Изневерих на приятелката си и не мога да си го простя
Приятелката ми е прекрасното момиче, а аз си позволих да й изневеря. От 3 години сме заедно (двамата сме на 21) и много си я обичам. Какво ли не бих направил за нея, красива е, умна, винаги ме подкрепя, сексът с нея е страхотен и знам, че ме обича безумно. А аз я предадох.

Ходих да работя на Слънчев бряг и знаете как е слънце, плаж, вода, яки мацки. Имаше една, с която се запознах в хотела и започнахме да флиртуваме просто за кеф в началото.

Една вечер излезнахме голяма компания по дискотеките и пихме, след което не знам как си го позволих. Мадамата ме дръпна за ръката и се усамотихме и го направихме, няколко пъти. По нататък не ми се разказва, изяждах се от угризения.

Когато се прибрах, й бях взел рози и я заведох на ресторант. Тя през цялото време грееше от радост да ме види и не спираше да се усмихва, а аз я гледах и никога не бях изпитвал толкова угризения, съвестта ми не ме оставяше намира. Както е и сега.

Вероятно сега всички ще започнат да ме нападат, не ги съдя прави са. Да й кажа ли, с което много да я нараня и да рискувам да я загубя, но да съм честен? Или да си замълча и да се опитам да забравя, въпреки гузната съвест?

Коментари

1-50 от 74

1.   Приятел, много се вживяваш!

Религиите не са верни - няма да отидеш в ада! Хората са си измислили какви ли не работи.. Животните се чифтосват с различи (доста често), а ние хората, на практика сме животни (само че разликата е, че имаме разум).
Просто ще си замълчиш, това е нещо като доброволна лъжа. Само гледай да ти е за урок и да не се повтаря.
Всъщност, приеми го така - като урок от живота (но все пак не й казвай, може да се вживява като теб за дребни неща... )!

2.   По-добре не и казвай, ако тя няма от къде да разбере. Прост забрави дадения случай и се обичайте... :)

3.   Много подла постъпка и долна. Не е било грешка и не се прави че "не знам как си го позволих" при положение, че сам казваш "НАПРАВИХМЕ ГО НЯКОЛКО ПЪТИ". Не искам никога гадже като теб. Да, всеки греши, но за едното чукане да загърбиш дългогодишна приятелка? Тоя вашия нагон няма ли някъв самокнотрол бе... На твое място бих и казал пък ако тя реши да ти прости - ок, ако не - заслужаваш си да те зареже!!! Това е моето мнение!
Момиче на 20 г.

4.   Замълчи... не и казвай нищо... забрави и ти...

5.   Не и казвай,щом я обичаш и държиш на нея.Кажеш ли и ще убиеш доверието и край на всичко,нека те боготвори до края на връзката ви.Това е твоето наказание да те мъчи съвестта.

6.   Еми какво да ти кажем, ако я обичаше нямаше да й го причиниш. Признай и продължавай напред. Да си мислил.

7.   Обикновено мисля, че хората трябва да са максимално искрени с тези, които обичат, за да имат равен избор и двете страни. Но в твоя случай бих те посъветвала да си замълчиш, да забравиш и да си гледаш момичето.
Хубаво е, че след случката осъзнаваш какъв прекрасен човек имаш до себе си и колко много би изгубил в нейно лице, ако предадеш доверието й. Не е лесно да срещнеш и да задържиш подходящия човек. А твоята любов е до теб. Не я рискувай за съмнителни удоволствия.
Ел

8.   Виждам, че ти е кофти. Мога да ти кажа, че на всеки би се случило, но всъщност не е така. Просто се опитай да не се повтаря и според мен - не й казвай. Ще изпита огровмна болка. Просто и ти забрави и гледайте напред. Успех.

9.   Много добре си знаел какво ще последва, когато си започнал да флиртуваш само ей така, за кеф.
Мечо Пух

10.   Може и тя да ти изневерява ;D

11.   Този път съм съгласна с Пух, да не говорим, че си се оставил като те е дръпнала, ако изобщо така е станало и си го правил няколко пъти. И да не казваш на приятелката си, ще го направиш пак и няма да се спреш, тя все някога ще научи.

12.   Обичал си я, така ли- еми не я лъжи! Аз съм момиче, повече от всичко мразя лъжите от приятели и изневяра от половинка, а ти в момента ги смесваш. Ако й го кажеш внимателно и й покажеш, че наистина съжаляваш може да ти прости. Защото, така де, пил си алкохола прави доста поразии. По-добре сега да научи от теб отколкото след време от някой случаен приятел.

