ги отписва от графата използвачки и кифли,айде да не се бърка едното с другото.
Коментарът ти по никакъв начин не отговори на питането от автора.

Ако е качествен човек би могъл да имаш сериозна връзка с нея.
За да е качествена тя трябва да:

- Да работи
- Да се грижи за детето си. (Не да го оставя през повечето време на баби)
- Да е къщовница
- Да не ѝ шарят очите по всеки мъж.
- Да не вижда във всеки мъж потенциална златна мина.
Обобщено накратко: Да се справя в живота еднакво с мъж и без.

~darkgirl~

25.   20 от 14
Авторът не дава информация поне завършила ли е средно, може ли да го гледа това дете сама. Колко мислиш, че ще си е поживяла на 22 с 5 годишно дете? Много екскурзии ли, висше ли? Та това ще и първият мъж явно, най-много втори.
Сто процента ще я избие на хойкане, защото когато другите са имали гаджета и ходели по срещи, тя е седяла вкъщи, гледала дете и домакинствала. Сто процента няма добра сексуална култура, иначе нямаше да роди на такава възраст.
Авторе, питай я какви планове има за живота си , и има ли някакви изобщо.

26.   22 - а не знаеш ли, че за един разведен мъж е в пъти по-лесно да създаде ново семейство, просто защото от брака си тръгва ерген, детето/цата остават при майката, която е виновната, според вас. Че е избрала грешния мъж, че еди какво си...но тя се грижи за децата си всеки ден, а бившия си хваща оная работа под ръка и хоп за нови победи.

27.   26 От брака с дете си тръгва онзи, който е спечели родителските права. А онзи който си тръгва без дете от брака, си тръгва с еженесечна дължима издръжка. Никой не пречи на майките да оставят правата и грижите за децата на бащите, могат да плащат издръжка и да си търсят "нови победи".
И съвсем не казах че само жените са виновни, казах че 50% е вероятността вината да е у нея" съответно пак оставям 50% от вината у бащата на детето й.

28.   Евала номер 26, аз също родих на 17 през комунизма. Тогава нямаше чак толкова много информация като сега, но си изгледах детенцето сама и сега един преуспял мъж! Мога да констатирам само че приятеля ми точно заради това не пожела да сме заедно, защото бях вече с 10 годишен син, а той си беше ергенче и му се живееше. В момента е на 45 без деца, без дом сам като... чуди се и се мая на коя да завърти главата да му роди дете, да ама не, годинките минаха а и в момента младите жени гледат материалното! А аз бях готова да бъда с него и да му родя дете защото го обичах и бях млада но... това е живота!

29.   В YouTube отиди в канала Coach Red Pill и използвай търсенето (лупичката) на канала да потърсиш за „single mother“. Гледай всичките видеа. ДАНО знаеш английски! (ако не знаеш: ти

Не си взривявай живота! Вместо това целенасочено си подобри уменията с жените, щото тия тъпи фантазии и филми идват от липса на опции и успехи с тях – нека не се заблуждаваме за това!

ВАЖНО!!! => Тук половината писали са с користни (=с личен интерес) подбуди! Взимай го предвид винаги тоя фактор, когато някои ти дава съвети. Този навик е важна част от порастването – тийновете например почти никога не го правят – и си плащат цената за това.

30.   Ако ти харесва, действай, не се интересувай кой какво ще каже. Виж я като човек как е, допадате ли си, и всичко останало. Тук обаче идва проблема- забременяла рано, едва ли има дори средно или и да има, повече от продавачка или работничка в цех няма да стане. Отделно много от самотните майки и търсят кой да ги издържа и да гледа децата им, т.е. правят си тънки сметки и трябва да внимаваш. Директно влизаш във връзка с дете, което означава всикчо да се съобразява с него, отговорности, и мн. други неща, дори една нормална почивка няма да може да изкарате като гаджета. Помисли си добре дали можеш да се нагърбиш с всичко това и дали няма да избягаш като видиш за какво става въпрос.