Родил съм се в грешно време...
Аз съм момче на 23 години, болезнено романтичен и затова момичетата са свикнали да ми се качват на главата и да се гаврят с мен. А толкова искам да си имам приятелка и да се гушкаме заедно, да ходим заедно навсякъде, дори и до магазина!

С какво съм виновен, че съм се родил в грешното време, когато романтиците не са на мода, а на мода са чалга-простаците, които по-скоро ще опердашят гаджето си, от колкото да й приготвят романтична вечеря? Вярно е, че в днешно време принцове и принцеси не съществуват, но какво пречи да се държим по-нормално и да сме романтични, а не простаци, които се чудят само как да задоволят глада си за храна, чалга и е*ане? Толкова ли няма момичета, за които една прегръдка ще е като пръстен с диамант? Не, че не мога да й подаря истински, но защо трябва всичко да се купува в този свят?

Коментари

1.   Да, ела при мен, момче :) От колко време търся такъв като теб, но така и не намирам.. :( На 20 години съм, момиче, и въпреки това все грубяни ми се падат, а аз им давам цялата си любов.. никой не я оценява. Защо не мога да срещна такъв като теб :(((

2.   Ти си наистина момче, което си заслжава. Казвам ти го от гледната точка на момиче. И аз се чудя защо съм сред кифли, чалгари и простаци, като аз съм далеч от това, но какво да се прави, да умирам ли ся :D

Сега ако се заглеждаш по чалгарки, курви и техните себеподобни, момиче няма да си намериш. Опитай да видиш зад тях момичетата, които не се опитват да съберат цялото внимание върху себе си. Те се забелязват трудно, но ги има и си струва, защото са истински и търсят точно момчета като теб. Просто и те се питат-къде да намеря свястно и романтично момче сред тия олигофрени, които искат само секс. Познавам много такива момичета, за които прегръдката и целувката са безценни спрямо диаманта.

Такова момиче няма да се гаври с теб, ще се опита да те задържи. Така, че не се отчайвай, а като излизаш си отваряй очите за някоя принцеса:)

4.   Я се стягай пич колко по зле има от тебе ние да умираме ли много хора са като теб, няма романтика търси едно най вече доверието в човека по голям съм от теб затова съм по зле ама пак не падам духом вярвам че както казва автор номер 2 ще дойде принцесата за всеки влак пътници само се моли да дойде по скоро а не като мен на 29 и още чакам...

5.   От автора - как да се стегна, като всеки ден виждам влюбени двойки из парковете, градинките и по улиците, как? Целуват се, хващат се за ръце, прегръщат се...

6.   До 4, за сожаление твоето настояще сигурно ще е мое бъдеще ;(
Дано поне хубава работа да си намера!

7.   Радвам се, че има още останали Човеци. И аз съм един от вас, няма да се даваме. Щом ни има, значи има и надежда. Весел ден на всички. :)

8.   Офф.. да, бе. Да уточня - жена съм. Сигурна съм, че повечето жени са романтични поне малко и такива като теб ще им се харесат, НО.. ти едва ли знаеш как първоначално да накараш момичето да те иска. Вече като официално сте заедно, тогава е време за романтика. Или като поне вече си пада по тебе. Родил се в грешно време!? Пффф.. айде потърсете грешката в себе си първо.

9.   Олелелле.. ти си страхотен!!! Откога търся такова момче.. романтично, чевствително.. постоянно се затварям в стаята си и слушам романтична музика-балади от 80-те.. живея в измислен свят.. и аз съм родена в грешното време.. и колкото и смешно да прозвучи на 13 съм, но вярвам, че човек е толкова голям, колкото големи са и мечтите му. Впрочем коя зодия си?

10.   До 9 - лъв съм. И аз слушам музика от 80-те.

