Една тъжна история.
Здравейте, съфорумници, пише ви едно 19 годишно момиче, не с цел съвет, а по-скоро да си излея душата и да споделя какво точно ми се случи в период от 17 дни(от 1 Март до вчера), бих искала да споделя моята история, която малко или много преобърна целия ми свят. Става въпрос за една момче, с което се запознахме точно на 1 Март вечерта покрай една моя приятелка, запознахме се в едно кафене, след няколко минути от нашето запознанство това момиче, с което сме приятелки е забелязала, че той ме е гледал, но аз не го забелязах, защото не гледах към него, а и тогава все още не се познавахме почти и не си говорихме, но още в същия ден той ми изпрати покана за приятелство, веднага след като му я приех ми писа, започнахме да общуваме, още на другия ден излязохме сами, покани ме на среща сам, говорихме си, започнахме да се сближаваме, да се опознаваме до някаква степен, после той ме изпрати до вкъщи, беше ме почерпил и сок, беше много мило от негова страна и това много го оцених. На другия ден излязохме в компания и то 2 пъти, първия път си говорихме почти през цялото време само двамата, много добре се чувствах, отначало с него се чувствах малко странно когато се запознахме, но много бързо свикнах с него и се привъзрах много към него, започна да ми става изключително добре с него, исках да прекарвам много време с него, следователно започнах и да имам нещо към него, а аз дори и не подозирах, но се случи. Втория път той дори ме посрещна до блока ми, много го оцених и много се зарадвах. В четвъртък мисля, че не излизахме, но на другия ден той отново ме покани на среща, пак сами, бяхме само двамата, той тогава отново ме изпрати до вкъщи, тогава той отново ме почерпи със сок. Тогава във въпросната вечер това момче стоеше много близо до мен, даваше ми сигнали, че и той има нещо към мен, както и аз, закачаше ме, черпеше ме, изпращаше ме до вкъщи, правеше си шеги с мен, а когато ме беше изпратил до вкъщи, аз забелязах, че ме гледаше няколко секунди, тогава бяхме постояли малко до блока ми и си говорихме, не искахме да свършва вечерта, беше много приятно. Дотук добре, но много бързо след като се бяхме видяли с него последно, той започна да страни от мен без видима причина, точно няколко дни след това той спря да ме търси, не отговаряше на съобщенията ми във Фейсбук, странеше от мен и аз не знаех какво се случва, писах му повторно 3 дни по-късно, попитах го какво става, аз тогава го и видях навън с нигови приятели, ката ми отговори той ми каза, че бил много ангажиран, и че не било нарочно да не ми пише, на другия ден си писахме целия ден, но бързо след това пак спря да ми пише, казах си, че тук нещо наистина не е наред, казах си, че има нещо, което не го знам и исках да го разбера, сърцето ми се късаше, че страни така от мен, че не ме търсеше, че спряхме да се виждаме, беше много стресиращо за мен, минаха се 4 дни и аз отново го потърсих, тоест вчера, той каза, че не иска да ме залъгва, и че харесва друга, че когато излизал с мен мислил за нея, а той тогава ми изпращаше сигнали, че и той има нещо към мен, но реално той е харесвал друга и е мислил за нея, когато това го разбрах, тоест вчера, аз буквално се сринах, но имах някакво такова предчувствие, че ще е причината друго момиче, но не исках да си представя и да приема, че това може да бъде причината. С въпросното момче дори да нямахме връзка, без него ми е много празно, някак си ми е тъжно, дори и малкото мигове, които сме имали ги помня и са ми пред очите, а като се сетя за тях ми се къса сърцето, толкова ми липсва всичко, което се е случило, дори не мога да опиша. Това момче ме залъгваше през цялото време, докато просто не ми обърна гръб без да знам причината, та поне да беше казал още от самото начало, че няма да стане нищо между нас, а не да си мълчи, аз дори и не подозирах, че е мислил за друга, докато е излизал с мен. Никога няма да забравя особено последната ни вечер, която беше уникална, всичко е пред очите ми и толкова ми липсва, но ме и боли, че ме е залъгвал по този начин. Въпросното момче още отначало ми беше казал, че ме е харесал, след известно време обаче каза, че ме чувства само като приятел, тогава аз го попитах как така, нали ми беше казал, че ме харесва, но той тогава ми каза нещо, което ме отчае много, и то беше, че това го казал, защото съм му симпатична и нищо повече, бил го казвал на всяка, която му е симпатична, а когато му казах, че бях забелязала, че ме гледаше, когато ме беше изпратил до вкъщи той каза, че гледал така всяка, че нищо не влагал, аз се ужасих, буквално. Вчера ми се изясни всичко, каза ми направо, че харесва друга, че я иска, че постоянно мислил за нея докато е бил с мен навън, докато си е писал с мен, докато ми е изпращал грешни сигнали, просто се сринах, много тежко го приех, някак усещах, че онази вечер ще ни бъде последната, така се и оказа. Предната нощ както и очаквах го сънувах, тогава го видях в съня си, но само там, а не в реалността, там никога няма да го видя повече, а само в сънищата ми, което много ме натъжава. Без него се чувствам изключително празно, в мен има само една празнота и тъга, много си привързах към него, но изведнъж всичко замина. Надявам се историята ми да ви е докоснала малко или много, ще се надявам да кажете вашето мнение и се надявам да ме разберете правилно. Благодаря предварително, пожелавам да бъдете много здрави, като се има предвид най-вече в какво време живеем сега. Поздрави!

Коментари

1.   Радвай се, че все пак не те залъгвал с месеци и години, както правят някои. Тогава щеше съвсем да си хлътнала по него и да се чувстваш много по-ужасно. Ще го преболедуваш, минавали сме всички през несподелени любови и наранено его. За в бъдеще е добре да не приемаш всичко, което ти казват за чиста монета и да не приемаш толкова възторжено всяко внимание. Поне на първо време запази дистанция, докато опознаеш що за човек стои насреща ти.

2.   Еми браво - значи с 2-3 сока и си готова!
А пък за останалото - явно цял един живот сте изживели за 17 дена...
Пуашим се!
Подобни историйки са характерни за 14-15-годишните, за 19 вече изглеждат детински...

3.   На 19 си вече, спри да се впечатляваш толкова, че някой ти е купил сок.

4.   ами първо разочарование.Не се зане след време,може да те преоткрие. Малко се събери и насочи вниманието си другаде

5.   Поне е бил честен с теб, вместо да те лъже и да те използва за секс. Той просто е флиртувал с теб, нищо сериозно е нямало. Щом харесва друга нищо не може да направиш. Продължи напред и ще срещнеш някой, с когото чувствата ще са взаимни.

7.   До номер 2, ако нещо не ти харесва, просто не чети повече и това е, причината да се влюбя в него не бяха соковете, далеч не беше така, а просто се случи, можеш ли да заповядаш на сърцето си да се влюбиш в някой? Това момче ме залъгваше с много неща, аз ги написах, но явно не всеки е прочел внимателно всичко.