13.   Абе хора вие НЕ ВИЖДАТЕ ЛИ че нищо не е осъзнал? Осъзнал е че има будала до себе си която го обича докато той се чука с други мацки "по няколко пъти"! Изобщо не я обича! Ако е човек на място поне ще и каже истината! По добре болезнената истина отколкото красивата ЛЪЖА!!! МОМЧЕ, ПРИЗНАЙ И! Пък ако тя реши че още те иска - имаш късмет. Ако тя ти изневери ти би искал да знаеш НАЛИ???
Момиче на 20 г.

14.   Ако искаш любовта да е истинска кажи й. Обясни го по възможно най-лекия начин ( и пропусни частта където си флиртувал за кеф )

15.   Оф я се стегни и какво толкова забрави го и готово!!!

/Антония 14 год. /

16.   Ето това е, хората са егоисти, личи по мнението. Кажи и, бъди от малко истински мъже и си понеси последствията от стореното. Щом я обичаш ще и кажеш, а тя ще прецени дали толкова я обичаш и иска ли да остане с теб, след това, което си направил!
И всички страхливи мъже, които дават мнения тук да си мълчиш, вие сте пъзлцовци, които могат да грешат и после да се крият като мишки, което за пореден път доказва, че мислите с долната си глава. А и няма нищо покрито, рано или късно в живота се разбира, по-добре да го научи от теб, отколкото от някой друг някой ден, ще и бъде още по-болно!

17.   А бе не лъжи-човек когато обича някого не флиртува, пък камо ли да го прави няколко пъти с друга. Ще го повториш още веднъж щом усетиш свободата отново

18.   Кажи й какво си направил. Истината ВИНАГИ е най- доброто решение, дори и да боли.

19.   Ами може да я обича, но тя да не му дава необходимото. Повечето жени са егоистки и искат само да получават от мъжа, без да дават нищо.

20.   Здравей,
макар, че не зная дали да ти кажа "здравей". Извинявай, че те нападам, но ще разкрия една реалност. Изневярата разрушава връзката. Ти си един пример "какво не трябва да правят мъжете или жените", за да са заедно, да запазят уважението към себе си, уважението на другия, и да не допускат съвестта, защото тя е решетка. Несъмнено ще отшуми с времето, ще забравиш изневярата, но ако стане системно ще изгубиш човека до себе си. Жени колкото искаш за един път. Ще те придърпват много пъти, има и нагли, които виждат, че си с приятелката ти и пак продължават, да настояват да бъдат с теб, ама това ли е начина да задоволиш себе си, егото и нуждите си? Има нещо много по- велико от това. Вече си е цяло изкуство да имаш половинка, да се разбирате и да я задържиш. При този компот, в който се намират хората... не знаем вече какво искаме. Премити понятия- сексуално привързване- любов- приятелство и т. н.
Важи и до всички мъже и жени- нали не искате "анорексичен сексуален живот"? Когато преяждаш с нещо, в в даден момент спира да те съблазнява, дори не ти се иска да го помиришеш. Отклоних се от темата (малко), но те съветвам, че ако продължиш да й изневеряваш, тя ще го усети. Когато двойките се обичат, всичко се усеща. Или ако не го забравиш този случай, без да искаш сам ще се издадеш. А пък започнеш ли да се съмняваш в нея, и й го покажеш, че се съмняваш и тя не го прави, смятай, че си се издал. Знаеш ли? Ако и го признаеш, ще го разбере или че не си бил искрен или искаш да си с нея, но да се постарае да не й пречи ти да си с други или направо да те зареже без да се колебае. Успех!
trakdata

21.   Жените нямат нужда от мъже, както и обратното! Мъжете и жените сме твърде различни за да продължаваме да се залъгваме, че се обичаме и ни е добре заедно, а всъщност подсъзнателно знаем, че сме твърде различни и се мразим.

22.   Аз не бих казала, просто защото много ще я нараниш.. ако смяташ, че няма да се повтори, просто забрави и не й казвай и това е. Някои неща е по-добре да си останат тайна, защото нищо положително няма да се случи, ако й кажеш... Ще бъде мъчително и за двама ви и вероятно просто ще се разделите, а едва ли искаш точно това.