11.   Така като те слушам не ми приличаш на романтичен, а на лепка. А аз такива хора не понасям. Не обичам постоянно някой да ми ходи по петите и да иска да ме гушка и пипа и не знам какво. Всеки човек си има лично пространство, може би ако се научиш да го респектираш повече, ще се подобрят и контактите ти с хората.
Лола

13.   Ами и аз виждам влюбени двойки по парковете и градинките. Е като съм сама ножа ли да си тегля какво? Не се вманиачавай по тази идея да си намериш веднага момиче. Тези неща стават неочквано и спонтанно. Ако продължаваш да се самосъжаляваш до никъде няма да стигнеш. Мъж си, стегни се. Всеки има трудни моменти. Просто гледай напред, за да не си изпуснеш шанса, защото ако си с наведена глава, няма да видиш нищо!

14.   Моля ви хора нека да се обединим срещу чалгата като поведение сред хората. Писна ми от грозни тунинговани селянки с къси поли и удължени коси, с мазен грим под който се крие тъпата им мутра! Нека бъдем различни всеки какъвто е, нече съм против пластичната хирургия, но нека не се натрапва и да предполагам, че и аз ще опра до нея, но няма да се държа като чалгарка. Мило момче, знай че има още много като теб, които се чувстват ИЗГУБЕНИ в това време на простотия, пошлост и АГРЕСИЯ между хората.

15.   До 11, ами аз го респектирам - в университета не говоря с никой.

16.   До 9Та ти си на 13 "откога" търсиш такова момче!? Аз на 13 ходих да си играя с другите деца, а сега на 13 търсили, търсили любов, че се и отчаяли!?

17.   До 10. Момче съм, но и аз слушам музика от 80те. че и по рано.

18.   Ти си наистина мило и романтично момче! Трябва само да си знаеш цената и да не се раздаваш на всяка жена, която харесваш, защото не се знае що за стока е! Трябва ти човек, който да те оцени, да те разбира и да отговаря на потребностите ти от любов и нежност.

Това, което казва номер 11 е брутално и грубо... Никой не иска нещо от нея, тя не може да си слага прословутото име там, където не е канена. Да, аз вярвам в любовта, в романтиката, в привързаността между двама души! Желая ти от сърце да откриеш своята принцеса, но бъди внимателен, когато попаднеш на подобни души...
Таня

19.   Зодия Лъв? Ти си се паднал в една от най-неудобните зодии в зодиака. Поне ти остава надеждата, че из Интернет има някоя също толкова онеправдана жена, която да те види в този сайт и да се запознаете. Но е малко вероятно да стане, защото политиката на модераторите е: "Долу запознанствата, за да избегнем евентуално пренаселване на планетата!" Малко отдалеч действат, но така явно им се е сторило най-правилно.

20.   Взимайте се с 1 и да ви е щастлив живота :) ( не го казвам с ирония)

21.   да така е 20 щом се искат младите да е зимат ние с квото можем ще помагаме Хектор

22.   До 19 и какво й е неудобното? ! Пък и на моята дата май по-скоро клони към рак, а те са склонни към депресии и социални фобии.

23.   Дъра бъра, с два чадъра. Има и готини коментари, но повечето са.... xD Я не се отчайвай. Искам да ти кажа, че всеки си има свой свят, свой начин на живот. Може би не се лъжа, ако съдя, че ти често си вкопчен във връзките си, нали? Това е заради майка ти, хвани я и й дай два-три шамара и я попитай, "абе шш, шо ти кат' бях малък не ме обгръщаше с майчина любов, прегръдки и целувки''? А до тоя с чалгата 14, момченце, момиченце... как започнах да говоряяя, а съм само на 15 г. ::D:D:D Чалгата няма как да се спре, просто мисия невъзможна. Нито пък някой може да спре да се харесват кифлите... Просто такива като автора, някоИ хора от коментарите и мен, не се срещат току така. Истинските хора са на изчезване. Слагам точка, че мога да продължа и да си разваля настроението. Стягай се и не си давай толкова много зор, Убавите неща се случват, когато най-малко ги очакваме...

Онзи, от Лом, - 15 годишния мангал, Цеко*

24.   Просто искам да живея във време, когато жените ходят облечени. Да, за мен е по-секси да е навлечена в рокля, от колкото да е чисто гола като проститутка и всичко на показ.

