Как разсъждават мъжете?
Здравейте, обръщам се към мажете
Когато жената ви каже какво иска, как се чувства
как тя би била щастлова и какви са нейните виждания относно сажителството с партньора си и брака
Не е ли редно малко или много поне да зачитате това, че тя се чувства обидена. Вие нарушите нейните граници а тя ви каже, че се чувства зле. Какво бихте й казали? Моят ми казва, че аз не трябвало да се чувствам така, както се чувствам. Това били глупости, но за мен не са. Прощавала съм му много пъти без дори да се извини, но сега искам от него да ми покаже, че найстина държи на мен. Това пак не се случва. Кажете когато полувинка та ви каже, че се чувства зле какво правите, казвате. Разбира се ако искате да си оправите отношенията. А и още нещо ако един мъж няма намерение да прави нещо за жена си, защо просто не каже. Аз не искам да правя какво и да е за тебе

Коментари

1.   Скъпа, а ти защо просто не го напуснеш?
Споделила си му кое те притеснява, той не прави нищо по въпроса. Няма и да направи в бъдеще. Даже ще ти се качи още повече на главата с по-голяма доза простотии. Не се прощава нищо. Това научих от опит. Не позволявай да те мачкат и обиждат.

2.   Виж, гледам, че доста теми си пуснала вече. ясно ми е, че си нещастна с мъжа си. Явно ти се е насъбрало. За мен ако не можеш да оправиш нещата с диалог единственото решение е развод. Колкото и да си зависима финансово, започни да работиш по въпроса. Общинско жилище ли ще си търсиш, към организация ли ще се обърнеш, ще се преквалифицираш ли, втора работа ли ще зпаочнеш, в чужбина ли ще ходиш с детето, не знам, но започни да работиш по въпроса, защото това ще те яде цял живот. Това не са ден-два да ги изтърпиш. До кога ще търпиш?

3.   Колко теми ще пуснеш? Ако очакваш някой с вълшебна пръчка да ти оправи отношенията с мъжа ти и той изведнъж да стане мил и любящ, няма как да се случи. Щом му казваш, че се чувстваш зле, а той не прави нищо по въпроса, значи не му пука за отношенията ви.
Имаш 2 варианта: или да го напуснеш, или да търпиш. Решавай и действай.

5.   Двамата на психолог.

6.   Кога ще ви уврат главите, че единственият човек на този свят, когото можете да промените сте вие? С какъв човек се събираш се мисли и се внимава преди, а не след брака. Какъвто си избрала, с такъв ще живееш. Като си недоволна и не можеш да живееш с него, има съд и развод.

7.   Мъжете не могат да разсъждават. Това е за хората с мозък.

8.   Ами, разбери, намираш се в България. Много от хората са далеч от правилно разбиране за цивилизовани отношения, взаимно уважение и зачитане. Просто мъжете са зле възпитани и много страхливи. Ако човекът ти е от този тип мъже, твой избор ли е дали искаш да си посветиш времето на него или предпочиташ да опиташ да намериш друг партньор или да си сама, но без да търпиш неуважително отношение. Прецени си къде се намираш, сред какви хора и какъв човек имаш до себе си. Все си върви по своя път. На мен например не ми е важно да имам брак с партньора ми. И той не ми е най-важното нещо в живота, имам си житейски път и той е придружител. Ако има достатъчно интелект ще ме оцени и ще се старае, ако не- проблемът не е мой. Аз си действам по моя път, постигам това, което ми е допустимо и ми се иска в условията, в които живея. Доволна съм от постигнатото от мен до момента, имам изисквания предимно към себе си. Един ден като умрем всеки ще бъде съден за собствения си път, как той се е отнасял с хората и какво е постигнал в живота си, няма да има значение дали партньора ти е бил идеалния съвършен в отношението си с теб.

9.   Аз още на първия месец разбирам дали някой става за мен или не. Ако още тогава има неща, които не мога да превъзмогна ги казвам, ако не се промени, друг ще дойде. Какво да чакам една, две години, само да си губя времето и да си разбивам здравето...

10.   Прочети няколко пъти това, което ще ти кажа. Аз не бих искал някого, на когото държа да се чувства зле, просто ако го дразня с поведението си ще се постарая да не го правя. Ако обичам някого защо ще го наранявам?

11.   №9, колко първи месеца вече премина? Нали знаеш какво става след много първи месеци!?

12.   Я, първо се научи да пишеш неща отнасящи се за мАжете и да знаеш, че жена не може да командва истински мъж. Ако си ми жена и на мен ми правиш тези номера, ще те науча на правилно отношение към мъжкия пол чрез физическа терапия, докато започнеш да заекваш. Няма как ти да му прощаваш за каквото и да е. Той трябва да прости дързостта ти и неуваженитего, което проявяваш към него с прищявките си. Такива жени като теб не заслужават мъжка любов и закрила! Заслужават да са самотни до края на живота си!

13.   Номер 12, ти си за терапия. Психиатрична.

14.   13, може ли такова отношение към скромен потребител тук в тази тема? За терапия съм бил, и то психиатрична??? !? Ще посмее ли някой да ме "лекува" психиатрично? Силен съм много! Да му мисли тая, дето ще ме прати в психиатрията, след като изляза от там по един или друг начин! Ще трябва да се скрие на луната. Ние мъжете не трябва да прощаваме женските безобразия, а да наказваме женската наглост подобаващо!!