23.   Абсолютно съм съгласна с Номер 12 и Номер 13. Ако искрено съжаляваш, погледни я в очите и й кажи. Наблегни, че наистина съжаляваш, случило се е, осъзнал си стореното, осъзнал си възможността да я загубиш и тъй като не искаш това да стане я помоли за прошка

Птичето

24.   16, значи е по-малко егоистично да нараниш създанието, което обичаш ДВА ПЪТИ - веднъж с изневяра и веднъж с "признание", за да премахнеш личните си угризения??
Мило дете, малък си, но достатъчно разумен, за да разбереш, че любовта изисква компромис.. преглътни егото си и постъпи като любящ човек - СПЕСТИ мъките на момичето.
Не и казавай в никакъв случай! Ако решиш, че не можеш да живееш с тази лъжа ( и не я обичаш достатъчно), просто прекъсни връзката си с нея.

25.   След като ти се флиртува с други, значи не държиш на приятелката си. Ако си премълчиш, след минимум година-две, като ти се успокои "съвестта"(абе, тя няма пак да разбере), ще повториш и потретиш и така... до края. Само да няма тогава и страдащи деца.
А, тя милата още не знае тези похвати на гузните съвести - рози и ресторанти. Ако я обичаше, първо на лекар щеше да отидеш. Да не й натресеш нещо?

26.   Не и казвай.... ще ти е гузно извесно време и после ще ти мине... ,

27.   И аз по принцип съм ЗА истината, но такива неща просто няма нужда да се споделят. Изключително глупаво ще е да й кажеш. Само ще я нараниш. Как ще й обясниш, че за теб не е означавало нищо? Май се надяваш тя да ти прости, а оттам и ти да си простиш, обаче няма да се получи така. Тя ще изгуби всякакво доверие в теб. Аз, например, съм казала на моя приятел за такива изневери ако обича да бъде така добър да не ме информира, защото сме си много откровени иначе един с друг и той има такива мераци да ми споделя, но кому е нужно??

28.   Забрави какво си направил, ще я нараниш много. Помисли, като приятел за нея. Скрий го, като твоя собствена тайна, само ти да си го знаеш. Ще е болезнено и има вероятност да те остави. Ако искаш да я изгубиш, продължавай да и изневеряваш и да и разкриеш тайната. Ако го правиш системно, ще се изгуби тръпката помежду ви.
По този начин ли успя да си начешеш егото и да се докажеш, че не си си изгубил достойнството като мъж. Ако си с нея заради единия секс й признай, че спиш и с други. Защото нейните съмнения няма да спрат. Връзката ви ще се разпадне. Представи си тя да дойде с тъжен, унил, гузен поглед и ти признае нещо такова, как ще реагираш? Дори само да ти каже, "колегата ми на работа, се опитва да флиртува с мен". Няма ли да си помислиш колко лесно можеш да я изгубиш, след като я желаят и има доста шансове, а аз съм сигурна, че е така. Нали се сещаш? Това правило важи не само за мъжете, а е в пълна сила и при жените.
Ще имаш доста жени в този живот, които да те придърпват, вярвай ми. Но истинското си е истинско, жени за един път, колкото си пожелаеш на този свят. Трябва да знаем как, кога и пред кого да замълчим, за да запазим дълго някого. И съм сигурна, че не спират само до там тайните ти, имаш още много.
Успех!
trakdata

29.   Не се излагайте , такива работи не се признават, важното е че човека осъзнава предателството което е извършил, и поне за сега е убеден че няма да го повтори. не признавай, забрави го и се опитай да я направиш щастлива, признаеш ли ще съсипеш връзката си.

30.   Кажи и с голям риск да я изгубиш и малък шанс заради чесността ти тя да ти прости. Грешката е твоя и ако ти бие шута не и се сърди!

31.   Не я обичаш.... и колкото и минуса да сложиш на този коментар той пак ще е истински, защото просто не я обичаш. Иначе нямаше да и причиниш това. Сега поне бъди мъж и си признай, ако ли не се раздели с нея, премълчи го, но никога не оставай с нея с лъжа помежду ви... Подло е и грозно и само ще покаже каква миж**урка си!

