Запознанства в интернет
Здравейте, вярвате ли в запознанствата в интернет? И според вас това добра възможност ли е за дългосрочни отношения с някого?

Коментари

1.   От опит ти казвам, че е абсолютна загуба на време. Търсят се само секс и материални изгоди. Много рядко има някой свестен, който ще се излъже да се регистрира, но като види какво е, бързо изчезва.

2.   не знам кой с какви мотиви е. дали съм свестен също не знам. бях в дълга връзка и жвеех в чужбина и съответно сега имам малко социални контакти, затова използвам тези сайтове за запознанства с идеята да открия човек потенциално за нещо дългосрочно.
сигурно не съм това, което се търси на пазара, защото имам доста малко срещи за един период от няколко месеца, от които нищо не излезе. Според мен не бива да се драматизира излишно кой къде се е запознал. Аз като съм се запознавал с бившите си традиционно, нещо излезе ли от това...
не ми харесва това колко много хора са готови да губят своето и на другите времето( не мога да не коментирам колко сериозно звучи, когато 25-годишна жена обясни, че влиза в сайта за запознанство, защото и е скучно... )

3.   Много е трудно да попаднеш на свестен човек, с когото и да можеш да се видиш. Намирал съм свестни и добри хора в такива сайтове, но болшинството са прости.

4.   да, възможно е. Зависи от хората, виртуалната мрежа е само връзката

6.   Навремето беше начин да правиш запознанства, но днес - не... Ако си от младите - половината не могат даже да пишат, и ги влекат само материални неща. Знаят само да се покзват по фейса и подобни сайтове за търсене на внимание. Ако си от по-старите - или си се задомил вече, или не искаш да си губиш времето с хора.

7.   Всичко е въжможно.
Може както и да попаднеш на свестен мъж, така и на някой играч.
Но повечето са само за секса.
На 50, -60 мъже има 3-4 мъже, които искат сериозна връзка и стават за такава.
Може и да се влюбите с някой лудо от първата среща нищо не се знае.
Но нямай голями очаквания- малко е риск печели, риск губи.

8.   Зависи на каква случиш. Има крокозъбели /и не говоря за външен вид, а за ценностна система - тези са истинските крокозъбели, господа и дами/, има и някои по-свестни. Въпросът е на каква ще попаднеш и каква ще успееш да задържиш.

9.   Има доста читави от мъжката страна, но от другата(обективно) е пълна трагедия. Здрава тъпня.

10.   Ами здравейте, ето я моята история... Винаги твърдя, че няма кк да стане, ама на случи се, запознах се с един мъж една година препятствия мъка, не можехме да се видим 10 години ни е разликата... Отидох при него... Буквално за тази една година онлайн се ооознахме... Еми 6 години сме заедно.... Живи и здрави и влюбени все още

11.   Не и не.

12.   Трудно и голям късмет е да попадне човек на нещо читаво в Интернет. Обикновено е дългосрочна загуба на време. Но ако си търпелив или си голям късметлия, то може и да успееш. Аз се запознах с партньора ми точно в Интернет преди малко повече от година. Намерихме се идеално. Но имам доста негативен опит преди нето в Интернет и нямам намерение да се връщам към подобно търсене, независимо как ще се развият отношенията ни с него. Дано да ни се получи, засега вървим към семейство.