Ти си на? голямата грешка в моя живот!
Здраве?те, на? на края се реших да напиша и аз моята история.

От 5- 6г. живеем и работим в чужбина с моя съпруг.
Преди 2ве вечери ТО? се прибра порядъчно пиинал, в 1 през ноща. Поиска пари да отиде да си допие, но аз категорично му отказах. И ето какъв отговор получих :

- Ти, не се ли замисляш АЗ защо ти изневерявам? Не се ли питаш защо ходя, с която ми падне?
Казах: да питам се!

Ми ще ти кажа: Ходя по курви, защото ТИ СИ НА? ГОЛЯМАТА ГРЕШКА - В МОЯ ЖИВОТ!!! Пия, за да ТЕ ЗАБРАВЯ!!! НЕ ТЕ ИСКАМ, МОГА И БЕЗ ТЕБ!!!

И аз онемях, не можах да кажа и една буква.
Само се разплаках и влязох в спалнята, плаках цяла вечер и се питах как 20г. съм живяла с него, и не съм разбрала това? Дали съм била заслепена от любовта си към него? Или от страх децата ми да не останат без баща съм си затваряла очите пред де?ствителността? Не знам.

Боли ме и от факта, че синът ми присъства на този скандал. Развалихме на детето ваканцията. Резервирах си билет за БГ еднопосочен, реших да се прибера и да обмисля нещата на споко?ствие, без да знае то?. Снощи се прибра и ми заяви, че резервацията ми я е анулирана. Попитах каква резервация? А то? твоята - няма да си ходиш, оставаш тук ИМАМ НУЖДА ОТ ТЕБ!!! Не знам как да постъпя? !

Въпроса ми към всички е:
Кога и защо един мъж казва на жена си: ТИ СИ НА? ГОЛЯМАТА ГРЕШКА В МОЯ ЖИВОТ!!!
Как се прави секс всяка вечер с човек, когото не искаш? Наслаждаваш се на тялото му и го даряваш с ласки 20г, съответно и получаваш такива?

Иска ми се да чуя мъжко мнение по въпроса на? вече, но не възразявам и на дамско мнение. Надявам се да няма обиди от ваша страна. Достатъчно ми е тежко от неговите думи. Благодаря ви предварително.

Коментари

1.   От позицията на дама :
Изричала съм думите "ти си най-голямата грешка в живота ми" само веднъж и поради безсилие и със сигурност, зад тези ми думи се криеше Огромната ми обич към този човек.
Желая щастие!

2.   Спомни си латинсаката поговорка "Ин вино веритас".

3.   Само не ми е ясно как всеки ден правите секс и същевременно има нужда от курви? !

4.   Най-обикновено "извинение" за собствената си слабост - пиянството. На "удара" отвръща с "удар"

5.   На пияна глава може да ти изтърси какво ли не, но от написаното останах с впечатлението, че изневерите му са ти известни - ако е така, откога? Емиграцията поставя на изпитание характерите и е много лесно човек да залитне. Фактът, че на трезво е заявил, че има нужда от теб по-скоро анулира казаното преди, но дали причината е алкохолът или има и истина в горчивите думи?
Мечо Пух

6.   Когато човек е пиян е най-искрен, тогава му падат задръжките и казва истината. Зарежи го

8.   Та той казал ли ти е, защо не е доволен? Не разбирам. Щом ти изневерява, значи не означава че не го обичаш и не му даваш любовта си, ами той нещо му не харесва секса с теб. И щом заради секса ти ги е казал (явно заради това е, щом ходи по курви) тези неща, че си грешка в живота му, чудно ми е за него какво значи любовта? За него любовта само секс ли е?

Аз ако си имам момиче което не обича например секса, или пък не се справя добре в леглото, аз не бих я напуснал, ако тя е добричка и мила и винаги ми отговаря на чувствата.

Важно е човек да си има някой, който да го обича, а не някой, който е супер добър в секса. Нали човек се влюбва първо във половинката си, и после следват по-интимни отношения?
Тва означава че се влюбваме не чрез секс, и обичаме някой не заради качествата му в секса.
Стига с тоя секс!!!