32.   НЕ КАЗВАЙ В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ ЗА СЛУЧИЛОТО СЕ!!! Не само няма да ти го прости, но и ще е за нейна сметка всичко. Станалото - станало, важно е да си дискретен и нормален. Голяма работа се е случила, направо „предал“ я бил - жена съм и ще ти кажа - не искам да знам, какви ги върши мъжът ми на командировките си, искам спокоен живот, искам да си се прибира винаги у нас, да си се грижи за семейството си, един ден и за децата ни (работим за такива), да не пие, да не ме пренебрегва, да не харчи пари за глупости, да е до мен в трудно и в хубаво, да правим общи планове и да ги реализираме. Сексът да е добър. Когато е с мен. Когато не е с мен, не ме интересува, аз не го притежавам!!!
ЗА МЕН ЕДНА ЗАБЕЖКА не е ПРЕДАТЕЛСТВО, поне не докато не ме занимават с нея. Не може хем единият да греши, а другият да го обира, да се чувства задължен да дава прошки и такива глупости.
Освен това, не бива да се слага знак за равенство м-у секс и любов. На мен като жена ми е ясно, че мъжете имате известни нужди, какво да се прави. Важното е човек да живее, и то да живее добре. Всеки си носи глава на раменете, изневерил бил - ами тялото си е твое, не нейно, можеш да правиш с него, каквото си наумил. 100% съм сигурна, че си много по-добър партньор от 99% от мъжете. Поне обичаш истински момичето.

33.   Не и казвай знам че нищо добро няма да излезе... опитай се да продължиш без да се самоизяждаш... на всеки се случва понякога дори ни е нужно за да разберем всъщност колко много държим на човека до себе си...

34.   "След като ти се флиртува с други, значи не държиш на приятелката си" Това е абсолютна глупост и може да го каже само една жена (незряла).

35.   Не бих те обвинила, на всеки може да се случи, но явно не всеки би го разбрал.... така че не казвай нищо, няма смисъл ат излишни обяснения, които само натоварват... а че ще има и друг път подобна случка съм убедена... просто такъв е животът, важното е да запазиш достойнството на човека до теб... зара 36

36.   Ти си простак.. съгласна съм и много уважавам мнението на мечо пух и на хектор... както и онова момиче на 20.. и аз съм на 20- жена. имам си мъж и съм му казала.. като му се ебе или е наебал някоя да ми каже.. отколкото да разбера от други или със собствените си очи.. а пък вече сама да си преценявам дали да остана с него или не.. късмет ама човек когато обича истински никога не би наранил най-любимия си човек

37.   Мъжете и жените сме твърде различни за да продължаваме да се залъгваме, че се обичаме и ни е добре заедно, а всъщност подсъзнателно знаем, че сме твърде различни и се мразим.

38.   Пич, не си от сапун, че да се изхабиш. Правил си секс и сега просто те гони гузна съвест. Ако решиш да и казваш, спомени, че си бил много пян, а тя много грозна....

39.   Приятел в една песен се пее ''След като ти изневяряваш, защо си мислиш, че тя не го прави'' и в продължение ''изневери й защото тя ще ти изневери. Та мисълта ми е след като ти осъзнаваш какво си направил и имайки предвид огризенията ти, този акт на изневяра не е нищо повече от еднодневно удоволствие-т. е. ти продължаваш да обичаш и цениш приятелката си, което е най-важното. Естествено тя няма да го интерпретира така, поради което никога не трябва да и казваш!

40.   Помисли си дали наистина мн държиш на нея или тя е просто навик за теб...

не постъпвай егоистично като и кажеш само за да ти олекне на съвестта. Обичаш ли я истински, не споделяй малката си тайна! Ще я нараниш много. И моли се да няма шанс това да достигне до ушите й!

Сега ти остава само да мъкнеш този товар и нека ти е като обеца на ухото...

всичко това, което ти казах беше диктувано от разума ми... :Д И все пак ако бях на нейното място, аз бих искала да знам за твоята изневяра :)

43.   Пич - тука всички са големи светци, ама така е в България, обичаме да гледаме чуждия сеир и да размахваме високо с пръст. ПОСЛУШАЙ МЕН - НЕ И КАЗВАЙ!!! НЕДЕЙ!!! Ще стане голямо мазало и никога повече няма да ти вярва, ще я нараниш и подсъзнателно без да го иска ще започне да се оглежда за някой друг. Мани я съвестта, живеем в супер откачено време - не си убил човек, щом обичаш момичето и се разкайваш значи имате бъдеще още. Пак ти казвам НЕ И КАЗВАЙ, тука всички са моралисти, ама нали знаеш на чужд гръб и 100 тояги са малко. Обичай си момичето, забрави за случая и смело напред... Не се връзвай на разбирачите тук, щото ще си съсипеш връзката, а тези ангели тук ще продължават да си пишат врели некипели, в крайна сметка ти ще го изядеш големия. Горе главата брато - случва се, но важното е, че я обичаш. Мишо

44.   Повярвай ми, аз съм човека, който може да ти даде най-адекватен съвет. Тук всичко е 50/50 - въпрос на гледна точка. Едни казват да си признаеш, други да премълчиш. Истината е в теб. Но по-добре чуй съветите на хора като мен, минали през същото.

