Едно прекрасно момче
Искам просто да ви разкажа една история. Видях най-прекрасното момче. Той е гадже на сестра ми ходят от почти 2 години. Той не е първа хубост, но през тези две години той беше много мил с мен и нямаше нищо напротив да се разхождам с тях. Когато съм с него се чувствам извън света, защото никой не се държал толкова мило с мен. Не казвам, че съм влюбена в него. Имам предвид, че аз на първо място гледам външния вид и никога не съм срещала подходящия. Сигурно така е ставало и с много други момичета.

Сега разбрах, че лицето не е най-важната част от тялото и че сърцето е по-важно от всичко. Пожелавам на всички момичета да си намерят най-прекрасното момче и на момчетата да не се влияят от другите. Да бъдат себе си и мили с момичето. Аз също мечтая да срещна такова момче.

Коментари

2.   Успех! Аз пък си мечтая за такова момиче. Нежно и мило.

Гледах един документален филм - Mission Everest. Там Bear Grylls и един друг мъж направиха опит да прелетят над връх Еверест с парапланери. Жената на втория мъж беше там. От притеснение и страх за него и потече кръв от носа.

Много искам да срещна жена, която да ме обича толкова силно.

3.   Радвам се че си се осъзнала рано... аз все още не съм :(

Мимс

4.   Номер2 и ти направи така не гледай момичето да е префърцунено. Спри се на момиче с небоядисани коси и с малко грим. Защото всички префърцунени са и много самовлюбени. Ще обърнат повече внимание на външния си вид отколкото но теб!

5.   Естествено че по-важна е вътрешната красота.
Като видя красиво момиче и си казвам "Красива е"
но след като я опозная и видя че по характер е неква никва и се отказвам от нея и я слагам в графата "грозни"

6.   Хубаво е, че харесваш компанията му, все пак може да ви се преплетат пътищата за дълго, Радвам се, че до още едно момиче има свястно момче