Напълно съсипан след любовна връзка..
Пише ви мъж на 29г.

След едногодишна наистина красива и страхотна любов. Успях да хвана партньорката си в изневяра, а я обичах наистина много силно. Колкото и странно да ви се вижда от тогава живота ми се преобърна.

Не мога да се храня, не мога да спя, в работата изобщо не зная какво се случва, карам с изключително малък бюджет дни наред, отслабнах около 10кг. Затворих се в себе си, не спирам да търся вината само и единствено в себе си. А те дори започнаха да парадират с връзката си. Странното е, че той е женен и има дете и разликата им е 23 години, което е напълно непонятно за мен. Чувствам се предаден омерзен , празен отвътре. Искам да знам искрено от вас, как преодоляхте този момент какво направихте, но моля ви без клишетата като не го мисли, спортувай и т.н. След колко време тази болка отшумява. И няма да ми се преобръща всичко, след като видя човека дори на улицата. Чувствам се наистина съсипан, като мъж и човек не мога да заговоря жена, една ли ще тръгна да търся връзка отново. Искрено ви моля, хората минали през това, да ми дадат съвет какво да направя за да се почувствам малко по-добре. Ще се разболея така.

Коментари

1.   Що бе,жените ли свършиха ,или какво ????Я се стегни,ти си мъж!!!!!Като знам как изчезват Истинските мъже,а ти си замръкнал за жена,дето ти изневерила с първия срещнат ,па и той женен.И за теб ще се намери Истинска жена.Много си млад още.Колко жени ще минат през живота ти.....Успех.

2.   Ако имаш чатовете ,ако имаш снимки нещо непременно отиди при жена му! Нека да си получи своето мерзавеца... Толкова хора смятат че ей ъака между капките да минат мизерници. Направи го , просто я срещтни или и пиши в социалните мрежи.

3.   Заради никоя жена или мъж, човек не трябва да губи желанието си за живот и любов ! Да, така е, както го описваш, не искаш нищо от живота, отслабваш и се затваряш в себе си, но . . времето, което ще ти е нужно да се възстановиш, зависи единствено от теб ! Да, клише, но вярно, какво друго да ти кажем ?! Сам , трябва да осъзнаеш, че си ценен и в монента се наказваш за грешките на друг, бившата си живее живота , а ти ?! Време ти трябва, време, никой не може да ти каже колко, ти решаваш колко да се самосъжаляваш. Животът не е само бившата, има толкова хубави неща за правене и толкова нови запознанства те чакат, ти решаваш как ще живееш !

4.   Грешен ти е фокуса върху случилото се.
Опитай да видиш ситуацията и фактите като страничен наблюдател. Бил си във връзка с жена която е била и с друг. Ако ти не беше разкрил, може би още щеше да ти губи времето, но по-късно лошото е че, щеше да продължаваш да влагаш емоции, надежди и илюзии.
Добре е че, се е случило по- раничко, не си загубил нищо особено освен най- вече гордостта ти доколкото разбирам, наранено его, даже не е любов. Егото в случая ти пречи да видиш положителното, отървал си се без особени загуби (най- вече време, ами ако бяхте пристъпил и към по- сериозна крачка- брак, дете?!)
По някаква твоя си причина нямаща нищо общо с нея ти не обичаш достатъчно себе си, имаш крехко, чупливо, но голямо его...ей толкова е лесно сам да се събориш...
Какво следва?! На първо време да се погрижиш за физическата и емоционална спешни нужди- спорт, хранене под час, лягане в определен час- създаване на режим който да изпълняваш стриктно, това ще ти създаде към момента "задължителна" рутина която пък ще те изведе от дупката в която си се вкарал, а и е здравословно физически.