Ще започна с това, че лъжите винаги излизат на яве, колкото и да е банално. Някой може да ми се изсмее, но е така. И, ако някой ме оспори, това е защото неговата все още се крие там някъде. Но до време. И е много по-зле да чуеш истината от устата на някой друг или да говорят зад гърба ти и да шушукат.

Аз съм човек на истината. От тези, които дори когато лъжат я казват. И много си патя от това. Предпочитам винаги да ми се каже истината, каквото и да струва.
Всичко е до човека и до неговите разбирания. Имах страхотен мъж до себе си, най-грижовният, мил, добър, красив, абе няма да стигнат думите. Влюби се в мен и ми свали света, но в началото нямах никакви чувства към него и му изневерявах под път и над път - живееше ми се, бях млада. Да, обаче в един момент осъзнах, че годините минават и аз неусетно заобичах този мъж. Представих си как един ден някой му казва, или как след време, когато си имаме детенце се разбира какво минало съм имала.. Един ден бяхме на кафе, разходка, по магазините, отново усмихнати, щастливи, влюбени и ей така му изсипах всичко на куп - с всички подробности - номера на хотелски стаи, пози ако искаш ми вярвай, как сме се крили - всичко. Казах на този човек, че го обичам и искам да знае всичко от мен. Никога няма да забравя очите му, как се гърчеше от болка.. Няма да забравя месеците след признанията ми - една болка, една тишина и празнина.. Едно недоверие, една тиха омраза.. И пак не съжалих. Тези ми истини му повлияха на здравето и живота. Стоях и гледах как съсипах човека, когото най много обичам. И знаех, че няма да ми прости, защото това беше най-болното му място - най-големият му принцип - мразеше изневерите във всяка форма. Бях на 100 процента убедена, че ще ми покаже вратата, но не - хвана ме за ръката и каза - започваме начисто. Аз си знам колко ми беше трудно, как се връща доверие, как се печели обич на ново, но го преодоляхме, ако искаш вярвай. И тогава разбрах, че това е обич. Че този човек наистина ме обича и всичко друго е без значение. Вече минаха години, аз дори не съм поглеждала встрани. Не ми е минавало през ума да докосна друг или да флиртувам с друг. Защото имах най-прекрасният мъж до себе си и не го оцених.. И имах невероятната възможност да върна времето и го направих. Така станахме още по-сполотени, връзката ни претърпя много промени. Не всичко е цветя и рози. В човек има и добро, и зло. Има и грешки, има и прошки. Изводите са за теб.

Аз те съветвам да и кажеш, има голяма вероятност да я изгубиш, но замисли се: така ще разбереш до каква степен тя те обича, защото всеки може да е с теб в хубави моменти, истинската любов търпи възходи и падения. Също така много пъти, когато един човек признава за изневяра, другият също го прави. Може и тя да има какво да ти каже.

Ако наистина е толкова перфектна за теб и я обичаш ще си вземеш поука и ще продължиш. Ако обаче ти се лудува и не можеш да и се отдадеш напълно - по-добре нищо не и казвай.

Една лъжа, колкото по-късно излезе наяве, толкова по-силно боли. Но, ако си като мен и си по-емоционален, повярвай ми тази ти съвест ще те изяде целия!

Желая успех и каквото и да решиш мисли в бъдеще, а не какво сега би биило добре, колко ще я нараниш и прочие.
Надявам се да се всушаш в думите ми

45.   Номер 44 каза всичко...

Птичето

46.   Пич пак ти казвам НЕ КАЗВАЙ нищо, тая мома 44 може да говори само за нейния случай, а не да дава съвети изкъсо!! Не казвай бро - карай напред и ако я обичаш наистина си пази оная работа от тъпи постъпки.
Мишо

47.   А какво ли е правила и тя? Трай си, пич. Все едно не се е случвало.

48.   Момата не дава съвети на изкъсо, не говоря за 1 случай или само за моя. Още по-малко, че и на мен са ми изневерявали и знам какво е да го чуеш след много време и от случайни подмятания. Жена съм, знам как съм се чувствала.