9.   Какъв е той че ще решава вместо теб!

10.   Има нещо което го мъчи н не ти казва!

/Антония 14 год/

11.   Пречело му е нещо през цялото време. Нека да седне като мъж и да ти го каже. Да наистина ти си грешка, защото нямаш грешка. Създала си семеен уют, гледаш децата му. Даваш му ласки всяка нощ. Ти просто си перфектна и не може да го превъзмогне. Представям си те, грижовна майка и съпруга, децата се обръщат за всичко към теб.
Понякога има съревнование между мъжа и жената. Някой от двамата да доминира. Станал е зависим и не може дори да се забавлява без теб и децата ви. Нужен му е алкохол, за да си представи ергенските години и свободата, която е имал. Но това е временно при него. Трябва да го разбереш, хрумнали са му някакви мисли в главата, но ще отминат. Обаче, ако продължава дълго, значи трябва да се предприемат по- сериозни крачки. Да си помислиш добре и да направиш крачка, като не му простиш. Все пак си човек, и ти носиш душа и никой няма право да те наранява. Не мога да допусна мъже, които имат жената за даденост и собственост.
trakdata

12.   „Кога и защо един мъж казва на жена си: ТИ СИ НА? ГОЛЯМАТА ГРЕШКА В МОЯ ЖИВОТ!!! “

Когато го мисли.

Когато човек е пийнал е по-откровен. Тогава не мислиш толкова и си казваш, каквото ти се е насъбрало.

Според мен мъжът ти не е щастлив с теб, от много време е така и може би те обвинява за пропиляти шансове да бъде например с друга жена, в която е бил влюбен (е влюбен).

Какви са изневерите му - за една нощ, или си има (имал си е) някаква трайна връзка? Ако е второто и се е отказал от нея заради семейството си, а не е щастлив с теб (вас), значи си намерила 50% от отговора.
Другите 50% ги търси в ежедневието ви, в битовото и злободневното. Малките камъчета обръщат колата

13.   Другия път кат ти искат пари за алкохол помисли дали да отказваш Хектор

14.   Винаги на място Хектор! И както трябва! Само с едно изречение.
trakdata

15.   Ем.. има нужда от теб да му чистиш и готвиш.. а пък вече това което ти го е казал е много право.. за ко си му.. досега щеше да си пие колкото иска и да си ебе когото си иска... Д

16.   Хек.. брутален си

17.   Това не е мъж за мен. Такива нищожества, които се напиват и говорят каквото си мислят през цялото останало време са ми пределно ясни. Важното при тях е, че те НЕ ЗНАЯТ КАКВО ИСКАТ. Вината според мен не е в теб. И не го казвам, защото съм жена и съм преживяла подобно нещо- казвам го, защото го разбрах и изстрадах съвсем сама. Мъж, който идва пиян да ти иска пари да си допива за мен е чисто и просто комплексар. Не ви познавам, но така както ми звучи съпругът ти си има много дълбоко проникнали в съзнанието комплекси.

Не мога да ти кажа да не му обръщаш внимание- все пак ти е мъж, но поне не му мълчи. Каже ли ти нещо такова - отвърни му. Накай го да изпита болка от истинана, че не струва... и дано се осъзнае...

18.   Според мен просто е искал да те нарани. Може би си допуснала да си прекалено зависима от него.

19.   Не мога да разбера защо все ревете вие жените, при положение, че не заговаряте свестните мъже, а чакате мъжете да ви заговарят. Е то обикновено ви заговарят и свалят най-простите и некачествени, но затова нахални мъже. И после като се опарите то не са ревове и сълзи, то не са тръшкания. Ами ако беше се запознала със срамежливия можеше да излезе по-свестен от пича, дето ти се натиска и успя да те примами. Понякога жените трябва да вземат инициативата, иначе ще попадат все на такива, каквито после няма да искат!