5.   Не отшумява, това е истината. Ти я обрастваш. Но бъди благодарен за болката, чрез нея имаш шанс да видиш колко плитка е настоящата ни култура, която е издигнала удоволствието в култ, а страданието - като някаква грешка на реалносстта. Напротив, страданието е онова, което ни прави хора. Запали една свещ, впусни се в работа, използвай това разочарование, насочи го към себе си, не го замитай под килима - всички малки неща, които не са добри в характера си започни пак да пробваш да ги промениш - например, ако си прекалено добър и чувствителен, както личи от поста ти, пробвай да бъдеш добър не със всички, да бъдеш приятел не със всички - бъди достатъчно смел да имаш врагове, да отстояваш нещо, което си струва. Иначе, много хора спортуват, мъжеството обаче се намира трудно. Виж Jordan Peterson , един интересен психолог който говори за проблемите на съвременния мъж, на прекалената добброта, т.н., може да го харесаш. Горе главата!

6.   П. п. Недей да й праиш мръсно, щеше да си намери друг сигурно, изневярата тръгва от сърцето.

7.   Аре бе, къде са жените от другата тема да ти кажат и на тебе ти такава си търсил. Нали жените не търсели мъже които са обвързани па и с деца.
Жена да изневери с по-голям това не може да бъде...
Брат, еми научил си ги какви са. Рано или късно всички минаваме през това. Някои мъже имат късмет и хващат готина и вярна жена, но повечето ги сърби и са във връзки от немай къде. Както виждаш няма значение колко време ств били и какво сте изживяли. Аз съм на 27 и доста по рано прогледнах. Някъде към 22-23 вече бях наясно как действат. И съвсем целенасочено започнах да избягвам дългите връзки. Няма смисъл. Жените не се влюбват и обичат мъжете. Ние сме тези, които се влюбваме просто заради самата жена.
А те обичат условно. Ако и даваш различни неща тя ще бъде с теб. Пари, лайфстайл, валидация и внимание, добър секс.. няма значение какво е. Но винаги е заради нещо, което даваш на една жена. Само кучетата и децата ги обичат безусловно.
Клише не клише треа да се стегнеш. Заслужава ли си да отслабваш с 10 кг заради неква курветина.
Не може да си позволяваш да си слаб психически и физически. Ако трябва да съм още по груб и пряк ще ти кажа, че най вероятно просто е убивала време с теб, колкото и да си мислиш, че не е така. Утре тоя ще и бие шута и на кой мислиш ще звънне. Ще звънне на теб, а ако си още толкова слаб ще ти влезе лесно под кожата и пак ще ти прай същите курвенски номера.
Трябва да излезеш от матрицата, в която ни учат като малки за жените. Че ще си намериш жена и щастливо заживели..
Няма такива неща батко. Жените са коварни, те са егоистки и не им пука как се чувстваш. Взимат от теб каквото искат и могат и после при другия. Сваляй розовите очила и се стягай.

8.   Аре бе, къде са жените от другата тема да ти кажат и на тебе ти такава си търсил. Нали жените не търсели мъже които са обвързани па и с деца.
Жена да изневери с по-голям това не може да бъде...
Брат, еми научил си ги какви са. Рано или късно всички минаваме през това. Някои мъже имат късмет и хващат готина и вярна жена, но повечето ги сърби и са във връзки от немай къде. Както виждаш няма значение колко време ств били и какво сте изживяли. Аз съм на 27 и доста по рано прогледнах. Някъде към 22-23 вече бях наясно как действат. И съвсем целенасочено започнах да избягвам дългите връзки. Няма смисъл. Жените не се влюбват и обичат мъжете. Ние сме тези, които се влюбваме просто заради самата жена.
А те обичат условно. Ако и даваш различни неща тя ще бъде с теб. Пари, лайфстайл, валидация и внимание, добър секс.. няма значение какво е. Но винаги е заради нещо, което даваш на една жена. Само кучетата и децата ги обичат безусловно.
Клише не клише треа да се стегнеш. Заслужава ли си да отслабваш с 10 кг заради неква курветина.
Не може да си позволяваш да си слаб психически и физически. Ако трябва да съм още по груб и пряк ще ти кажа, че най вероятно просто е убивала време с теб, колкото и да си мислиш, че не е така. Утре тоя ще и бие шута и на кой мислиш ще звънне. Ще звънне на теб, а ако си още толкова слаб ще ти влезе лесно под кожата и пак ще ти прай същите курвенски номера.
Трябва да излезеш от матрицата, в която ни учат като малки за жените. Че ще си намериш жена и щастливо заживели..
Няма такива неща батко. Жените са коварни, те са егоистки и не им пука как се чувстваш. Взимат от теб каквото искат и могат и после при другия. Сваляй розовите очила и се стягай.

