Жената е водеща в секса. Тя си избира партньор, тя решава кога, но пък мъжът може да откаже
Здравейте,
Жена съм, но много лошо впечтление ми прави, когато жените започват да лепят етикети на мъжете за каквото и да е било. Например наричат ги курвари, за да прикрият собствените си слабости. Все едно, че тези курвари не спят с доброволно отдадени на секса жени, а с камили.
Аз съм на 28 г., омъжена с бебе на осем месеца-много красиво момченце. Много обичам съпруга си, а и той мен и детето. Съпругът ми е много красив български мъж. Висок, строен, синеок с кестенява коса. Просто го давам за сведение, а вие го разбирайте както искате.
Започна желана от него работа и след три месеца напусна най неочаквано. Изведнъж без обяснения. Оказа се, че е бил сексуално притискан от шефката си, която е по-голяма от него и то омъжена. Той е отказал да и бъде любовник и за да няма напрежение и усложнения. Това той не ми го каза, само сподели, че работата му не е според очакванията. По-късно разбрах за ситуацията от една негова колежка, с която случайно се срещнах чрез една моя приятелка, която я познава. Не е било нагласено, нито съм ромила. Случайно разбрах. Тя ми го каза без повод, сподели го в положителен смисъл, да се чувствам щастлива с такъв съпруг. След срещата се разревах, не знам защо? Прибрах се в къщи и му разказах всичко. Той ми вика това е минало, не ми се връща назад. На мен 100 % можеш да разчиташ. Човек или гради семейство, или се занимава с други работи. Не ме занимавай повече с това. Благодарих му нацелувах го и пак се разплаках.
Замислям се: и малкото ли свестни мъже останали в България трябва да ги покварим?!

Коментари

1.   Тая история ми звучи малко странно,но въпреки всичко и вярвам.Може и да е измислена,може всичко,но реално нещата са точно такива.Дойдоха времена да те е страх от жените,не от мъжете.Обичам този сайт и чета винаги,когато имам време историите тук.Нагли,нахални и брутални жени-това ми прави впечатление."Той е женен,ама аз го обичам,та не ми пука""Веднъж се живее,имам пеперуди в стомаха""Живей за мига"-кой не го е срещал.Мястото,на което работят го имат за публичен дом,не отиват там да работят и да си вадят хляба,отиват да се свалят с колегите и да се чукат.С очите си съм видяла много сходни истории с тази на авторката.Знам,че много"дами"ще се припознаят в това което съм писала и какви коментари ще последват.Ще им отговоря с омръзналото на всички,но вярно клише-кучка не вирне ли опашка,псетата не я закачат.

2.   Един човек , независимо жена или мъж, ако има изграден характер, воля и ценностна система, няма как някой да го поквари. Така че намирам въпроса накрая за излишен.

3.   виж мъжете сме логични същества - започваш работа и шефката ти те притиска сексуално -> шефката не става -> фирмата не става ->махаш се, случвало се е, но в такава среда просто всичко мирише лошо

това да растеш кариерно с мили очи и свирки само жените го могат, и то някои, човек има достойнство :)

4.   Мъжът ти е отказал да е любовник на шефката, не защото е по-голяма и семейна, не защото е неетично и нередно, не защото е женен и има дете и те обича, а защото щяло да има усложнения и напрежение. Тоест-ще го одумват колегите, ще се разчуе, мъжа и ще го бие, ти ще го зарежеш и увисва сам. Според мен единствената причина мъж да откаже на шефка би трябвало да е, защото обича теб, цени теб, семейството ви и се погнусява от самата идея да изневери и то с началничка. Всеки мъж, който обича би го казал това, но не и твоя.
По-скоро твоя не би имал против да спи с нея, но го е било страх от последствията. Хем иска, хем не му стиска.

5.   Ако на мен ми се случи подобно нещо и не го направя от любов към жена си, със сигурност ще и кажа и няма да го крия. А и по-добре от мен да го научи, отколкото от други. Според мен има друг мотив да не го казва.

6.   4 и 5 защо търсите под вола теле? Както винаги българинът чете избирателно. Авторката е написала, че съпругът и е казал: "На мен 100 % можеш да разчиташ. Човек или гради семейство, или се занимава с други работи". Естествено, че авторът не е спал с шефката си, защото обича жена си и държи на семейството си. Авторката прекалено емоционално го е написала, то се вижда, пък е и млада майка. Един курвар не отказва на курва, па ако ще с един зъб да е. Мъжът и просто е напуснал, защото обича жена си, а усложнения в такава връзка винаги може да има и от всякакво естество. Ама, това е ца мислещи хора, суровите обикновено не мислят.
Аз съм бил в положението на автора и знам какво говоря. Нормалните мъже не се хвалят, че са отказали на някакви курви секс. Просто ги подминават и забравят, както е направил съпругът на авторката.
Авторке обичай мъжа си и се гордея с него.

7.   6 от 4
Ами самата причина усложнения и напрежение не ми говори за велика любов. А просто,че секса с нея ще го направи изоставен мъж, бит и т.н. Някакси е по-нормално да изтъкнеш първо любовта и семейството, а не че щяло да стане лошо. Не ми идва като нормална първосигнална реакция, това е.
Иначе репликите са си точно замазване на очите от гузен мъж.

8.   Тази тема показа защо човекът не е казал на жена си. Не, защото му се е искало, но не му е стискало! Просто за 5 съобщения тук го разкрихте, че бил неверен путьо - вероятно не е искал да рискува ако не жена му, то някоя приятелка на същата да ѝ обясни тази нелепица и да се окаже, че е боклук, защото не е изневерил на жена си /невероятна логика, признавам ви/. Да ви е хрумвало, че все пак има и свестни хора? Знам, че не е, но бях длъжен да попитам!

9.   Aз ако бях на негово място нямаше да напускам. Щях да остана напук на шефката, за да ѝ докажа, че не ме е страх и че не съм играчка. Ако иска да ме уволнява, ама сам няма да си тръгна.

10.   Н. 7. Какви глупости си написала? Тук говорим за нормален мъж, който държи на себе си и на семейството си, а не е подчинен на първосигналната си система. За какъв гузен мъж говориш? За какво да е гузен, че не е спал с курвата или че е отказал да спи с нея?
Един мъж може да откаже секс на някоя повлекана и без да е ангажиран и без да има семейство, и без да е във велика любовна връзка.
Колко е прав н. 8: "Да ви е хрумвало, че все пак има и свестни хора? "