20.   Мен пък друго ми е странно.
20 год. брак, пие, ходи по курви и се държи нагло...
И съм сигурна ти знаеш за това от много време, но ти е по-удобно да си мислиш "че нищо не означава"

НЕ Е ЩАСТЛИВ този човек с тебе, ама като си пропиляла живота му сега няма да си ходиш, я. И аз няма да те пусна, ще седиш до мен, ще ми гледаш децата и ще търпиш онова, което си създала.

21.   19, много добре казано. Но не толкова за 1-вата крачка, колкото заради самия избор, но пък и вие мъжете не обичате нормални жени :П

22.   Мерси trakdata немаше нужда леко така се изчервих ама ми няма нищо авторке а ти колкото ровиш в един кенеф нататъка няма да довършвам или оставаш с него и си влачиш кръста или се махаш по добре второто
Хектор

23.   Благодаря на всички ВИ за тези коментари.

Всички сте прави - може да се крие голяма истина в думите му.
При условие, че за 20г. никога не съм го чула да коментира някого или някоя,
било то за дума или постъпка нито трезен нито пиян.

Рядко са хората с такъв характер, както казваше моята шефка - има " тежък характер". т. е. никога няма да те обиди или да ти каже нещо с което да те засегне.
И сега когато ми сервира тези думи - това беше като плесница през лицето МИ.
Явно се е почувствал или се чувства засегнат или наранен от нещо, незнам.

Сега го питам какво ТЕ МЪЧИ кажи ми?
Къде сгреших, с какво те нараних? Гледа ме безмълвно и това ме изнервя страшно много.
Кара ме да се чувствам виновна за нещо което съм направила или несъм направила.?
И аз започвам да си мисля, че наистина НЯМА НУЖДА ОТ МЕН.

N 11 е много прав/а/ описаме сякаш ме познава, с всяка една подробност БЛАГОДАРЯ наистина ме описа много точно.

N 12 - да имаше връзка 2г и кусур с една 120-130кг. сливенска курва, обаче връзката му приключи преди около 2месеца. Не ми е известно ко? я е прекратил то? или тя, пък и неме интересува.

Според мен моята грешка е, че го обичам до полуда.

Сега съм много наранена и смазана. Дори още по лошо е, че ми личи - сякаш е изписано с големи букви на гърдите ми ТИ СИ НА? ГОЛЯМАТА МИ ГРЕШКА!!!

N 8 - питам но нищо не ми казва. Що се отнася дали ме обича незнам,
никога до сега не ми е казвал ОБИЧАМ ТЕ.
Въпреки, че когато му звъня на екрана на телефона му изписва АГАПИ МУ, т. е. ЛЮБОВТА МИ или ОБИЧТА МИ.

Докато аз винаги му казвам, че е любовта на живота ми и го обичам повече от живота си.
Мисля, че всеки мъж или жена иска да чуе тези думи.

Наистина съм се борила с всички трудности сама, и в БГ и на вън. Да запиша децата на разни курсове, да ида на родителска или да разреша някакъв спор м/у 2та братя. Да направя такъв или онакъв ремонт.
Все сама се оправям цял живот.
Винаги е помагал на чужди хора но не и на мен.

24.   Аз съм 12

„N 12 - да имаше връзка 2г и кусур с една 120-130кг. сливенска курва, обаче връзката му приключи преди около 2месеца. Не ми е известно ко? я е прекратил то? или тя, пък и неме интересува. “

Сама се лъжеш, според мен. Или мъжът ти има фетиш към болни от затлъстяване жени, или нещо ти лъжеш себе си. Курва или не, явно ТОЙ я е зарязал заради семейството си. Може би след 2 години тя му е поставила ултиматум (нормално) - или те, или аз и е избрал ВАС, ТЕБ И СЕМЕЙСТВОТО ВИ!
НО сега очакванията му са големи. Той очаква да получи поне толкова, колкото от „курвата“ и явно не се е получило. Ако там си е изразходвал и сексуалната енергия, ако е споделял с нея и т. н., знаеш вече откъде идва нервността.
За да започне връзка с друга, значи в бракът ви, поне за него, отдавна нещо не е наред. Работи в-у това. Питай се, какво е било в миналото по-добре, каква беше ТИ в миналото, когато сте били щастливо женени. Насочвам вниманието ти към себе си, защото ти него не можеш да контролираш и променяш. Много жени чакат мъжът да се промени, да им давал това или онова, но те не се променят така - само ако ТИ СЕ ПРОМЕНИШ, ще можеш да провокираш промяна у него.
Как и какво да промениш, това ти самата го знаеш. Няма начин да не сте били щастливи заедно в началото, какво беше различно? Мисли!