9.   Брато, тая ти е е**ла майката, без шега. Такива хора не трябва да съществуват. Виж сега, истината е, че щом тя го е направила това означава, че не дава пет пари за теб. Трябва ли да страдаш за такива хора? Вината не е в теб. Някой хората са такива, нямат вродено чувство за правилно и неправилно. Най-важното, което трябва да направиш е да махнеш всичко което ти напомня за нея от живота си! ВЕДНАГА! 'Трии снимки, изхвърляй спомени, махни я от социалните мрежи - даже я блокирай, махни всичките й познати. Тоя човек не трябва да е никакъв фактор ама никакъв! Вземи си 1 седмица почивка от бачкането и иди някъде, малко трудно сега с Covid, ама ддз иди в Бургас, Варна, някой малко градче по морето и просто се изолирай, премисли нещата, направи си план как ще излезеш от това цялото състояние. Ако не ти харесва тая идея, иди при някой приятел в някой друг град. Идеята е да се махнеш от ежедневието си и по този начин да махнеш нещата, които ти напомнят за нея. На мене ми отне около 4 месеца да се отърся, за мое щастие имах и rebound връзка 2 месеца, което доста помогна. Разбира се, заради факта, че още страдах по тая не станаха нещата с новата. Случва се. Надявам се да нямаш надежди тя да се върне, защото аз никога не бих простил такова нещо. Бил съм в твоето състояние, трудно е, това което споменах горе е 50% от това, което ми помогна. Другите 50% са времето и новата любов.
а и ПС: щом на теб ти е изневерила, най-вероятно ще изневери и на тоя бахур ;)
Горе главата и успех!!!

10.   "След колко време тази болка отшумява. И няма да ми се преобръща всичко, след като видя човека дори на улицата. " Точен отговор няма- при всеки е различно. На някой му минава за месец, на друг за година, на трети- за много повече, все пак хората сме различни. Аз мога да ти кажа за мен, но нищо не гарантира, че същото ще е при теб.
"Как преодоляхте този момент какво направихте, но моля ви без клишетата като не го мисли, спортувай и т. н. " Докато мислиш непрекъснато за това, колко ти е зле и умът ти не се занимава с нищо друго, наистина ще си зле и то много време. Затова трябва да се фокусираш върху нещо друго- книги, хоби, изкуство, туризъм- има толкова прекрасни места, където не си бил, отглеждай животно, ако ги обичаш, учи чужд език, поглези себе си- с нови дрехи, с храна, която обичаш (при мен беше шоколад). Изхвърли всичко, което е свързано с нея- снимки, подаръци и др. Не рови в соц. мрежи да ѝ гледаш профила, избягвай разговори за нея, местата, където сте били двамата... Нормално е да не ти се иска нова връзка, докато не се успокоиш. И в самотата има положителни неща - усещането за свобода, че не се съобразяваш с друг.
Не се ли хванеш като Мюнхаузен за косата и не се ли изтеглиш сам от блатото, спасение няма. Сега има доста литература, видеа за самопомощ, можеш да потърсиш и психолог.
Както казват по-горе, да може да е клиширано, но не знам някой да е измислил друго и като Хари Потър да прави чудеса.
Желая ти успех, защото минах през това.

