Как да кажа на семейството ми за него?
Имам връзка с едно момче, той е от арабски произход. Той е мюсюлманин, аз съм християнка. За мен това не е проблем, за него също, поне до сега не е споделял. За мен няма значение какъв му е етноса, произхода и вярата, този човек ме е накарал да го обичам заради характера му и това е всичко. Проблема е, че за мен отношенията между родителите ми и партнюора ми трябва да са добри, а те няма да го одобрят заради тези неща. Не търся тяхното одобрение, аз оставам с този човек и не ме интересува. Те говороят всякакви простотии за арабите, били мързеливи, меришали гадно, неработливи и всякакви такива неща. Това са лъжи, познавам много араби и знам как седят нещата. Измислини лъжи от комплексари. Не искам да крия връзката ни в тайна, искам да им го кажа, и да им заявя, че тяхното мнение няма място в тази ситуация. Не искам да се карам с тях.

Коментари

1.   За сметка на това когато те заведе в неговата държава ще станеш собственост. Иначе нека да е работлив и поддържан. Познавай си колкото искаш араби, но докато не ги видиш с тяхната страна, не ги познаваш наистина.

3.   Ти си знаеш семейството, но по всяка вероятност просто това няма да е проблем, така, че - смело го води у вас и не се притеснявай.

Българите сме големи "расисти" само между нас си. Иначе рядко някой всъщност проявява расизъм наживо.

Поне такъв е моя личен опит - моята приятелка е азиатка. Между нас понякога някой се изпуска да използва думи като "жълта" и "дръпната", но на живо с нея са по-учтиви, отколкото с мен. :)

4.   имай си връзка и си мълчи като решиш да забременяваш тогава говори, но задължително квото и да правиш с този човек сключвайте нотариално заверени договори, че да не ти надени фериджето и да идеш в неговата страна и да се окаже че не може се върнеш, при тях жените права нямат или да ти вземе детето и дим да го няма. Влюбена и наивна си, поблазнила се от няколко мили жеста усмивки и малко похарчени пари по теб и едно е.б..е с малка рязана чу..а

5.   На колко години си?