25.   Ееех, авторе, авторе... това, че не говориш с никого в университета не е признак на уважение на личното пространство. Никой не ти казва да не си контактен и отворен към хората, но има разлика между уважение на личното пространство и лепка. Докато не се научиш да разпознаваш тази тънка граница, ще се чудиш защо няма хора край теб.
Лола
П. П. 24 много хубаво мнение :)

26.   Авторе, аз нито харесвам момчетата тип мутра, нито прекалените романтици. Най-хубавото, което човек може да има е някой, който да го разбира, уважава и слага на равно. Мога да ти кажа, че последното почти никой мъж не може да го даде. Хареса ми последния ти коментар, но от сега съм сигурна, че мога да ти посоча много неща, в които грешиш.
За останалите ти разсъждения, обаче, съм съгласна, много такива теми има тук. Както жените не обръщат внимание на подходящите, така и мъжете. Също това, че си по-свит определено пречи не само за това да бъдеш харесан, но изобщо да бъдеш забелязан.

27.   ......Любимата ми зодия за мъж е лъв,но мъжете от тази зодия не се държат като деви......Зара36

28.   Разбирам те напълно аз съм момиче и разбирам как се чувстваш, всичко бих дала за някое романтично момче, с което да се разхождаме радвайки се един на друг, да се подкрепяме и защитаваме, но за съжаление... вече такива хора няма има само използвачи... и аз страдам че не мога да имам приятел, късмет с намирането на момичето :)

29.   Н28, от къде си? Да те намеря и да ти докажа, че има истински момчета. :))))

30.   до ноер 10 слушам и от 80те и 90те че и по рано 70те още

31.   номер 29, пише ти момичето под номер 28, на колко години си??? иначе съм от Горна Оряховица, но все още съм убедена в това което съм написала :))))

33.   Грешиш много.
Пълно е с момичета които търсят човек като теб :)

34.   Н31, на 21години съм и съм от Бургас. А ти? ! :)))

35.   № 34, жалко за теб ще съм малка... иначе съм на 15 г. , пожелавам ти да намериш половинката си и късмет!!! :))))))))))

36.   Хаха, Всеки ще я намери и срещне. :)) Мерси :))

37.   Честно казано не вярвам че ще намеря момчето, но все пак благодаря :))))

38.   Авторе, имам чувството, че май си от острова на загубеняците, така ли е?

39.   Всеки тича след човек, който не си заслужава. В крайна сметка идва момент, в който откриваме сродната си душа. При някои може да се случи на 15, при други на 30. Така че не го мислете толкова, ще си дойде когато му е време.

Doriana

40.   Сега прочетох историята за първи път.
Брррр дано никога не попадна на момиче като номер 11
Мразела да я пипат и прегръщат лелееее пу пу да не ми се налага да общувам с такава

41.   Лелеееееее ти си мъж мечта.... Всичко бих дала, за да може приятелят ми да мисли като теб. Приятелката ти след време ще е голяма късметлийка...

42.   В по-горните коментари прочетох, че авторът бил, , лепка''. Защо да е такъв? Аз например обожавам да ме прегръщат, да ме хващат за ръката, да ме гушкат. Това не е ли естественото поведение на влюбените? , , Лепка'' вече ставаш, ако не даваш свобода на партньора си, ако държиш да се чувате всяка минута, ако го следиш, ако му държиш сметка във всеки един момент къде е и с кого е и ако се стремиш да сте нон стоп заедно. Нормално е да има такива желания, но те са неосъществими, особено в днешното динамично, забързано време.
Що се отнася до автора, това момиче, което търсиш, не се откроява от останалите. То е в сянката на разни кифли и материалистки, които събират мъжките погледи. Това момиче е скромно, непретенциозно и няма да го интересува имаш ли кола и каква марка е, колко пари имаш в джоба и т. н. и т. н. Не очаквай веднага да срещнеш своята идеална половинка. Може и веднага да се събереш с нея, но може и да придобиеш известен горчив опит и чак тогава да я срещнеш нея, истинската. Трябва да бъдеш преди всичко силен и да си казваш:, , Каквото и да стане, ще го понеса, ще го преодолея, ще се справя! ''. Наистина на думи е много по-лесно, но животът е една безкрайна борба, откъдето и да го погледнеш, и за да се пребориш, трябва да си силен и уверен!