25.   Кога един мъж казва подобни думи? Когато е страхливец и грубиян.
Страхливец - защото е живял 20 години с "грешката си", създал е деца, споделял е проблемите си с тази "грешка" и е приемал ТЯ да поема своя голям (както разбирам) дял от семейните ангажименти. И нищо не е направил, за да поправи тази грешка. Да постави е теб наясно с чувствата си. Напротив, възползвал се е.
Грубиян - защото за 20 години би трябвало да изпитва поне уважение към жената, която споделя живота му. И ако нещо не го удовлетворява - да намери подходящата словесна форма, за да го изрази.
Със сигурност си постъпвала по начини, които не са му били приятни. И той е допускал грешки, които си му прощавала. Не е възможно във всеки един момент да сме напълно удовлетворени от семейния си живот. Но това не е причина да хвърля в лицето ти такава грозна констатация. Напротив. Съвместният ви живот е причина ДА НЕ го прави.
Отдръпни се от него. Покажи му колко те е засегнал и че няма лесно да преодолееш това. Не го питай в какво си сгрешила, а му дай да разбере, че ТОЙ е в грешка. Събери всичките си сили и цялото си достойнство и му обърни гръб. Лиши го от всички благинки, които си му осигурявала.
Само така би го накарала да осъзнае колко много заслужаваш.
Иначе - хем си наранена, хем си молеща за обяснение. Контрата остава в теб!

26.   До 25 каква е тази мания за демонизиране на мъжете, а изкарване на жените като безгрешни ангелчета? Никога вината не е само в единия!

27.   Когато човек си пийне - тогава му падат задръжките и се изричат истини, които поради емоционални, морални или етични норми са били премълчавани години наред.

Съжалявам, че трабва да ти го кажа, но мъжът ти е подтискал това дълго време в себе си и алкохолът му е помогнал да го освободи. После, разбира се, е изтрезнял, започнал е да расъждава пресметливо, логично - децата, домакинството, парите, слугуването в къщи и е започнал да замазва положението с клишета от рода "имам нужда от теб".

28.   До 26

Първо, от къде знаеш, че страдам от мания за демонизиране на квото и да било, след като не ме познаваш?

Второ, абсолютно същото бих написала, ако историята беше преживяна от мъж, чиято жена му е сервирала подобно гадно обвинение.

И тя е грешила, и той явно не е бил стока през последните години. Но има начин да седнеш и да говориш с дългогодишен партньор. Ама един страхопъзльовец ще се натряска и ще говори глупости. А после, на трезва глава, мълчи кат пън. Щоо? Нещо не му стиска или му е гот да я манипулира?

Както и да е. Не ме кефят нито жените, нито мъжете, които избиват коплекси на гърба на партньора си...

29.   Скарал се с сливенската курва и сега ще си го изкара на теб. Сега съжалява и го е яд на теб. Сега ти ще си виновна за всичко, ти ще си понесеш последствията. Брака ти е разрушен, каквото и да направиш. Ще започне да я идеализира, ще търси одушник в пиенето, ще те направи луда от скандали. Да знаеш, няма бъдеще за вас. Дори ти е казал вече "ти си грешка', тоест мисли че е сгрешил в избора. Не ти е казал, че те обича, защото е бил влюбен в нея.

Махни се от него. Сестра ми преживя подобно нещо, косата и побеля буквално. Накрая водеше някакви к... и в тях да пият и я беше съсипал психически, сега е на хапчета, но се стабилизира. За 1 г. се превърна в подобие на себе си. Действай

30.   ОТ АВТОРКАТА

След като прочетох коментарите, ма? открих грешката си а ТЯ Е
ходя на работа, готвя, пера, гладя, и винаги ПАЗАРЯВАМ САМА.
Знае, че винаги има изгладени ризи и панталони, чисти чорапи и бельо, всичко е подредено и е на мястото си.

