Мнението ви за тези жени
Обръщам се най-вече към женското съсловие ,но и мъжете могат да си изкажат мнението от личен опит.
Какво ще кажете за тези момичета /жени,които са мега активни в социалните мрежи ,най-вече фейсбук, като качват снимки през 10 Мин ,сменят си профилните снимки по 4-5 пъти на ден ,често над снимките пишат мисли от 1001 нощ (явно да изпъкнат с краден акъл),постоянно отбелязват на кое заведение си пият кафето ,с кой пътува до село ,с кой е в мола ,Абе разбирате ме ,живеят за фейса ,а същевременно са обикновени момичета/жени,т.е. не са известни ,не са като А.Джоли ,Лима и т.н.,да си поправят снимките с филтри е задължително и неизменно .На мен лично комплексите им са в повече и не могат да изпъкнат с умствен капацитет и това е начина да трупат ухажори .
Сблъсквали ли сте с такива екземпляри :)?

Коментари

1.   Хора с комплекси и без работа.

2.   Нямам фейкбук (Не е печатна грешка) закрих го, но такива като теб пък не мога да ги разбера.
Ако те нямат акъл т.н. ти пък ни акъл, ни собствен живот щом носът ти е вечно в чуждият. Те поне имат някакво хоби колкото и да е неразбираемо за някои, но малцина като теб са толкова празни че, имат нужда да се врат в снимките и живота на такива че, да имат за какво да говорят. Жалка работа...

3.   Далеч от такива. Тези им действия говорят, че нямат работа и други градивни занимания, с които да си запълват ежедневието. :)

4.   Като №2 и аз нямам профил във Фбук. Такива като описаните от теб, изобщо не ги мисля. Не ми е важно, нито интересно кой/коя къде е бил/а, какво е ял и пил и пр., имам си свой живот и свои проблеми.

5.   Ами те за съжаление повечето са такива. За инстаграм пък не ми се коментира, не знам на мъжете им е кеф да си зяпат такива жени, те са им интересни. Не знам каква е тази мания всички да искат да са известни и парадират, че са много хубави ама с обработени снимки и видеа. Просто тези жени са суетни и търсят внимание, някои от тях даже мисля, че са и комплекси рани и чакат одобрение. Не виждате ли в тик ток и инстаграм какво се случва, скоро ще започнат да си показват открито и онази работа, само и само да има лайкове.Много други момичета пък се чувстват грозни и нежелани, защото просто са обикновени, а не с една камара операции по тях и скъпи дрехи.

6.   Към 2,

Е той къде е казал, че седи и ги РОВИ по цял ден целенасочено, че така го изкара?
Човекът просто си скролва (най-вероятно) и му е направило впечатление.
Ти го изкара някакъв следящ обсебено, пенещ се в устата ненормалник, дето живее за да гледа коя какво е качила. Едва ли е така.

7.   Личния живот на всеки си е негова работа и те могат да качват в ЛИЧНИЯ си профил каквото искат.Който не му харесва прескача,не е сложно.Или направо изтрива.

8.   Описаното от теб държание се води съвременно психологическо отклонение, приравнява се по сила на наркотичната пристрастеност и хазарта. Тези хора са болни, също така колкото повече поства даден човек, значи в реалният живот е по-нещастен. В нета има достатъчно инфо за всичко това.

9.   Автора:
Влизам във фейсбук най-вече заради групите ,които следвам ,чета новини и т.н .не съм вътре заради такива кифли,но все пак скролвам и постоянно ми излизат едни и същи лица,които я добавят снимка ,я сменят профилната снимка ,я се отбеляза къде е ,търсят внимание и възможно най-много лайкове ,явно да чешат его.

10.   Две групи жени са. Едните са тотално фригидни и в мрежата запълват празнината в живота си, а другата група търси да си запълни празнината между бедрата

11.   Не тая лоши чувства към тези жени, не им лепя етикети, но предпочитам да ги нямам в приятели. Тази спам вълна ми идва в повече, нека кажем, че такива са ми личните предпочитания.
Предполагам, че повечето от тях се опитват да натрупат харесвания, последователи, с други думи- известност. Няма лошо, но не съм сигурна, че е безопасно целият ти живот да е качен онлайн и всякакви хора да са наясно, къде си в момента и какво правиш. Всеки има правото да качва всичко, което си поиска в профилите си, това е положението.

13.   Масово младите момичета търся внимание и изява в социалните мрежи.
Не виждам нищо лошо, докато в един момент това не превземе живота им. Има доста модни блогъри, художници, чиито постове имат смисъл, бих казала.
Но това което описваш е търсене на внимание, нужда от внимание, просто суета или пристрастеност към мрежите, както някой беше отбелязал, преди мен в по- горен коментар. Моето менние е, че всяка красива жена е суетна и има нужда да се снима да се показва. Не е лошо. Но има разлика със самоцелното търсене на внимание.