Сериозна връзка
Здравейте с приятеля ми сме заедно от 2г ,на 20г сме.
Преди него имах сериозна връзка 4г до колкото може да се нарече такава понеже аз съм била дете. Той не е имал други връзки ,аз съм му първата любов и първото всичко.Проблемът е че аз искам сериозна връзка и много го обичам , не искам временни хора . Не искам да си губя времето с някой,който ще ме изостави след време. Той още разсъждава като дете вълнуват го други неща. Купони ,мацки,бях прочела в чата му с негов приятел ,че иска дв шиба други,защото аз съм му омръзнала. Нямам му доверие. Смятам че при първата възможност на купон ,дискотека или каквото и да било ако се напие ще скочи на първата удобна за него. Не знам защо мисля така,може и да не е вярно ,но имам такова предчувствие.
Разбирам,че ще иска да пробва и с други момичета ,че му е интересно как е да се чука с друга. Аз му давам всичко ,даже постоянно му мрънкам че искам секс,а той понякога ми отказва ,защото бил изморен ,все едно той е жената.Как да постъпя? Искам да сме винаги заедно и да се чувствам желана,а той не го прави!!!!!

Коментари

1.   Той разсъждава като дете,защото е още почти дете.Може да си му първата,но в никакъв случай няма да си последната.А на 20 години наистина му е рано за сериозна връзка.Сама си прочела да пише,че си му омръзнала и иска други.А относно това,че му даваш всичко в секса-нищо не значи.Мислиш ли,че всички тия мъже,които изневеряват на жените си са незадоволени от собствените си жени и затова кръшкат?Не,разбира се,в много случаи съпругата е по-атрактивна и сексуална от любовницата,просто е завоювана територия.Те просто търсят новото,различното,чуждото.И с твоя приятел е така.

2.   Ако той иска да пробва с други не можеш да го спреш. Дори и да не е сега, дори да се ожените, рано или късно той пак ще ти изневери. Така че пусни го да прави каквото иска. Човекът има свободна вола. Не може да я подтиснеш. По-добре разбери, че той не е твоят мъж, млад е , не му е до сериозни връзки за цял живот и тн. Това е реалността и ти просто я приеми. Пусни го да прави каквото поиска, а ти не се задълбочавай в тази връзка и си търси друг мъж.

3.   Такааа... Мъж, който те обича може да спомене пред приятели, че иска нещо друго, но никога няма да каже, че си скучна или, че си му омръзнало. Никога няма да те зле постави. Този не те обича, но няма и как да му се сърдиш, защото е на 20. Та той е още момченце. Така, че миличка покажи му какво губи като си хванеш някой по-голям поне 5 - 6 години и не се занимавай с хлапаци. Думите "чукам" и "шибам" нямат място в речника на влюбен мъж, още повече в речника на една дама. Изкорени ги и ясно дай заявка, че искаш да правят любов с теб, не да те чукат. ;} На това 20 годишните могат и да се разсмеят, но това е от незнание и заради това, че се правят на големите е*@чи, каквито всъщност не са. Виждам, че ти си коментирала с него какво те притеснява и промяна в отношението от негова страна не е имало. Явно толкова и му пука за твоите чувства и удоволствие. Пращай го да "чука" някакви като толкова иска, а ти намери някой, който те обича.

4.   Разбери и се примири, че няма да е вечно твой. Голяма рядкост е мъж да е останал с една единствена жена. Пък и за какво да е с теб, след като вече си му дала всичко, както пишеш? Ще иска нещо ново и по-интересно, то е нормално за възрастта му.

5.   Ами не случайно се предпочита в една връзка мъжът да е по-възрастен от жената. За теб, в повечето случаи няма да са подходящи мъже под 25 години (разбира се има и някои изключения, защото всички сме различни), а най-добре е да са на поне 27-28. Не, че няма мъже, които са емоционално незрели и сред по-възрастните, но тази бройка е доста по-малка от 20 годишните. Освен това (знам, че от гледна точка на твоите 20 години не изглежда така), сексът не е най-важното в една връзка. Защото ще имате желание да сте постоянно интимни първите месеци, до към година, година и половина, след този период влюбването преминава, а с него намалява и либидото. Ако до този момент, това че партньорът ти е бил скучен или сте нямали общи теми за разговор, не е било от голямо значение, защото сте си уплътнявали времето със секс, то след това тези неща започват да стават видими и проблемни. Т. е. ако сте си интересни един на друг, това че не правите секс толкова често няма да е причина да се "гледа към чуждото", защото ще имате други неща, които ви свързват. Най-добре би било да развитие и общо хоби - да готвите заедно, да гледате някакви сериали или да ходите на кино, да пътувате заедно през уикендите или да се разхождате след работа в парка, да играете настолни игри (може и компютърни, ако ви влече и двамата), да редите пъзел, да учите нов и за двамата чужд език заедно, да тренирате някакъв спорт или танци заедно, въобще време, което да прекарвате заедно. В същото време не трябва да се задушавате един друг, нека тези общи хобита ги практикувате по един час на ден или ако са повече, да бъдат 3-4 дни седмично максимум.
А за секс винаги ще се намери време, както се казва колко са 15 минути :)
Изглеждат прости житейски правила, но човек ги научава с практика, затова не искай много от едно 20 годишно лапе.

6.   Истината е, че на тия години на мъжете още ни се живее. Разбирай под това да сме с други жени защото имаме тази възможност. Щом си пише с приятели, че си му омръзнала, това е много лош знак. Най-вероятно скоро ще се раздели с теб при първа по-добра алтернатива.

7.   Всички искаме различно нещо, но като имаме половинка трябва да се съобразяваме. Преди мъжете на 20 са ставали семейни вече. Не може всичко да имаме.

8.   Зарязвай го защо си още със него?