Като гледам чуждите жени са го подкарали на живот -т. е. живее ми се ма?ко живее ми се
Всеки ден на разходки по магазините за скъпи дрехи, кафенета, скъпи ресторанти с чужди мъже. С еда дума НЕ ВИДЯЛО, НЕВИДЯЛО, ЧЕ КАТО ВИДЯЛО ПОЛУДЯЛО

Карат скъпи коли, а АЗ до скоро му се молех да изкарам курсовете тук, защото нашите не важът след 6месеца. А ние сме тук от почти 6г. Казваше ми защо ти е? Нали те карам където искаш ДА ама НЕ.

Магазина от ко?то пазарявам е на 3 км. от квартирата - представете си как се мъкне когато си натоварен, като магаре и си излязъл от работа изморен. Мъкнеш сам, защото на господинчото не му се чака по - опашки на касите, а ако влезе с мен гледа по бързо да излезе от супермаркета, иначе има и претенции ЩО НЕ СИ ВЗЕЛА ТОВА, АМИ НАЛИ БЕШЕ ТАМ, КАК ТАКА НЕГО ВЗЕ!!!

А що се отнася до курвата ще ви кажа, какво му прави - въпреки, че мее гнус и срам дори да си го помисля камо ли да го кажа :

АМИ ГЪЛТА МУ СПЕРМАТА, А ТОВА НА НЕГО МУ Е ХАРЕСАЛО.

Знам няко? ще каже ми кво толкоз гълта? и ти - е аз немога гнус ме е - мирише особенно.
С тази жена е спал всеки един т. е. правила е минети на всеки с когото се е запознала, нико? не спи с нея защото е дебела " 120 кг. толостолоб " с крака.
А и Умира от глад кадето и да почне работа я гонят като разберът каква е.

Питала сам я що си с моя мъж ма парцал а тя - ми харесва ми спермата му, незнаеш колко е вкусна!!!
На другите мъже нее, а и КАТО НЕ СИ ЯЛА ЦЯЛ ДЕН ТЯ ТЕ ЗАСИЩА!!! СТОМАХА МИ Е ПЪЛЕН!!!

УЖАС!!!
Е кажете ми вие от позицията на здраво мислещи хора това нормално ли е?
Има жени ко?то гълтат и други ко?то не гълтат.
Но това нее причина да не живее с жена си всеки мъж. Дори има жени ко?то отказват да го правят, не е ли така?

А забравих да кажа, че дори и колата ни доскоро се водеше на не?но име, т. е. беше записана като 2ри шофьор. А АЗ го молех 2г. да ме пише като такъв за да карам колата поне до магазина, за да не мъкна на ръце, а ТО? винаги ми отказваше.
Как разбрах ли? ами като до?де време да се плащат данаците, застраховките на колата понеже беше изтекла и трябваше да се поднови.
То? не беше взел заплатата си и за това ме помоли да ида с него, и така разбрах.
какво ще кажете за това?
Пак ли е моя грешка? И каде е.

31.   Авторке, чета и не вярвам на очите си!
Първо, ако не е тайна - на колко си години. Звучиш като много незряла жена, стегни се!
Аз самата съм доста млада, живеем на семейни начала с приятеля ми, също се грижа за домакинството, дори ме накара да си изкарам опреснителни курсове и ми взе кола (която чукнах и е в сервиза сега).
И той има изпрано, сготвено, изчистено. Пазаруваме според случая.
Значи не е в това!!!
Описваш любовницата на мъжа си като някаква съвсем пропаднала жена, но кой (нормален) мъж ще е с нея толкова дълго. Ок, била дебела, но това нищо не значи. Когато си я конфронтирала директно, тя как чакаш да реагира? Да ти каже -„ сори, ама съм грешница, няма повече? Няма и колата да ти карам...“
Истината е, че мъжът ти ? се е оплаквал от секса с тебе, по-скоро от липсата на такъв, какъвто той иска и тя в този момент те е жегнала. Типично женско.
А и не може една 120 кг. жена да се изхранва от сперма (хе хе). Вместо да се тровиш с нея, вземи и обърни внимание на брака си!!!!
Ти си съпругата, той всяка нощ до теб си ляга и става. Направи нещо.
И да - почни да водиш интересен начин на живот. Излизай с приятелки, обличай се хубаво (не задължително скъпо)!

