По колко пъти го правите наведнъж
Здравейте приятели!

Публикувам за първи път история в сайта и моля за съвет както от жени, така и от мъже. Случката е следната: аз съм мъж, на един купон се запознах с една мадама, тя е на 32, аз съм на 35. След купона останах да спя при нея, нямаше секс, защото и двамата бяхме прекалили брутално с алкохола. Нещата между нас потръгнаха и започнахме да се виждаме почти всеки ден. След около 2 седмици правихме секс за първи път. Беше много добре, тя свърши 3 или 4 пъти, аз веднъж. След което тя ми каза, че иска още. Трябвало да е поне 3-4 пъти един след друг. Аз и казах, че няма да стане, не мога 3-4 пъти наведнъж. На сутринта го направихме още веднъж. Тогава тя ми каза, че когато няма партньор тя мастурбира по 4-5-6 пъти на ден, а когато има трябва да прави секс минимум по 3 пъти. Имам два въпроса към вас: 1. На нимфоманка ли съм попаднал? 2. За мъжете: вие успявате ли по 3-4 пъти един след друг? Благодаря за коментарите!

Коментари

1.   До 27..годишен можех и съм го правил до 8 пъти на ден ... Сега макс.. 2 или 3...но вече съм на 30....

Мноог съ чел за сексуалността при мъжете... При нас с годините намалява моженете.. при жените е обратно... увеличава се...
Явно е пред менопауза..да го иска толкова много..

2.   Трудна работа,много оргазмена е тази мацка:)).Успех!

3.   Каква е тази разгонена магарица бе човек.. Ще те умори от секс бе.. Кажи и да си купи едно дилдо и вибратор като не и стига.. Нимфоманка е 100 % братттт

4.   Аз съм жена на 26 и от два месеца се виждам с мъж на 35.. никога не съм правила такъв секс. Същото казва и той. За съжаление може да се виждаме само уикендите, понеже не сме от един град. Правим го по 7-8 пъти на ден и със сигурност, ако не се налага да вършим други неща навън, бихме останали в спалнята и още. Мисля, че зависи от партньора, от химията по между ви и от желанието един към друг.

6.   Всеки иска такава, ама като попадне...
Виж сега в секса не си само един член. Имаш пръсти, език, може и някоя играчка да купиш за в бъдеще. Това ми е съвета, но три пъти на ден аз лично не мога, имам и други задължения, уморен съм, айде ако е уикенда ще се радвам даже, ама абсолютно всеки ден... Ти си знаеш, ако мацката те кефи давай!

7.   Тази не е жена за един мъж. Много баджанаци (ще) имаш. Може да събереш двама-трима приятели и да я работите като творчески колектив. Сам няма да ѝ насмогнеш.

8.   В началото на връзката с мъжа ми го правехме два пъти с кратък интервал. Не се виждахме всеки ден и затова, що се окажехме заедно, някак наваквахме. 10 години по-късно сексуалният ни живот продължава да е чудесен, но обикновено намираме време само веднъж на ден, праз уикендите понякога два пъти, но онези секс маратони някога останаха в миналото, защото просто нямаме нужда от тях. За мен един качествен и разтоварващ оргазъм след много целувки, нежност и продължителна любовна игра е предпочитаният вариант пред секса набързо, само за да "свършиш". Не зная дали това е от значение, но аз съм на 50 години, а той на 41.

9.   И аз като бях на 25 стигах от 10 вечерта до 4 сутринта до 6, 7, 8 пъти. Само за инфо да кажа че след 5, 6 път вече почти не изхвърлях материал. Сега вече съм семеен и рядко се стига до повторение. Ако можеш да издържиш на по дълъг акт, тя ако иска да си ги разделя на колкото си иска пъти. Нормално е обаче като още сте в нова връзка и мерака е по голям да се плющите по 3, 4 пъти на вечер, с малки почивки за цигара, безалкохолно или лек душ

10.   Аз мога. Но ми е супер трудно да свърша и лично за мен това е излишно. И себе си и жената уморявам. А и като цяло имам и други задължения.

11.   Аз съм на 34, мога за една вечер до 4-5 пъти, но макс 2 или 3 пъти седмично и това при обилно ядене и фитнес, ако не ходя на фитнес нямам много апетит за ядене и без ядене тази работа не става.... Разликата при 20 годишният мъж и 30 годишният е, че един 20 годишен може и само с 1 шоколад на ден, да прави 2-3 тека, докато при нас по-възрастните, е нужно много повече прием на хранителни вещества за да има редовен и добър полов живот. Именно поради това, ние въжете с напредването на възрастта качваме килограми...

12.   1. Ако 4-5-6 пъти мастурбира на ден, но не всеки ден, а само един-два пъти в седмицата, не не е нимфоманка, по-вероятно има голямо либидо и просто харесва да си доставя удоволствие.
Но ако всеки ден го прави по 6 пъти, значи все не ѝ достига, не чувства физическа задоволеност, то тогава е нимфоманка. Въобще как ѝ остава време за нещо друго освен мастурбиране. Сигурно перманентно е възбудена или поне си мисли постоянно за секс. Поне за мен това си и психично заболяване, а освен това може да се дължи и на здравословен проблем - хормони или дори тумор (не дай си боже).
2. Всеки човек (и мъж) е индивидуален. Аз, например, в ранните си 20 (до към 27 години) не бях особено потентен. Нямах връзки, през цялото време, а секс за една вечер или краткотрайни изпълнения не ми бяха по вкуса. Поради което се налагаше да мастурбирам, но много рядко (дори не си и спомням) да съм го правил повече от веднъж на ден и то максимум два-три пъти седмично. Но след това започнах да имам по-добри доходи и поради което минах на по-качествена и здравословна храна, започнах и да спортувам тогава. Постепенно явно нещата се промениха и в 30-те си се чувствах по-здрав и в по-добра форма, отколкото на 20. Вече имам съпруга и секс не ми липсва. Правим го 3-4 пъти седмично, в 80-90 % от случаите без да повтаряме, но и аз си мастурбирам в някои от другите дни, т. е. де факто еякулирам поне 5-6 седмично и не ми е проблем, докато когато бях по-млад не съм имал такава потребност. Идеята ми е дори и да ти кажа, че мога три пъти един след друг, но най-много веднъж седмично, едва ли ще ти бъде полезно, защото всичко си е много индивидуално.

13.   Еххх и аз свършвах лесно на младини, а сега вече с дете, ще е добре да има и един път в годината.

14.   Какво значение има ти по колко пъти ще свършиш?
Аз бившата я думках по 1 път, ама тя пък свършваше по 5-10 пъти, а ако не се бяхме виждали от известно време и по над 10 пъти. Аз пак си свършвах 1 път само.

15.   Възрастта със сигурност оказва влияние при мъжете. НО има и много други фактори, не би трябвало да се сравняваш с другите мъже. Иначе по самите въпроси - не бъркайте жена, която обича секса с нимфоманка, не всички се дърпаме. С моя приятел сме стигали и до 12-13 пъти за 24часа, имали сме седмици, през които сме го правели по 6-7 пъти на ден, но сме имали и такива, които сме го правели 1-2 за цялата седмица. Важно е да си паснете и да има много комуникация между вас. На селски коментари от типа "не е за един мъж, ще ти изневерява" не се връзвай изобщо, доста хора тук избиват комплекси от личния си живот.
Ж19