Профили в Елмаз
Има един готин канал в youtube - Better Bachelor. Както може да се предположи от името - разискват се мъжки теми. Обикновено предаванията завършават с абсурдни профили от Tinder и подобни. Нашият еквивалент за "сериозни" запознанства елмаз не остава по-назад.

Тя е се казва A M (дори първо име не дава), НЯМА и профилна снимка. На 35 години е и търси истинската и единствена любов. Разведена е с дете междувременно. Описва себе си като забавна личност, която от скоро се интересува от здравословно хранене и "различен" начин на живот. Пак междувременно е 170 см, 100 килограма. На мъжки профили без снимка не отговаря.

Месечен рейтинг: 6.00 Гласове: 5
Рейтинг: 5.87 Гласове: 1635

Както знаем, дори подобни жени получават хиляди съобщения в този сайт. Представяте ли си пък те какво представляват... Аз се опитвам, наистина се опитвам да разбера що за лабораторен експеримент се осъществява.

Коментари

2.   Най-любимото ми е да се представят като чувствителни натури, а да се окаже, че се дразнят от хора, които имат някакъв проблем в живота /не е нужно да са хиляда, и един стига/ - т. е. явно състраданието не влиза в чувствителността им, защото никой не ги кара да решават чужди проблеми. Или да съдят хората за неща, които те самите правят /с други думи са лицемерки/. Любимото ми е да разправят, че са отчаяни и търсят спешно мъж, но когато дойде мераклия, да му спретнат един хубав анализ сякаш ще инвестират в ценни книжа. Явно като ти се "вдигнат акциите" и забравяш коя си всъщност! Нищо, самотата ще ги научи, защото няма да намерят никой, който да им е по вкуса! Познавам доста такива провалени хора на по-старша възраст, виждам, че и те са се запътили натам. Ако някой ти обърне внимание, възползвай се! Това с изборите и кастингите никога не свършва добре - дори да си жена и да смяташ, че има много мераклии за теб. По-добре врабче в ръката, дами, отколкото сокол в небето!

3.   А най-яки са мъжете, регистрирани над 10 години там, но все търсят Любовта. Регистрирани 2008, 2006, но вече повече от десетилетие не намират желаното. Профили без снимки и с изсмислени имена. 80 процента от мъжете са женени, другите 20 са стари ергени. Ползват на поразия шаблоните от сайта, нямат грам креативност. Неграмотни, но всички са секс богове. Повечето живеят с родителите си, или чакат да се махне жената, че да канят някоя.
Само за бъзици става този сайт и подобните му. Търсете партньори в реалния живот.