Нали се сещаш, че един ден ако тя разбере от някой друг, веднага ще си помисли, че случая не е единичен.. А всичко се разбира.

Моя позната е от град В. На една почивка се запознава с мъж и правят секс ( това е едно в западна България ).. Минават се месеци, тя си има приятел от години. Тоя мъж, който е на 300 км от нашият град и нямат общи познати се похвалва на колега в работата, който пък се оказва бивш съученик на нейния приятел. И една хубава вечер бяхме много хора на ресторант и му се обадиха. Тегли и една майна след години заедно и я направи на 2 стотинки. А това беше единичен случай. Момичето още си ближе раните..

Хора, лъжите не водят до нищо хубаво. Стремете се да бъдете искрени във взаимоотношенията си. Не правете това, което не искате да ви се случи на вас.

49.   Много големи драми правите около тези изневяри.
Първо, уж сексът не бил най-важното в една връзка, а точно така го поставяте в ценътра на живота на планетата едва ли не.
Жена съм, имам много дълъг и щастлив брак и честно - не ме интересува, къде навира инструментът си моят мъж! Не го преследвам, не го разпитвам, да прави каквото си иска.

И тялото, и инструментът са си негови!

Важно е за мен да си се грижи за семейството, да е до мен в добро и лошо, да е дискретен (а той е явно, защото никога нищо не съм чула), ДА НЯМА ВРЪЗКА С ДРУГА. Определено не бих простила ако киснеше всяка вечер и си споделяше с друга жена, ако имаше 2 годишна връзка да кажем с друга, с която си споделя, приятели са, предприемат хубави неща.
Дали като автора е имал някаква забежка за една нощ, не ме интересува. Аз съм с много атрактивен мъж, успял, спортен и чудесен - как да не го преследват мадамите. Ами ще го преследват!
Като е в командировка по хотелите си представям какво се случва. Нормално. Това се случва винаги, с всеки мъж, ще или не ще. Дори такива моралисти като автора не са застраховани, но после ги гризе съвеста и съсипват времето си с жена си.

Авторе, успокой се и си гледай семейния живот и друг път не ходи в гората като те е страх от мечки. В никакъв случай не ? казвай, бял ден няма да видиш. Дори жена като мен би издивяла, ако мъжът ? слабохарактерно иска прошка. Прави, каквото си правиш, но си е за твоя сметка

50.   Не и казвай, ако няма от къде да разбере. Аз съм постъпвала по същия начин и винаги си признавала. Останахме заедно още около година, но нещата въобще не бяха както преди... после и той ми изневери и т. н. Сега сме приятели, но когато си говорим за тогава и двамата осъзнаваме грешката си и съжеляваме, но станалото станало.... сега той има приятелка, с която не е особено щастлив, а аз съм щастливо омъжена от 1 година.

Н., 24

51.   АМА НОМЕР 40 ПОМИСЛИ, че от един случаен трепет и една истина може да се разруши тази връзка. Гузен е, човека го осъзнава, че е сгрешил и го запазва в себе си. Всеки човек си има тайни. Малки или големи. Това е станало веднъж и няма да се повтори. Ако се повтаря значи, че няма какво да търси повече това момиче от него или той от нея. По държанието му ще разбере, че й изневерява, когато е системно. Започват да гледат в различни посоки и двамата, отдръпват се и идва края.

Освен, ако не се превърне от този тип връзки, които и единия и другия ходят с различни, спят с който им падне. Това са от разкрепостените тип хора. Само с две думи разбрах, че тя няма да се съгласи да бъде с такъв и да води този начин на живот.

Ох, силно се надявам да не си й признал!!! И не вярвам, че номер 40 е напълно откровен за всичко. Много е лесно да се каже на думи, а на действия?
trakdata

52.   ДО НОМЕР 21-... Ян винаги съдържа потенциала на ин и ин винаги съдържа потенциала на ян, тоест ин и ян са противоположни и всеки от тях съдържа в себе си част(ица) от другия. Това виждаме в двете "очи" или "точки" на символа. Така двете сили са комплементарни, а не абсолютни, и са свързани навеки и равностойни по значение.

Ако мислете като номер 21 никога няма да изпитате щастието и да се насладите на значението. Може и никога да не се по чувтсвате пълноценни в този живот!!!
trakdata

1-50 от 74