Отново се влюбих!
Здравейте! От Търговище съм на 31 години, имам си мъж и две дечица! Мога да кажа че за тези вече почти 10 години брак, никога не съм си позволявала да изневеря, или нещо подобно. Проблемът е следният, не знам даже дали това е правилната дума хаха. Наскоро едно момче, доста младо обикаля около моя магазин(продавачка съм вече 2 години)и постоянно ми подарява всякакви подаръци, било то цветя, мечета и тем подобни неща! Разбира се, жена съм и ми става много хубаво! Не знам какво ми става хора, никога не бих изневерила на съпруга си, обичам го много, не изпитвам емоционална празнота, интимния ни живот е много вървежен, а караниците-рядкост! Не знам дали изпитвам някаква капчица симпатия към онова момче, но ми става много хубаво като го видя, като си говорим, като ми споделя някакви неща-наскоро започнахме и да си пишем!!! Хора помогнете, наистина не съм такава жена, просто това момче ми вдъхва младост, кара ме да се усмихвам, да се чувствам млада и щастлива! Наистина не знам какво да правя, тъй като нямам проблеми в семейния живот, както казах съпруга ми никога не ме е лишавал от абсолютно нищо! Възвърна се тръпката, пеперудите в стомаха! Моля помогнете ми, ще съм благодарна за туко виж някое съветче! Приятен ден!

Коментари

1.   Ако обичаш мъжа си и наистина не ти липсва нищо с него си голяма щастливка! Отидете на почивка, оставете децата при бабите, ако имате такива и съживи връзката си! Не я разваляй, заради едно увлечение. Представи си през какво ще минете ти, мъжът ти и най-вече децата ви, ако този брак претърпи развод. Помисли си каква щастливка си, ако след 10 години правиш редовен секс с мъжа си и не ти липсва нищо. Защото ако с това момче сега се чувстваш в небесата, след 10 години съвместен живот и две деца нещата ще изглеждат много по-различно.

2.   Да си оснанеш с мъжа ти Пеперудите ще изчезнат.

3.   Обичаш мъжа си и децата, ама повече обичаш себе си. Иначе щеше да отрежеш пишлигара, а не да му приемаш подаръците и лиготиите. Не ти ли е ясно какво иска от теб? В случай, че не зацепваш- безплатен секс, а ти му се виждаш достатъчно лесна и дашна. Когато мъжът ти разбере, този ще се измете и ще те остави да сърбаш попарата сама. Тогава ще забравиш за тръпките и пеперудите ще се разхвърчат набързо.
Казано е - докато кучката не си навири опашката, кучетата не я обикалят.

5.   Тоя просто си търси кака-да го отрака.Не си рискувай хубавото семейство,наистина малко жени имат твоя късмет.Ще те изчука и ще те захвърли-на никой не си притрябвала с две деца.Остави тия тръпки и пеперуди,че после ще ревеш.

6.   Надявам се темата да не е истина. Четейки подобни неща, все повече и повече умира в мен желанието за брак и деца в бъдеще. Няма значение дали всичко е наред или не, някой прояви ли интерес е напълно достатъчно един човек да кривне от пътя и това е масово в днешно време. Надявам се всичко да се развие добре за мъжа ти и децата, защото те ще изстрадат най-много от всичко, ако решиш да се отдадеш на младока естествено.

7.   Риташ си щастието жено.Спри се докъто е време.Не трови и момчето като приемаш това поведение от него .От теб зависят момчето,съпруга ти и децата ти.Ако нямаш причини да изневеряваш не си играй със съдбата на двама мъже и децата .
Не ти чета морал.Жена съм .Просто не разбирам като не си такава жена.... Знаеш ли не е нужно да си лека жена ,за да правиш поразии.Не е нужно и нещо да ти липсва.Стига ти ,че имаш голямо Его.Това момче го е погладило .И ти не мислиш с разума си ,а с пеперудите.Знам какво е вкъщи да ти липсва нещо ,знам какво е да се разкъсваш по някои навън .Но и също знам ,че двама мъже едновременно не се разиграват .А ти дори нямаш причина да изневериш .Ти още обичаш мъжа си .За каква беля си угаждаш на Егото ?Сама си отговори.

8.   След някоя и друга седмица ще викаш "Бе сан тако'а м'иче" щот няма да можеш да говориш от ку*а на пичагата в устата ти. Знаем ви тея, 'дето всичко ви е наред вкъщи как са ви умрели пеперудите, потънали гемиите и нямате стимул за живот.

Братан.

9.   Този те ухажва, само за да си легне с теб. Просто някои имат талант да свалят жените галантно и да ги карат да се чувстват като принцеси. Да не мислиш, че ако се разведеш, ще те вземе с децата и ще заживеете щастливо? Щом нищо не ти липсва, няма нужда да търсиш друго. Единственото разумно решение е да разясниш на това момче, че си омъжена и няма шанс нищо да се случи между вас. Пожелай му успех в любовта и спри контакта с него.

10.   Една омъжена жена не би следвало да толерира подаръци и жестове от други мъже. Дори да е с най-чисти помисли, просто не е редно. Не искам да те съдя или нещо подобно, но прекрати това. Имаш здраво семейство, което е рядкост и следва да го оцениш.