За леките момичета и жени
През годините съм попадал на момичета, които са си лягали с мен само за по един път. След това те са ме рязали като не си вдигат телефона и прекъсват тотален контакт рязко с мен. Знаете как се вика на такива жени.

Това са по-голямата част от жените, с които съм бил. И не приличаха по външен вид на такива. А аз си ги харесвах и исках да съм с тях. Не мисля, че с поведението привличам леки и не харесвам такива.

Не мисля, че имам някакъв проблем, защото съм имал и хубави връзки.

М32

Защо става така? Защо само по веднъж? Това противоречи на всичко, което чета тук?

Коментари

1.   Може да си се изложил в леглото и за това.

2.   А егото ти позволява ли ти еретичната мисъл, че просто сексът с теб не им е харесал? Какъв е смисъла, да завързваш връзка, ако сте сексуално несъвместими? Само че на теб ти е по-лесно да кажеш, че те са курви, отколкото, че си се изложил в леглото.

3.   Сигурно не си им харесал достатъчно, за да те пожелаят втори път. От хубавото никой не бяга. На твое място щях да се замисля дали причината не е в мен. Казваш, че си имал и хубави връзки, защо и те са в минало време? Само по вина на жените ли?

4.   Ами щом вие мъжете можете да правите така, защо жените да не могат?
Сега виждаш как се чувстват те, когато някой неандерталец постъпи така тях.

5.   Жените от хубав секс не бягат, само казвам.

6.   Най - вероятно са си имали сериозен приятел. Обичат да разнообразяват и го правят с хубави мъже. После, като получат това, което искат си продължават по старуму.

7.   Има и мъже, които си лягат по веднъж и после изчезват -странно, но никой не казва за тях, че са леки мъже.

8.   Ти пък си много "тежък". Защо си го вадиш на всяка? Така става с леките мъже.

9.   Трагедия си в леглото. От опит казвам, че ако си легна с един мъж и не се получи прекратявам веднага контакт. Без секс връзка няма. Не са леки момичетата, а просто ти нямаш какво да им предложиш дори на базово ниво.

10.   Ами защо да са леки? Не искат нещо повече и това е. Има и много мъже, които го правят.

11.   Значи първо го пробват и като веднъж сексът не им харесал, го заебават? Брех, че сериозни момичета!!! Приятел, в теб е проблемът, разбра ли от коментарите по-горе...

12.   Очевидно е защо става така. Защото нямаш стандарти. Не подбираш. Don't put your dick in crazy, както гласи известния слоган. За да разбереш дали е crazy, трябва да я поопознаеш малко, да разбереш от какво тесто е замесена. И освен дали е crazy, ще разбереш и дали е шафрантия.

13.   Ако харесвам един мъж си лягам с него. А не просто щот ми се е.... и тои ми е на среща. И като си легна с него не очаквам от първия път да направим геройство и двамата. Тоест, ако не ми е харесал секса със сигурност няма да вдигна червен картон докъто не се уверя, че няма шанс да се напаснем. И точно защото го харесвам давам втори шанс и на двама ни. До сега не съм сгрешила. Като паднат задръжките след опознаването секса винаги е много добър. Така че, ако не съм единствена на планетата едва ли всички не са повторили заради лош пръв път. Другата вероятност е която ти подозираш. Просто си бил вибратор на среща, а те в момента са гледали по отгоре. Не е задължително по принцип да са леки и това да им е обичайния маниер. Последния вариянт според мен е най -неприятен. Чисто физически нещо в теб да ги отблъсква. Миризма - било телесната ти, било интимната ти било дъха ти. Не казвам че имаш лоша хигиена но понякога и здравен, хормонален или кои знае какво -но проблем някакъв.

14.   Авторът съм. Разбирам, че на някои жени не им е харесало.

Вероятно на други съм нацелил лекия период.

Но и приемам идеята, че някои си експериментират. Тук само френска, там само веднъж секс, на третия вдигне само нервите.

15.   И жените понякога искат само секс. Просто от нужда. Всички курви го правят, но не всички, които го правят са курви. Ако е с определен човек, а не с всеки срещнат или веднъж на много време като му се доправи на човек и срещне някой, който го привлича на момента... защо не. Иначе повечето такива са си леки, но може да е имало и някоя свястна.

17.   Ако са разбрали, че си курвар, може също да не искат да повторят... Или пък ако си манияк и се къпеш след всеки полов акт, когато ще повтаряте след първия и караш и момичето да се къпе. Ако си се "хвалил", че ходиш по проститутки или в най-лошия случай-ако не си ги задоволил... може да си бил изморен, пушач или просто да не можеш да е**ш :)

18.   Аз мисля, че номер 6 е прав, описа нашата категория много точно. Стуацията е "Ама как ги правиш тези неща, много си добър в това" и после "Просто не ми допадна и приключваме" а истината е, че те са до някой залухар, за който сексуалното въображение е супер затъмнено и непонятно, и усещат по сексуалните мъже, чешат крастата и после се връщат при неспособкото с условията. Това филмче го знаем, нали? :)

19.   Ти тежък ли си? Явно не, щом пускаш на всяка.

20.   Авторе, отговори ми само на 1 въпрос, моля. Ти за тежък ли се мислиш, щом веднага си смъкваш гащите, на която падне? Тебе май не те пуска лекият период.