11.   Авторе, преди 3 години го преживях същото. След много години брак и две деца. Първата година беше истински ад, след втората горе. долу се стабилизирах. Но при вас е друго, били сте заедно само 1 година, нямате деца или друго, което да ви свързва. Бързо ще се съвземеш, макар че сега ти е ужасно трудно. Предателство много много трудно се преодолява. Железните правила, които действат са : Не мисли за нея, не я търси по никакъв повод, изтривай от социални мрежи и т. н. и гледай общи познати да не те информират как върви нейния живот. Това не трябва да те интересува. Момичето, като не те е оценило когато трябва, никога няма да го направи, а и въобще не ти трябва такава. Една изневяра никога не е единствена и със сигурност ще го направи пак ако се съберете. Малко време сте били заедно и се радвай, че се е случило сега, а не след години заедно, че тогава става невероятно сложно и е много тежко. А след време, когато се успокоиш, ще срещнеш друга, и пак ще си щастлив. Ти си млад човек, имаш всички шансове да намериш подходяща жена. Аз на 42 години останах сама с две деца, моите шансове например за нова връзка са под нулата. Така че, успех, смело напред, ще се справиш и всичко най-добро ти желая!

12.   Авторе, преди 3 години го преживях същото. След много години брак и две деца. Първата година беше истински ад, след втората горе. долу се стабилизирах. Но при вас е друго, били сте заедно само 1 година, нямате деца или друго, което да ви свързва. Бързо ще се съвземеш, макар че сега ти е ужасно трудно. Предателство много много трудно се преодолява. Железните правила, които действат са : Не мисли за нея, не я търси по никакъв повод, изтривай от социални мрежи и т. н. и гледай общи познати да не те информират как върви нейния живот. Това не трябва да те интересува. Момичето, като не те е оценило когато трябва, никога няма да го направи, а и въобще не ти трябва такава. Една изневяра никога не е единствена и със сигурност ще го направи пак ако се съберете. Малко време сте били заедно и се радвай, че се е случило сега, а не след години заедно, че тогава става невероятно сложно и е много тежко. А след време, когато се успокоиш, ще срещнеш друга, и пак ще си щастлив. Ти си млад човек, имаш всички шансове да намериш подходяща жена. Аз на 42 години останах сама с две деца, моите шансове например за нова връзка са под нулата. Така че, успех, смело напред, ще се справиш и всичко най-добро ти желая!

13.   Ти си извадил страхотен късмет - разкрил си боклука, отвървал си се. Трябва да черпиш, а не да плачеш. Трябва да се почувстваш ОСВОБОДЕН. Достоен си за истината, малцина са като теб. Знаеш ли колко хора живеят животеца си в лъжи, изневери, измами - в една безкрайна помия? Просто продължи напред и се усмихни на собствения си живот. Който ти го живееш заради самия теб.

14.   Авторе, аз съм жена и два пъти са ми разбивали сърцето. Първия път много страдах, не допусках години никой мъж до себе си. Знам какво е. Представи си, че прибираш всичките си чувства в един шкаф и те са си там и не ги вадиш повече, защото не ти трябват. След време няма да се сещаш за тях и това е. Мисля, че всеки минава от там. На всеки се случва да изживее любовното разочарование. Това са нещата от живота. Срещай се с приятели, излизай, гледай по- ведро на нещата. Опитай да извлечеш поука от цялата ситуация. Сигналите, че не си желан се усещат преди раздялата, жалко то е, че когато сме влюбени ги виждаме но не ги признаваме.

15.   Не разбирам наистина защо трябва да се наказваш заради грешките на някой. Този който не струва просто го забравяш. Аз като представител на скорпион, който не ме иска го забравям. На мен ми се случи след много дългогодишна връзка с най-различни да са ми изневерявали и какво да направя сега да спра да живея ли.
Ж30

16.   Като за начало осъзнай, че жена която разбива чуждо семейство е много под твоето ниво и не те заслужава. За такива жени има един израз. А жененият мъж е мъжкият и вариант, при това страхлив.

17.   Абе за какво ти е такъв парцал. Виж, че е мутреса. Хванала някакъв чичко там и айде... Всяка жена ще иска секс с младо яко гадже, а не чичко, само тя не. Явно е за парите.