Не знам и къде живееш, но нашата шофьорска книжка е валидна в ЕС! Отиваш с ВАЛИДНА българска и ти дават тяхна, ако живееш там. Проблем нямаш. Ако живееш в САЩ, тогава трябва нова книжка.

Успех и не се отдавай на мрънкане и мърморене, а натрий носа на мъжа си като почнеш да водиш независим живот. Почни с НЕНОСЕНЕТО на продукти 3 км., но не превръщай дома си в кочина, и ти живееш там.

32.   Ти нямаш грешка то? е в грешка. Всичко му е поднесено на тепсия, сяда и яде. Какво просттаци има само на тоз свят. Жалко е, че го тарпиш. Ще ти минат младините миличка. То? не те заслужава. Намерил, че се насрал.

33.   Моето мнение е, че един мъж, когато е пиян е наистина искрен. Когато е повлиян от алкохола казва това, което мисли. Бягай далеч, че живота си минава, а взаимната любов я няма, и дано много скоро да я има! ... :)

Цек0*

34.   Смятам, че мъжът ти е нагъл мухльо, при това женкар, носиш го на ръце, а и го обичаш.. Няма начин да си неговата грешка, а неговото спасение, но той е свикнал да си прави каквото иска и ти си виновна затова.

35.   Ами аз мисля, че си много проста жена. Личи си от първо четене. На дисплея може да пише всичко, но мъжът ти не е влюбен в теб и не те желае сексуално.

36.   Чета и не мога да повярвам! Значи ти, имаш съпруг, който има дебела любовница. Той ти е казал, че не прави секс с нея, а само св... ки и така 2 г.? ! И ти му вярваш??? Извинявай, ама за 2 г. са се скъсали от секс. Била правила св.. ки на всички? Айде бе? Това е най - елементарно омаловажаване на ситуацията, ти си повярвала? Не знам защо си мислиш, че само ти си домакиня в този свят, но това също не е истина. Кой ти каза, че в ЕС нашите книжки не са валидни? Това също не е истина! Ти работиш, чистиш и въртиш домакинството, не му пипаш колата, и си толкова наивна и глупава, че вярваш на изключително тъпите му лъжи, че чак си трогателна. Той никога няма да те зареже, успокой се. Къде ще намери толкова малоумна жена, която да му позволява да прави каквото си поиска, да му вярва на простотиите и да му слугува?

37.   N 36
Защо се държиш нагло?
жената е казала, без обиДи МОЛЯ!!!
всеки си има болка, нима при теб никога нее имало проблеми?
Е дано да имаш не?ните до края на годината!!!
Че, тогава ти да се оплакваш тук. АМИН

38.   Не наричай истината наглост, проблемите са и от малоумност, за съжаление

39.   Първо нашите книжки не важат в Австралия
Никога несам писала или казала, 4е ме обича, а само че изписва еди какво си на екрана!!! Но това не значи нищо, знам.
2ро несъм, малоумна, както се изразиха няко? от последните коментирали!!!

Що се отнася до секса, него го има постояно и всяка вечер в големи дози.
Но ГОСПОДИНЧОТО Е МН. АКТИВЕН в това отношение, нужни само 2-3 мин, да си почине и е готов за нови подвизи. Работи дълго, и за това си има мн. обожателки в кавички.

Може и да съм проста но заплатата ми на? малко 10 пъти е по- голяма, с в сравнение на N35. Не полу4ава? комлекси МОЛЯ, по отношение на заплатата си N 35!!!

N38 ти от къде знаеш каква съм? представи си не съм малоумна, а това, че несъм се досетила защо ми изневерява е др. въпрос.