18.   Може и да имам някакво обяснение за девойката, която ти е изневерила. Попадал съм в подобна на твоята ситуация, когато бях слава богу на 25 още и извлякох доста положителни неща от краха на такава "връзка". Бях в депресия близо 6 месеца, но с помощ най-накрая осъзнах, че жената всъщност е изиграла своята положителна роля. Егото страда най-много. Защо тя е предпочела по възрастния от нея. За съжаление много от съвременните ни приятелки, че дори и Ние, сме поколение родено в 90-те. Началото на разводите. Имал съм 3 връзки с деца на разведени родители. Е не се получиха( не казвам, че причината е това, но е доста важна). Гледай първо дали е отгледана в добро семейство, което се разбира и са заедно. Момичетата, които им е липсвал баща (обикновено живели с майките си) си търсят бащиния модел. И Обикновено това става, когато вече почват да чувстват мъжете и по друг начин. Тази твоята най-вероятно това е причината (въпреки че може и сама да не го осъзнава). Не я съди. Запази си хубави спомени. Ако ще те отеши ситуацията при мен и този с който ми изневери разликата беше 30 години ( и повярвай, не беше богат). Затова и на млади мъже като нас ( на 33 съм), ни е непонятно да видим яки мадами с "чичаци", а всъщност е много логично. Жената търси закрила и власт над себе си. Тази с която имах връзка преди 8 години, бях доста "мек" с нея и това я отблъсна. Някои жени обичат да са смазващо доминирани също. Времето лекува ще се оправиш. Горе имаше добър коментар (намери си рутина, изтрий и телефона и я остави да си живее живота, като не жертвай твоя). След тая връзка може би годините ми бяха такива, че почнах да чета форуми за pic up, което беше забавно, защото за 4 месеца си надминах всичките връзки, които бях имал до момента. Не казвам, че е правилно да ставаш "играч", но определено помага за самочувствие!

19.   Номер 7, изневярата няма пол,случва се пострадали да са както мъже ,така и жени.До автора: отговори си,защо се чувстваш виновен? Защо?Намериш ли го,без да се обвиняваш,ще се успокоиш. И това,че са ни предавали някога,не означава да се затворим за света,да си вледеним емоцийте.Не,всичко случило се е, да покаже с какви хора,не е нужно да бъдем.Бях във вледенено състояние на чувствата,когато срещнах мъжа до мен.За малко щяхме да
се разминем ,защото не успях да го разпозная.Баланс трябва да има навсякъде.Внимавай,точно когато ти е станало безразлично и решиш,че с жени не ти се занимава,да не се появи точната жена. За болката поне 6 месеца,за да се стабилизираш.В този период по-добре,не започвай нови връзки.

20.   ОТ АВТОРА: Искрено благодаря на номер 7 и 9 за страхотните коментари, момчета всичко което пишете е 1 към 1 така.

Аз вече съм го направил: Блокирал съм я навсякъде, всички близки и роднини абсолютно всичко, което ми напомня на нея е хвърлено.
Надявам се скоро да се оправя и да се почувствам пак човек, интересното е, че я засичам 4-5 пъти тя да идва на местата където може да ме види и просто ме наблюдава. Да със сигурност ще ме потърси, убеден съм в това но няма как никога повече да я допусна до себе си. Просто няма как да се случи изтърпях толкова много болка, че не бих го допуснал отново. И да тя е ужасно меркантилна, колкото и да го е крила винаги е била такава. Тя дори не заслужаваше мъж като мен.
Нека продължи живота си с чички с шкембета, колкото и да е тъжно толкова красива жена като нея да е с такива хора. Явно трябва да съжалявам нея не себе си. Макар цялата болка да понесох аз.

21.   Боли те самочуствието. Боли те че си вложил много, а са те предали. Но найстина момичето не е свят май... Виж изневярата донякъде може да се разбере. Нещо и е "липсвало", основателно или не -открила го е другаде. Но другия е семеен, а казваш парадират. Защо ти е такава жена? Без задръжки, без устои. Няма скоро да преболедуваш, подготви се отнема време. Но си достатъчно млад, деца нямаш да делиш с нея, тъй че ще живееш мамче. И то по-добре без нея. Просто следващия път имай едно наум, но от лйбовта няма щак да се откажеш. Живота е твърде сив без любов, а още бая живот ти се очартава.

22.   Вместо да хленчиш се Стегни и продължи напред. Как може още да въздишаш по тази долна жена? Било е красиво само в главата ти, сигурно е била красавица, иначе бързо щеше да я забравиш.