Може да си мн. умен и пак да не се сетиш за причината, защо мъжът ти или жена ти има извън бра4на връзка.

За изневяра не се изисква ум!!!
А НАГОН!!!

40.   Много си зле, агапи му, нали сте в Гърция? Там важи книжката. Каква Австралия измисли сега? Като прислужница в Гърция да ти дават 600 евро най-много, при тази икономическа криза там. Това не ти дава ум. Ти ни каза за изневярата, не сме се досетили сами и той ти изневерява редовно. На него не му трябва ум, за да го направи, но на теб ти трябва, за да разбереш. Явно не можеш и коментарите на хората да разбереш, нали се сещаш защо? Лъже те както си иска, затова няма да те зареже.

41.   ДО 40
ПЪРВО : НИКАДЕ НЕ СЪМ ПИСАЛА В КОЯ ДЪРЖАВА ЖИВЕЯ
ПРОЧЕТИ ХУБАВО ПАК ТЕКСТА.

ВТОРО : НЕ СЪМ ПРИСЛУЖНИЦА НА НИКАКВИ ГЪРЦИ, ДОРИ НЕСЪМ СТЪПВАЛА ТАМ, И НЯМАМ И НАМЕРЕНИЯ ДА ХОДЯ.!!!

Живеем в Австралия почти от 6г. в един от големите им градове в близост до столицата.
А що се отнася как му изписва или ми казва е от ТЕКСТ НА ЕДНА ПЕСЕН, КОЯТО СЛУШАХМЕ ПРИ ЕДНИ НАШИ ПРИЯТЕЛИ. ЯСНО ЛИ ТИ Е СЕГА?

А заплатата която получавам е няколко хиляди евро.
Работя мн. хубава работа - за която ТИ дори не МОЖЕШ ДА СЪНУВАШ.

Работя в художествена галерия и след няклко дена ще си купя чисто нов автомобил.
Реших да променя живота си БЛАГОДАРЕНИЕ НА ДАДЕНИТЕ МИ СЪВЕТИ ОТ ТОЗИ СА?Т.

На пук на такива използвачи и завистници като теб нещо в което съм убена 100 процента.

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КО?ТО МИ ПОМОГНАХА С КОМЕНТАРИТЕ И СЪВЕТИТЕ СИ.
Отварям нова страница в моя живот.
"Б Л А Г О Д А Р Я В И"

42.   Всеки си заслужава съдбата и авторката не прави изключение. ЩО за речник, що за елементарни и грозни ситуации обяснява тук и накрая работила в галерия, почти повярвах. И за нкакво да и завиди човек;наивно е да се обясняваш тук, коклко голяма заплата получаваш, колко хубава работа имаш. Вярното е само това, че мъж изневерява на жена си с доста неугледна и неподържана жена, а собствената му го търпи просто защото няма друг с когто да го замени. Ужасно е да работиш в галерия... :)

43.   Подкрепям 42, както и не вярвам на изопачената история на авторката.

1-во, в Австралия не плащат в Евро.
„А заплатата която получавам е няколко хиляди евро.
Работя мн. хубава работа - за която ТИ дори не МОЖЕШ ДА СЪНУВАШ.“

2-ро, ако е толкова в час, за 6 г. щеше да си е изкарала книжка

3-то, авторката явно доста време не се е прибирала в страната ни, щом мисли, че ще може да ни заяжда с „хубава работа + нова кола“. Започнала е сама да вярва на глупавите истории на сегашните си сънародници (гърди, австралийци или марсиянци).

4-то, в крайна сметка не разбрахме, остави ли го този или не? Ако не - какво ни занимаваш с глупости, сама си си 100% виновна

44.   Mоето мнение...на мъж...да,той ходи с други...искал е да скъса завинаги с теб,може би е обещал това.......но в следващите дни е размислил,страхува се да се раздели,страхува се да започне нещо ново с другата...но това е началото на вашето отчуждение....вече идва на дневен ред твоята отчужденност...и каквото е писано оттам нататък...така мисля...